24 szep 28, 20:14:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73370 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #45 Dátum: 11 ápr 11, 18:51:55 »

A Mira-Laxus párosítás nekem is bejön. Odapörkölnének egymásnak, ha vitájuk lenne, az biztos. Nevet
De amit még sokan pártolnak, az a NatsuxErza. Szerintem is nagyon erős a kapcsolatuk, de a sokszor elismételt testvérkapcsolatot kell most is felhoznom, ami most tényleg ideillik. Annyira egyfajtából valók, az erős küzdőszellem, a győzelem iránti vágy, ráadásul Natsu megszállottan le akarja győzni Erzát, nincsenek az ellentétek, amik vonzanák egymász. Voltak nagyon szép pillanataik, ennek ellenére nem látom benne a szerelmet.^^ Mindent megtennének egymás testi épségének megőrzéséért, erős a kötelékük, csak baráti/testvéri.^^

Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #46 Dátum: 11 ápr 11, 19:04:26 »

Ezzek egyetértek. Pontosan Erza és Natsu az, akiket annyira nem tudok együtt elképzelni, hogy az valami hihetetlen. Nevet Meg állítólag a piros és a rózsaszín elég gyilkos kombináció. xD

Nem tudok konkrét okot írni, egyszerűen nem passzolnak párként egymáshoz - még ránézésre sem. Natsu túl gyerekes Erza mellett. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #47 Dátum: 11 ápr 11, 19:39:27 »

...
a piros és a rózsaszín elég gyilkos kombináció. xD
...
Natsu túl gyerekes Erza mellett. Nevet

Nem piros, hanem skarlát. Ez fontos! kacsint Lásd a "Skarlát ég" c. mangafejezetet. Animében sajna ez a cím kimaradt, mert egybevonták az "Itt vagyok veled" c. fejezettel. De így is jó. Nevet Kedvenc fejezeteim között van mindkettő. ^^

Á, nem Natsu gyerekes, hanem Erza veszi néha túl komolyan saját magát. ^^"
De a fentiekkel egyetértek. Erzát már megismertük ebből a szemszögből... Gérard-nál a labda. Már csak azt kellene tudnunk, Gérard hol van. ^^"

Viszont szegény Natsu úgy járt Lisannával és Lucy-vel, mint Naruto Hinatával és Sakurával. Nevet Attól a pár apróságtól eltekintve, hogy Lisanna kicsit talpraesettebb és nyíltabb, mint Hinata, Lucy pedig kicsit szilárdabb jellem, mint Sakura. <--- Ezek csak saját vélemények. Semmilyen háborút nem akarok kirobbantani. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #48 Dátum: 11 ápr 11, 20:45:22 »

Na akkor csak én pártolom a Natsu Erza párosítást ? De én kitartok mellettük. Nevet Azért, ha kell, Natsu akkor mindig komoly, de szerintem inkább vidám, mint gyerekes. Erzának pedig olyan kell, aki eltereli a figyelmét a gondjairól (lásd a mostani részben is ott a sárkány Kúl). Meg szerintem azzal, hogy egy életre hűvösre tették Gerardot elégé romlottak az esélyei, hogy Erza közelében lehessen. Meg még mielőtt elvitték volna Gerardot Natsu próbálta kiszabadítani a katonáktól, mert látta, hogy Erzánál mindjárt elszakad a cérna, ezért inkább ő cselekedet. Ki állította volna meg Erzát ?^^" Natsu mindig Erzát akarja megvédeni. Pirul Én ezt vallom.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #49 Dátum: 11 ápr 11, 21:10:42 »

Ott (is) a pont. Viszont erre azt mondom, hogy Natsu ezt bármelyik céhtagért megtenné.
Ha úgy nézzük, akkor Natsu a céh udvari bolondja. Erza pedig a komoly kisfőnök. ^^
Natsunak kell valaki, aki néha megrendszabályozza, Erzának meg valaki, aki néha képes előhozni belőle az embert.
De ezt én is inkább egy nővér - öcsi kapcsolatnak érzem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #50 Dátum: 11 ápr 12, 09:42:38 »

Jó, Chakra, akkor értsd úgy, hogy a piros/vörös/bordó valamilyen árnyalata és a rózsaszín. xD


Na igen, Natsu ezért nehéz eset, nem lehet eldönteni, hogy vonzódik-e valakihez, mert mindenkit egyformán meg akar menteni és védeni, akik közel állnak hozzá, és akiket szeret.


