24 szep 24, 19:56:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1985558 alkalommal)
0 Felhasználó és 94 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3255 Dátum: 12 jún 15, 20:05:44 »

Zsíros fejezet volt! És valóban több dolgo is egybe esik így nem egyértelmű mi mire van... Pl mavis elborult feje vajon ivan szavairavagy ő már ott megérezte shellya erejét és attól vagy már zerefet érezte kitudja... Aztán az hogy urteaték elkezdték érezni zerefet ez most vagy az hogy arcadias akcióba képett vagy shellyaból érzik ami megint érdekes... Szal mashima szépen bekuszállt azzal hogy minden egyszerretörténik és így nem tudjuk mi mire volt a reakció...
Naplózva
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3256 Dátum: 12 jún 15, 20:20:19 »

Szerintem ez elég gyenge volt... Persze örülök, hogy Laxus is villantott, de ennél valami sokkal epicebbet vártam. Erza a 100 szörny után ki sem látszott a sebek közül, Laxuson meg egy karcolás sincs, pedig egy céh legkeményebb tagjai ellen harcolt. Legalább Ivan villanthatott volna valamit, bár én biztos vagyok benne, hogy bőven nem adott bele mindent.

Egyébként elég érdekes irányt vettek a történések, ez az arc rengeteg szálon fut. Annak örülnék a legjobban, ha Mashima heti 20 helyett vagy 500 oldalt rajzolna. A következő kiscsaj meccs is elég érdekesnek ígérkezik.

Egyébként én azt sem zárnám ki, hogy Mavis és Zeref közt valamilyen vérségi kapcsolat van, na mondjuk most eléggé beindultak a dolgok és fordulat fordulatot követ, szóval esélyes egy olyan történés, amire senki nem számít...
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3257 Dátum: 12 jún 15, 23:11:01 »

Szerintem ez így volt király, ahogy.Mosolyog Ivan szerintem, azért nem tudott beleadni mindent, mert sok varázsereje elment az illúzió fenttartására. Egyetlen ütőkártyája Obra lett volna, aki nem tudta időben deaktiválni Luxus mágiáját vagy nem is akarta ezt megtenni. Mavis, Gerard, Ultear és Meldy szerintem Chelia varázserejét érzékelhetik és lehet nagyon hasonló Zereféhez, esetleg összefüggés van a titokzatos várázserővel, ami miatt a Crime Sociere itt van.

Szerk.:
Amúgy itt Luxusnak egy kicsit Elfmanos feje van. Mosolyog
http://mangastream.com/read/fairy_tail/87202826/16
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 15, 23:37:56 írta Serpens92 » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3258 Dátum: 12 jún 15, 23:36:54 »

Van alapja. De mivel pár éve is érzékelték ezért akkor shelia ilyen 7-8 lehetett ( ki tudja...). Mostanra egy ideig nem érzékelték de mégis részt vett. Szerintem inkább már akcióba lendült arcadios.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3259 Dátum: 12 jún 16, 12:28:51 »


Meglepődtem, amikor megláttam. : D


Luxus túl könnyen nyert szerintem. Kezd az a bajom lenni az FT-vel, hogy Mashima már túlzásba esik egy-egy erődemonstrációt illetően. Értem én, hogy Erza meg Luxus bivalyerősek, és ezt valahogy a tudtunkra akarja hozni, de ezzel egy időben segget csinál a szájából (már elnézést), mert mindig az van, hogy nagyon erősnek állít be egy ellenséges csapatot, arra számít az olvasó, hogy akkor majd egy kicsikét megizzadnak az FT-sek, de a vége mindig ugyanaz: meglepő könnyedséggel nyernek. És ezt én már kezdem nagyon unni. :/


Illetve a másik, hogy nem egyértelműek az erőviszonyok. Ha most valaki arra kérne, hogy állítsak fel egy listát, és 1-től 10-ig tartó skálán osztályozzam a szereplőket az erejük szerint, nem tudnám megcsinálni, mert ezek a dolgok nem tiszták, hogy ki kihez képest egy skálán mennyivel erősebb. :S És nem azért, mert hülye vagyok. Nevet


A legaranyosabb Leon volt, hogy beszéd közben Juviára gondolt, hát nem cuki? Nevet


Mavis kezd nekem nagyon gyanús lenni. A végén kiderül, hogy lesz alapja a fanartoknak, és volt közük egymáshoz Zereffel. Nyelvesít Lew elméletéből kiindulva az is lehet, hogy az FT-t is azért alapította Mavis, hogy egybegyűjtse azokat a mágusokat, akikkel együtt egy új, mágusokkal teli világot akar létrehozni. Vagy tudja a fene. Mindenesetre kíváncsian várom, hogy a kiscsajnak mi köze lesz Zeref erejéhez.
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3260 Dátum: 12 jún 16, 12:57:20 »

