24 szep 28, 07:06:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 54869 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #45 Dátum: 11 jan 27, 20:58:00 »

Nem akarok beleszólni vagy kioktatni ,de azért az vicces ,hogy hyuuga lennél és hanyagolnád a taijutsut ,mivel annál a klánnál ez alap ,sőt minden ninjánál alap a közelharc ,a hyuugáknál főleg:)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #46 Dátum: 11 jan 27, 21:03:35 »

Mi több.Hogyan akarod használni a Hyuuga képességet Byakugan nélkül, hiszen éppen abban van az erejük. Ha nem látja a chakra pontokat akkor nem is tudod használni a képességüket. Nevet
Naplózva
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #47 Dátum: 11 jan 27, 23:47:34 »

Második alternatíva.

Egy Uchiha lennék konohában a jelenlegi háború után. (Olyan világban ahol Sasuke visszament konohába és újra alapította a klánt.) Lenen egy 2 évvel idősebb bátyám és 2 kis testvérem. Rendesen kijárnám a ninja akadémiát, de időközben otthon gyakorolnék a klánnal és főleg a genjutsura fektetném a hangsúlyt. a bátyám is meg én is kb 8 éves korunk felé kezdenénk használni a sharingant és attól fogva a sharinganos genjutsukat is intenzíven tanulnám.
Nagyjából 14 éves koromra, amikor befejezem a sulit 3as szintű lenne a sharinganom és jóval juninokkal is kitudnék állni.
a chunin évek alatt a sunyi, taijutsu közben használt genjutsukat használnék, így harcolva.
nagyjából 18 éves koromban a testvéremmel együtt egy veszélyes küldetésen aktivizálódna a mangekyu sharingan.
az elkövetkezendő 2 évben ezt gyakorolva, majd amikor mindkettőnknek romlik a látása, kicserélni a szemeket és így mind a ketten tovább tudnánk harcolni csapatként.
Mindezek után egy Madaráéhoz hasonló, de jóval szerényebb életet folytatnék, majd 30-40 éves koromtól a fiatalokat oktatnám, mint sensei.
Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #48 Dátum: 11 jan 28, 01:03:50 »

Úgy szeretem, hogy mindenki uchiha, mindenkinek alap, hogy van sharinganja, sőt, a mangekyouja is aktiválódik, annak ellenére, hogy vagy 25x benne van a mangában, hogy ez marha ritka dolog.
Naplózva
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #49 Dátum: 11 jan 28, 03:32:22 »

Na hát akkor tessék én nem Uchiha lennék.
Hogy "drámai" legyen a múltam, és hogy a kedvencem is bennelegyen, én Kakashi elveszett kishúga lennék, akinek az apja egy szökött ninja rejtett ködből.
Szépen kijárnám az akadémiát, utána elkezdenék fejlődni, elsősorban vízjutsukat használnék, amiket ugye a szökött ninja apámtól örököltem, aztán villámjutsukat is elkezdeném használni, Kakashi megtanítaná a chidorit és chunin lennék, csinálnám a küldetéseket, mizukage nagy tehetséget látna bennem, ezért tanítványává fogadna, ezután kiderülne hogy az apám a mizukage valami haverja, kicsit odaköltöznék, tanulgatnám a vízjutsukat, majd egy idő után vissza konohába, ahol Neji könnyes szemmel várna, ezután szerelmet vallunk egymásnak, összeházasodnék vele, születne egy fiunk, akinek Natsu lenne a neve (merthogy nyáron születne), utána meg sensei lennék. Nevet Fogadjunk ilyen beteg ötlet még nem volt. Nevet
Haverkodnék Narutoval, Shikamaruval, Choujival, Nejivel, esetleg Hinatával, ha már rokon lesz... Nevet
Naplózva

Everybody chicken!!
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #50 Dátum: 11 jan 28, 12:53:18 »

Úgy szeretem, hogy mindenki uchiha, mindenkinek alap, hogy van sharinganja, sőt, a mangekyouja is aktiválódik, annak ellenére, hogy vagy 25x benne van a mangában, hogy ez marha ritka dolog.

