24 júl 02, 08:22:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 84040 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #105 Dátum: 11 máj 27, 12:35:44 »

De ez inkább vagy Natsu témájában: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3769.0
vagy a sárkányölő mágiák témájában: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3790.0
beszéljük ki. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #106 Dátum: 11 máj 29, 17:54:37 »

Am sztem a sál volt több mint 80 éves, gazillenél nem tom mi....
Azon gondolkoztatok már, hogy ha egy lány harcol, és komoly a dolog, a végére mindig lejön a ruhája? Perverz az alkotó, vagy véletlen? ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #107 Dátum: 11 máj 30, 07:07:04 »

Perverz hát. Nevet Meg ugye a fanszervíz. ^^ De nincs is ezzel baj, amíg nem viszi túlzásba. És itt nem az ecchi vagy hentai irányba való átesést értem, hanem hogy esetleg elfeljti, ez egy shounen. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #108 Dátum: 11 jún 07, 05:52:21 »

Jó az Nevet Nevet szeressük az ilyen "akció"-kat Nevet Nevet főleg Lucy vagy Erza akció az Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #109 Dátum: 11 jún 22, 18:56:00 »

Elkezdtem nézni egy 'Nura Rise of the Yokai Clan' című animét a héten, amiben meglepetésemre az egyik mellékszereplő srácnak is Kakihara Tetsuya a szinkronja. Natsuként egyszerűen zseniális ez a hangszín, amit produkál, de mikor meghallottam a Nurában a hajam is égnek állt tőle és kifejezetten idegesített... és nem a szereplő személyisége miatt, hanem konkrétan a hangja. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy miért hiszen - többek között - pont Natsu hangját tartom az anime legjobb húzásának, nagyon eltalálták a karakteréhez illő seiyuu-t.
Volt valakinek esetleg ilyen érzése valamelyik FT szinkronnal kapcsolatban?
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #110 Dátum: 11 jún 27, 14:53:20 »

Szóval. Hogy hogyan fogják megoldani a megfagyasztott véres jelenetet az animések...?
Gray csinál egy kis jeget a karjára, ráközelítenek az arcára és a felsőtestére (*-* ikszdé), megvágja magát úgy, hogy magát a vágást nem látjuk csak a mozdulatot, és az arcán is látszik majd némi kis fájdalom. Végül ugyanebben a nézetben a képernyő bal  alsó sarkában már amúgy is látható jég elkezd növekedni és bevörösödik. Elvigel az már úgy fog kinézni, mint valami vörös kristály. Így egy csepp vért sem láttunk hullani, de megkaptuk a vörös jegünket. ^^
(Ha nem világos, amit írtam, akkor bocsi... Magamban tökéletesen el tudom képzelni, de az már kétséges, hogy el is tudom magyarázni... smirksweat)
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #111 Dátum: 11 jún 27, 14:58:57 »

Csak az egész jelenet drámaiságát áldozzák így föl.  >.<# Egyébként igen, tökéletesen érthetően írtad le.
Nagyon megváltozhatna az anime kicsit komolyabb/komorabb rajzstílussal, nem állítom, hogy jobb lenne, csak eljátszom a gondolattal. Hmm jó lenne egy ilyen OVA pl. tegyük fel Haloween témájú, komor/sötét grafival és Happy-t mindenki félné!  Nevet
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #112 Dátum: 11 jún 27, 15:17:07 »

Az tény, hogy kampec lenne a jelenetnek, de legalább az elveiket megvédenék! >:3 (Nemyóó Blöeee) (örülök, hogy rendesen ki tudtam magam fejezni ^^)
Happy-sama ööööö a vérmacska. Ez tetszik! Nevet
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #113 Dátum: 11 júl 04, 16:03:53 »

Hmm. Azon gondolkoztam, hogy ugye nem minden Fairy Tail tagnak csináltak edolasi formát. És Reedusnak se? Vagy még várható?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #114 Dátum: 11 júl 04, 16:25:52 »

Azt hiszem Edo Lucy mondta hogy a céhfele odaveszett egy támadásban szóval nem hiszem, hogy több Edolasi céhtag feltűnne.  Aki nem volt ott az valószínüleg meghalt. Luxus Sír
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #115 Dátum: 11 júl 04, 19:30:09 »

Tényleg, emlékszem.. Kár, mert megnéztem volna Edo Reedust, meg persze Edo Luxust. xD
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #116 Dátum: 11 júl 05, 06:48:13 »

Hmm. Azon gondolkoztam, hogy ugye nem minden Fairy Tail tagnak csináltak edolasi formát. És Reedusnak se? Vagy még várható?

Reedusnak pont van edolasi formája. Legalábbis a mangában szerepel: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/169/19 (bal alsó sarok)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #117 Dátum: 11 júl 05, 08:30:56 »

Igen én is ma jöttem rá , hogy meglettem keverve mert az animében is mutatták Reedust ahogy kiosztja Grayt meg Natsut. Mosolyog Akik nem szerepeltek azok Lucky, Luxus, nagypapi, az a táncolós azt hiszem, Gildartz, Mistgun ugye itt eleve nincs meg azt a leopárdos csajt akinek ilyen macska kesztyűi vannak és csak néha néha mutatják. Nevet Na meg a Raijinshuu azt hiszem ennyi.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #118 Dátum: 11 júl 05, 10:33:41 »

Tényleg, még az openingben is bent van.. Hát, nem a legjobb a memóriám mostanában. xD Köszönöm Chakra és Tilon. (:
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #119 Dátum: 11 júl 05, 13:43:54 »

Tilon:

Edolasban a Fairy Tail mestere már halott. Csak azt nem tudjuk, ki volt a mester.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!