24 jún 18, 00:02:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥  (Megtekintve 50690 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #30 Dátum: 10 ápr 17, 17:59:52 »

hmm szeretnék jelentkezni ált aionozok kb 4-500 óránál tartok per pill Nyelvesít és mostmár xfire-t is futtatni fogom alatta Nyelvesít egy-két mást is tolok de csak ritkábban Nyelvesít am ajánlom neked a red faction guerillát singleban nagyon jó Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 ápr 17, 18:06:05 írta Volfid » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #31 Dátum: 10 ápr 18, 09:29:41 »

Hozzá adva.
Aion jó, csak drága. Haverjaimmal mi is sokat gondolkoztunk rajta, hogy megvesszük, de havonta túl sok píz lenne:D.
Naplózva
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #32 Dátum: 10 ápr 18, 10:09:43 »

köszi Nevet
Hát igen drága de most belegondolva 2 hónap alatt napi laza 3-4 órányi játék =>200 játékóra ami azért 8000Ft-ba belefér(nekem Nyelvesít) amúgy singleben még a dead space ami most beugrik és jó mondanám még a hellgate: london t de annak az igazi ereje a multija volt(ami meg már nincs)
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 10 ápr 18, 10:28:09 »

Hellgate london számomra akkora csalódás volt... úgyan azok a mapok úgyan azok a szörnyek más színben. Mint valmi rossz ingyenes online gamebanxD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #34 Dátum: 10 máj 11, 11:14:57 »

Na emberek eventet hirdetek.
Mindenki írja be mi szerinte a 5 legjobb játék a világon. Kategóriától függetlkenül. A szempont az élvezet nem a graf és nem a gép igény.

Ti milyen játékot élveztetek eszméletlenül?

Számomra örök első a

1.Diablo sorozatok egyszerűen nem tudom abba hagyni nincs olyan év, hogy ne tenném fel újra valamelyiket.

2. Battlefield 2 egyszerűen nem lehet nem élvezni olyan fps amiben rengeteg havert és ismerőst szereztem. köszönhetően annak, hogy teljesen csapat centrikus. Ez teszi élvezhetővé.

3. Morrowind sorozatok nagyon élveztem többször végig toltam.

4. Freelancer egy kevésbé ismert game ezzel is minden évben gamelek. Nem tudom nem élvezni.

5. Red Alert 1-2. Számomra ez volt a legélvezhetőbb stratégia imádtam vele játszani nem volt sem nehéz sem könnyű számomra pont ideális volt.


A wow-ot nem tudom be tenni az első 5-be mert bár imádok vele játszani, de patchenként változik a véleményem róla.
Ha az alap wowot kell értékelnem patch és mindentől függetlenül akkor 3. helyezett lenne.

Na várom a véleményeket és persze, hogy miért tetszik annyira.

Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #35 Dátum: 10 máj 11, 11:25:32 »

Szerintem:

1. Egyértelműen a Diablo I, Hellfire kiegészítővel. Többezer óra játék (nah ez lehet túlzás, sose mértem xD), max. szintű karakter, és egy saját készítésű mod (kb. másfél év meló), ami nálam ehhez a játékhoz kapcsolódik. Sajna Win7-en nem igazán akar működni. Szomorú a Diablo II-t is nagyon szeretem, de a Dió1 azért nagyobbat ütött számomra.

2. Star Wars: Knights of the Old Republic: ez is nagy kedvencem, sokat toltam az első és a második részt is, igazából nem is toom eldönteni, melyiket szeretem jobban.

3. Command & Conquer Generals - Zero Hour: ezzel a játékkal is rengeteget játszottam. SP-ben és multiban is. Rengeteg modot kipróbáltam, ezekkel általában még sokkal élvezetesebb game ez.

4. Call of Duty: Modern Warfare 1 és 2: a lövöldözős gamekben nekem ez a kedvencem. Aki játszott már valameik résszel, szerintem érteni fogja miért. Nevet

5. Dune II: Ezzel kezdődött a kockakarrierem, szal mindenképp megérdemel egy helyet ezen a listán. Nevet
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #36 Dátum: 10 máj 28, 17:35:31 »

A kérdés továbbra is adott. Volt időtök át gondolni:P
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #37 Dátum: 10 máj 28, 17:44:58 »

Jah az lehet Hiei, csak egy igazi kocka szerintem a fórumleállás alatt nem ezen gondolkodott, hanem irtotta a monsztákat valahol. xDD
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #38 Dátum: 10 máj 28, 17:46:09 »

Az igazi kockának a szíve megsúgja gondolkodás nélkül:P
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #39 Dátum: 10 máj 28, 17:48:13 »

Mondjuk ebben is van valami. Nevet
Sőt bármiről hall, csak a kockulás jut róla eszébe. xDD
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #40 Dátum: 10 máj 28, 19:59:00 »

1. TrackMania           sok jófejt ismertem meg és eljutottam az átlagnál magasabb szintre is
2. CS:Source            nemrég keztem el és azóta se bírom abbahagyni, viszont elég sok a bunkó ember ott
3. San Andreas multi       eddig még nem multiztam szerep játékkal, főleg nem Role Play szerveren. Jó sokáig elvoltam vele
4. Tropico 2              most is előveszem néha amikor stratégia játékkal akarok játszani mert ez a legjobb ebben. Nagyon ötletes hogy kalózokat kell irányítani.
5. MOHAA multi           nem volt benne sok mod viszont az egyik az nagyon megfogott. azzal is elvoltam egy jó ideig

6 (egyenlőre)  X-Men Legends 2: Rise of Apocalypse   sztem nézzetek róla videókat... Mosolyog
Naplózva

Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #41 Dátum: 10 máj 30, 18:45:27 »

hmm 1: Aion: mielött hackeltek volna napi 6-7 órát toltam ami suli melett tűrhető Nyelvesít
  2: devil may cry 3 spec edition hát a memó kárty szerint 99:99:99 órát játszottam vele és mikor bloody palacet kimaxoltam a dvd tönkrement xD
  3:soul calibur 4 jó volt haverral játszani
  4: heroes 5 kiegekkel 
   5: diablo 2 amikor megvolt nagyon tetszett
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 10 jún 01, 10:57:36 »

Mi van a többi kockával? Ez kevés nyúljatok magatokhoz. Nem érzem belőletek a játékok iránti vonzalmat... büdös nuubokxDDDD.
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #43 Dátum: 10 jún 01, 11:03:12 »

Csak az kocka , aki gémel? Dájóó, ákkó én nem vaok az
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 10 jún 01, 20:14:57 »

Nem, nem csak az a kocka:D. Viszont erősen kétlem, hogy tudsz programozni esetleg kódot fejteni. Az, hogy netezel meg filmet nézel a gépen nem hiszem, hogy kockává, sokkal inkább net függővé tesz.
Amúgy, ha nem tudod, hogy kocka vagy-e akkor erre könnyű a válasz: Nem, mivel mindenki aki az érzi is.

Höhö én már tényleg az vagy Pojén ilyen undorítóan beszélni erről höhöxDDD

De akkor is: Hej-hó, hej-hó kockának lenni jó Izé José...

Sajnos a topic tagjainak fele csak belépni akart, de nem is igazi kocka. MAjd osztom a bűntetéseket mert nem válaszoltak a meghirdetett eventre. Kapnak még 1 hetet:D.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!