Szeretem, mikor a GérardxErza ellen azt hozzák fel érvnek, hogy Gérard-t hűvösre tették. És akkor mi van? Nevet Számomra ugyanolyan fontos szereplője a történetnek, mint akármelyik másik FT-s mondjuk. Mashima egy ennyire jó és nem mellesleg népszerű karaktert nem fog hagyni odaveszni. Nevet Sőt, én még azt is megkockáztatom - mivel egy céh tagjaként nem tudom elképzelni -, hogy megint helyet kap a Tanácsban, csak másabb pozícióban, akár azért is, hogy szem előtt tartsák. Nevet Szóval Gérard és Erza = Szeretet


Valamint kifelejtettem, hogy Urtear és Zeref is cukik együtt. Persze akkor, amikor Urtear jó kedvében van. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 12, 09:44:00 írta Nikkie » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #51 Dátum: 11 ápr 12, 11:12:09 »

Na most meg néztem az összes olyan részt, amikor együtt vannak és Gerald felől annyi romantikus szál volt Erza felé, hogy a nevéről kedvesség és melegség jut eszébe, meg amikor fölmentek a Nirvánára annyit mondott, hogy "induljunk el együtt" megállítani a Nirvánát. Nevet Meg a végén meglepődött, hogy Erza azt mondja hogy "Itt vagyok veled."  De inkább nem erőltetem ezt a témát. Nevet

És mit szóltok egy szöszi pároshoz ? Luxus és Lucy. Kúl  Luxus már nyomult rá párszor Lucy meg a jelleme alapján kb bárkihez hozzá kapcsolható. Mira meg féltékenységi rohamot kapna. ^^
Szerk: Még a nevük kezdőbetűje is stimmel.^^
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 12, 11:13:41 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #52 Dátum: 11 ápr 12, 12:32:31 »

És a flashbackkel mi van? Nevet Ott is annyira adja magát az a páros, hogy valami hihetetlen. Nevet Plusz őrült Gérard is szerelmet vallott Erzának, és ha nem szakítják félbe, Erza is vallott volna Gérard-nak Oración Seis arcban. Nevet

Különben meg olvasd a mangát. Sokkal jobb, mint az anime. Hidd el, ha az anime alapján nem, a manga alapján át fog jönni neked is a GérardxErza. Nem csak a párosok miatt érdemes nyomon követni a mangát is: anno amikor Mira legyőzte Friedet, és mutatták Lucy-t és Erzát, ott Erza megkérdezte magában, hogy "Mira"? Annyira  jól jött ki az a jelenet, erre animében épp hogy mutatták Titániát és csá. -.- Meg az elején is olyan infókat hintett el Mashima, amik felkeltették az érdeklődésemet. Azt hiszem, az is hamarabb kiderült, hogy hány S-osztályú mágus van, meg Mira mondta, hogy mindenkinek van valami sötét dolga a múltjában. (Ő ugye Lisannára gondolt.) Ezek az apró elhintett infók tették nagyon izgivé a sztorit - és sajnos pont ezekre nem fektetnek hangsúlyt az animében. :/


A Luxus&Lucy kombó tipikus menő izomagy + hülye plázap*csa párosítás lenne. xD Legalábbis így egymás mellett ezt a hatást keltenék.
És Mira nem lenne féltékeny, mivel semmi jelét nem adta igazából, hogy vonzódna Luxihoz. Nevet Lokit viszont megütné a guta kb. ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #53 Dátum: 11 ápr 12, 12:52:40 »

Olvasom a mangát de csak az animéig Nevet És tényleg rengeteg dolog átjön. Igen Gérard szerelmet vallót Erzának aztán meg fel akarta áldozni és ezzel együtt úgy 4-szer akarta megölni. smirksweat Csak én nem tudok könnyen elmenni az mellet, hogy töbször próbálta megölni, mint mentette meg ? : Erza meg nem bizots, hogy szerelmet akart vallani mert nagyon sokk mondat kezdődik azzal, hogy "Én..."  Nevet

Luxusnak, akkor is kell valaki, hogy tovább vigye a nagypapi vérvonalát. Nevet Mira, Kana vagy Lucy. Luxus megvédené Lucyt mert ő jó fiú izomagy + van jó fiú póza is (Mint Leenek és Narutónak) Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #54 Dátum: 11 ápr 12, 13:45:56 »

És az 2 kis szerelmes állatka meg dísznek volt ott, mi?  Nevet
Annál nagyobb utalást bele se tehetett volna Mashima-sensei...

Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #55 Dátum: 11 ápr 12, 14:03:06 »

Kana? Mit követett el Luxus, hogy vele bünteted? ikszdé Kanához pont jó Fried. Nevet Kana egy maszkulin egyéniség, Fried meg olyan kis csendes aranyos. Pirul

Igen, pontosan, a 2 állatka. Nevet
Amúgy meg Gérard-t Urtear manipulálta, másképp tuti nem ártott volna Erzának. Szerintem olyasmi lehetett volna, mint Siegrain - mondjuk ja, mivel ő is ő volt. xD

Luxus+Mira Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 12, 14:04:00 írta Nikkie » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #56 Dátum: 11 ápr 12, 14:37:24 »

Csak egy ötlet volt. Nevet akkor LuxusXMira. Lehet ez lenne a Fairy Tail legerősebb csapata.^^

Ha Urtear manipulálta, akkor Urtear vallót szerelmet Erzának ? ikszdé  Az Etherion belsejében is Erza nem Gérardot látta, hanem Natsut aki nem fogadta el, mint mindenki, hogy Erza meghalt. Natsu ha már főszereplő vagy mi a fene, akkor megérdemelné a legjobb csajt. Nevet A két kis állatka meg arra csak azt tudom mondani, hogy aranyosak voltak. Pirul Nevet
Nincs nagy bajom Gérard és Erza párosával, csak jobban örülnék egy kicsit, ha Natsuval jönne össze. Gérárd számomra a B terv neki. Kúl

Lucy meg össze jöhetne Lokival. Csillagszellem ide vagy oda ő ember.^^ Hasonló pár lehetne mint Ichigo és Nell. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #57 Dátum: 11 ápr 12, 17:16:11 »

(Az Ichigo x Neliel páros nem is annyira elvont, hiszen Eperke 1/3-részt hollow. Nevet)

Urtear nem úgy manipulálta Gárard-t, hogy irányította a cselekedeteit, hanem gondolom rásegített a "sötét oldalára".
És csak onnantól beszélhetünk agymosásról, miután a srácot elvitték a kínzókamrába.

MiraJane és Luxus... Hát... ikszdé Az a baj, hogy Luxus "normális oldalából" nem sokat láttunk. Nem igazán tudjuk, hogyan reagálna le egy ilyen helyzetet, nem ismerjük a kedves oldalát... Bár az lehet "megrázó" élmény lenne. ikszdé Amit tudunk róla: nem esik nehezére a kárörvendés, trágár, mocskos szájú, perverz állat, erős kisebbségi komplexussal. ^^"
Ehhez a Luxushoz inkább a régi, "bezúzom Erzát" MiraJane illene. Nevet
És van egy olyan érzésem, hogy ha Luxus vissza is tér, a modora nem lesz sokkal különb. Bár őszintén szólva, az már nem is Luxus lenne. Nevet
És ha MiraJane-t nézzük, mellé sem sok valaki pakolható. ^^" Gyakran emlegeti, hogy aranyosnak tartja Natsu gyerekes oldalát, de ezt már a régi Miráról is tudtuk. Nevet

(Hát ez kicsit OFF lett. ^^")
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #58 Dátum: 11 ápr 12, 18:16:29 »

Neten nagyon odáig vannak egyesek a MiraxFried párosért. Én már többször említettem, hogy az csak addig lett volna jó, míg Mira nem használt (Lisanna halála után) erős mágiát. Most már pedig használ, úgy meg erősebb Friednél. Igen, én is a régi Mirára gondoltam Luxus mellé, bár szerintem a jelenlegi is jó lenne, mert ha Luxi behülyül, visszatér a régi Mira. Pont ezen az oldalon, amit linkeltél, Mira erejétől tört össze a lakrima - legalábbis Kana reakciója alapján nagyon úgy tűnik nekem. Szóval nincs veszve semmi. Nevet

Meg Luxi is milyen édi volt már, ahogy sírt. Pirul

Mira meg Natsu, na az kéne még. Nevet Bár inkább az, mint NatsuxLisanna. ikszdé Vagyis nem is tudom így hirtelen, hogy melyik a borzasztóbb. xD A 2 nővér csatája Natsuért. xD Vááá. xD

Még a Mira-Gray is elgondolkodtató. Bár Gray-nek mindig sikerül megbántania szegényt. xD


Amúgy addig nem off, amíg a párocskák szempontjából elemezzük a dolgokat - szerintem. Nevet


És Gildartz-ot kivel párosítsuk? ikszdé
Naplózva
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #59 Dátum: 11 ápr 14, 20:34:42 »

Akkor én is csatlakozom a témához. Nevet  Nekem a Mira-Gray páros kicsit magas. ikszdé Én Gray-t inkább Juviával látnám szívesen. Ha meg nem vele, akkor magányos farkasként. Nevet Én régebben a Mira-Freed párost fanoltam, de már túl erős Freedhez, ezért Luxus x Mira inkább. Én a Natsu x Lisanna párost egyáltalán nem szeretem. Nekem az ő kapcsolatuk inkább testvéri. Igaz Lisanna néha szívatta szegényt, hogy vegye feleségül, de szerintem azt nem gondolta komolyan. Gildartz-hoz? ikszdé Na az jó kérdés.  ikszdé Neki nem tudok elképzelni, mert a lányok túl fiatalak hozzá.  Az a gyógyító boszorka meg túl öreg és őt már amúgy is mesterhez képzeltem el. ikszdé hm...
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 14, 20:35:42 írta Shillya-chan » Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!