24 máj 28, 22:00:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 228
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail anime (Tilos a spoiler!)  (Megtekintve 691232 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2670 Dátum: 14 szep 29, 22:58:06 »

Zsíír, új op és ed, köszi az infót Bastian! Nevet Fogadtok velem egy tábla csokiban, hogy szombaton a nyitányból mindenre rájövünk?  smirksweat
Openingnek most... hát nem is tudom, mi kéne. Talán egy csajosabb nyávogós zene? A mostani az kicsit pörgősebb volt fiú énekessel. Meg hát ez attól is függ, hogy csak 13 részig vagy 26 epizódig terveznek fillerezni. Ha az utóbbi, akkor ez a gonosz csillagszellemek ív 2 op-t fog felkarolni, olyankor meg már mindenki tudja, hogy mi a helyzet. Az első nyitány az lassabb és kevésbé tartalmas, míg a második, tehát ahol elkezdődik a tetőpont, ott meg általában kapunk egy friss hideg spoiler zuhanyt xD

Éééés! Egyenlőre úgy tűnik igazam van. Még csak most hallgattam a Do as Infinity bandába bele, egyértelműen csaj énekese van nem túl pörgős zenékkel. Lehet fél éves filler áradat vár ránk srácok! Nevet Bár ha azt vesszük figyelembe, hogy 12 csillagszellem, mondjuk mindegyiknek szentelnek 1-2 epizódot, aztán még ott vannak a bónusz manga fejezetek meg én 1-2 részes töltelék kalandokat is el tudok képzelni.

A ROOT FIVE viszont cseszett jó bandának tűnik!!! Nevet Szerintem annyi idő után végre látunk egy kimagasló endinget! Legalábbis nekem az utolsó tetszetős az Tenroun volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 29, 22:59:37 írta Csabi28 » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2671 Dátum: 14 szep 30, 14:54:51 »

Nem hiszem hogy a csillagszellemek lázadnának. Ohh My God Ahhoz túlságosan szeretik Lucy-t.
Nem lehet,hogy ez valami olyan dolog lesz,mint Edolas,hogy más énjük valahogy oda kerül?Ha Edolast behozzák én szétverem a monitorom,nem is úgy értettem,hanem hogy mondjuk a földön van egy olyan énjük? Hmm? Lehet túlmagyaráztam,de remélem érthető ikszdé

Mivel ez filler bármi megtörténhet. A story leírásában pedig az volt hogy vissza akarják kapni a szabadságukat az már nem rémlik miért lett új külsejük de az alap story ez. Más énjük nincs Edolasi meg pláne. Ők nem emberek nem lehet több énjük. Ez kb olyan hogy két Isten van, egyik Edolasban másik a jelenlegi világban. Nevet Mármint ha létezik Isten ugye. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2672 Dátum: 14 szep 30, 15:47:07 »

Nem hiszem hogy a csillagszellemek lázadnának. Ohh My God Ahhoz túlságosan szeretik Lucy-t.
Nem lehet,hogy ez valami olyan dolog lesz,mint Edolas,hogy más énjük valahogy oda kerül?Ha Edolast behozzák én szétverem a monitorom,nem is úgy értettem,hanem hogy mondjuk a földön van egy olyan énjük? Hmm? Lehet túlmagyaráztam,de remélem érthető ikszdé

Mivel ez filler bármi megtörténhet. A story leírásában pedig az volt hogy vissza akarják kapni a szabadságukat az már nem rémlik miért lett új külsejük de az alap story ez. Más énjük nincs Edolasi meg pláne. Ők nem emberek nem lehet több énjük. Ez kb olyan hogy két Isten van, egyik Edolasban másik a jelenlegi világban. Nevet Mármint ha létezik Isten ugye. Nevet
Ne már. o.o Hol van ez a story leírás? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2673 Dátum: 14 szep 30, 15:57:22 »

A Fairy Tail világában biztos, hogy nincs Isten, hacsak nem keresztények. Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #2674 Dátum: 14 szep 30, 16:05:31 »

A Magiban is van Isten aztán ott sincs szó a vallásról. Mondjuk a Zentopiás fillerben volt egyház de az most mindegy.
Azért nincs edolasi énjük mert ők egy külön dimenzióban élnek aminek nincsen kapcsolata a többivel. Pl vannak párhuzamos világok, mint a Föld és Edolas és azon kívül van a Csillagszellemek dimenziója. Szerintem biztos lesz egy mágus főellenség, aki megvadítja a csillagszellemeket, hisz maguktól nem lenne ilyen ötleteik.

