24 szep 28, 07:10:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te melyik hidden village nindzsája lennél?
Konoha rejtett faluja - 96 (34.2%)
Rejtett Felhő Falu - 14 (5%)
Rejtett Köd Falu - 12 (4.3%)
Rejtett Szikla Falu - 0 (0%)
Rajtett Homok Falu - 9 (3.2%)
Rejtett Hang Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Vízesés Falu - 3 (1.1%)
Rejtett Eső Falu - 6 (2.1%)
Rejtett Hó Falu - 2 (0.7%)
Rejtett Fű Falu - 2 (0.7%)
Hold Alatt Rejtőző Falu - 4 (1.4%)
Rejtett Termálvíz Falu - 6 (2.1%)
Akatsuki - 72 (25.6%)
Egyik sem, teljesen független missing-ninként működnék : ) - 49 (17.4%)
Rejtett Csillag Falu - 0 (0%)
Rejtett Örvény Falu - 4 (1.4%)
Összes szavazó: 276

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Te milyen ninja lennél a Narutóban és milyen életet élnél?(kikkel haverkodnál)  (Megtekintve 54881 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #30 Dátum: 11 jan 14, 15:31:21 »

Moderátor:
Rajtette Csillag Falu hozzáadva a listához.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Samehada-0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 14

GIGIGIGI...


« Válasz #31 Dátum: 11 jan 14, 16:57:45 »

Hát .. én beosztottként ilyen hunter-nin szerű lennék, aki levadássza a szökevényeket. Nevet Érdekes lehet akupunktúrás pontokat eltalálni kötőtűkkel. Nevet

Esetleg szökött nindzsa. Elvégre az embert a végletek izgatják leginkább. Mosolyog
Naplózva

Samehada-0
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 14

GIGIGIGI...


« Válasz #32 Dátum: 11 jan 14, 17:23:12 »

Én tuti valami kardforgató nindzsa lennék. Mosolyog
Víz-szél elemű jutsukkal operálva, esetleg víz-villám vagy víz-szél-villám Nevet

Vagy a villámos ikerpengék forgatója, vagy a lefejezői.
Ha meg nem nindzsa lennék, Samehada lennék. Mosolyog Jó élet lehet, mindig visz valaki a hátán, be vagy kötözve, így nem fázol meg. Annyit ehetsz, amennyit tudsz. .. Aranyélet. ^^
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #33 Dátum: 11 jan 14, 22:42:31 »

Én veterán shinobi lennék akinek meg van mind a 7 kard a köd kardforgatóitól, az egyik szememben egy Sharingan lenne és a legnagyobbak közt tartanának számon , ugyanakkor rettegnének is tőlem az emberek de mégis tisztelnének, tudnm használni a villám és szél elemet. Csak S sztályu küldetéseket vállalnék , hogy sokat használhassam a kardokat . Nevet
Naplózva
Zsoc
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 126


Kellemetlen...


« Válasz #34 Dátum: 11 jan 14, 23:04:19 »

Én jég jutsukkal operálnék ami talán a víz és szél elem kombinációja lehet. Nem akarnék világverő atomhős lenni, inkább csak egy csendes shinobi akire viszont mindig lehet számítani. Ha választani lehet, akkor konohai lennék, de mindenképpen hűséges lennék a falumhoz. Kakashivaé biztos jóban lennék és sokat shougiznék a Nara családdal, hogy okosodjak.. Mosolyog

Egyébként jó kis téma ez! Mosolyog
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #35 Dátum: 11 jan 15, 19:49:01 »

Hát, elég érdekes ninja lennék az tuti. A rejtett Termálvíz faluba tartoznék, beállnák a Jashinisztákhoz, majd, lelépnék onnan, mihelyst kitanultam a Jashinizmust. Megpróbálnák, állampolgárságot szerezni Konohába, majd ott éldegélnék vígan! Mosolyog Ha, meg ez nem sikerülne, felkeresném Hidan -t és az Akatsukinál tengődnék. Mosolyog Hát, kb ennyi! Egyébként, a Jashin képességet, sokkal jobban használnám mint Hidan. Sunyin, csinálnám, és nem üvöltözném a nagyvilágba hogy "Halhatatlan vagyooooooookkkkk!!"  >.<#
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #36 Dátum: 11 jan 17, 17:24:19 »

