24 jún 01, 12:46:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail duma téma (ami máshová nem fér)  (Megtekintve 82957 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #225 Dátum: 13 máj 11, 23:02:18 »

Szerintem egyértelmű, hogy ezért történt az anime leállása. A fillerek nem hozták, sőt meg se közelítették mint amit az anime nyújtott. Az pedig teljesen mindegy, hogy ki kezdeményezte. Ugyan abba a tüskébe léptek vele mint a Bleachnél is a 6x. rész után ahol eredetileg végződött volna a történet. Onnét folyamatosan esett a kapkodás miatt a színvonal. Itt is ez történik és éppen ezért jól döntöttek szerintem a leállással.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #226 Dátum: 13 jún 10, 18:15:57 »

A 151. részben a következő mondatra lettem figyelmes, amit Lector mond Stingnek és Roguenak:

"Tudjátok, a Tűz sárkánynak, a Vas sárkánynak, de még az Ég sárkánynak sincs esélye se."

Csak számomra hangzik ez a megfogalmazás úgy, mintha Wendyt erősebbnek tartanák? smirksweat

· Egyetértünk rini. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 22:08:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #227 Dátum: 13 jún 10, 18:43:31 »

Abban minden bizonnyal megegyezhetünk, hogy az Égi sárkányban lehet a legtöbb lehetőség. Míg mindegyik kötve van a saját eleméhez illetve a körülményeihez addig levegőnek mindenhol kell lennie. Ahol pedig levegő nincs ott semmi sincs. Egyszóval az Égi sárkány részére mindig van erősítés míg a többiek annak hiányában ott gyengélkedhetnek. Azt a szöveget Lectortól én nem így gondolom, hogy erre célzott volna amúgy. Inkább arra gondolok, hogy míg Gazillet és Natsuról voltak információi addig Wendiről édeskevés.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #228 Dátum: 13 jún 21, 22:31:09 »

A mangában hivatalos kedvenc szavazás még nem volt, azonban egy külföldi fórumozó az összes nagy oldalon megszervezett egy karakterszavazást majd összesítette az eredményeket, amiben 6 szempont alapján állt össze a végső sorrend: Személyiség, Dizájn, Mágia, Fejlődés, Szerep és Vonzerő. A szavazás 0-tól 5-ig terjedő skálán ment, ahol lehetett 5 tizedes számot is adni, majd az eredményt egy 0-tól 100-ig terjedőre skálára vetítették át a 10 pontú skála alapján. Az eredmények határozottan szimpatikusak, leszámítva néhányat. Mosolyog

Top 3 Személyiség: http://i1288.photobucket.com/albums/b498/Unicorny2/PersonalityAwards_zpsd0e10f6c.png
Top 3 Dizájn: http://i1288.photobucket.com/albums/b498/Unicorny2/DesignAwards_zps0790a064.png
Top 3 Mágia: http://i1288.photobucket.com/albums/b498/Unicorny2/MagicAwards_zps61702d6d.png
Top 3 Fejlődés: http://i1288.photobucket.com/albums/b498/Unicorny2/GrowthAwards_zps88acfa38.png
Top 3 Szerep: http://i1288.photobucket.com/albums/b498/Unicorny2/RoleAwards_zpsfb09a278.png
Top 3 Vonzerő: http://i1288.photobucket.com/albums/b498/Unicorny2/AppealAwards_zps7ec119d6.png

A végső, összesített sorrend:
http://oi47.tinypic.com/vi311c.jpg
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 22:42:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #229 Dátum: 13 jún 21, 22:59:53 »

Nem is olyan rossz,de szerintem nincs ennyi Laxus fan  >.<# A vonzerőnél egy kicsit vitatkoznák...Nevet Bár tény és való hogy az első 10-ben vannak a legértelmesebb karakterek.Amúgy Bastian,neked mi nem nyerte el a tetszésed?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 23:44:41 írta dreamfolow » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #230 Dátum: 13 jún 21, 23:23:51 »

Lucy helyezésével nem vagyok kibékülve. A Mágiáját nagyon leoltották a külföldiek meg állandóan fikázzák, Lucyt pedig haszontalannak nevezik, amikor nem is az. Szomorú Lyon kevesebb kapott a Mágiájára, mint Gray pedig szerintem a Dinamikus Ice-Make sokkal menőbb, mint a Statikus. Juvia helyére behoznék valaki mást, de nem tudom eldönteni kit. Gondolkozik Cobrát is előrébb vártam. >.<#

Egyébként tényleg rengeteg a Laxus rajongó. Még az eredményhirdetés előtt szinte mindenki őt várta elsőnek.

