24 ápr 27, 15:42:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Shippuuden 4. mozi  (Megtekintve 44111 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Miyoshi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 10

Super Junior E.L.F <3


« Válasz #105 Dátum: 11 máj 02, 19:37:24 »

Én nem gondolom olyan rossznak, mint itt sok ember. ( Persze ez saját vélemény.) Azért a végén szokásos módon sikerült megríkatnia.Nevet Már csak azt nem vágom, hogy hova tűnt el Yamato-taicho?  OO" ( Biztos elment Minatoval sörözni. x.x )
Naplózva

Elsősorban Super Junior E.L.F, SNSD Sone, BigBang VIP, SHINee Shawol, egyszóval hatalmas K-PoP fan.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #106 Dátum: 11 máj 02, 20:40:47 »

Yamatoval nincs bajom, mert ő késöbb lépett be az örvénybe is amikor elkapta őket szal, lehet, hogy azért ért oda késöbb. Ha azt vesszük, hogy Mukade kb 10-15 másodperccel elöbb időutazott el és kb 5-6 évvel korábban ért oda akkor ha azt nézzük, hogy Yamato kb fél másodperccel késöbb időutazott akkor mondjuk azt, hogy oké késöbb ért oda lelke rajta(lehet, hogy az időintervallumokat nem jól mondom de a lényeget értitek). A film igazi baja, hogy senki nem csinál semmit Naruton kívül és, hogy elpazaroltak egy frankó ötletet mint az időutazás és ilyen gagyi cuccot csináltak belőle.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #107 Dátum: 11 máj 03, 06:45:22 »

Annyira nem volt rossz, mint a 3. Shippuu mozi, de kiemelkedő sem volt. Egyszer nézhető, de azon kívül...

Az üres város lakók nélkül elég furcsa volt. Viszont örömmel láttam újra Sarutobi-sensei-t. ^^
Naruto "egyre csak támadok, de mindig lepattanok az ellenségről" megmozdulásai már a 2. Shippuu moziban is elég erőltetettek voltak, nem biztos, hogy itt is ennyire nyomatni kellett volna. Ha Sakura nincs a közelben, Naruto egész értelmes tud lenni. Nevet Az elején meg a végén, míg Sakura ott volt, Naruto agyilag zokni volt. De a film alatt elég normális. ^^ Hogy nem fogta fel egyből a helyzetet...? Hát, ha te utaznál vissza kb. 20 évet az időben, hogy reagálnál? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Binda
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 348



« Válasz #108 Dátum: 11 máj 03, 11:08:17 »

Az tényleg jó volt, ahogy az oroszlán hurcolta, nameg az apa-fia beszélgetés a legvégén. ezek ellenére azért volt unalmas, mert semmi fordulat, semmi izgalom. Tudtuk, hogy Naruto nyer, persze, de semmi egyéb.

Az egész rész úgy indít mint bármelyik epizód, durr bele a közepébe, mintha az előzményeket már tudnánk, 2 perc és már időtutaztak. Én inkább kihangsúlyoztam volna a régi Konohát, több időt rászánni a karakterekre. Egy kis beszélgetés, stb. Az eleje szerintem nagyon kapkodós lett egy filmhez képest. Viszont örültem, hogy legalább egy rövid pillanatra, de mutatták Jiryiya-t Mosolyog

Viszont így már jogos, hogy Yamato nem szerepelt. Bár azért 1 mondattal ezt is belerakhatták volna a filmbe, és akkor senki sem akad fenn ezen.
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #109 Dátum: 11 máj 03, 17:32:35 »

Na sikerült eljutnom a megnézésig, kell a tuning (:
Összességében nem találom olyan rossz filmnek, és ezt nem a Minato-fanságom mondatja velem. Igaz, néhol laposodtak a dolgok, de amúgy meg jó kis mozi volt. Nem a kedvencem, de szívesen nézem meg.
Nagyon tetszik pl a többször említett apa-fiú beszélgetés is. Meg az, hogy Naruto felnézett rá, és nem csak azért mert "hűű ő a Yondaime". Meg jó volt Jiraya-senseit látni, nagyon rossz, hogy már meghalt  Szomorú
És igazat adok az előttem szólóknak: Naruto Sakura nélkül sokkal értelmesebb, csak a csaj nem hagyja szegény párát kibontakozni, mert mindig lecsapja, mint a legyet  ikszdé
Mégis a kedvencem az 1-2 marad, de ezt is jó volt látni.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #110 Dátum: 11 máj 04, 10:52:36 »