Konohai ninja xD veszélyes élet jeee Ördögi egy olyan klán gyermeke lennék, amelyiknek nincs vérvonalképessége, 8 évesen kijárnám az akadémiát, 10 évesen Chuunin rangú lennék. 17 évesen megszerezném a Jounin rangot. kikkel haverkodnék egy dolog, a másik hogy ki haverkodna velem xD Kakashi max akkor venne észre, ha a 7es csapatba lennék...oké, akkor Sai visszamegy az ANBU-ba, engem meg Tsunade banya berakna a helyére ^^ és tessék Nevet már vele is barátkozhatok xd Ninja hogy velem kik..? gondolom Sakura, Hinata, Lee, Kiba, TenTen, Neji. ők olyanok, akikkel én is szívesen. Shikamaru nehezen viselne el, és Chouji sem kedvelne, mert én is szeretem az utolsó chipset XDD
ha harcolni kéne..? hiperaktív vadállat, aki váratlanul kiugrik a bokorból, vagy egy egérlyukból az ellenség fejére...elsőnek... :'D
ha már a memóriám rossz, akkor legalább jó stratéga lehetnék. kreatív lennék Nevet
a chakrám villám, esetleg szél elemű lenne, és a taijutsut jobban bírnám mint a ninjutsut vagy a genjutsut. ugyanis ha harc közbe leblokkolok (nem a félelem, vagy a meglepetés miatt, inkább az izgatottság tenné velem Nevet), az Istennek se jutna eszembe a kézpecsétek sorrendje ^^" persze a harc hevében csak összehoznék valamit
a lényeg hogy hiperaktív, villám beállítottságú, taijutsubolond és jó stratéga lennék Pontosan

>>Szerkeztve<<
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 05, 17:21:30 írta ^^ » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #37 Dátum: 11 jan 17, 19:11:26 »

Nos, had fejtsek ki ide valamit, amit eredetileg egy fanfiction-szerüséghez terveztem el (konkrétan egy Narutos szerepjáték oldalon egy karakter hátterének, csak aztán kcisit nagyra nőtt, megh amúgy is), de persze nem írtam meg. Ugyan, nem pazarlom erre az időm, itt felvázolni tök más ikszdé

