24 jún 24, 14:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1884958 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3225 Dátum: 12 jún 11, 15:23:49 »

Amire szerintem egy hatalmas befejezése lenne ennek a következő fejezetben, hogy amikor eljutnak többen arra a pontra, hogy valami nincs rendben, akkor elkezdene felszakadozni az illúzió, majd megjelenne egy szétszakadt ruhájú összevert sebekkel teli óriás Luxus (mint, amikor Natsu és Gazille ellen harcolt), körülötte már az összes RT tag teljesen kiütve és Ivant leterítené egy Fairy Lawwal. Bár ez már duplán sablonos lenne, úgyhogy valószínűleg nem ez lesz. Bár ha Masima a 288ban már folytatja tovább a játékokat ez mindenképpen valahogy békésen fog lezajlani. Gondolok itt arra, hogy még mielőtt jobban belemerülne Luxus az 1 az 5 elleni harcba lelepleződik az egész, itt szerepet kapna Laharl, megpróbálnák elfogni, letartóztatni a RT-t, akár varázsképlettel körbefogni őket, de elszöknének és valamikor máskor meg visszatérnének erre a Lumen Historie dologra, így a nagy mágiajátékok utánra is marad sztori. Lucyt meg a 4. napon nem találnák sehol, mert éjszaka elrabolnák a másik csillagmágussal együtt. Az RT lelepleződése végett meg rögtön rájuk gondolna csak az FT, nem Arcadiasra.
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #3226 Dátum: 12 jún 11, 17:24:32 »

Anti fairy tail céh (RT) hangzatos , De Ivan-t mikor is csapták ki ? Gondolom Makaarov , Laxus, Erza , Mistogun és Gildartz ereje ellen lettek hangolva .... de így már világos Kurohebi honnan tudta Max homok varázslatát ... elég sok céh tagot lemásolhatott még.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3227 Dátum: 12 jún 11, 17:29:28 »

Serpens92: Hm. Jó elképzelés. Megtörténhet.
Banzai: Oké. De akkor flare haja mi ellen van? ikszdé.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3228 Dátum: 12 jún 11, 17:41:31 »

hát a látottak alapján nem derül ki de ki tudhatja? Nevet lehet hogy Gildartz rombolása nem hat rá vagy akármi Nevet valami haszna biztos van vagy esetleg van más képessége is
Naplózva
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3229 Dátum: 12 jún 11, 18:33:53 »

Egy kérdés: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/6
Ki a fene az a háttérben obra mögött? Nem véletlen hogy mutatják
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3230 Dátum: 12 jún 11, 19:02:08 »

@ Banzai

Kurohebi szerintem nem Maxet másolta, hanem csak alkalmazkodott a homokos pályához. Amikor Toby ellen harcolt eltűnt egy pillanatra, de valójában beleolvadt a homokba és utána a homok mágiát alkalmazta, ami felerősödött homokos körülmények között. Puszta véletlenszerűség, hogy Maxnek ez a mágiája. Az utánzással akármilyen mágiát lemásolhatott volna, de mivel homokban küzdöttek, ezért homok mágia lett. Arról nincs információ, hogy milyen feltétel kell neki az utánzáshoz, lehet nincs is személyhez kötve, hanem inkább körülményhez.

@hiroto

Szerintem az egy egyszerű gyalog, semmi több. Semmi értelmes arckifejezése nincsen, sem karakterisztikája, tehát nem kell számolni vele. Maximum, azért lett betéve, hogy azt higgyük ő Alexei, de ahhoz meg illett volna normálisabban megrajzolni.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3231 Dátum: 12 jún 11, 19:46:37 »

Nem hiszem az lenne Alexei:/
Másrészt ezen a csoportképen nincsen rajta a Kurohebi vagy ki.
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3232 Dátum: 12 jún 11, 21:03:15 »

Jó kis fejezet volt ez is, mint az utóbbi fejezetek. Ebben Mavis számomra épp olyan érdekes volt, mint Luxus és Ivan. Eléggé komoly arcot vágott, mikor látta Rufus memory make-ét, talán nem a szívleli az ősi varázslatokat valamiért, vagy csak az nem tetszik neki, hogy még lát ilyen mágiát Gondolkozik
Na meg arra lennék kiváncsi, hogy milyen volt az ő idejében a céh, ha szerinte most érte el a tökéletes formáját. Nem hinném, hogy gonoszok lettek volna, talán csak nem voltak ennyire összetartóak, mint most. Mindenesetre kissé titokzatos a Fairy Tail múltja.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3233 Dátum: 12 jún 11, 21:48:45 »

Jó fejezet volt =) Remélem Laxus szétdarálja a a Ravent, alvégre símán benne van ez is a pakliban =)

Másik dolog:
Lily és Lisanna mellett az ott Kinana ugye?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/5
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3234 Dátum: 12 jún 11, 22:10:03 »

Én arra tippeltem pedig, hogy Erza ellen lesz majd Flare, de akkor úgy látszik tévedtem smirksweat

spero: szerintem inkább furcsállotta, hogy ilyen mágiát látott feszélyezve érezte magát, lehet még bajt okozhat ez a közel jövőben.

Lew: igen, ő az, miért kérded?
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3235 Dátum: 12 jún 12, 07:09:57 »

Tetszett. Vártam már Laxus színpadra lépését ideje volt. Rufus nekem nagyon szimpatikus figura érdekes varázslatokat mutat kíváncsi vagyok a teljes erejére. Mavis kijelentését furcsának találtam, de őszintén az FT múltja cseppet sem érdekel engem.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3236 Dátum: 12 jún 14, 20:11:59 »

Időközben megjött a 33. kötet borítója, ami ismét tetszetős lett szerintem:

http://desmond.imageshack.us/Himg96/scaled.php?server=96&filename=fairy33.jpg&res=landing

A következő borítóra a hollócskákat várom  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #3237 Dátum: 12 jún 15, 14:05:35 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/287

kijött az új fejezet, tudom nem MangaStreames, de aki már nem bírja ki annak ez is jó lesz ikszdé
Naplózva

dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #3238 Dátum: 12 jún 15, 14:07:44 »

Kijött az új rész: http://eatmanga.com/Manga-Scan/Fairy-Tail/Fairy-Tail-287
Érzésem szerint Luxus kicsit OP lett, de ezt hagyjuk.
A fairy tail "sötét titkai" egyre kíváncsibb vagyok.  Gondolkozik
A vége meg elég furcsa, teljesen olyan, mintha a sötét mágikus erőknek Sheilahoz lenne köze.

szerk.: Megelőztek  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 15, 14:08:56 írta dtatar » Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3239 Dátum: 12 jún 15, 14:21:19 »

Luxus bekeményített.. Kúl Még szerencse hogy Gazille kettős ügynök volt..: )
Hmm, érdekes harc lessz ez.. olyan kis ügyetlennek tűnnek Mosolyog S persze Wendy régen nem volt olyan erős..  talán kiderül mennyit fejlődhetett!
Remélhetőleg a harcba nem avatkoznak bele, jó lenne ha Wendy megismerné a győzelem ízét, és a többiek is büszkék lehetnének rá bow
Naplózva
Oldalak: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!