Hogy nem fogta fel egyből a helyzetet...? Hát, ha te utaznál vissza kb. 20 évet az időben, hogy reagálnál? Nevet

Chakra valljuk be, itt mindenki hamarabb felfogta volna a helyzetet mint Naruto!  >.<#
Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #111 Dátum: 11 máj 04, 17:33:18 »

nagyon kafa volt a film!! de szerintem is az elejét elkapkodták... én bevallom amikor először megláttam sarat azt hittem kushina >.<# meg mukade milyen dagadt disznó lett. nincs sok bajom a movieval csak az hogy a trailerbe sokkal érdekesebb volt.  meg sok nem is szerepel benne ami a trailerbe igen .pl: amikor a 4.hokage áll valami magas ponton és azt mondja: "rég láttalak naruto" vagy valami ilyesmi. meg a trailer 3/10 százaléka egyezik csak meg a mozival. valaki ezt magyarázza el nekem léccives Technikai KO nekem trailerbe sokkal érdekesebb volt Neeem annyira vártam hogy hűű de jó lesz meg minden és erre nem is olyan jó Neeem de amúgy tetszett Mosolyog Nevet
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #112 Dátum: 11 máj 04, 17:52:09 »

Nikócca, ez jó kérdés, ez nekem is motoszkált a fejemben, hogy az hova tűnt, mikor tök jó kis rész lett Mosolyog Lehet, hogy az utolsó utáni pillanatban kivágták belőle, isten tudja, miért Szomorú Gondolkozik
Naplózva
Nikócca
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #113 Dátum: 11 máj 04, 20:01:04 »

mondjuk ha visszautazott az időben akkor a 4. nem is tudhatta hogy naruto van e vagy nincs, így nem mondhatta neki hogy rég látta. ebből a szempontból a movie értelmes. de akkor trailerben csináltak hülyeséget?? :asdfghj:bekavarodtam Technikai KO de ha bele tették volna érdekesebb lett volna. de nem tudom >.<#
 jah nekem meg a végén még az nem tetszett hogy naruto nem emlékezett semmire... amúgy amikor japánban a film készült kb hányadik résznél tartottak? mert akkor az is kérdéses hogy naruto eggyátalán tudta-e hogy 4. az apja. mert ha jól emlékszem pont a moviekor vagy az után 1 héttel tudta meg...
Naplózva
eleon-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 130


« Válasz #114 Dátum: 11 máj 04, 20:04:05 »

A movie Jiraiya halála után, valamint Naruto Senjutsu edzése előtt játszódik, vagyis még nem találkoztak Naruto elméjében.

Igaz, hogy oldalakkal korábban tárgyaltuk, de belinkelem neked Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #115 Dátum: 11 máj 04, 23:07:45 »

Ecsém, egy szóban összefoglalom ezt a movie-t: foss.... Tényleg, nem is a csapatot akarom bántani, ők kitűnő fordítást csináltak, de egyszerűen unalmas az egész és nagyon xar...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #116 Dátum: 11 máj 06, 22:41:20 »

Hasonló véleményen vagyok, mint a többség, vagyis a 4. film egy  . . .  .Sokkal többet lehetett volna kihozni belőle, de a fontosabb dolgokat már leírták előttem.
Még annyit tudok hozzá tenni, hogy a vége fele, amikor rájött Naruto hogy Minato az apja és volt köztük a párbeszéd:
-Haver! Nem lehet, hogy te vagy az én...?
-...biztosan büszke lenne ... egy olyan shinobira, mint te.
Na ez tetszett az egészben, amúgy tényleg felejtős, sajnos  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #117 Dátum: 11 máj 10, 23:00:46 »

