24 szep 28, 12:12:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73267 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #165 Dátum: 12 nov 19, 21:05:06 »

Én így képzelem el a párokat:

NatsuXLisanna --> Ha már visszahozták a legfiatalabb Strausst a történetbe, akkor kezdjenek is vele valamit. A múltjuk is önmagáért beszél.

GrayXLucy --> Azt leszámítva, hogy Gray vetkőzik, ő normális és megfontolt is nem úgy, mint Natsu. Hála Gemininek azt is megtudtuk, hogy átkozottul aranyosnak tartja Lucyt, szóval miért is ne. Valamint itt van ez is: http://milady666.deviantart.com/gallery/?offset=48#/d51vhty (A GrayXJuvia lehetősége meg a legegyoldalúbb, legidegesítőbb pillanatok sorozata az egész mangában...elnézést a rajongóktól)

LyonXJuvia --> Ha már Lyon bekerült a képbe, akkor kapja meg Juviát és a Gray-sama mánia érjen véget örökre.

ErzaXGérard --> Alap

ElfmanXEvergreen --> Alap
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #166 Dátum: 12 nov 19, 21:23:00 »

Most nagyon megtetszett az Urtear és Gray páros. Szerintem tökre összeillenek. Juvia Lyonnal jól el van és kezdem megkedvelni a Gerard Erza párost. Ami még jó az a Laxus és Mira. Mosolyog Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #167 Dátum: 12 nov 20, 10:31:33 »

Én így képzelem el a párokat:

NatsuXLisanna --> Ha már visszahozták a legfiatalabb Strausst a történetbe, akkor kezdjenek is vele valamit. A múltjuk is önmagáért beszél.

(A GrayXJuvia lehetősége meg a legegyoldalúbb, legidegesítőbb pillanatok sorozata az egész mangában...elnézést a rajongóktól)

LyonXJuvia --> Ha már Lyon bekerült a képbe, akkor kapja meg Juviát és a Gray-sama mánia érjen véget örökre.

ErzaXGérard --> Alap

ElfmanXEvergreen --> Alap
Így nagyjából egyetértek.. Igen, Juvia viselkedése egy idő után már irritáló... vagy haladjanak végre valamerre vagy nem tudom... de kezd sok lenni az állandó födön, bokorban itt ott stalkerkedése.. a hisztijei és folyamatos sírása.. Nevet
Amúgy egy darabig még vicces de hogy végigkövesse az animét hát.. nem tudom.

Igen, ha már visszahozták Lisanat akkor már történjen valami Natsuval és vele, nem elfogadható hogy azóta semmi nem történt mióta visszajött, sőt lényegében nagyon megismerni se ismerhettük meg.

Igen Lucy és Natsu inkább ez az örök legjobb barátság effekt. Szeretik egymást de hogy egymásba szeressenek.. hát kb esélytelen. Egyébként a szertelen és gyermekded viselkedésükhöz amúgy sem illene semmiféle drámai szerelem.

Utálni a Fairy tail szellemet annyi mint utálni az animét.. Vipera ha csak az überkirályharcok és a végtelenerővelrendelkezőmindentvivő karakterek miatt nézed akkor tudom ajánlani a DB-t. Nevet
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #168 Dátum: 12 nov 20, 17:25:13 »

Jaja...Én is azért adnám natsunak lisannát...Meg hát jobban összeillenek Mosolyog...
Gérardnak még talán Urteart raknám mellé,szerintem jól néznének ki.
Luxus ,Mira szerintem egyáltalán nem illenek össze.Luxushoz nem is tudom ki illene,inkább erza  smirksweat
vagy evergreen.
Szerintem már kezd kibontakozni a gray x juvia szál kacsint...Erza felvilágosítja hogy mit érez juvia iránta ,mintha nem látná...Gray meg fullra elpirult ,és nem füzött hozzá semmit,szóval tudatalatt ő is vonzódik juviahoz ,csak már szégyenli bevallani ,igy sztem valamikor elfogja mondani hogy ő is szereti.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #169 Dátum: 12 nov 20, 18:45:48 »

Azt hiszem h "megérett" h leírjam a véleményem:
Gerard x Erza (ebben a párban van valami "izgalmas" talán az h 1 "köztiszteletben álló" s osztályú és 1 "törvényen kívüli" tiltott szerelme) [mindenki ismeri a mondást a tiltott gyümölcsről] Hümm-hümm
Gray x Juvia (ha már annyit "szenvednek" vele [vagyis inkább Juvia] akkor történjen már valami előrelépés)  Technikai KO
Levi x Gazill (itt azért alakulgatnak a dolgok)  >.<#
Elfman x Evergreen (annyira szinpatizálnak egymással)  Gondolkozik

