24 jún 02, 02:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥  (Megtekintve 49581 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #45 Dátum: 10 jún 01, 20:18:48 »

téll matekkocka is idetartozik mert akkor duplán akarok taglenni xD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 10 jún 01, 20:41:30 »

Matekkocka?xD Mi van?ikszdé
Ha megnézitek amúgy én se játszom már szinte semmit:D. Akkor miért vagyok kocka?ikszdé Azé mert amit csinálok már fél programozás:D. Persze annak is az alja:D.
No meg mert függök a gépemtől:D.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #47 Dátum: 10 jún 02, 17:31:02 »

Én válaszolnék de nem tudom eldönteni >.<# Tudom tudom noob vagyok smirksweat Nevet Meg döntésképtelen... hát ez van...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 02, 17:32:55 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei
Vendég
« Válasz #48 Dátum: 10 jún 02, 17:57:47 »

Én közben azon töprengek, hogy Silent hill-t kihagytam a listából pedig imádom:D. Szal nekem is voltak problémáim ne szenvedj édesem:D.
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #49 Dátum: 10 jún 02, 19:04:14 »

Melyik Silent Hill ? ha nem a homcecoming akkor egyetértek Nyelvesít az valami rémálom volt annyi eszementséggel, hogy végig se bírtam játszani Nyelvesít
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 10 jún 02, 19:06:21 »

Én az 1-2-3 vittem végig. Ez mind tetszett nem is kicsit. A többit nem láttam.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #51 Dátum: 10 jún 02, 19:17:20 »

Én egyiket se játszottam végig. Nekem túl parás xD De ismerem őket mert mikor bátyám játszott vele akkor figyeltem Nevet Kíváncsi voltam hogy mi történik csak nem volt lélekjelenlétem hozzá hogy én is játsszak Nevet A mai napig röhög rajta mikor egyszer játszott én itt ültem mellette és váratlanul rám kiabált én meg úgy megijedtem, hogy majdnem kiugrottam a fotelból No comment 1-et nem ismerem belőle 4 meg vacak lett szerintem. 2 a legjobb.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #52 Dátum: 10 jún 03, 08:08:50 »

Beirod keresőbe hogy Silent Hill No Escape és a behozott oldalról letöltöd fan-made film nagyon jó sztorival igazi silent hill hangulat és én nemtom hányszor néztem meg de még mindig nagyon tudok parázni tőle. 2 óra kb az egész érdemes!

Amugy a Silent Hill a Jákob Lajtorjája cimű filmből lopott úgy 50%-ot azért néz ki ennyire jól:D Van sok utalás meg a játékokban vannak olyan helyszínek melyek tök ugyanúgy néznek ki mint a filmben nah meg a body-horrort ( gyorsan mozgó fej, össze vissza testrészek) is a filmből szedte, ami ám kurva jó film, érdemes megintcsak Nevet

Ha már horror, 2006-ban kiadták 10-es évfordulóra japánban a resident evil ( biohazard ) 2-3 at Xp kompatibilitással meg dvd-n. Fél napomba telt mire neten ráakadtam és csak eMule-n kezde el letölteni lassan de biztosan. Modnjuk még mindig tölti de elv ma már lejön mind2.

Most igy kedvet adtatok és kezdem letölteni a  Silent Hill 2 Director's Cut-ot eza  legjobb a sorozatból. Csak nem lesz időm :S
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 03, 10:52:30 írta Syzygy » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #53 Dátum: 10 jún 03, 17:22:25 »

Na van egy kis problémám gondoltam rákérdezek itt hátha járt így valaki már.
Múltkor felraktam a KOTOR 1-et de le is lett törölve mert állandóan kilépett játék közben teljesen változó időpontokban és helyszíneken pár perc játék után. Fel is adtam de megint kedvet kaptam hozzá. Feltettem crackeltem elindítottam megint ugyanaz. Felpatcheltem, azt is crackeltem akkor azt hittem jó mert egész sokáig bírta de megint ugyanaz Szomorú

Konkrétan semmi hibát nem ír ki. Csak annyit hogy hibát észlelt a játék ezért leáll. A jó az hogy ugyanez a verzió van meg havernak. (mi adtuk neki kölcsön és nála tökéletesen fut) Ahonnan leszedtem ott is a hozzászólásokban többen jelezték ezt a hibát de nem nagyon találtak rá megoldást. Vagy csak nem írták utána be hogy mit kéne tenni Mosolyog

Valami ötlet?
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 03, 17:27:32 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #54 Dátum: 10 jún 03, 17:50:47 »

Nekem meg pont a KotOR 2 vel van gondom. Leszedtem felraktem elindítom és kékhalál.

Kiderült az a gond, hogy a laptop videokariján nincs aza T&L (Transport and Lighting) cucc.
Olvastam, hogy ezt elvileg modded driverrel lehet szoftveresen is generálni, de azért inkább megkérdem hátha van valami más megoldás is e esetleg?

Egyébként saját ügyködéssel annyira jutottam, hogy a karakter megcsinálása után (vagyis miután betölti a játékot) lép ki hibaüzenettel. mondjuk játszani így sem lehet de azért jobb mint egy kékhalál  smirksweat
Naplózva

Hiei
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 10 jún 05, 10:31:41 »

Rossz a crack szerintemxD
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #56 Dátum: 10 jún 06, 21:31:36 »

Most fejeztem be a kotor2-t. Jobb befejezésre számítottam. :-/
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #57 Dátum: 10 jún 07, 09:35:52 »

CsiziDani!

Ne lepődj meg. A KotOR2 gyakorlatilag sose készült el teljesen. Szomorú A fejlesztés egy pontján abbahagyták a munkát, és kiadták a gamét. Szomorú

Itt olvasgass, ha érdekel, milyen lett volna eredetileg:

Klikk
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #58 Dátum: 10 jún 07, 11:49:35 »

Nekem meg úgy látszik aránylag megoldódott a problémám az eggyel. Csak nagyon ritkán lép ki úgyhogy simán tudok vele játszani. Persze a gyakori quick save fontos mert kiborulok ha netán kilép xD
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #59 Dátum: 10 jún 30, 16:31:31 »

Valaki nem tudna ajánlani, egy jókis démonos játékot ? Vagy játékhoz modot ?
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!