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 23:34:36 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #231 Dátum: 13 jún 21, 23:50:19 »

Na igen,Lucyt eléggé leszavazzák.Hát kinek mi...Viszont Ultear meglepett,én "bírtam" a karaktert,de nem hittem volna hogy másnál is ilyen népszerű,Erza után a második kedvenc.Gray valszeg azért kapott előkelőbb helyezést mert szinte főszereplő.(Nekem nem tudják bemagyarázni,hogy ez nem játszik szerepet benne)Nevet Amúgy a dizájnra azt kell érteni hogy ki néz ki a legjobban? És a szerep? Ki szerepel a legtöbbet,vagy a legjobban? Juviát én is egy kicsit hátrébbraktam volna,Lokit meg kiraktam volna 30+ fölé.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 21, 23:52:06 írta dreamfolow » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #232 Dátum: 13 jún 22, 00:15:21 »

A Dizájn a karakter, öltözködését valamint a stílusát határozza meg. Egyedi karakter vagy könnyen felejthető?
Hogyan viszonyul a dizájn a karakter személyiségéhez, történeti hátteréhez?

A Szerep a karakter befolyását határozza meg. Jól végzi a dolgát, mint a jó oldal képviselője/gonosz oldal képviselője?
Kihozza a maximumot a szerepéből?

A Vonzerő határozta meg a konkrét külső kinézetet. Melyik az a szereplő, aki tetszik külsőre lényegében.

Ultearnak én is örülök. Ő azért mindig fontos szereplő volt valamilyen szinten. Mosolyog
Grayt, azért szeretik mert ő az ügyeletes szépfiú, aki vetkőzik és viszonylag normális. Plusz, a főszereplőfaktor.
Lokeval nekem nincs különösebb gondom, nálam ő abszolút semleges. Mellesleg, ő is a fangirl tábor egyik kedvence.
Azuma és Angel is megérdemelten jól teljesített. Kúl Utóbbi a legjobb gonosz női karakter lett. Most így rápillantva még egyszer a listára, Zerefet is hátraküldeném rendesen. A bőgőmasina énje teljesen lerombolja a könyörtelen Fekete Mágus személyiséget, amit elképzeltem hozzá. >.<#

« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 00:24:32 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #233 Dátum: 13 jún 22, 02:52:30 »

Nem nagyon vitatkoznék, de szerintem itt (és az ilyen szavazásoknál általában) a "Vonzerő", a "Mennyire fogott meg az egész karakter?" kérdést takarja. Tehát pl. a Star Warsban az uralkodónak is lehet nagy "vonzereje", ha sokan szeretik az alattomos, szemét főgonoszokat.

Most így rápillantva még egyszer a listára, Zerefet is hátraküldeném rendesen. A bőgőmasina énje teljesen lerombolja a könyörtelen Fekete Mágus személyiséget, amit elképzeltem hozzá. >.<#
Imádkozom, hogy Zerefnek tudathasadása legyen. Az szerintem sokat dobna a karakteren.
Amúgy ő az ismeretlen, legyőzhetetlen, titokzatos gonosz. Természetes, hogy ilyen össznépi szavazásokon elöl végez.

Lucy helyezésén viszont meglepődtem. Kezdjük ott, hogy Virgo mögött végzett, aki az ő egyik csillagszelleme. Hmm?
(Lokit a külön szerepe miatt most nem számítottam. Bár a mágiája magasabb. Technikai KO)

A "Szerep" témakör eredményei azért nem kicsit befolyásoltak a főszereplő-faktor által. Nehéz úgy megverni ilyen versenyen Natsut, hogy mindig ő győzi le a végén a főnököt.

