24 szep 28, 16:32:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73338 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Putir
Vendég
« Válasz #90 Dátum: 11 aug 12, 14:24:11 »

jaja amikor mirajén mondta lucynak hogy szerinte natsu szerelmes belé meg hogy natsu nagyon akar látni 1 bizonyos lányt és amikor a végén kiderül hogy virgot akarta én szakadtam:D
de szerintem natsuxlucy
Naplózva
Doujin
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Válasz #91 Dátum: 11 aug 22, 21:29:20 »

NatsuxLucy is illene egymáshoz de szerintem inkább NatsuxLisanna illik össze, Lucy az írónő és azok szingli fajták Nevet a többi a szokásos:
GrayxJuvia
ErzaxGerard
GazillexLevi
stb... mind elég egyértelmű kevés a szerelmi háromszög...
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #92 Dátum: 11 aug 22, 22:03:01 »

Hát Juvia ott helyben dobna egy hátast, ha lenne még egy Gray csomó ruhában és elkiáltaná magát ,hogy "Juvia szeretleeeek"  ikszdé Az eredeti Gray meg mondja, hogy "Nem is !!!" Juvia meg "Te jó ég, két Gray-sama ! Juvia álma valóra vált !.  Vagy valami hasonló.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Putir
Vendég
« Válasz #93 Dátum: 11 aug 22, 22:58:37 »

Lucy hivná geminit és átváltozna grayé juvia meg vérző orral hátrarepülne hogy 3 gray:D
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #94 Dátum: 11 nov 04, 23:33:29 »

Mivel még nem láttam itt gondoltam feldobom ötletként a ZancrowxMeldy párost, igazából nekem csak a rajongói rajzok miatt tetszett meg ez a lehetőség, mert a mangaban nem igazán látni belőle semmit, de nekem tetszik, linkelek is egy minigyűjteményt a már említett képekből.
LINK
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #95 Dátum: 11 nov 05, 13:15:09 »

Én valamelyik nap találtam 1 Romeo x Wendy fanartot és rájöttem hogy ezzel az időugrással tök jól összeillenének.
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #96 Dátum: 11 dec 02, 19:23:37 »

Gazille x Levi
Erza x Gérard
Luxus x Lisanna

de szerintem ennek a mangának nem a szerelmi szálak a lényege, de ezek még beleférnének, ha nem kapnának túl nagy hangsúlyt.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 13, 20:21:40 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #97 Dátum: 11 dec 02, 20:33:23 »

Nem az a lényege, de Mashima a kedvenc párosaira meglehetősen nagy hangsúlyt fektet, ahhoz képest, hogy shounenről beszélünk. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #98 Dátum: 11 dec 02, 21:32:35 »

Kéne egy lista Mashima sorrendjéről. Nevet
Bár Gérardal még mindig hadilábon állok. >.<# Próbálok úgy gondolni rá, hogy most már ő is jó fiú, de ez az amnézia megkeveri a helyzetet. Mármint egyszer tuti visszanyeri az emlékeit köztük azt, hogy hány embert ölt meg, milyen megszállott volt és, hogy kb 5-ször akarta megölni Erzát. ikszdé Kíváncsi vagyok, hogy mi fog lezajlani benne.  Lehet, hogy már volt csak én nem tudom mert ugye nem olvasom előre a mangát.^^

Az Ft kicsit olyan, mint a barátok közt. Minden fontosabb szereplőnek volt már jó néhány romantikus pillanata a másikkal. Jelen esetben Erzának Gérardal, Natsuval, és Grayel is. Lucy esetében meg ugyan ez csak Gérard helyet Lokival.
Szóval én különcködök és nálam még mindig  Natsu x Erza van. Pirul
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Fujii
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 267


Emerarudo no me hiryuu tenma


« Válasz #99 Dátum: 11 dec 07, 15:14:21 »

Szerintem a GrayXJuvia párosítás túl egyértelmű lenne, viszont a GrayXKana nagyon tetszik! Habár a Meldys harcban Gray kicsit fura volt amikor összekapcsolódott Juviával :/ Remélem Juvia talál magának mást Nevet
NatsuXLucynak drukkolok, bár ők tényleg nagyon jó barátok, és vétek lenne ilyennel lerombolni eme köteléket, bár ha ugyan olyanok maradnának, akkor tetszene Nevet
LuxusXMira is megszerettem, tényleg jól néznének ki együtt Nevet (és egyébként, amikor mutatták, h Mira és csapata nézik a csillagokat, edzés után éjszaka, úgy nézett ki mint annó. Kétlem, h a rettegett démon visszatérne, de azért nem volna rossz:P )
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 07, 15:16:29 írta Fujii » Naplózva

[/center]
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #100 Dátum: 11 dec 13, 21:55:21 »

Nekem ezek a kedvenceim:Natsu x lucy,Happy x charlie,Gerard x erza,Gray x jubia ( vagy ha ez nem akkor meg ultear)
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #101 Dátum: 11 dec 13, 23:53:32 »

Levy Gazille, hat szep lenne de szerintem Gazille reszerol ez olyan, h a kishuganak nezi, vagy hasonlo.
Natsu o senkivel sem fog, olyan mint Luffy. Hacsak nem lesz SonGkus-ra megcsinalva. Ott sem nagyon van csokjelenet de azert atjon, h szeretik egymast, aztan harc, harc hatan Mosolyog).
Juvia tulbuzgo ezert nem fogja megkapni Grayt. Ez a maniakus szerelmes nagyon veszelyes.
Erza Gerard egyertelmu, epic paros, vetek lenne at irni.
Eve Elfman... ott latok valami szikrat. Orulnek ennek a parosnak.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #102 Dátum: 11 dec 14, 15:31:03 »

Gazille a kishúgának nézi Levit? xD Hát nagyon nem. Nevet Csak b*szogatja azzal, hogy picike. Nyelvesít Az a páros az egyik legegyértelműbb FT történetében. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #103 Dátum: 11 dec 14, 23:26:04 »

Szerintem is összeillik gazille meg levy. Natsun gondolkoztam mert azért nem olyan hülye hogy ne találjon valakit. Esetleg lucy-ra gondoltam de most már látom nem jöhet össze ( kitudja Mosolyog ). Gray meg juvia összeillik de abba egyetértek hogy veszélyes.
Naplózva
e-mese
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 8

Otaku-növendék


WWW
« Válasz #104 Dátum: 11 dec 17, 19:43:44 »

Nos, akkor én is megosztom a kedvenc párosaimat Nyelvesít

Gérard x Erza: Azt hiszem egyértelmű, nincs mit vitatni rajta, teljes mértékben összeillenek.
Alzac x Viska: A legédesebbek és most már végre egy párt alkotnak Pirul
Gazille x Levi: Ha eddig nem is lett volna egyértelmű, akkor most már biztosan az, ráadásul a személyes kedvencem a kedvencek közül Nevet
Gray x Juvia vagy Leon x Juvia Szerintem Gray-vel teljesen összeillenek, és nagyon szurkolok Juviának, hogy végre figyeljen rá. A másik meg Leon, aki végre észrevette szegénykémet, szóval ha Juviának nem jönne Gray, még biztosan  ott lesz Leon. Nevet
Happy x Charle: hát, ők macskák... de jó jel, hogy Charle szíve egy kicsit meglágyult, Happy kicsit megkomolyodott, szóval van esélyük.

Lucy vagy Natsu mellé nem igazán osztanék be senkit se, Lucy az a javíthatatlan romantikus fajta, Natsu meg nem éppen az a szerelmes fajta, bár Lisannához...
Makarov és Polyushka között meg tuti volt régebben valami Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!