24 szep 28, 18:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73356 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #60 Dátum: 11 ápr 14, 21:15:29 »

Mondjuk nem értem miért erő alapján akartok valakit párosítani egy másik személlyel. Itt alapvetően nem fizikai erőről van szó hanem varázserővel rendelkező személyekről. Azt megérteném ha egy díjbirkózó típusú hölgy nem a csenevészek közül választ párt, hanem egy magához illő személyre veti ki a hálóját. Méretben is. De varázserő szerint valakiket kizárni a lehetőségből, nekem magas.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #61 Dátum: 11 ápr 15, 15:07:39 »

Azért, mert egy férfi legyen férfi a kapcsolatban, és ő védje meg a nőt, ne pedig fordítva. Mivel Mira lazán lenyomta Friedet, így az ő párosuk nem felel meg ennek a "követelménynek", mert akivel Mira nem bír el, azzal nyilvánvalóan Fried sem fog - ellenben Luxus simán.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #62 Dátum: 11 ápr 15, 15:58:40 »

A mágikus erőnek akkor sem gondolom, hogy meg kellene határozni a párválasztást. Fizikai erőben elfogadom ezt amit írsz de mágikus erőben nem.  Ha ez szerint rakjuk párba őket akkor elég nehéz számukra párt találni. Mi az oka, hogy ezt mondom. Azért mert az együttélés során az esetek 99 %-ában egyik fél sem használ mágiát. A mágia számukra alapvetően a küldetések végrehajtásához kell és nem az együttéléshez.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #63 Dátum: 11 ápr 15, 16:43:55 »

Jó, de egy mágikus világban élnek, és egy céh tagjai, tehát elég nagy a valószínűsége, hogy használniuk kell a képességeiket. És náluk az erő nem fizikait jelent, hanem nyilván a mágiájukat. Nekik úgymond az a fizikai erejük, vagyis az az erő, amit használnak, ha baj éri őket. Nevet


Hát azért annyira nem nehéz:
Gérard + Erza -> erősebb: Gérard
Natsu + Lucy -> erősebb: Natsu
Natsu + Lisanna (Lehánylak) -> erősebb: Natsu
Gray + Juvia -> erősebb: Gray (hiába volt úgy beállítva, hogy az FT-s S-osztályú mágusokkal egyenrangú Juvia, szerintem Gray azért lenyomná)
Gazille + Levi -> erősebb: Gazille
Fried + Kana -> erősebb: Fried
Luxus + Mirajane -> erősebb: Luxus
Elfman + Evergreen -> hát számomra Elfman erősebb, hiába győzte le őt Ever' a Luxis arcban


De okés, én tiszteletben tartom a véleményedet, és nem akarok meggyőzni senkit sem. Mosolyog Ha nem nézem senkinek sem a mágiáját, akkor valóban mindegy lenne - és természetre például a jelenlegi kedves Mirát nézve pl. a FriedxMira jobb is lenne talán -, de mint említettem, ők mágiahasználók.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #64 Dátum: 11 ápr 15, 17:17:47 »

Értem, hogy hogyan gondolod a dolgot, sőt még a párosok kijelölésének  nagy részével is egyetértek egy-két kivételtől eltekintve. De ha megnézed amit írtál ott a fizikai erő is hasonlóan áll fel. Ettől függetlenül az a véleményem, hogy párválasztásnál a mágikus erő az utolsó dolog amit figyelembe kellene venni. Sokkal fontosabb az érzékek hatása. Milyen hatással van a fiú vagy lány a másik nemre és nem azt nézi, hogy mekkora mágikus erővel bír. Szerintem ez a szempont pont elriasztaná a lehetséges párok másik felét.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #65 Dátum: 11 ápr 15, 18:31:12 »

Ne szőrözz már Rini. ^^
Inkább írd le, hogy te melyik párokat hoznád össze és miért, mert eddig a téma címéhez nem nagyon szóltál hozzá. ^^