Akkor te biztosan Udon lennél és takony no jutsut használnál. Szórnád te is a pénzt mint az a bolond gyerek a fillerben nem?
Én lennék Rikodu. Az cool és én is cool vagyok. Rólam mintázták azt az embert.
Nekem Gaara képessége tetszik nagyon.
Viszont olyan akarnék lenni mint Naruto aki képes az álmaiért és a barátaiért meghalni. Ha ez meg van bennem akkor legyen bármilyen képességem is mindig a legjobbat fogok nyújtani.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 28, 18:33:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #51 Dátum: 11 jan 28, 13:42:57 »

Hmmm,hogy milyen ninja lennék?
Tuti Kaguya klános,alapvető kedvencem volt kimimaro...
Bár a csont változtatós kekkei-genkai mellé egy kis sharingan szemet is elképzelnék magamnak...
Detuti,hogy inkább az Akatsuki-hoz mennék mint Oro-san hoz. ^^
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #52 Dátum: 11 jan 28, 14:02:32 »

Örülök hogy majdnem mindenki meglehetősen pozitív hős típus lenne, főleg neked Hiei D. meghalni a barátaidért, és a társaidért ez nagyon szép, csak is veletek akarnék egy csapatba kerülni, vert helyeztben úgy feláldoználak benneteket mint a huzat. Természetesen mindenkivel haverkodnék, úgy könyebb rábírni őket hogy haljanak meg értem. De majd meghalok valakiért, nem? Jó vicc...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #53 Dátum: 11 jan 29, 12:42:08 »

Nem lehet mindenki negatív ember és attól, hogy valaki "zord" még nem biztos, hogy rossz ember. ^^ Amúgy meg van valami Kisame utolsó gondolatában, amit még Itachitól hallott. Emlékszel rá? ^^

De ez a téma arra van, hogy mindenki leírhassa, mit szeretne. És nem arra, hogy belekössünk a másik irományába. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #54 Dátum: 11 feb 05, 11:09:11 »

Én Tsukigakérban élnék és egy ilyen ifjabb ninja lennék akkinek nagya szája de az ereje is nagy és akkor mondjuk rendelkeznék vmi menő elemi kekkei genkaial pld.: Meiton(Sötétség elem)

és akkor így valami dögös bula mestert szeretnék aki ért a kenjutsuhoz és a genjutsuhoz és akkor még lenne egy csaj csapat társam aki profin köpi a vizet és egy villám elemü fiú barátom aki a taijutsuban is jó és még esetleg értenék a fuutonhoz nos ennyi.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #55 Dátum: 11 feb 05, 11:46:17 »

Iwagakure nem tsukigakér Nevet
én nem tom milyne lennék, sztem a vízesésben, vagy a hőforrásban lenne a legjobb, viszont akkor rendelkeznem kéne vmi spéci képességgel, mert nem nagy városok, így nem rendelkezne komoly tanári gárdával, és ritka az erős ninja, mint kakuzu vagy hidan. Ha nagy országban élnék, akkor inkább az új köd falu
Naplózva
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #56 Dátum: 11 feb 05, 12:20:31 »

Iwagakure nem tsukigakér Nevet
én nem tom milyne lennék, sztem a vízesésben, vagy a hőforrásban lenne a legjobb, viszont akkor rendelkeznem kéne vmi spéci képességgel, mert nem nagy városok, így nem rendelkezne komoly tanári gárdával, és ritka az erős ninja, mint kakuzu vagy hidan. Ha nagy országban élnék, akkor inkább az új köd falu
el irtam a tsukigakurét és nem iwagakure mert ott a legjobb elfoglaltság a kövek bámulása tsukigakuréban pedig lemehetsz a tenger partra
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #57 Dátum: 11 feb 05, 15:21:38 »

Akk én értettem félre, azt hittem porra gondolsz... De am Rejtőző Hold falu sincs, hanem csak Tsuki no Kuni azaz hold ország kacsint
Naplózva
Tsuki no aruji
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 24


« Válasz #58 Dátum: 11 feb 06, 10:19:38 »

Akk én értettem félre, azt hittem porra gondolsz... De am Rejtőző Hold falu sincs, hanem csak Tsuki no Kuni azaz hold ország kacsint
http://naruto.wikia.com/wiki/Tsukigakure
parancsolj és most így jobban belegondolva más kekkei kenkaiom lenne: Fehér chakra(Bya Chakra no Jutsu)
Naplózva
Emika-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 6


WWW
« Válasz #59 Dátum: 11 feb 06, 20:50:57 »

Én biztosan Ködrejteki lennék, a Köd 7 kardforgatójának egyike. Belém lenne zárva a Niibi, és megszöknék a falumból, egyenesen Konohába. Ott aztán Anko, és Kurenai lenne a legjobb barátnőm, persze nagy spanok lennénk Tsunadéval is. xD Aztán ugye, a perverzióm nem ismerne határokat, (Kakashi szokásához híven) mindig hordanék magammal valami "érdekeske" olasnivalót,  katana-val harcolnék, víz és villám elemű technikáim lennének. Összefoglalva ennyi...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!