Hát gyerekek, most néztem meg a 4. filmet... meglehetősen negatív véleménnyel vagyok róla. Elég repetitív egy ***
Sara majdnem meghal - Naruto megmenti
Naruto harcol, majdnem meghal - Minato megmenti
Néha Akimichi és Aburame apuka harcol
Sara majdnem meghal - Naruto megmenti
Naruto harcol, majdnem meghal - Minato megmenti
*előző lépések ismétlése*

Isszonyatosan sok lehetőség volt a filmben ha már "időutaztak", erre mindent kihagytak belőle..
A karaktereket lényegében semennyire nem használták ki..
Minato: Megmentőlegény, szevasz
Chouza: Meg tudok nőni, de jó nekem
Shibi: Talán ha 3 harcban részt vett, semmi speckót nem láttunk tőle
Kakashi: Ezmegminekvoltbenne fajta szereplő volt =/
Naruto: Kage Bunshin + Rasengan, hurrá, ezt még tényleg nem láttuk tőle idáig..
Yamato: Eltűnt az egész film során, pedig marhára kíváncsi lettem volna mi volt vele, szerepelhetett volna többet is, főleg mivel Minatot és Kakashit is valamennyire ismerte
Sara: Újabb csaj akit meg kell menteni, mint minden moziban
Főgonosz: Egy vicc kategória. Sasori v. 2.0, csak stílusa nem volt.

Az énekről annyi szó esett, hogy a könyökömön jött ki. Volt bármi jelentősége? SEMMI. Ha már ennyit beszélnek valamiről, akkor legalább legyen már valami szerepe a filmben.
Ja és persze kellett egy új rasengan is, mert minden filmben kell, hogy legyen. Legalább jól nézett ki, és a Minato-Naruto kombó amúgy is szimpatikus Mosolyog
A pozitívuma a filmnek számomra egyedül a szereplők fiatalként mutatásában rejlett. Abból lehetett volna jóval több, vagy akár az egész filmet is építhették volna aköré. Mondjuk Kakashi hangjával nem tudom mit csináltak, de a Kakashi gaidenben nem ez volt, itt fel is húzott a hangja :S
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 10, 23:01:45 írta MoonTiger » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #118 Dátum: 11 máj 11, 19:55:30 »

túl sokat vártam ettől a filmtől Szomorú a grafika jó volt a sztori meg elég gáz és nagyon elnyújtották...tudni kéne hol a határ
a báb meghalt. újraélett. megsemmisült. még erősebb lett. legyőzték. még erősebb lett. és így tovább...mintha sosem lenne vége No comment
a szuper rasengan tetszett, am szerintem Minato rasenganjának szebb színe volt *-*
lényegében a vilm egy csalódás volt, és Kakashi hangja is zavart.
az tetszett amikor Yamato fejbevágta ikszdé olyan kis elégedett arcot vágott ^^
a kis Kakashi meg miyen kis baromka volt már xd elszemtelenedett önelégült vakarcs...de nem tudom nem szeretni *-*

előttem is mondták hogy minden movieban vagy egy kiscsaj aki mindig sír akit meg kell menteni etc. vooontatoooott sztori :S

Jiraiya meg aranyos volt most hogy nem volt annyira ráncos XDD de hogy faképnél hagyta Minato Nevet
aki még tetszett az a kicsi Asuma volt ^^ cukorfalat :3

az a makadámiai dió meg egy újabb bábos hmmmm milyen erredeti...
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 12, 18:55:41 írta ^^ » Naplózva

Gulopzus
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 69


Naruto


« Válasz #119 Dátum: 12 máj 15, 15:19:23 »

Tegnap megnéztem a Shippuuden Movie 5-öt (Vérbörtön) és mivel nekem tetszett, ezért megpróbálom lassan megnézni az összes többi részt, azonban itt: http://naruto-kun.hu/viewpage.php?page_id=471 nem találtam meg a 4. filmhez a letöltő linkeket.
Kb. 10 perc keresés után az oldalon a hírek között visszamenve rábukkantam: http://naruto-kun.hu/news.php?rowstart=420

Ha lehetne, frissítenétek a Letöltések menüpontban található dolgokat?
Bye
Naplózva
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!