De hogy én is csatlakozzak Nikkie-chanhoz:
- Erza és Gérard már akkor közel álltak egymáshoz, amikor még kisgyerekekként a félkész Mennyország tornyában húzták az igát és gőzük sem volt arról, hogy egy nap majd erős mágusok lesznek.
- Lisanna és Natsu sem a mágiájuk miatt kerültek közel egymáshoz, hanem mert gyerekekként jól érezték magukat egymás társaságában.
- Levi és Gazille pedig nem is különbözhetnének jobban egymástól. Mind magasságban, mind mágiában összehasonlíthatatlanok. Egy közvetlen harcban Levinek esélye sem lenne Gazille ellen. Viszont annó Gazille megsüthette volna a vas sárkányölő mágiáját, ha Levi nem hatástalanítja Fried Varászképletét (lsd. a Luxusos fejezeteket és az S-osztályú Mágusválasztó Vizsga elejét). Egy Gazille "beállítottságú" karakter nem igazán tűr meg maga mellett olyat, aki nincs legalább hasonló erőszinten vele. Önként meg végképp nem ajánlaná fel a segítségét. Hacsak nem látna valamit Leviben. ^^ <--- Kicsit aránytalanul sokat írtam ehhez a pároshoz a másik kettőhöz képest. Nevet

Sz'al igazad van, csak vedd is észtre, hogy igazad van. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 15, 18:33:13 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #66 Dátum: 11 ápr 15, 18:43:30 »

Okés, de a történet a jelenben játszódik, a múlt egy plusz kreációja Mashimának úgymond. És érdekes módon akiket felsoroltál, mindenhol a fiú lett erősebb. Nevet

Na mindegy, nekem nyolc, mindenki azt gondol, amit akar, de számomra fontos, hogy egy fickó erősebb legyen a csajnál. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #67 Dátum: 11 ápr 15, 18:53:17 »

Várjál, félreértés esete forog fent. Nevet
Nem azt írtam, hogy neked nincs igazad, hanem, hogy Rininek is igaza van, csak nem tűnik fel neki. ^^

Amúgy meg a felsorolt párosok a jelenben sem a mágikus erejük miatt tartózkodnak szívesen egymás társaságában. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #68 Dátum: 11 ápr 15, 18:56:47 »

Igaz. Mosolyog Akkor meg is teszem.

Én csak négy párost tudok felsorolni akik úgy érzem, hogy létrejöhet, netán már el is dőlt.

Gérard és Erza - Szerintem nincs mit hozzáfűzni hiszen már történet legrégebbi szerelmi párosa
Natsu és Lucy - A történet tulajdonképpeni főszereplői. Isten is egy párnak teremtette őket az ellentéteik ellenére is. Annyi azért szól ellene, hogy Natsu nincs kész egy ilyen kapcsolatra másrészt neki van még egy másik lehetősége Lisanna irányában.
Elfman és Evergreen - Szerintem azzal, hogy így próbálták meg megfogni Mirát az író eldöntötte helyettünk.
Gray és Juvia - Egyoldalú lángolás egyenlőre. Itt Gray a kakukktojás, de szerintem jelenleg nem is gondol ilyesmire. Minden FT tagra barátként/bajtársként gondol és nincs köztük olyan akit szerelemmel szeretne.
A többiekre tekintve nem látok sok lehetőséget, talán csak egy ilyen amit eltudnék képzelni, ez pedig Fried és Mira párosa
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #69 Dátum: 11 ápr 15, 19:01:40 »

Értem én. Nevet

Nem is mondtam, hogy az erejük alapján párosítottam őket. Nevet Az egyedül a MiraxFried esetében fordul elő - azért preferálom a MiraxLuxit. Nevet

De én nehezen tudnám elképzelni mondjuk a NatsuxLucy-t is, ha Lucy erősebb lenne, bár érdekes módon az ErzaxGérard-t nem, mert Gérard természete mellett megszelídül Erzácska. Pirul Bár akkor meg amolyan YondaimexKushina érzésem lenne. Nevet


