24 júl 02, 08:35:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 84052 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #180 Dátum: 12 jún 12, 08:21:46 »

Lehet benne valami Gondolkozik
Remélem az jó ha itt kérdezek rá... nem tudja valaki véletlenül, hogy mikortól számítják az éveket? Tehát pl.:777 az mikortól 777? ?

Bocsi, de nem nagyon értem a kérdésed.  Pirul  A történetbeli időszámításnak semmi köze a valóságbeli időszámításhoz.
Tehát, ez egy sima 777, és 0-tól számítják az éveket. Semmi Krisztus előtt vagy után. Ajánlom figyelmedbe az alábbi linket:

http://fairytail.wikia.com/wiki/Timeline
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #181 Dátum: 12 jún 12, 16:29:38 »

Akkor egyszercsak úgy döntöttek, hogy most nulla van? vagy hogy? Bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok... Sír
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #182 Dátum: 12 jún 12, 17:41:54 »

Az a baj hogy nagyon mi sem vagyunk tisztában ezzel ikszdé. De szerintem bastiannak van igaza.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #183 Dátum: 12 jún 12, 17:50:47 »

Aha. Bár továbbra se világos, de köszi Nevet És köszi a linket Bastian nagyon hasznos Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #184 Dátum: 12 jún 18, 21:25:00 »

Ez egy alternatív idősíkon játszódik, mint ahogy valaki eldönti, hogy most 2023 van, repülő autókkal meg minden, itt 777 van egy külön bolygón (?), más országokkal s városokkal, kevés mágussal és sok polgárral. Mosolyog

Remélem így valamivel tisztább. ikszdé
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #185 Dátum: 12 jún 23, 17:05:06 »

Először is elnézést a dupla postért, csak nem tudom, hogy ha szerkesztem-e az előző hozzászólásom, akkor megjeleníti-e "új"-ként  smirksweat (Ha megjeleníti, elnézést, nem tudtam. Ez esetben töröljétek ezt kérlek, és mégis csak átszerkesztem az előzőt...)

Másodszor: Nem akarok senkit se leterhelni, de esetleg van valaki vállalkozószellemű, jó angolos, aki ezeket a képességeket valamennyire irodalmasan (nem kell lírai megfogalmazás, jó a köznyelv is ikszdé ) lefordítaná magyarra, s esetleg átküldené PÜ-ben? Én igyekeztem, de a google fordító+átírás kombó nem a legmegnyerőbb szerintem...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #186 Dátum: 12 jún 23, 18:10:46 »

Először is elnézést a dupla postért, csak nem tudom, hogy ha szerkesztem-e az előző hozzászólásom, akkor megjeleníti-e "új"-ként  smirksweat (Ha megjeleníti, elnézést, nem tudtam. Ez esetben töröljétek ezt kérlek, és mégis csak átszerkesztem az előzőt...)

Másodszor: Nem akarok senkit se leterhelni, de esetleg van valaki vállalkozószellemű, jó angolos, aki ezeket a képességeket valamennyire irodalmasan (nem kell lírai megfogalmazás, jó a köznyelv is ikszdé ) lefordítaná magyarra, s esetleg átküldené PÜ-ben? Én igyekeztem, de a google fordító+átírás kombó nem a legmegnyerőbb szerintem...

Ha nem vállalta el még senki szívesen megcsinálom. Most érettségiztem angolból és masszív 95%-t értem el.  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #187 Dátum: 12 jún 23, 19:55:09 »

Nem, eddig még senki se jelentkezett, és megköszönném. Mosolyog
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #188 Dátum: 12 jún 23, 21:42:07 »

Én gondoltam írok hogy segítek de persze bastian angolja biztos jobb mint az enyim smirksweat.
Látom Gazille fan vagy Nevet.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #189 Dátum: 12 jún 23, 21:56:53 »

Imádom Gazille-t igen, meg a mágiáit is Mosolyog Majd legközelebb ha lesz esetleg valami fordítani való, szólhatok neked is ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #190 Dátum: 12 jún 23, 22:00:58 »

Elküldtem a fordítást PÜ-ben  Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #191 Dátum: 12 jún 23, 22:26:11 »

Nyugodtan szólhatsz Nevet Szívesen segítek Mosolyog Majd megpróbálom jól lefordítani. Persze ha sikerül ikszdé.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #192 Dátum: 12 jún 23, 22:54:55 »

Ha értesz photoshop/gimphez, az is jó lenne nekem. Mosolyog (Bár ez itt már off. Kivétel, hogy Fairy Tail-hez kapcsolódna végül is az is. ikszdé )
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #193 Dátum: 12 jún 26, 09:29:27 »

Moderátor:
Innentől már inkább PÜ-ben. Mosolyog
A dupla hsz csak akkor dupla, ha a kettő között nem telt el 24 óra. Vagyis a fenti nem az.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 13:44:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #194 Dátum: 12 jún 26, 09:55:44 »

Ez nekem is új. 2 óra? Nem 24?

Rátérve Lina kérdésére. A kezdetét nem ismerjük és azt sem tudjuk, hogy az x mit jelent, vagy jelöl, a számok előtt. Viszont, mivel egy év az ugyanúgy van értelmezve, mint ahogyan nálunk is, így majdnem 800 éve kezdődhetett. Az x miatt viszont ezt nem tudjuk biztosra mondani. Ez jelölheti a Fiorei királyság létrejöttét is ahol a történet játszódik, de ez csak az én felvetésem, szóval ne vedd készpénznek.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 14:29:34 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!