24 okt 05, 19:14:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389313 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #1440 Dátum: 11 szep 02, 20:28:30 »

igen csak valamilyen kis fagömb van ott :DD
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1441 Dátum: 11 szep 02, 22:40:42 »

Nem teljesen értem mi a probléma. Kenpachinak és Ichigonak alapjáraton Shikai állapotban van a kardjuk, mert a túl magas reiatsujukat nem tudják megkötni alap formában. Ez egyáltalán nem baki, csak látszik hogy egyiknek sincs tehetsége a lélekenergia irányításához.
Naplózva

nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #1442 Dátum: 11 szep 03, 06:03:21 »

De pont az a baj a a legfrissebb 337.részben hogy az elején a Kenpachik kardja normál formában van és nem shikaiban.Nézd meg.
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1443 Dátum: 11 szep 03, 15:14:18 »

Már nem azért, de Kenpachi az egyetlen, aki nem tudja a shikai szintet sem, mivel nem tudja a kardja nevét. Még Yoruichi magyarázta el Ichigonak a bankai tanulása előtt. Ha pedig ténylegesen shikai formában lenne, akkor valszeg fail a fillernek, mert még a mangában sem láthattuk Kenpachit shikai szinten harcolni. Egyeztetés nulla. Én tartom magam ahoz, hogy az baki Mosolyog
Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #1444 Dátum: 11 szep 03, 16:11:44 »

Most nem akarok kötekedni de Kenpachi kardja alapból shikai formában van mert senkinek sincs ilyen kardja az SS-ben alapformában.Csak Ichigónak mert ő(sem)képes irányítani teljes mértékben a szellemi energiáját.Nem tudom hogy de szerintem Kenpachi kardja shikaiba van.De mind1 maradjunk a filler bakinál  Nevet
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #1445 Dátum: 11 szep 03, 16:24:21 »

De ha nem tudja a nevét akkor alapból nem lehet shikaiban fillerre meg nem kell alapozni mert az nincs a mangában
Naplózva
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1446 Dátum: 11 szep 03, 22:10:09 »

off: Kempachi nem tudja a kardja nevét ez már nagyon sokszor ki lett elemezve a neki szánt fórumrészben, és azért ilyen repedezett a kardja mivel nem tud meguljulni mert inaktív.
on: Ezek a fillerek nekem nagyon bejönnek főleg hogy most hollow ichigo is felbukkant (akár csak az előző filler szezonban) remélem hogy Ogichi (Ichigo lidérc énje) is vele egyut fog megjelenni Nevet Bár őszintén szólva jobban örültem volna ha vasto lord formába változik ichigo hiszen ebben a filler részben felhúzta már a maszkját és akkor a szimetrikus kétvonalas maszkja volt és most lidircé változott és ismét az a régi maszkja van a fején ez kicsit böki a csőröm de elmegy  ikszdé
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1447 Dátum: 11 szep 03, 23:42:09 »

Valaki légyszi mondja már meg, hogy a bount-os részek még a 70 rész környékén azok fillerek?Most kezdtem el bleach-et nézni és nem akarok felesleges fillereket.Valaki be tudja nekem lőni, hogy melyik részek fillerek és melyikek nem?(csak nagyjából nem muszáj pontosan)
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1448 Dátum: 11 szep 03, 23:48:35 »

64-től 109-ig tart a Bountos fillerek áradata. Utána 168-tól jön egy másik 189-ig. Közben egy-egy részes filler előfordulhat.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1449 Dátum: 11 szep 04, 00:08:12 »

kösz rini sokat segítettél.(banyek akkor állíthatom le a torrentet xD ) az egy-egy részes fillerek nem gázok azokat szeretem.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1450 Dátum: 11 szep 04, 07:26:40 »

A Bountos fillerek nekem nem tetszenek mert 1 jó harc van, meg az a 3 kis vakarék nagyon irritáló. De Amagai-os fillerek szerintem jók. Mosolyog Nem beszélve a sok Shinigami útmutatóról amit kihagysz. De azok fent vannak a youtuben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #1451 Dátum: 11 szep 04, 09:27:03 »

Shinigami útmutató?Az meg mi?Vagyis inkább fontos dolog?Nemár, hogy a fillerekben fontos dolgokat is megmutatnak!  Technikai KO
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1452 Dátum: 11 szep 04, 09:42:24 »

Nem az csak az a kis bónuszrész a végén. Az előzetes után szokott lenni. Általában szétlehet röhögni magad rajta. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 04, 09:43:17 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #1453 Dátum: 11 szep 04, 10:43:33 »

Aham meg az arrancár útmutatók nagyon nagyok általában semmi újat nem szolgál de ha nem értesz valamit akkor az megmagyarázza Ginnel. Főleg az Uluqiorrás rész volt a nagy amikor szemköt lőtte ceroval. Jaj meg az arany oldalak  ikszdé nagyon nagy fóleg a 167-es rész végén lévő az még magyar is ahogy Nel mongya hogy a 'Gonosz felnőttek aztmondták hogy enkünk most nem lesz műsor időnk. Ezééééért elkell hogy búcsúzzak' és akkor egy zsepivel integet nagyon nagy  ikszdé
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #1454 Dátum: 11 szep 04, 20:11:20 »

De ha jobban megnézitek, az Arrancar Enciklopédia (nah... ez is megint fordítás kérdése) tulajdonképpen arról szólt, hogy szívatták Gint ezerrel. ikszdé De az az esernyős rész, az akkor is favorit az Ulquissal együtt. Hogy eltakarta már a szemét. ikszdé
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!