24 szep 28, 20:23:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik szerinted és miért?  (Megtekintve 73383 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #30 Dátum: 11 jan 26, 15:50:39 »

Gerard számomra még több rosszat tett mint jót, az anime szerint szóval még dolgoznia kell, hogy nálam a jó fiúk közt legyen. Nevet Ezért is nehéz nekem is elképzelnem a GerardXErzát. Egyenlőre még a NatsuXErza mellet állok. Az animében olyan szépen meg volt csinálva, hogy miután Natsu legyőzi Gerardot Erza elkapja és ott ölelkeznek egy jó darabig. Pirul Meg az a rész amit XPetike linkelt be utána egymásra hajtják a fejüket és Erza köszönetet mond neki Nevet És amikor a mester utasítása ellenére utána ment a tárgyalásra és a börtönben is olyan jól néztek ki. De lehet, hogy ez csak tényleg csak egy mély barátság de azért helyesek együtt, és lehet, hogy az anime előre haladtával majd megváltozik a véleményem. (Főleg ha nem akarok kapni Nikkietől és Chakratól ikszdé) De én még nem tudtam megbocsátani Gerardnak, hogy fel akarta áldozni, utána meg meg akarta ölni Erzát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #31 Dátum: 11 jan 26, 17:28:11 »

Tőlem nem kapsz, az biztos. Nevet Mindenkinek joga van a saját véleményéhez. Engem csak a NatsuxLisana akaszt ki, de a fanjaikkal sem csinálok semmit, elvégre értük is annyit kapnék, mint egy rendes emberért. x"D (Komolyan ne vegye valaki.) Nevet


Amúgy nekem is gyanús ez az ErzaxNatsu, de én mindig csak nagyon mély barátságra gondoltam, mármint, hogy az lehet közöttük. Mosolyog


Viszont ha már itt vagyok, kifejteném, hogy a FriedxMira páros nem rossz ugyan, de én szeretem, ha egy kapcsolatban a férfi az erősebb, ami az előbb említett páros esetében nagyon nem áll fenn. xD Luxi viszont egy erős csajt igényel, aki oda tud csapni, ha kell: Mira erre tökéletes. Nevet És ne felejtsük el, hogy Luxus gyenge kisfiú volt, Mira meg manapság igencsak kedves -> közös vonás. ^¸^


A FriedxKana jobban bejön, Fried Kanát már meg tudja védeni, és olyan cuki volt, amikor elpirult a harcuk közben. Pirul Szóval Friedhez egy férfiak terén tapasztalt és bevállalós csajszi kell, illetve illik szerintem, pont mint Kana. Nevet


Én sosem értettem egyet ezzel az "eleven fiúhoz visszafogott csaj kell" dumával. Nevet Egyedül a MinaKushi esetében jön be. (Mondjuk ott felcserélődtek a szerepek.) Nevet Nekem az az érzésem, hogy Natsu Lisana mellett nem teljesen önmaga, túlságosan visszafogott. Lucy viszont pont jó, kicsit idióta, de tud nagyon komoly is lenni, ha a helyzet úgy kívánja. Pontosan És ez érvényes Natsura is Lucy közelében. Mosolyog Ezért szeretem azt a 2 idiótát együtt. Mármint Natsut és Lucy-t. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 26, 17:29:31 írta Nikkie » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #32 Dátum: 11 jan 27, 17:59:51 »

Tilon:

Ahogy Nikkie is mondta/írta jogod van a véleményedhez, azért senki sem fog bántani. Nevet
Lesz majd nem is olyan soká animében egy rész, ami után sokan talán jobban megkedvelik Gérard-t és az ErzaGérard páros (mangában az egyik kedvenc fejezetem, a 100. után). ^^ És ha sikerül jól elkapniuk a manga hangulatát, akkor az a rész ütni fog. kacsint

Nikkie:

Nekem semmi bajom a LisannaNatsu párosítással sem, ha Lisanna nem éppen "buta liba" módban van. Nevet
Mert kik is azok a női szereplők, akik felé Natsu eddig igazán kimutatta a kedves oldalát? ^^ Lisanna és talán Erza.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #33 Dátum: 11 jan 27, 19:15:14 »

Lisana? :O Nem Lucy-t akartál írni, hogy azzal sincs bajod? Nevet Tudtommal a NatsuxLisanát nagyon komálod. Nevet (Ez abból is látszik, hogy elírtad. A tudatalattid azt szereti jobban. Nyelvesít)


Lucy-val is volt kedves, nem csak Lisanával és Erzával. Nevet Pl. amikor az Oración Seis elleni küzdelem során Natsut elsodorta a víz a tutajon, és Lucy megmentette, Virgo meg átöltöztette száraz ruhába, akkor azt megköszönte Lucy-nak. Nevet Meg ugye amikor megmentette a toronyból leugró Lucy-t. *.*


Újra kell olvasnom a mangát, mert nem vagyok benne biztos, hogy a GérardxErza kapcsán pontosan mire gondolsz, de ha arra, amire én gondolok, az tényleg ütni fog. Pontosan
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #34 Dátum: 11 jan 27, 21:00:03 »

Áhh most már kíváncsi vagyok mi lesz az az ütős rész ikszdé. Ha tippelnem kéne, akkor Geralt be kap valami találatot Erza helyet vagy valami ilyesmi.  De Wenndy úgy is feléjük tart azt majd fel healeli Nevet
De aggódom, mert az openingben Erza egyedül sír és nem örömében Szomorú Ha megint Geralt miatt akkor az nem jó pont, hogy meg ríkatja a kedvenc karakterem. smirksweat
Hmm Gemini szerint Graynek nagyon bejön Lucy Pirul Lucynek vajon bejön Gray ? Juvia biztos eret vágna... Lucy ereit. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #35 Dátum: 11 jan 27, 21:46:20 »

Ahogy én eddig láttam Lucy arra menne amerre vinnék. Rendkívül bizonytalan személyiség. És pontosan ebből fakad a gyengesége is. Szinte bármerre elmenne ha valaki komolyan rástartolna. Főleg ahogy Cana még smirglizi is a nyelvét rajta. Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #36 Dátum: 11 jan 28, 00:44:30 »

Lehet, hogy pár ember bolondnak fog tartani, de nekem egy Lucy&Gray páros jönne be igazán. Nem tudom, nekem olyan kis gyanús, hogy Gray követte Lucy-t, mert aggódott érte, mert vigyázott rá, meg gyanús volt valami a környéken Nevet és valahogy a nagy csatáknál (Oracion Seis, Mennyország Torony) sokszor mindig kettesben hagyják Őket, és szerintem olyan kis cukik Nevet
Meg Lucy-nál vetkőzik le a leggyakrabban minden lelkiismeret nélkül, ott nem érdekli, hogy hol a ruhája, máshol már ordít érte Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #37 Dátum: 11 jan 29, 12:29:05 »

Nikkie:

Nem írtam el semmit. ^^ Amiket leírtál, azokat én is végiggondoltam. De ki az az érzékelten fráter, aki egy síró lánnyal gorombáskodik? ^^

CrazyCat:

Nem ott vetkőzött le, már eleve ruha nélkül ment oda. Nevet

A Kana&Gray páros sem lenne rossz. A manga elején még elég sokat rajzolta egymás társaságába őket Mashima-sensei. ^^ Mindkettőnek furcsa hóbortja van (Nevet) és mindketten az "érettebb"/komolyabb felfogású szereplők közé tartoznak. ...még ha néha idióták is. Nevet Bár Kana lehet, hogy valamennyivel idősebb, mint Gray...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #38 Dátum: 11 feb 19, 17:15:42 »

Nekem van pár párosom

Natsu x Lisanna: Ők már gyerek óta nagyon jóban voltak egymásal nagyon cukik voltak amikor együtt melegíteték Happy tojását, (vigyázz spoiler) mit ahogy kiderült Lisanna életben van és én  szerintem minden áron megfogja védeni
Natsu
és szerintem ő is nagyon szereti Lisanát

Natsu x Lucy: Itt nagyon forró hangulat van szerintem Lucy szereti Natsu csak a hülyeségei miatt nem, talán ő tudná visszafogni ha valamilyen hülyeséget csinálna. Natsu mindenáron megvédte, de én úgy érzem, hogy neki bejön Lucy.

