24 jún 15, 09:59:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 696086 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1770 Dátum: 12 jún 30, 21:09:07 »

Nyugodt vagyok Nevet.Én örülök, hogy van One piece, de az sem zavarna, ha nem lenne minden héten, ha így filler mentes lehet. Utálom a fillereket.


Nos, érdekes amúgy, hogy a nagy többség olyanyira rá van kattanva a csatákra, hogy ha nem az van, akkor már nem is annyira érdesek a történet(tisztelet a kivételnek). Lehet itt élik ki az agresszivitásukat Nevet Egy szociológus/pszihológus teljes tanulmányt írhatna az anime nézést kiváltó emberi reakciókból. (viselkedés elmélet). Nevet:D
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 30, 23:26:39 írta Duuu » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1771 Dátum: 12 jún 30, 22:40:11 »

Én imádom a békés korszakot is, sőt!
One Piece-ben kifejezetten zavar, hogy a nagy arc-ok után, alig látjuk a csapatot ünnepelni és együtt látni őket. Thiller barkban ez megvolt, de a többiben nem nagyon.
De persze, ha az ember Shounent néz, vhogy elvárja, hogy ne teljen el 5-10 rész harc nélkül kacsint
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1772 Dátum: 12 jún 30, 23:29:11 »

Erre a harcos dologra majd szeretnék vissza térni, ha az animében lezajlott. Nem spoilerezem el senkinek és a kedvét se akarom elvennixD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1773 Dátum: 12 júl 01, 04:34:38 »

554:

Rétes tésztához tudom hasonlítani a részt. Mert annyira nyújtott Nevet Amúgy tetszett. Minden benne volt aminek benne kellet lennie, csak megint lehetett volna több egy kicsivel.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1774 Dátum: 12 júl 01, 07:54:38 »

Lehet nekem volt túl magasan a léc, de ennél azért jobbra számítottam. Nem volt elég látványos. Mondjuk azért rossznak se nevezném:D Mikor kifeküdt az 50k ember olyan natur volt:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Smilinger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #1775 Dátum: 12 júl 01, 08:20:53 »

Hol nézitek a 554.részt?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1776 Dátum: 12 júl 01, 08:37:05 »

Leszedtem angolul Nyaaról jó kis hdben.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1777 Dátum: 12 júl 01, 12:36:11 »

http://www.gogoanime.com   Én ezt ajánlanám. Eddig minden anime-t megtaláltam rajta amit kerestem.
Naplózva
Sosi16
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 140


« Válasz #1778 Dátum: 12 júl 01, 12:49:13 »

Amúgy tényleg eléggé nyújtott volt, de az utolsó 1 percért megérte:) Remélem most már tényleg beindulnak a dolgok.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1779 Dátum: 12 júl 01, 12:58:44 »

Valamennyire a csatákat is nyújtani fogják szerintem. Visszaemlékezések biztosan tarkítják majd minden szalmakalapos harcát. Ebben a részben is volt olyan, ami nem volt benne a mangában, de örülök, hogy beletették, mert így lett kerek. Amit nem kellett volna ennyire húzni szerintem, az, hogy Hodi piheg és feláll, illetve Shirahoshival való beszélgetést. Persze mindenkinek más esik le belőle.  Túl sok a hatásszünet.
Naplózva
Smilinger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #1780 Dátum: 12 júl 01, 14:19:59 »

Azért én is többre számítottam, mint amit láttam. Az hogy Luffy gyomorszájba rúgta Hordyt aztán felkell mintha semmi sem történt volna, ez azért gáz. Oké hogy Energia akármi, de azért meg kellet volna éreznie Nevet
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #1781 Dátum: 12 júl 01, 14:59:46 »

Megérezte az, dehát ő a főnök nem mutathatja, hogy fáj. Azon is csodálkoztam, h nyavajgott Zoro vágása miatt.
Tudni való volt, h elmagyarázzák ki hogyan jutott el a térre. Ezeket a hakis támadásokat nem is tudom, hogy lehetne látványosabbra csinálni. Nekem már akkor sem tetszett mikor Ace-t menti meg vele a második ffejezés elől.
Egyébként én nem csak a harcokat hiányolom, hanem az utazásokat és azt, hogy pörögjenek kicsit a dolgok.  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1782 Dátum: 12 júl 01, 15:10:44 »

A háborúban a Hakinál csak egyetlen egy baj volt. A zene. A reakció meg úgy összességében korrekt volt. Itt jó volt a zene, de a látvány meg az emberek reakciója nem győzött meg. Ennél sokkal jobbra számítottam. Eddig a legjobb király akaratát az amazonok szigetén láttuk. Az nagyon epic volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #1783 Dátum: 12 júl 01, 18:09:11 »

Szerintem a legjobb király akarata hakit Rayleigh tolta a rabszolga piacon. Ott zene, meg a hatás is passzolt.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1784 Dátum: 12 júl 01, 18:11:15 »

Imádom az anime címeket, köze nincs a teljes tartalomhoz, csak az utolsó 2-3 percet nevezik el...
Hát de igen, így lehet jobb reklámot csinálni belőle, hogy nézzik megfele.

A rész grafikája most gyengébbre sikeredett, voltak olyan Nami ábrázolások, hogy rossz volt nézni.

A dolgokat meg kellett magyarázni, ez így van helyén.

Azért azt kicsit hülyeségnek tartottam, hogy ugyebár anno Thiller barkban, mondta is Zoro, hogy az új kardja sokkal nehezebb, mint az eddigiek, és meg kell szoknia. Hát Pappag az mind a 3at lazán elbírta -.-'

Viszont a rész vége az nagyon tetszett. 50 000 harcost kiütni, egy nézéssel, hát elég durva. Ez a Haki amúgy akkora szemétség, nem kicsit ér többet, mint 1 démongyümölcs.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!