Tehát Konohai születésű ninja lennék. Valamikor, a sanninok után, MInato előtt. A Naruto mostani eseménye alatt a negyvenes éveimben járnék.
Az akadémiát végig szenvedném, valahogy úgy, ahogy általában boldogultam az iskolában is. Lustán, nem törödöm módon, mindnebe beleszólva, és azzal, ami épp felkelti a figyelmem komolyabban foglalkozva. Ezzel együtt is, ha ki is lógnék a sorból, nagyjából átlagos életem lenen egy darabig, uygan apa nélkül, akit volt balszerencsém az akadémiai évem alatt hamarabb elveszteni. Kezdő geninként, aprócseprő ügyekkel fogallkozom, miközben elindulok a ninja utamon.. technikai szempontból. Egyfajta.. kreatív módszerességgel önállóan kísérletezgetek azzal, amihez tehetségem van, egyszerű pecsételő jutsuk működésével, azzal ahogy amguklba fogadják a chakrát, vagy hatnak egymásra, vagy éppen kilökik, amit kiidézel belőlük. Kifejlezstek pár egyzserű, kezdetleges saját pecsétet... olyat, ami nagy erővel kilöki, amit belezársz, oylat, amibe ha kisebb menyniségű chakrát vezetnek, és megnyitnák, nagyobb menyniséget szív magával... módszeresne, a rendelkezésemre álló ezsközöket variálva, oylasmit, ami akár nem is egészen egyedi, de nagyon hazsnos. Az általános ninjutsuval kevesebbet foglalkozom, de itt is hasonló elveket kezdek vallani. A henge például remekül alkalmas arra, hoyg erősítsük a védelmünket, vagy előkapjunk egy fegyvert a semmiből, ezenkívül vízelemü a chakrám, és akarnak is tanítgatni a használatára. A genjutsut alapszinten hazsnálom.
Ninja anyával kissé több önállóságra szorulnék az átlag gyerkenél, de gyakorltailag működő ninjaként nem lenen gond, hogy épp egyedül maradok otthon, ha anyám küldetésen van, én meg nem. Aztán, az anyám egy küldetésről egy darabig nem tér vissza. Később visszahozzák, csak éppen azután, hogy elfogták, és durván az agyába túrtak bizonyos információkért valakik, akik értenek ahhoz, hogy nézzünk ninjutsuval az elmébe, de azt nem tudják, hogy járják be az ösvéyneit anélkül, hogy széttaposnák és összeszaggatnák ami az útjukba kerül. Nyálcsorgató zöldségként töltené élete rövid hátralévő részét a Konohai kórházban... azonban az egyetlen alkalom amikro találkozom vele elég ahhoz, hogy megismerjek valamit, ami borzalmasabban megrémiszt a halálnál. Az, ahogy az ember elveszti önmagát, a szellem összeomlását... halálát. Elborzaszt ez a oflyamat, sé a valódi halálban is megrémít ennek valamilyen fokú jelenléte... bármilyen sérülés okozta hasonló lehetőség...
A következő évek során fejlődök, chuuninná válok, a korábbi kezdeményezéseimet tovább viszem. Rendszeresen három tekercscsel bóklászom, aminek az egyikében további pecsétek, és egyebek vanank, a másikban fegyverek (köztük amolyna bábmesteresen, egy aktiválható pecsétből sokfelé szóródó senbonok, robbanó pecsétke, hasonlók), a harmaidkban meg midnenféle egyéb. Ételek, szerszámok.. csupa oylasmi, ami marha jól jön a ninjáknak egy hosszabb úton, és nem lennék meglepve, ha tényleg lenne is iylesmi a farzsebükben. A testemen is helyezek el pecséteket, egy nagyon egyszerű, elemi chakra koncentrálásával aktiválható pecsétből, ezekbe meg ez és az van... chakraszívó pecsét, ami közvetlenüla  testembe áramoltatja, amit beszív, egy kis elzárt tűz, hasonló dolgok. Ami viszont a pecsétekekl kapcsolatos kutatások révén fontosabb, az az, hogy ebben, és az elmére ható különböző pecsételésekben, a genjutsuban látni vélek egy utat, amivel kikerülhető az a borzalmas sors, amivel találkoztam.. nem hinném, hoyg az a vég.. de átmenetileg megtapasztalni is rettegném.
Nem tudom, figyelitek-e, hogy múlnak az évek, de kezd kellemetlenné válni az élet konohában... hamarosan háburók jönnek, chuunin leszek, veszélybe sodornak... jobbnak látom, ha egy veszélytelennek tartott elemként egy bizonyos személlyel, akit ekkortájt ismerek meg, és aki némileg csillapítja mániákusságomat, hátrahagyom Konohát...