Amúgy az összesített tábla nekem is tetszett. Köszi, hogy kilinkelted. Nevet

Kérdés: Mit jelent a +- a főtábla legszélső oszlopában?
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 02:56:20 írta dtatar » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #234 Dátum: 13 jún 22, 08:44:27 »

A Vonzerő hivatalos leírása ez volt: Milyen vonzónak vagy érdekesnek találod a karaktert?
Ezt leegyszerűsítettem külső kinézetre, hiszen a Személyiség és a Dizájn inkább válaszol az érdekesség kérdésére.

Közben az is kiderült, hogy kértek egy olyan végső táblázatot, amiben a Szerep és a Fejlődés kategória nincs benne. A +- pedig azt jelenti, hogy az eredeti táblázathoz képest mennyit változott a helyük. Szóval az előző összesített táblázat csak egy másodlagos táblázat.

Az eredeti táblázat:
http://i48.tinypic.com/abl9jn.png

A fórumozó információ:
- Sting és Jellal kapott egyedül legalacsonyabb pontszámot a Személyiség kategóriában
- Gray az egyetlen karakter, aki kapott maximum pontszámot a Vonzerő kategóriában
- Wendy az egyetlen karakter, aki kapott legalacsonyabb pontszámot a Dizájn kategóriában
- Lucy az egyetlen karakter a Top30-ból, aki kapott legalacsonyabb pontszámot a Mágia kategóriában
- Arcadios az egyetlen karakter, aki kapott maximális pontszámot a Szerep kategóriában
- Lucy előzött meg valakit a legkisebb különbséggel. Az ő és Makarov pontjai közti különbség elenyésző. 69,272 vs 69,266

A Top 10 legtöbb maximális és legkevesebb minimális pontot kapó karakter:
http://i46.tinypic.com/112d5s1.png
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 09:01:07 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #235 Dátum: 13 jún 22, 11:02:52 »

A csajokat rendesen lepontozták... Gondolkozik Viszont a badass csajok teljesítettek a legjobban,nekem is az eredeti táblázat jön be a legjobban,bár Laxus nálam elég semleges,sőt az elején még utáltam is,de mondjuk az is igaz hogy az összes férfi karakter közül őt bírom a legjobban.

Már értem...na az lett volna furcsa hogy a dizájn szavazáson nem Erza lett volna az első.Viszont az elég érdekes hogy Natsu nincs benne az első tízben Nevet (Huraay,már észrevehettétek hogy én ki nem állhatom...) És Mashima őt ossza be a legyőzhetetlenek közé.Lucy pedig tök aranyos karakter,igaz csak töltelék egy főszereplőhöz képest ,meg ő az akit Natsunak megkell védenie,sajnos csak erre használja Mashima.Szomorú

Gondolom a vonzerőnél csajok is szavaztak ...

Ja,és köszi a linket!:)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 11:03:34 írta dreamfolow » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #236 Dátum: 13 jún 22, 11:21:22 »

Nagyon szívesen. ^^

Bármennyire nem kedvelem Erzát, abban egyetértek, hogy Dizájnban az egyik legjobb, ha nem a legjobb. Mosolyog
Natsut illetően csak azt tudom mondani, hogy a nemtetszés, amit ezen a fórumon kap meg sem közelíti a külföldi panaszkodások számát illetve tartalmukat. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 22, 12:07:51 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #237 Dátum: 13 jún 28, 11:29:52 »

Nekem Natsu és Lucy a 2 kedvenc karakterem pedig őket a legtöbben nem szeretik =D

Naplózva


Asdw18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #238 Dátum: 13 júl 24, 07:34:50 »

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne csak fogalmam sincs hova írjam :/
 A Rave Master animét csak 51. részig tudom nézni, van-e folytatása mert elég félbeszakattnak érzem vagy ha nincs esetleg manga formátumban fellelhető-e?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #239 Dátum: 13 júl 24, 07:42:15 »

Sajnos, csak 51 része van az animének. Jól érzed, pont az izgalmas dolgok előtt szakadt félbe. Szomorú
Manga formátumban fellelhető többek között itt: http://www.mangareader.net/426/rave.html
Remélem az nem gond, hogy angol.
« Utoljára szerkesztve: 13 júl 24, 07:43:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!