Tessék.
Eclipse Celestial Spirit Arc
The calamity from Eclipse has not ended yet.
One day, the twelve zodiac gates refused to respond to their summoning. In addition to their sudden appearance and personality change, they've also broken off the bonds they had with their contracted celestial spirit wizards! These rebels, who have set off the beacon of rebellion, have only one thing they seek, "total freedom"!! In front of Natsu, Lucy, and many others, who rose up to recover the bonds, are the new twelve gates, and are ready to stand in their way!
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2675 Dátum: 14 szep 30, 16:16:39 »

A Magiban is van Isten aztán ott sincs szó a vallásról. Mondjuk a Zentopiás fillerben volt egyház de az most mindegy.
Azért nincs edolasi énjük mert ők egy külön dimenzióban élnek aminek nincsen kapcsolata a többivel. Pl vannak párhuzamos világok, mint a Föld és Edolas és azon kívül van a Csillagszellemek dimenziója. Szerintem biztos lesz egy mágus főellenség, aki megvadítja a csillagszellemeket, hisz maguktól nem lenne ilyen ötleteik.

Tessék.
Eclipse Celestial Spirit Arc
The calamity from Eclipse has not ended yet.
One day, the twelve zodiac gates refused to respond to their summoning. In addition to their sudden appearance and personality change, they've also broken off the bonds they had with their contracted celestial spirit wizards! These rebels, who have set off the beacon of rebellion, have only one thing they seek, "total freedom"!! In front of Natsu, Lucy, and many others, who rose up to recover the bonds, are the new twelve gates, and are ready to stand in their way!

Köszi Nevet
Remélem igazad van,és ilyet maguktól nem csinálnak. Ohh My God
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2676 Dátum: 14 szep 30, 18:03:04 »

Más Isten és más isten. Ott az isten Ill Illah, egyszer nem láttam még Istenként. Ha pedig mégis, hát, az már nem az én "saram"  Pojén
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #2677 Dátum: 14 szep 30, 20:40:41 »

Vajon el mer majd játszani egy olyan jelenetet a mangaka, hogy valami Istenszerű lények jelennek meg a sorozatban (pl.: Ishvaliak ) és nem tudják őket megsebezni közönséges mágiával, csak úgy, mint anno sárkányokat, erre valaki benyögné, hogy nem kell parázni, ha Istenek az ellenségeink, hisz vannak Istenölőink! ikszdé Viccet félretéve, remélem majd Mashima jobban megmagyarázza őket, meg ad nekik valami God Force-t, mert jelenleg úgy néz ki, hogy a Sárkányölőktől is gyengébbek, ami elég nagy irónia...

A lázadó csillagszellemekhez meg annyit fűznék, hogy engem is nagyon érdekel, miért változik meg az alakjuk és tuti lesz valami gonosz mágus a háttérben. Lucy csillagszellemeinek biztos nagy fájdalom lesz Natsuék ellen harcolni, ha egyáltalán tényleg irányítják/megbabonázzák őket. Az biztos, hogy én nem tudom elképzelni azt, hogy csak úgy snassz fellázadnak, mert egy jött-ment megmondta nekik, hogy a szabadság tök jó! Na meg az engem is érdekelne, hogy mi lesz a csillagszellemek királyával?
Viszont, mivel fillerről van szó, így ne számítsunk semmi tartós változásra, a történet végére vissza kell hozniuk a töltelék előtti fázist. Bár mondjuk a Cobra-Kinana jelenetek 90%-a az animében az filler, és mégis milyen szépen vissza-vissza tér, ezzel szépen beintegrálja magát a fősztoriba. Meg anno a Bleach anime Baunt ívében megjelenő plüss állatok is sokáig benne voltak még a filler után is.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2678 Dátum: 14 okt 01, 14:28:45 »

A Fairy Tail világában biztos, hogy nincs Isten, hacsak nem keresztények. Mosolyog

Nem akarok beszólni de ha vannak Istenölők akkor valószínűleg Istenek is. Nevet Igaz tudtommal mrá csak egy élő Istenölő van. Sherria.

