24 szep 28, 12:14:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73272 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #150 Dátum: 12 nov 15, 19:12:30 »

Azért Natsu, Edolas óta sokat komolyodott. Már nem az a idióta srác, aki mindenkit hátrahagyva fut egyenesen az OS felé. Talán épp egy olyan lány kell mellé, mint Erza aki meg tudja gátolni, hogy valami hülyeséget csináljon, ha még ragaszkosz az idióta srác titulushoz. ^^

Azért mióta Urtear mellei közé nyomta a fejét, megfordúlt bennem a Natsu x Urtear páros gondolata is. Nevet Mondta is, hogy egyre inkább kezd rá nőként tekinteni. xD Ezt persze csak poénnak szántam senki ne vegye komolyan. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #151 Dátum: 12 nov 15, 20:19:23 »

Ez igaz, de nekem Erza akkor is inkább a nővére Mosolyog Valami vidámabb csajszit tudnék csak elképzelni. Éppen Edolasnál tartok. Hogy érted hogy azóta? Edolas után, vagy az elejétől Edolasig?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #152 Dátum: 12 nov 15, 20:47:40 »

Már Edolsaban sem csinál, olyan hülyeségeket, mint régebben. Sokkal komolyabb és érettebb.
A vidámabb csajszik csak adnák alá a lovat. Nevet

Nekem a Gray-Juvia.Lyon hármas is nagy kérdőjel. Juvia megszállottsága már gondolom kezdett unalmas lenni az embereknek, ezért Mashima behozta a másik jégmágust, hogy megkeverje a szálakat. Lassan átmegy az anime egy latin szappanoperába.

OFF:Edolas az elég jó Arc, ha nem vesszük figyelembe azt a pár logikai bakit.^^ Jó neked, hogy még annyi részed van és nem kell minden héten várnod a következő részt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #153 Dátum: 12 nov 16, 14:51:28 »

Hát jahh Nevet Lassan haladj,mert megéri >.< .Amúgy szerintem is lehetetlen egy erza x natsu...Tüz és víz a 2.Nevet Inkább nővérének,vagy anyjának menne el erza.Juviát azért birom mert nagyon megvan bolondulva grayért,már nem is tudom felfogni hogy mi okból,de azért lyon is tetszik neki,csak nem akarja eldobni grayt,édesebb a tiltott gyümölcs ..Nekem valamiért olyan feelinget ad a natsu x lucy  hogy ellopja lisannától natsut ,ezért adnám inkább lisannának natsut,meg sokkal aranyosabb mint lucy  Pirul Cana & macao azon szakadtam...Kár hogy van vagy 15 év köztük,de nem bajj Nevet.. Laxushoz én mindenképp evergreent adnám! kb ennyi.
Naplózva

Orshee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


« Válasz #154 Dátum: 12 nov 16, 17:18:00 »

dreamfolow, Macao és Kana már jártak régebben   Nyelvesít
A Natsu x Erza szerintem is elképzelhetetlen, inkább már Natsu x Lisanna. A NaLu-t meg utálom  Pojén
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #155 Dátum: 12 nov 17, 06:30:45 »

 Hmm?  Technikai KO  Ohh My God Körülbelül ez volt a reakcióm amikor megláttam... (Fúúúj ez beteges xD)....Lehet hogy romeo is Canatól van ? De az mi.Fujjj Mind 1 ,a lényeg hogy most nincsenek együtt,amúgy igen,illenének egymáshoz de mivel ez a nagy korkülömbség van,meg már milyen öreg macao,és milyen fiatal cana.  Szóval én ellenzem ezt a párosítást. Tehát eddig nálam egyértelmű párok.Am tudsz mutatni bizonyítékot ,hogy együtt vtak?

Natsu x Lisanna
Levi x Gazille
Laxus x Evergreen
Gérard x Urtear |Inkább...
Gray x Juvia :DD
Makarov x Porlyusica  ikszdé (vagy mi a rák)

Az egyértelmű párokat meg minek leirni ?-.-
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 06:35:48 írta dreamfolow » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #156 Dátum: 12 nov 17, 08:47:20 »

Tessék itt a bizonyíték. Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/038/2

A Natsu x Erza elképzelhetetlen ? Akkor kicsi a képzelő erőtök! Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/022/2
Tudom, hogy sokan a Gérard x Erzát párolják, de nekem jobban bejön Natsuval. A mangát nem olvasom előre, csak az animével folyamatosan,  szóval nem tudom, hogy mi megy az új fejezetekben, de  Gérard lemondott az esélyről, hogy együtt legyen Erzával. Annál jobb lehetősége sose lesz, mint a tenger mellet, a naplementében.

Ha Natsunak Lucy és Lisanna között kell választani, akkor nem tudom, hogy kire szavaznék. xD Mert a Lucyvel való barátságát nem kéne elrontani, viszont Lisannát nem bírom annyira.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #157 Dátum: 12 nov 17, 08:54:29 »

Nevet Látom Polyushka nevét nem csak én nem tudom, ez megnyugtat xD

Natsu x Lisanna: nemtudom, nekem meg úgy tűnik, hogy Lisanna eldöntötte, hogy Natsu lesz a férje, szerencsétlennek meg el kellett fogadnia. Meg az egy régi dolog, Natsu unalmassá válna egy ilyen kis tündibündi csajszi mellett. Talán épp azért mert kezd megkomolyodni, és túl jófiúvá válna a végére ha nincsen aki belevigye a hülyeségekbe. Most, hogy a Gildartssal való harcban megtanult veszteni, ennek szerintem komolyan megvan a veszélye.
Mirával is ez volt a bajom amíg vissza nem tért a démoni Mirajanee, hogy annyira kedves, meg minden hogy fúúúú...

