24 okt 05, 13:16:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389174 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1545 Dátum: 12 jan 20, 22:58:21 »

a poén az h ichigo nagyban sasol össze vissza, miközben a szaruhártyája fel lett aprítva  ikszdé
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1546 Dátum: 12 jan 24, 13:49:19 »

Helló...már jó rég nem nézem a anime részeket.
Megtudná mondani nekem valaki h hányadik résztől kezdődik amikor Ichigo már 17 éves.
Előre is köszönöm Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1547 Dátum: 12 jan 24, 13:55:04 »

Ha jól emlékszem 343-tól kezdődik Aizen legyőzése után a rendes történet.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1548 Dátum: 12 jan 24, 15:39:23 »

Hát mit ne mondjak, ichigot nem láttuk a teljes fullbringerrel, az egész rész jóformán filler, de legalább bele illik a történetbe.Enyi.Semmi extra.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1549 Dátum: 12 jan 24, 19:40:10 »

Nekem nem tetszett ez a rész. A szereplők rajzolása elég csúnyácska volt. Pl Tatsuki lábai, meg Orihime arca.
A poénok jók voltak, mint mindig.

Viszont a következő rész, ahogy látom nagyon jó lesz. Most jönnek majd azok a részek, ahol a mangában föl kellet vennem az állam a földről. Nevet Remélem azért így is fog ütni, hogy néha sikerül egy-két dolgot előre lelőniük.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1550 Dátum: 12 jan 24, 19:51:05 »

Nekem annyiban tetszett, hogy jól ábrázolták Tsukishima képességét mind Orihime, mind Chad fejében. Ez persze annyiban más, hogy ilyen jelenetet nem nagyon mutattak a mangában. Ezzel mondjuk nem is volt bajom, hogy kiegészítették a manga által mutatott eseményeket. A rajzolást én is elég gyengére értékeltem. Sajnos leért a Naruto anime verziójának szintjére. Már a múlt rész óta megfigyeltem ezt és csak most kezdett bennem tudatosulni a dolog. Elég gázul néztek ki a karakterek illetve azoknak az arca. Lehet, hogy változott a főanimátor? ikszdé
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1551 Dátum: 12 jan 24, 20:21:16 »

Ez érdekes volt, valóban jobban kivan így egészítve az egész stori.
Naplózva
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #1552 Dátum: 12 jan 25, 13:50:21 »

Azt figyeltem hogy mióta elkezdtük a fullbringes arc-ot, és például ha filler jelenetek vannak, azok nem hülyeségek!  Ohh My God
Hanem kereken bele illik a történetbe, sőt még ki is egészíti hogy még jobban érthető legyen
(mert azért kubo a mangába nem igen bontotta ki ilyen részletesen a dolgokat, [fura is volt nekem])
és emiatt én arra gyanakszok hogy a studio leültette kubot hogy nahmost itt és itt adj nekünk valami támpontot hogy hogyan egészítsük ki a történetet hogy jobban érthető és egészebb legyen, mert a mangába lusta voltál kibontani és így ha ezt nem tesszük meg akkor telekel nyomnunk idióta fillerekel!
És természetesen kubo jó munkás emberhez hűen, leült és megírta azt hogy itt meg ott hogyan én mivel kell kiegészíteni!  bow
Mert ahhoz hogy ez a studio kitalációja legyen, túl jó és ésszerű! Nevet
És az is igaz hogy kubo nem egyszer szolt bele az animebe, főleg hogy a kardos fillereket ő tervezte!
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1553 Dátum: 12 jan 31, 15:51:24 »

Csak úgy mint az előzőek , kiválóan ki lett  egészítve,:) Zene és képeffektek sokat dobtak a hangulaton:) Animések értik dolguk:)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1554 Dátum: 12 jan 31, 16:06:52 »

Nekem néhol kevésbé tetszett. Az oka, hogy tulajdonképp a poént az előző részben/részekben lelőtték pont a kiegészítések miatt. Így nem volt igazán hatásos amit ebben a részben megkaptunk a mangához viszonyítva. Nem a grafikával van problémám vagy ilyesmi, hanem annak hatásosságával. Ilyen jó dolgokat mint Inoue és Chad megváltozása vagy Rukia korai megjelenése szerintem rontott az anime minőségén. Túl sok következtetési lehetőséget zártak ki a történetből és ez miatt nem is lett olyan hatásos. A grafikával, zenével, hangokkal most sem volt bajom.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1555 Dátum: 12 jan 31, 20:18:29 »

Amikor Ichigo haza érkezett ott nagyon szépek voltak a színek. Mosolyog És jól vissza jött Ichigo döbbenete/megrémülése is.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1556 Dátum: 12 jan 31, 21:11:53 »

sztem király volt
le a kalappal
ráadásul ichigo 2 adagba kapta a majrét...elsőre náluk, másodjára pedig ikuminál...
ezt hívják cuminak
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1557 Dátum: 12 feb 07, 17:14:52 »

Hu ez jó volt:) Annyira jól megcsinálták amit nagyon összecsapott kubo a mangában.  Emlékek a harc Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1558 Dátum: 12 feb 07, 17:18:42 »

Nagyon jól megcsinálták ezt a részt. Tulajdonképpen minden a helyén volt. Persze a cenzúra is. Ebből is látható, hogy Kubo igazából animét ir és nem annyira mangát. ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1559 Dátum: 12 feb 07, 19:32:24 »

De azért az poén, hogy megnézni, hogy rendesen mozognak-e az ujjai, még úgy is, hogy kicenzúrázták a kézvágást. ikszdé
A következő részt nagyon várom már! Huh és nem lőttek le semmit az előzetesben, sőt csak még várósabbá tették. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!