Vajon el mer majd játszani egy olyan jelenetet a mangaka, hogy valami Istenszerű lények jelennek meg a sorozatban (pl.: Ishvaliak ) és nem tudják őket megsebezni közönséges mágiával, csak úgy, mint anno sárkányokat, erre valaki benyögné, hogy nem kell parázni, ha Istenek az ellenségeink, hisz vannak Istenölőink! ikszdé Viccet félretéve, remélem majd Mashima jobban megmagyarázza őket, meg ad nekik valami God Force-t, mert jelenleg úgy néz ki, hogy a Sárkányölőktől is gyengébbek, ami elég nagy irónia...

Szerintem lesznek Istenek is. Valahogy nem tudnám elképzelni hogy a mostani ARC-ot elhúzza még évekig már pedig azt mondta hogy még lesz vagy 3-4 ARC. És lévén hogy vannak Istenölők meg kell magyarázni a létezésüket ami eddig nem történt meg. Egyébként Ezeket az Istenek én inkább úgy tudom elképzelni mint Héraklész, Poszeidon stb. Görög és egyéb Istenségek.
Ráadásul bele is illenének a történetbe.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #2679 Dátum: 14 okt 01, 14:53:23 »

A Fairy Tail világában biztos, hogy nincs Isten, hacsak nem keresztények. Mosolyog

Nem akarok beszólni de ha vannak Istenölők akkor valószínűleg Istenek is. Nevet Igaz tudtommal mrá csak egy élő Istenölő van. Sherria.

Ha azt vesszük,hogy 1.vannak istenölők is 2.vannak angyalok(Angel utólag angyalidézést használt),akkor szerintem nem csak egy isten van,hanem több.De nagyon ajánlom Mashinak,hogy abba a témába ne menjen bele,hogy milyen istenek vannak.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 01, 20:39:53 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2680 Dátum: 14 okt 01, 16:06:45 »

Ha azt vesszük,hogy 1.vannak istenölők is 2.vannak angyalok(Angel utólag angyalidézést használt),akkor szerintem nem csak egy isten van,hanem több.De nagyon ajánlom Kishinek,hogy abba a témába ne menjen bele,hogy milyen istenek vannak.

Öhm izé, nem Kishi hanem Mashima. Nevet
Angel meg nem tudom hogy valós angyalokat idézett-e meg vagy csak angyaloknak látszó izéket. Ez még nyitott kérdés szerintem. Valószínűleg több Isten van vagy csak Isteni erővel bíró lények. Bár nem tudom sárkányoknál nagyobb erővel bíró lények? Érdekes. Bár ha démonok vannak akkor kell hogy legyen azoknak az ellentéte is. Amik nem a sárkányok ugye. Nevet
Már pedig ha feljön ez a téma akkor tuti hogy külön egy egész ARC fog arról szólni milyen Istenek vannak. És ez így jó. Amíg nem megy át hittanba nincs gond.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2681 Dátum: 14 okt 01, 16:34:11 »

Hát én inkább nem magyarázom tovább nektek, rájöttem, hogy felesleges. ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #2682 Dátum: 14 okt 01, 18:24:19 »

Hát én inkább nem magyarázom tovább nektek, rájöttem, hogy felesleges. ikszdé

Nem értelek mit magyaráztál mert én nem láttam hogy bármit is magyaráztál volna. Nevet
Kereszténységnek mi köze ahhoz hogy lesznek-e Istenek a FT-ben? Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2683 Dátum: 14 okt 01, 18:35:43 »

Előző hsz-t ne idézz. Amúgy azt próbáltam nagyvonalakban elmagyarázni, hogy az Isten, nagybetűvel a monoteista vallások istenének a neve, csak egy kicsit kellett volna figyelned anno irodalom órán hogy ezt meg tudd, vagy, hogy megtanulj szöveget érteni. ^^
Így a kérdésed és az okfejtéseitek helyesen úgy lennének, hogy istenek, istenölők, stb. 
Persze ez csak szőrszálhasogatás, de gondoltam megjegyzem.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 01, 18:36:44 írta CrazyCat » Naplózva
Miiyu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #2684 Dátum: 14 okt 01, 18:43:55 »

Megint vannak új csillagszellemes képek: http://www.fairytail-tv.com/contents/special/seirei.php Nem tudom, hogy már láttátok-e, már csak 3 nincs meg Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 228
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!