Erza x Gerard: Ez a páros visszi a pálmát. Már gyerek óta szeretik egymást, csak kár, hogy Gérard rossz fiú volt amikor megváltozott akkor meg börtönbe vitték, remélem összejönnek majd.

Juuvia x Gray: Juuvia oda van Gray-ért össze is illenek. Adjon az isten, hogy Gray is észre vegye őt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 19, 17:16:20 írta ronandinho » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #39 Dátum: 11 ápr 05, 19:13:30 »

Idézet a manga témából:

Én úgy emlékszem, hogy Gray-nek már leesett, de többször is ordítozta már, hogy Juvia nem érdekli Őt. De szerintem ettől még Juvia nem rettent el.  Pojén Vagy csak én haluzok be magamnak jeleneteket.

Én nem emlékszem olyanra, hogy ezt Gray kijelentette volna. Hiszen ha valami nyugis "céhes életképet" látunk, ott mindig együtt üldögélnek. ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 05, 19:14:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #40 Dátum: 11 ápr 05, 20:55:15 »

Gray nem meri elutasítani Juviát, mert akkor drasztikusan lecsökkenne a FanGirl tábora 1 főröl 0-ra. Hümm-hümm. De ha van egy kis esze Graynek akkor nem fogja elutasítani Juvia közeledését, mert akkor ő fog rosszúl járni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #41 Dátum: 11 ápr 06, 14:54:16 »

Akkor tényleg csak én haluzok. Meg ártanak ezek a fillerek...  Ohh My God
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #42 Dátum: 11 ápr 06, 18:34:17 »

Gray nem meri elutasítani Juviát, mert akkor drasztikusan lecsökkenne a FanGirl tábora 1 főröl 0-ra. Hümm-hümm. ...

Ez nem igaz. Galuna szigetén is rajongtak érte a lányok. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #43 Dátum: 11 ápr 06, 18:46:39 »

Már csak ezt a párost nem láttam itt, s még, ha bizarrnak is hat, de kézenfekvő.
Polyushka és Makarov.
Hiszen Makarov az egyetlen akit Polyushka gond nélkül megtűr maga mellett, legalábbis az emberek közül valamint saját állítása szerint.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #44 Dátum: 11 ápr 11, 18:41:37 »

Alapvetően nekem is Gerza, és a NaLu a jobban preferált párosításaim. De néha én is eljátszok a gondolattal, hátha.. Nevet
Gray náha húz Erza, Lucy, és néha Juvia felé is, csak Mashima tudja, mi fog kisülni ebből.^^ De én bevallom, jobban örülnék majd egy happy end-nek, ahol többé-kevésbé boldog mindenki. De hála az égnek, Mashima amúgy sem szeret túlságosan gyilkolászni, így remélhetőleg a kedvenc karaktereim is életben maradnak.  kacsint

Juviával szerintem csak azért foglalkozik, mert a csaj ráakaszkodik. xD Most a vizsgán kivételes eset volt, hogy megkérdezte a többiektől, hogy Juviával mi van. Nevet

Amúgy Gerza, ez mekkora jó ötlet. Nevet (Mármint a név.) Nevet Nekem a GrayxErzával pusztán annyi a bajom, hogy Erza erősebb, mint Gray. Ugyanezen okból kifolyólag jobban preferálom a MiraxLuxust, mint a MiraxFriedet. Nevet Tudjuk, milyen volt Mira annak idején. Ha Luxus butaságot csinál, akkor előjön a régi Mira, és lesznek bajok. ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!