Rini, egyébként jó párosokat favolsz. Nevet
Annyi, hogy szerintem Natsu és Lucy pont, hogy egyformák - egyformán hülye mindkettő. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 15, 19:02:25 írta Nikkie » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #70 Dátum: 11 ápr 15, 19:13:31 »

Az "ellentétekkel" én is ezt szerettem volna jelölni csak nem akartam ilyen nyíltan kijelenteni. A "hülye" szót mondjuk túlzásnak tartom főleg Lucy esetében. Nála a lökött jelzőt használnám. Natsura inkább jellemző ez a szóhasználat. Nevet

Másrészt én abban sem vagyok biztos, hogy Erza nem erősebb-e Gererdnál. Nem merném kijelenteni, hogy nem így van. Talán csak abban lehet különbség, hogy milyen mágiát használnak, hiszen egy gyengébb mágia is legyőzheti az erőset ha annak pont ez a gyenge pontja. Erzáéról pedig tudjuk, hogy elég fizikai jellegű az ő mágiája.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 15, 19:17:54 írta rini67 » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #71 Dátum: 11 ápr 15, 19:46:22 »

Úristen! Kihagytam egy párost, amit szeretek még: Leon és Sherry. *.*

Csak parázok kicsit a RenxSherry miatt. Technikai KO Nem tudom, azt miért kellett belekavarni. Technikai KO
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #72 Dátum: 11 ápr 15, 19:59:52 »

Pedig nekem a Ren-Sherry párosítás jobban bejött. Leon mellé nem tudtam soha elképzelni Sherry-t. Valamint az ilyen fangirl-ket soha nem bírtam annyira. Jobban szeretem, ha a kapcsolatban a két fél "egyenrangú". Ez Leonnal nem jött volna össsze, Leon túlságosan büszke. De az tetszett, amikor Ren-nel oltották egymást a legkisebb hülyeségekért is. Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #73 Dátum: 11 ápr 15, 20:18:37 »

Natsu ha kell akkor erősebb tudd lenni Erzánál. Nevet
Szerintem Erza le tudná győzni Gérardot ha nagyon akarná, de ez inkább már egy másik topicba kellene.
Sherry nagy Leon rajongó de amikor jött Ren egy kicsit elkalandozott az ő irányba, de szerintem hamar visszatér Leonhoz. Pirul

Lucyt sokk ember mellet el lehet képzelni. Ott van Loki aki elégé oda van érte, Pirul Gray aki mellette szokott a legtöbbször levetkőzni és követte Lucyt amikor az apja követte.  (Mármint Lucy apja követte Lucyt ikszdé). És Natsu mellet szokták a leggyakrabban elképzelni, de én még nem láttam arra utaló jelet, hogy a barátságon kívül több lenne iránta Natsu részéről, (Meg ugye nálam NatsuXErza van).^^

És mi van Macaoval ? A mangában meg volt említve, hogy Canával jártak, És a Fantom megtámadásánál is egyből elé ugrott. Pirul  Ők is simán össze jöhetnének újra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #74 Dátum: 11 ápr 16, 09:28:12 »

Mi? :OOO Tudnál nekem (vagy valaki más) konkrét oldalt linkelni a mangából, ahol ezt a Kana+Macao szálat említik? :O Mert nekem nem rémlik ilyen. Macaónak van egy fia, Romeo, aki kb. 6 éves, Kana meg olyan 18 lehet, ergo 12 éves lehetett maximum, amikor járt Macaóval. :"D Mert nem hinném, hogy egy gyerekes pasival járna Kana. Bár, ki tudja... Nevet


De Leon meg olyan édes volt, ahogy cipelte Sherry-t. *.* Mondjuk az a páros kb. olyan, mint a JuviaxGray. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!