Egyetértek azzal, hogy Mashima kezd túlzásokba esni erő terén. Azt hittem, hogy azért tervezte az időugrást hogy így a Fairy Tail kicsit gyengébbnek tűnjön az újabb erős ellenfelekhez képest, mivel már Grimore Heartot is legyőzték így túlontúl erősek lettek és annak nem lenne értelme ha mindenkit 2 másodperc alatt legyőznének.
Erzás résznél már írtam párszor, hogy elég szánalmasnak éreztem ahogy Tök beállította azokat a szörnyeket hogy húú de milyen erősek amikor igazából vagy gyengék voltak, vagy Erza lett nevetségesen erős...
Remélem és hiszem is hogy RT még szerepelni fog, és csak egy színjáték volt az egész vereségük. Ha ennyi telne tőlük akkor kb felesleges lett volna mutogatni őket. Viszont akkor nem értem, hogy ennek az egész meccsnek mi értelme volt, szerintem később is harcolhattak volna, remélem Mashima valami jó indokkal jön elő miért kellett a raveneseknek (feltehetőleg szándékosan) vereséget szenvedniük viszonylag hamar.

Pedig igazán tetszettek az utóbbi részek, pörgősek és gazdagok voltak a fejezetek, de remélem azért a 7 év kihagyás meg fog látszani a tündéreken, ha nem akkor kb ugyanott tartanánk mint előtte, akár újabb időugrás is történhetne... Remélem a Sabertooth nyer, nincsen különösebb bajom velük és ha már ilyen erősnek állította be őket akkor legyenek azok is Mosolyog

u.i.: Igazából attól félek hogy az FT lassan kezd átmenni blícsbe meg narutóba, ahol a történet elején még jók voltak a harcok, érdekesek, viszont ahogy halad a sztori kezd átmenni olyan harcokba hogy "egy-suhintással-eltüntetek-egy-hegyet", ami lehet hogy látványos de legalább ugyanannyira unalmas egy idő után. Ráadásul még magát a mangakát is bezavarhatja erőviszonyok szempontjából (pl: Narutoban még a chunin vizsgánál a jouniok meg anbuk erősnek számítottak, jelenlegi Naruto vagy akármelyik fontosabb szereplő meg pár másodperc alatt egy egész sereget elpusztítana belőlük) ...
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3261 Dátum: 12 jún 16, 14:45:05 »

Hát igen ez az erő viszony dolog tényleg elég érdekesre alakult, de tényleg merő túlzás volt az hogy Laxus egy maga verte az RT-t. Tuti hogy sokkal táposabbak a madárkák is, ha már anti tündérkének készültek.
Még Erza csak-csak meg érthető mert ő anno is a 10 szent mágus erejével vetekedett viszont tényleg elég merész ötlet hogy csak úgy talpon maradjon mert én azért beküldtem volna a beteg szobába két napra csicsikálni. Viszont Laxus hááát az erő szintje ismeretlen számunkra, csak annyit tudunk hogy anno Natsu+Gazill duo tudta le verni azóta meg nem sokat villantot (na jó Hadesnél de hát ott is csak a betoppant hős vagyokot játszotta aztán lepasszolta a melot a Lángagyúnak Nevet)
Remélem azért vmi értelmes dolgot hoz ki Mashima bá a dolgokból és nem egy agyon fehérített Narutot kapunk Mosolyog
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #3262 Dátum: 12 jún 16, 14:58:36 »

Én szememben ez a manga nagyon fan centrikus és a mangaka is szereti ezt csinálni: nyomni a nakamás szövegeket, a csajokról a ruhát lekoptatni... Nevet

Az, hogy túltápolódnak?? szerintem nem kérdés ha lenne egy FT vs ST háború ki nyerne. Az eddigiek alapján FT lenne az első ha Lucy ellen nem csalnak és nem Natsut küldik futóversenyre Nevet
RT egyértelműen egy másik szála a mangának... és az is biztos, hogy most nem dutyiba mennek. Ennek az arcnak a fő gonosza a Fiorei király vagy a "hű" lovagja azzal a speckó kapuval(egy ország van/lesz FT ellen ha így nézzük).
Ott van még a mágiatanács is akik nagyon megakarják dorgálni őket(ami elméletileg globális hatalom) + Zeref(aki maga a hatalom Nevet), meg az utsó nagy sötét céh.

Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3263 Dátum: 12 jún 16, 15:51:23 »

Azt ne felejtsétek el. hogy Gazille kettős ügynök volt. Így igazból a "Nagypapi" teljesen tisztában volt vele hogy mire képesek..  s ezek szerint Luxus is.. így mivel a "tudás hatalom" könnyű  szerrel felhasználva azt győzhetett: ) tudás+erő, nem pusztán azért nyert mert táp  Kúl
Naplózva
GDAVID
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #3264 Dátum: 12 jún 16, 17:18:33 »

Nekem a harc során csak Ivan okozott csalódást. A többinél az történt amit vártam Flare (asszem így írják ) Lucy is lenyomta volna aki szerintem nem tartozik a legerősebb harcosok közé tehát ő nem jelenhetet gondot Luxusnak. Kurohebiről alapvetően nem sok infónk volt csak a homokmágiája ami szintén nem túl tápos. Narpuding ahogy láttam alapvetően közelharci mágiát használ ami nem sokat ér a villámok ellen. Talán még Orba lehetett volna erősebb ellen fél de őt meg hamar elsöpörte Luxus, úgyhogy szerintem korrektül volt megcsinálva a fejezet.
Naplózva

A sport megtanít becsülettel győzni és emelt fővel veszíteni vagyis a sport megtanít élni

Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent,
nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt
kis ország, messzeringó gyerekkorom világa.
Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága
s remélem, testem is majd e földbe süpped el.
Itthon vagyok.
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #3265 Dátum: 12 jún 16, 20:02:00 »

Na igen, Ivantól én is többet vártam volna, mégis csak céh mester... viszont örülök hogy végre ez a Zeref-es szál is megindult, nemsokára láthatjuk hogy a Crime Sorcière tagok mennyit fejlődtek a 7 év alatt. Nyelvesít
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
sieghart
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 9


Prime Knight


« Válasz #3266 Dátum: 12 jún 16, 20:15:19 »

Biztos trükközik az RT már csak azért sem lehetnek ilyen gyengék hisz 7 éve is független volt ami minimum annyit jelent hogy legalább a Balam szövetség valamelyik tagjának az erejéhez felértek akkoriban, különben be lettek volna darálva mint a többi alárendelt. Azóta meg erősödhettek rendesen.
Naplózva
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #3267 Dátum: 12 jún 16, 20:31:15 »

átnéztem pár régebbi fejezetet és eljutottam ehhez az oldalhoz http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/249/13 itt a középső kép lehet nem véletlenül lett megrajzolva úgy ahogy, az az ötlet jutott eszembe hogy nem e ez van a fairy tail céhépülete alatt elrejtve és ezt akarná megszerezni az RT
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 16, 20:32:40 írta johne1 » Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3268 Dátum: 12 jún 16, 20:40:27 »

Istenem. Miért kezditek itt is? Már a Fairy tail se jó manga? A mangaka az időugrással annyi új lehetőséget hozott, hogy az hihetetlen. Nézzétek meg:
-a verseny
-ST
-RT
-Az a titkos valami amit Ivan is akart (mért felejtem el a nevét?)
-a sárkányok
-a Ballam szövetség is kibővülhetett
-Zeref
- STB
Az Iván célja a nem Laxus legyőzése volt. Gondoljatok már bele, ha leveri Laxust mit ér el vele? Semmit, Laxus szól a többieknek, és annyi. Most valószínűleg vagy Laxust akarta valahogy átállítani, vagy valamilyen módon kémkedni rajta keresztül
Pl egy ilyenen keresztül: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/117/4
Meddig tart egy ekkora kis valamit elrejteni Laxus testén és illúzióval levédeni? Meg a másik, Laxus valószínűleg meg fogja kérdezni hogy mit keresett Ivan, és akkor vagy a kis ördög vagy valamilyen úton módon ki fog tudódni a dolog.

Az erőviszonyok nincsenek ellőve, a Fairy tail kis csapatán kívül kapásból fel lehetne sorolni több 10-20 olyan személyt, aki kb hasonlóan erős, vagy erősebb
Pl.:
-Jura
-Zeref
-Gildartz
-Mr részeges sólyom
-A tíz szent mágus
-Valszeg az RT
-St egy része kb olyan erős mint ők
-Sárkányok
-Sötét céhek
-STB
Ha megnézzük, akkor Laxus eddig is bikának ismertük, és azóta csak bikább lett. Nincs evvel semmi gond. Gildartzhoz képest még sehol sincsen, pedig Gildartz miatt senki se rinyált. És valószínűleg ő is ugyanúgy bedarált volna bárkit bárhonnan. Magáról a az FT világáról nagyon keveset tudunk. Jöhetnek még bőven erős és erősebb ellenfelek.
Naplózva
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #3269 Dátum: 12 jún 17, 09:08:52 »

A Raijinshuu már bőven az időugrás előtt is ripityára kalapált egész céheket, szal nem hiszem, hogy Luxusnak nagy problémát okozott volna 5 "elit" tag...hiába a 7 év kihagyás, elég intenzív 3 hónapos tréningen van túl ő is...
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!