Lassan haladjak?! xD nem bírom ki Nyelvesít

Erza pedig, mondom inkább a nővére, ez a kép is bizalmas ugyan, de inkább anyáskodó, nem romantikus, erotikus.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 08:57:14 írta Lulu » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #158 Dátum: 12 nov 17, 14:43:37 »

Hát az biztos hogy nem erotikus kép xDD...Mert hát erza eléggé tud erotikus lenni,és szerintem ez nem az Nevet Aranyosak lennének szerintem natsu meg *lisanna,egyik legjobb karakter,ami ki lett találva,talán a története miatt.Inkább mintha az öccse lenne erzának ,natsu.Amúgy lucy kicsit vonzódik a csajokoz is,nem gondoljátok ?ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 16:34:32 írta dreamfolow » Naplózva

VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #159 Dátum: 12 nov 19, 18:55:11 »

Vannak érdekes párok pl.: a Macao x Kana... Gildartz zúzná az öreget ha kikezdene vele ehhez kétség sem fér x D. A párokról szólva:

Natsu - SENKI x D (nem érdemel senkit de ha muszáj akkor Lisanna)
Gray - Juvia (csak komolyodna meg és hagyja az oldalt betekert hajat). Viszont ha Urtear nem lenne 7-8 évvel idősebb Gray-nél ő is szóba jöhetne hisz van közös momentumuk és ez kezdetnek nem rossz : D.
Gérard - Erza (Ez messze a legjobb páros : D!!!)
Gazille - Levy (Soron következő 2. : D.)
Laxus - Nem is tudom... igazából elég állat volt a tag (oka van hogy a kedvenceim között díszeleg Gérard mellett x D) de mostanra megjött az esze. Talán Mira : D!?
Lucy-nak nem tudom igazából furcsa lenne bárkit is írni neki hisz aki(k) jó arc(ok) azoknak már van párjuk (és itt nem Natsura gondolok mert ő piszkosul nem jó arc x D).

Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #160 Dátum: 12 nov 19, 19:23:12 »

Heeee?! Mi az hogy Natsu nem jó arc?! xD Ő a legnagyobb forma az egészben! Meg persze Happy... Mosolyog Ezt ugye viccnek szántad? Nevet (és ezt ne vedd támadásnak, meg nem akarlak megbántani, csak.., csak... Nevet)
Szerintem Natsunak egyértelműen a legjobb csaj jár, aki pedig Lucy. meg Erza, de ő ugye kiesett, kor-komolyság-Gerard indokokból, és nem is illenek össze. Mosolyog
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #161 Dátum: 12 nov 19, 19:43:25 »

Én kajakra nem csípem Natsut x D! Fogalmam sincs hány ember van még így rajtam kívül de találkoznék velük (bár ismerek párat : D). Natsu egy idegesítő kölyök akinek csak a harc van és a barátai illetve a céhe iránt érzett szeretet miatt nyeri meg a harcait nem azért mert tényleg képes lenne rá. + unom a szövegeit bár ezt a(z) FTSz-t (Fairy Tail Szellem x D) mindenkitől utálom. Már Laxus és Gazille is (akik régen állatok voltak és iszonyú erősek) mostanra ők is ,,fertőzöttek" x D. Ez még csak a kezdet amit mondani tudok róla... inkább nem lendülök bele x D. De hogy témához illő legyen... Nem érdemli meg Lucy-t. Inkább oda ,,dobnám" neki Lisanna-t de még ő is sok lenne x D. Szóval... mint írtam a jó arcok kiestek... bár hogy máshova nyúljak (csak ne kövezzetek meg érte : D) egy: Sasuke, Noctis vagy Lars (ha animésítenék (új szó x D) valamelyiket az utóbbi kettő közül) akkor jó lenne neki de az FT-ből már senki : D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #162 Dátum: 12 nov 19, 19:54:18 »

VIPERA nem azért , de az egész Fairy Tail erről a "csapatszellemről" szól .

ErzaXGerard
LucyXNatsu
GrayXJuvia
GazilleXLevy
EvergreenXElfman
RomeoXWendy , MakarovXEdoGrandine ikszdé
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #163 Dátum: 12 nov 19, 20:00:27 »

Tudom mario V ezért is van az hogy csak a storyja és Laxus illetve Gérard szereplése miatt nézem x D. Evergreen x Elfman kiment a fejemből x D.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #164 Dátum: 12 nov 19, 20:03:51 »

Nekem Naruto és Ichigo után kész felüdülés volt egy Natsu-féle főszereplő. Dehát ízlések és pofonok  Pojén

Lucy és Natsu pedig nem találnának. Ők inkább a "mindörökké legjobb barát" kategóriába tartoznak nálam. Lucy mellé Leo- Loki illik a legjobban, Natsu mellé pedig... hát fogalmam sincs  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 20:05:12 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!