24 okt 05, 13:20:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389184 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1530 Dátum: 11 dec 28, 13:16:10 »

De ez is éppen arra mutat rá, hogy mennyire mások az emberek. Egy részének ez tetszik míg a másik részének azt tetszik. Akkor azokról még szó sincs akik megint másként gondolkodnak. Röviden mindenkinek a kedvére tenni lehetetlenség. Amúgy én is amondó vagyok, hogy itt sem kellett volna bemutatni, hogy ki az a személy. Másrészt aki csak az animet nézi annak így is kerek a történet csak egy kérdőjelet azonnal lelőttek.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1531 Dátum: 11 dec 28, 23:45:22 »

Mikor Inoue kioktatja Rirukát, hogy nincs az a sérülés amiből ne tudná visszahozni Ichigot és bevágták az Ulqi elleni harcot, ott elkezdtem gondolkozni ismételten, hogy fejleszthette Hime a képességét? Elkezdett döglöt állatokon kísérletezni? Vagy csak egyszerűen kilökte Chadot egy furgon elé? xD Annyi lehetőség merült fel, hogy alig tudok választani Nevet
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1532 Dátum: 11 dec 29, 15:41:05 »

Nagyon jó mangahű animét kaptunk ma ismét szép grafikával és jó zenei háttérrel. Tetszett Inoue alakítása és  elég jól adta vissza az anime  a mangában látott poénos részeket. Egyszóval, tetszett. Remélem ezt a minőséget nem is adják lejjebb.

Igen, egyetértek... bár a naruto anime lenne ilyen manapság (és nem feltétlen a pain harcra gondolok) csak mert teljesen szabálytalan módon vezetik... mind1 jó kis rész volt remélem továbbra is ilyen jók lesznek.. (pláne mivel most jönnek a jó részek)
Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1533 Dátum: 11 dec 30, 13:19:05 »

Mikor Inoue kioktatja Rirukát, hogy nincs az a sérülés amiből ne tudná visszahozni Ichigot és bevágták az Ulqi elleni harcot, ott elkezdtem gondolkozni ismételten, hogy fejleszthette Hime a képességét? Elkezdett döglöt állatokon kísérletezni? Vagy csak egyszerűen kilökte Chadot egy furgon elé? xD Annyi lehetőség merült fel, hogy alig tudok választani Nevet

Ezen szakadtam Ronyszkusz ikszdé ikszdé

Hát igen a naruto egy kicsit szar mostanság, de mostmár kezdődik a jinchuuriki-arc, úgyhogy hátha emelik a minőséget...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #1534 Dátum: 11 dec 30, 14:40:42 »

Szerintem 'natúrót' folytassuk az abba illő topicba... Mosolyog

Vagy csak egyszerűen kilökte Chadot egy furgon elé? ikszdé
.. és ezzel mi lenne Orihime célja? Megmenti a furgon vezetőjét? Gondolj vissza az első részekre mikor Chadnak volt a papagája, és az acél rúd meg a motoros balesete! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 14:42:06 írta Morause » Naplózva
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #1535 Dátum: 11 dec 30, 21:48:22 »

na igen, az tényleg ütött Nevet
am bocs az offért...
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #1536 Dátum: 12 jan 01, 23:32:34 »

Úgylátom még nincsenek kint a megjelenések között. Itt vannak a következő részek címei:
355 "Shinigami at War! New Year in Seireitei Special!" "Shinigami sansen! Seireitei mo oshōgatsu SP!" (死神参戦!瀞霊廷もお正月SP!)    January 10, 2012   —
356 "Friend or Foe?! Ginjo’s True Intentions!" "Teki ka mikata ka!? Ginjō no mienai kokoro!" (敌か味方か!?银城の见えない心!)    January 17, 2012   —
357 "Tsukishima's Ability, the Danger is Drawing Near!" "Shinobiyoru kyoui...Tsukishima no nōryoku!" (忍び寄る胁威…月岛の能力!)    January 24, 2012   —
358 "Clash!? Xcution attacks Ginjo!" "Gekitotsu!? Ginjō o osō XCUTION" (激突!?银城を袭うXCUTION)    January 31, 2012   
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #1537 Dátum: 12 jan 03, 21:17:14 »

Sziasztok bocs az OFF-ért: elkezdtem nézni az animét, de a második rész után abbahagytam, mert számomra borzasztó ez a minőség amibe fenn van a bleachfan.hu-n. Az arcok legtöbbször alig látszanak, igy nem nagyon látom hogy milyen arcot vágnak ami pedig fontos lenne. Tud valaki segíteni egy olyan minőségű kéne mint amilyen a naruto Taka verziója. Kösz előre is ! És kösz szépen a feliratot a csapatnak !
Naplózva


Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1538 Dátum: 12 jan 03, 21:50:57 »

Máris ellenőrzöm a minőséget. Az oldalon található [Lunar] verziót szedted?
---------------
valóban nem HD minőség, de nem vészes. Sajnos ezek a részek elég régen készültek, az akkori technika nem volt valami fényes. Igyekszünk idővel cserélni a videókat égetett HD-ra.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 03, 21:55:52 írta Szanisz » Naplózva



 
bandee_26
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 319



WWW
« Válasz #1539 Dátum: 12 jan 04, 11:27:11 »

Lunar-t szedtem igen. Akkor ez van, így nézzük. Remélem minnél előbb elérünk olyan részekhez amik már jobb minőségűek. Köszi a segítséget ! Ja és BUÉK minden csapattagnak Mosolyog
Naplózva


Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1540 Dátum: 12 jan 09, 17:48:55 »

Elég nagy hibát követtek el ennek a résznek a végén, hogy megmutatták Rukiát ...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1541 Dátum: 12 jan 17, 18:24:22 »

Jó kis rész lett ez a mai. Mondjuk pont grafikailag viszont nem vagyok megelégedve. Többet vártam ilyen szempontból. És végre Inoue is hozta a hülyeségei mellett a komolyabb verzióját is. Aranyos volt ez a Riruka és Orihome bájcsevej és étkezéses jelenet.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1542 Dátum: 12 jan 17, 19:12:08 »

Mangában is volt ichigon pizsama?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1543 Dátum: 12 jan 17, 22:57:29 »

Volt de szerintem annyira nem rossz:D
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/451/18
Ez az oldalon történt a lényeg látszik:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1544 Dátum: 12 jan 19, 14:37:16 »

Jól sikerült Ichigo szerműtéte.  Ichigo nagyon kiakadt szegény Ginjoura Mosolyog Orihimére, meg Yukio rányomta a Mute gombot. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!