Ezek voltak az egyértelműek, most jön a dilemma h ki kivel...
Nattsu x Lucy vs. Natsu x Lisanna (na ezzel nem tudok dőlőre jutni)  smirksweat
Mira x Laxus vs. Lucy x Laxus (vagyis Laxusnak 1 "angyali démon" kéne v a tapasztalatlan "kislány")  Pojén

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #170 Dátum: 12 nov 20, 19:23:26 »

Nem is értem hogy hoztátok összefüggésbe a két karaktert. Kicsit abszurd. Nevet
Laxus x Lucy? :,D
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #171 Dátum: 12 nov 20, 20:03:52 »

Még valamikor a sorozat elején, amikor Lucyt "meg kellett védeni" Phantomtól, megkérték Laxust h segítsen ő is , de visszautasította h "megvédje az újoncot" ezekkel a szavakkal (valami ilyesmi): "Majd megvédem ha a csajom lesz."  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #172 Dátum: 12 nov 20, 20:42:05 »

Hát igen, a jó öreg Laxus. Nevet Szerintem az az ajánlat még mindig áll.^^ Ezen a képen is egész jól mutatnak együtt. Laxus láthatóan élvezi a helyzet adta előnyöket.
http://images.wikia.com/fairytail/images/f/f8/Laxus_takes_Lucy_and_other_girls_as_a_hostages.jpg
Nem küldött bele villámot szóval biztos hogy kedveli xD.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #173 Dátum: 12 nov 20, 20:58:36 »

Érdemes még ezt a képet is megnézni a LaxusXLucyhoz. Jobb alsó sarok:

http://i1197.photobucket.com/albums/aa430/DokuryuuBastian/Fairy_Tail_278_03.jpg

 Nevet

@dreamfolow

Hát én még mindig azt mondom,hogy Gray nem érez semmit Juvia iránt. Szerintem az általad említett reakció tartalmazott némi elpirulást, de egy kevéske undort is. Plusz a 291. fejezetben sem volt meggyőző Gray viselkedése  Pojén
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #174 Dátum: 12 nov 21, 14:43:06 »

Akkor gray melegecske xd...mást nem tudok mondani.De sztem,így kap egy ösztönzést hogy lyon el akarja "töle" lopni..azért legalább már nem szarja le juviat xd...
Naplózva

Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #175 Dátum: 12 nov 23, 12:05:25 »

nos kiemelném a gray x juviát,egy amolyan kétfrontú állóháborúként.Olyan mintha mindketten arra játszanának,hogy a másik mondja ki a bűvös szavakat.Persze juvia már próbálkozott egy "párszor",de mindig besült.
Valamint még a natsu x lisannanak adok  szavazatot.Miért?egyszerű azt elnézem mashimától hogy a harcokban mindig és mindig és mindig az érzelmek ereje győz,DE ezt a főhős x főhősnőt már eljátszotta a rave masterben,bár el kell ismernem hogy a natsu x lucy kissé több teret kap.
Valamint tudom,hogy mérhetetlenűl kicsé rá az esély de:http://browse.deviantart.com/?q=natsu+x+erza#/d4bf2gc
ezért a képért megnéznék egy natsu x erza-t. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Wolfoxy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5



« Válasz #176 Dátum: 13 jan 24, 11:44:03 »

Szerintem:

Gérard X Erza: Alap, ezt már előttem sokan elmondták. Bár Gérard nem tesz túl sok mindent a kapcsolatuk előrelépéséért ikszdé

Juvia X Lyon: Másik alap nálam, nem tudom, miért tetszik, talán mert Lyon nagyon aranyosan próbálkozik, Juvia pedig... nos hát, ő Juvia ikszdé

Natsu, Lucy, nekem mindegy kivel jön össze, de egy időben tetszett a Loke X Lucy, most inkább Gray X Lucy, Laxus X Lucy, vagy a Sabertoothból valamelyik sárkányölő X Lucy, Natsunak meg max. Lisanna De ahogy az ilyen animékben lenni szokott: A legjobb, legnormálisabb csaj (Lucy?) a főszereplőé...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #177 Dátum: 13 feb 26, 03:07:02 »

Nem tudom, hogy volt e pár összepárosítva wendy akárkivel is de az biztos. ikszdé
Én wendy x romeo-t szívesen megnéznék. Nevet Aranyosak lennének együtt szerintem. Pirul
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #178 Dátum: 13 feb 26, 22:04:30 »

Összességében tetszetős, csak én Gray-Urtear és Lyon-Juvia párt vagyok, de a öbbi jó, főleg a Laxus-Mira Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Natsu1049
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9


« Válasz #179 Dátum: 13 feb 27, 07:42:20 »

Az a gond,hogy nekem Urtear még sötét,Lyont meg megölné Juvia   ikszdé
Naplózva

[img]http://i866.photobucket.com/albums/ab225/Sole_Shadow17/akatsukiyeah.gif[img]
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!