24 jún 17, 20:33:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Erősorrend - kik a legerősebbek és a leggyengébbek? Miért?  (Megtekintve 58005 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #150 Dátum: 11 aug 04, 18:13:52 »

Én most kihagyom az ilyen démonokat,meg szörnyeket csak az embereket(abból is csak az első 4-et):::
 

1.Rikudou sennin
2.Minato,Naruto.
3.Hashirama,Sasuke(FMS),Nagato.
4.Bee(Full 8 farkú).
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #151 Dátum: 11 aug 04, 18:17:20 »

bee 8 farkúja is démon meg rikudou jubija is démon:D
Naplózva
bankai95
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 58


« Válasz #152 Dátum: 11 aug 05, 18:04:42 »

szóval azt mondod hogy kisame gyengébb mint orochimaru?
meg mizukage gyengébb mitn a ms nélküli sasuke?

kishame a gai elleni technikájával simán legyőzné orcsit
a mizukage meg csak akkor győzhetne ha zárt helyen vannak mert egy szabad téren eloszlana a gőztechnikája (asszem gőzt használ) a lávája meg magában kevés sasuke ellen
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #153 Dátum: 11 okt 25, 14:00:39 »

1.Rikodou Sennin
2.Juubi
3.Hashirama/Madara
4.Tobi/Naruto(róka irányítása közben)
5.Kabuto(edo tensei-jel)
6.Nagato/Minato
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #154 Dátum: 11 nov 11, 22:54:43 »

1.rikodou sennin:ezt magyaráznom sem kell ugye  smirksweat
2.juubi:ha az összes bijuu belőle "készült" ,akkor nagyon erős lehetett
3. tobi:még ugyan nem láttuk tobi igazi erejét,de lehet tippelni,hogy nagyon erős Kúl
3.Naruto:nem, nem csesztem el,csak nem akartam vagyot írni tobihoz smirksweat egyébként 9farkúval szövetségben,úgy kb. ilyen 3.
4.madara:állatul vágja a csávesz Mosolyog
4.sasuke fms-el:nem,itt sem. azért,mert sztem minden fms és ms képesség is más-más(susanoo-t leszámítva,bár madara nem valószínű,hogy be tudja vetni a teljes formát),csak a testvéreké nem,így valószínűleg sasuke-itachi ms-ének képességei erősebbek,mint izuna-madaráé

Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #155 Dátum: 11 nov 12, 00:17:29 »

felállítom a jinchuuriki erősségi sorrendet

1.Uzumaki Naruto:kilencfarkú jinchuuriki-je(kilencfarkú[legerősebb démon] chakra mód:kyuubi):avar rejtek
2.Gyilkos-méh(bee):nyolcfarkú jinchuuriki-je(béke a nyolcfarkúval:hachibi),vmint samehada új tulajdonosa:felhő rejtek
3.Gaara:volt jinchuuriki,kazekage,arany-homok elem használó(1farkú volt jinchuu-ja,mondhatni teljes uralma volt felette,bár ezért nem jár dícséret,hisz ez a legsilányabb bijuu:shukaku)
4.Roushi:nem sokat tudunk róla,csak azt,hogy youton elem használó,amit a jelenlegi mizukage használ,vmint uralja a [volt]bijuu-ja,az ötfarkú erejét(sokou):köd rejtek
5.Hané:róla nem tudunk semmit,csak annyit,hogy uralja a [volt]bijuu-ja erejét(houkou,5 farkú):köd rejtek
6.Előző mizukage: mizukage,képességei egyelőre ismeretlenek(3 farkú[volt] hordozója ,3farkúval béke:isonade)
7.Utakata:szökött ninja,buborék elem használó vgy mi ikszdé, 6farkú jinchuurikije[volt](teljes befolyás felette:raijuu)
8.yugito-nii:minden bizonnyal tűz elem használó,a két farkú jinchuurikije[volt],teljességgel uralja(nekomata):felhőrejtek
9.Takigakurei Fuu:Semmit,de abszolút semmit nem tudunk róla,csak,hogy a 7farkú jinchuuja(kaku)[volt]

mindenesetre mindegyik képes volt,vagy képes uralni a bijuu-ja erejét,akár erőszakkal,akár békével.Szóval le a kalappal.Szerintem a felsorolt személyek közül a bijuu-juk erejével mindegyik erősebb jóval,mint egy kage.
nem ismerjük az erejüket,de sztem magukban is majdnem kitesznek egy egész kagét,lásd naruto,bee,ők magukban is többet érnek,mint1 kage. Pontosan     bye bye

Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #156 Dátum: 11 nov 12, 04:03:20 »

Csak 1-2 kérdés:
Gaara mikor tanulta meg a arany(szerintem ilyen nincs...)elemet használni?
Gaarának nem kényszerített álomba kellett mennie hogy az 1 farkú átvegye föllötte az írányitást?
Honnan veszed hogy a 1 farkú a leggyengébb bijuu?
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #157 Dátum: 11 nov 12, 09:49:46 »

Én erősségi sorrendem:

1.Rikodou
2.Juuby
3.Uchiha Madara (FMS+Rinnegan+Hashirama dns-el)
4.Tobi (hat útból három megvan neki, de szerintem nem bírja olyan jól használni őket mint madara, sőt szerintem tuti nem ezért tettem madara alá)
5.Uzumaki Naruto (ha kiegyezik a 9farkúval akkor kb. tobinál kicsit gyengébb lenne szerintem, de nagyon kevés különbség lenne)
6.Uchiha Sasuke FMS-el (nem tudni, hogy fms-el milyen képességei lesznek, de valószínű kap pár újjat és ms-el is már egy kage szinten volt ráadásul ehhez hozzá jön még itachi ms-e is ami nem kis falat, én kicsit gyengébbnek tartom narutonál ha naruto killencfarkúval kiegyez)
7. Hashirama/Uchiha Madara FMS (A korának a legnagyobb shinobjai voltak és izuna+madara msét kicsivel gyengébbnek tartom mint itachi+sasukéét)
8. Minato/Itachi/Nagato (Köztük három közül nem tudok erősorrendet fellálítani mert szerintem hármuk közül csak kicsi az erőkülönbség)
9. Raikage/Oonoki (Hát köztük is szerintem eléggé kiegyenlített harc lenne mert oonokinak úgy nehéz lenne eltalálnia raikaget ha nagyon gyors, de raikagenak meg úgy elég nehéz lenne megsebeznie ha oonoki levegőből támad)
10. Gaara/Kisame (Láthattuk, hogy gaara nagyon sokat fejlődött és megérdemli a kage címet, ezért raktam erre a helyre, kisame meg elverte killer-bee-t és killer-bee nem egy gyenge karakter)

Én erősségi sorrendem valahogy így néz ki, ha tudtok rajta javítani szívesen fogadom:)
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #158 Dátum: 11 dec 01, 09:08:42 »

Csak 1-2 kérdés:
Gaara mikor tanulta meg a arany(szerintem ilyen nincs...)elemet használni?
Gaarának nem kényszerített álomba kellett mennie hogy az 1 farkú átvegye föllötte az írányitást?
Honnan veszed hogy a 1 farkú a leggyengébb bijuu?
1. kérdésre a válasz: nézzé mangát
2. kérdésre a válasz: mindenki tudja hogy a bijuu sorred farok szám szerint van, és mivel 0 farku nincs ezért a leggyengébb az egyfarku.
Az erösorrendröl csak annyit hogy semmi kedvem rég elhunyt karaktereket (mint Hashirama meg Rikudu sennin) berakni egy erösorrendbe és a töbii karakter jelenleg kb egy szinten van ezért én itt be is fejeztem.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Putir
Vendég
« Válasz #159 Dátum: 11 dec 01, 13:52:17 »

Na akkor 1. re a mangát nézni nem elég szerintem ezt inkább úgy mondjuk hogy olvass mangát.
2. Ezt honnan veszed? Kérhetek egy manga fejezettet ahol valaki mondja hogy a ichibi a leggyengébb?
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #160 Dátum: 11 dec 01, 15:48:37 »

1. válasz: Gaara a homokjával felkapta az aranyat, tehát pl mmineden 3ik homok szem után arany jön Nevet

2.Erösségi sorremd tényleg nincs, a farokszámot nem szabad tényként kezelni amíg Kishi ki nem mondja, bár lehet rá tippelni, mivel Gamabunta az egyfarkúval azonos méretü, míg a Kyuubinak a feje akkora mint Gama Nevet
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #161 Dátum: 11 dec 01, 19:29:15 »

Az 1 farkut naruto és egy béka leverte, nem hiszem hogy a 9 farku ellen is így mene. Ugy emlékeztem hogy vagy a sima Narutoba vagy a Shippuudenbe mondták hogy farok szerint van a sorrend, de ha nem is akkor is egyértelmü.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
Putir
Vendég
« Válasz #162 Dátum: 11 dec 01, 19:35:37 »

Attól még kérek egy mangát ahol mondják hogy a bijuu erőssége attól függ hogy mennyi farka van.
Ha jól emlékszem(lehet rosszul emlékszem rég volt) Naruto azért győzte le a shukakut mert csak felkellet ébresztenie gaarát vagy nem így volt? Nem is használta a bijuu bombát pedig azzal alázta volna narutot szerintem.
Szóval szerintem a bijuu sorrend annyi hogy :
1.Kyuubi
2.Hachibi
3-9: a többi.
Naplózva
Akatsukis
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 143


« Válasz #163 Dátum: 11 dec 01, 19:47:17 »

Mijen alapon mondot ezt mikor nem is láttad harcolni a többi bijuut a 1 89 farku kivételével. Egybként sem hiszem hogy az 1 farku tudna bijuu bom bát használni mert ha tudná akkor ahogy te is montad a elintézte volna narutoékat de ehejett csa ijen hüje szél bombákat köpködött rájuk.
Naplózva

AKATSUKI FOREVER!!!!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #164 Dátum: 11 dec 04, 12:47:25 »

Bee a 8 farkúval együtt is veszített Kisame ellen.  Ha a raikage nem ért volna óda időben akkor vége lett volna. De mint láthattuk nem is akarták akkor elkapni a 8 farkút, hanem általa akartak kémkedni a falvak ellen. Szerencséjükre Naruto időben felfedezte Kisamet. Egyedül Naruto és a 9 farkú volt képes kivédeni a az Akatsuki támadását és megnyerni a csatáját Nagato ellen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!