..folyt köv. Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #38 Dátum: 11 jan 17, 20:28:39 »

Én magamat orvgyilkosként tudnám elképzelni.Föld elemű lennék (kezdetben) és ahogy fejlődök kitanulnék még 1-et, mondjuk a vizet.Mivel orvgyilkos vagyok, a legtöbb jutsu-m a csendes kivégzést segíti elő.Zabuza köd jutsu-ja tetszik, vagy Kakashi-nak az amikor a földbe rántja le az embereket.A fő affinitásom a genjutsu lenne, amolyan "Itachi junior" ként tevékenykednék.Haverkodni nem haverkodnék túl sokat, mert egy jó gyilkosnak csak hátrányára válna.Persze csak a jó ügy érdekében ölnék, nem tartoznék se a gyökérhez se az anbu-hoz mert mindkettőnek vezetői vannak akiket nem mindig a jó szándék vezérel(lásd.: Danzou).A szülőhelyemnek Amegakure-t választanám mert ez a rejtett falu tetszik a legjobban, sok eső, szürke mindennapok (már ami az időjárást jelenti).
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 18, 14:55:40 írta tibee77 » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #39 Dátum: 11 jan 17, 20:57:02 »

Én kaktusz jutsukat használnék, mellette H2Ostyle, és rejtett homokban élnék. A családom már kihalt, utsó vagyok. Temari lenne a legjobb barátnőm, a többiekkel meg biztos ellennék, ugyanis jófej lennék. Nem érdekelnének a rangok, tehát nem mennék semmilyen idióta chuunin vizsgára, alap hogy egy kage szinten lennék. xD Nyelvesít Neeem, de minden nap edzenék.
Vagy: Konohában élnék, fénytechnikákat használnék, lenne 3 nővérem, a legidősebb egy pasimániás, aki mellileg Tsunade, aztán 1 fiatalabb, aki elszökött a faluból hogy kitanulja az összes fényjutsut és az Akatsukival szövetkezik, meg az unokatesóm, akinek a szülei (nénikém, bácsikám) meghaltak és ezért hozzánk került, + a klánom szupi (híres-neves, erős satöbbi).Itt is jó fej lennék, szóval mindenki elhülyülne velem. Najó, azt nem tudom, hogy Ino kijönne e velem, ha már Sakurával ennyit veszekszik. De megoldanám. Kegyetlenül hajtanék a jounin szintre, amit 19 évesen meg is kapnék. Nevet
Ennyi az elképzelés.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
biyakingan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 206


« Válasz #40 Dátum: 11 jan 18, 17:52:34 »

Első alternatíva:

Én egy konohai ninja lennék a második ninja háború előtt akinek az anyja hjuga és az apja nara.
Fojtón fejleszteném a taijutsumat és a byakugant is amit a nara intelligenciával arra használnék hogy jobban megértsem a jutsuk működési elveit. Így edzve magamat folyton folyvást, a suli meg nem érdekelne hiszen tudnék puskázni.
A genin vizsgát letéve hozzálátnék a chunin vizsgához és elkezdeném tanulni a szél elemet.
De az egyik küldetésemen legyilkolnák a csapatomat és konohában mindenki úgy tudná hogy én is odavesztem.
Egy nomád pecsét jutsu mesterhez szegődnék tanítványnak aki megtanít a csakra teljes szintű irányítására, a pecsételésekre és a bábtechnika alapjaira. Idővel rájönnék hogy a pecsétet hogyan tudom eltávolítani a homlokomról, így függetlenné válva a klántól és a szél elemet is tovább fejleszteném és vegyíteném a hakke technikákkal és egy olyan csakra pengét fejlesztenék a kezem köré ami olyasmi lenne mint egy csidori, csak gyengébb kivitelben, valamint a pengéket is megtudnám fogni, így egy durva taijutsut kifejlesztve.
Mikor nagyjából 20 éves lennék kitörne a 2. ninja háború és én visszatérnék konohába mint egy megkerült harcos.
Persze először gyanakodva fogadnának és kétségbe vonnák hűségemet, de az évek során rászolgálnék a harcmezőn töltött szolgálataim miatt.
Nem is kell említenem hogy minden szabad időmet a harcmezőn tölteném, és egy csapattársamtól megtanulnám az orvosi ninjutsut amit szintén tovább fejlesztenék mivel hogy pontosan tudnám, hogy hova kell irányítani a csakrát.
A háború utolsó éveiben megházasodnék, de utána is aktívan harcolnék.
majd mikor megfáradok és megunom a harcot, visszavonulnék és tanítanám a következő generációt.

módosítva. thx to XPdestroyer
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 18, 22:35:44 írta biyakingan » Naplózva

Csak az vágyik békére aki megjárta a háborút.
XPdestroyer
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53

ez az én ninja utam!


« Válasz #41 Dátum: 11 jan 18, 18:40:43 »

biyakingan csak szólni szeretnék,h 2x írtad le,h az apád,az egyik legyen az anyád,vagy téged örökbefogadnak?Nevet hülyülök,tudom mire gondoltál,meg mások is tudni fogják,csak szóltam.
Én olyan konohai ninja lennék,mondjuk....pont Naruto és Hinata fia,netán,h érdekesebbé tegyem,Minato "nem ismert" testvéréne 1 Hyuuga nővel,és így jöttem én:D Még részese is lehetek a Narutonak Nevet az erőket nem hiszem,h el kéne magyarázni,és ezt a kettő típust,elég jól lehet kombinálni....sok jövőt látok ebben:D
Naplózva

Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #42 Dátum: 11 jan 20, 12:01:56 »

Jó kis téma. Kis újdonság. Tetszik.

Én afféle ősöreg nagyfaternek képzelném el magam ebben a világban, aki már olyan sok mindent látott, hogy elege lett az egészből, és elvonult a világtól valami csendesebb helyre. Mivel életem kezdeti szakaszán afféle Orochimarus buzgalom vett rá, hogy tanuljak rengetek féle technikát, így hihetetlen mértékű erővel rendelkeznék.

Egy mogorva öreg nagyfater, aki az állatokkal foglalkozik, és szabad idejében órákat szerel, javít, készít. Nem igazán venném ki magamat semmilyen háborúból, nagyobb ellenség elleni csatából, csak miután valami forrófejű ifjú nem hagyna nyugtot. És addig noszogatna, míg kitanítanám pár dologra.

"A" féle Nintaijutsu-t használnék, de azzal a különbséggel, hogy nem csak Raiton elemmel, hanem Katonnal is. A Nintaijutsu mellé Hachimon-t használnék, ha esetleg nem maradna elég chakrám egy harcban. Specialitásom a genjutsu elleni immunitás lenne, ami kekkei genkai.
Naplózva

Titu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16



« Válasz #43 Dátum: 11 jan 27, 17:38:53 »

Én Konohában lennék Uchiha, egy rideg, hatalommániás. Nevet   úgy 12 évesen chunin lennék,aztán elérném a sharingan első szintjét,majd 20 évesen jounin lennék,és tudnám aktiválni a mangekyou sharingant,bár csak a Susanno-t használom legtöbbször.Aztán egy harc során amikor a testvéremet majdnem megölik,a Susanoo-m elkezdett átalakulni a dühtől ,így még csak a csontváz,de már képes voltam a  csontokat formálni.ám ez miatt egy éven belül ágynak dőlök,de a testvérem odaadja a szemét, így megmenekülök.Később már rettegnek tőlem ,míg kitör a harmadik ninjaháború,és egy csoport Zetsutól megmentem Nejit, de engem elkaptak.Aztán átdöföm magam és őket is egy csonttal (A Susanoo) Így meghalok.
Amíg életben volnék,Nejivel, Kakashival, És Narutóval haverkodnék. Mosolyog

De itt a version 2.: Ördögi
Ha szökött ninja lennék beállnék az Akatsukiba, már előbb ellopnám tesóm szemét, És Először Sasori lenne a társam. Nyelvesít
Aztán egyszer egy küldetés során A 4.-ik raikage megölne.

Naplózva

neji4
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 12


« Válasz #44 Dátum: 11 jan 27, 19:56:31 »

hát én Neji-Tobi keverék lennék  Ördögi igy byakugan kiesne és sharinganom lenne de a hyuuga képeség megmaradna de ninjutsut is tudnék használni tűz és villám lenne taijutsut hanyagolnám..
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!