24 okt 06, 05:12:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389544 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1335 Dátum: 11 jún 07, 23:18:32 »

Látom Hitsugayát még mindíg lebecsülitek pedig sokat fejlődött! Ha jól láttam, akkor végre sikerült leküzdenie a 3 jévgirágos korlátját. Legalábbis a reigai felett nem látni a szirmokat. 16:28nál elég messziről mutatják, és remélem nem csak bakiból maradt le. Aizen ellen még megvoltak!
Naplózva
horipajdo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #1336 Dátum: 11 jún 09, 21:05:24 »

Sziasztok

Lenne egy problémám amiben remélem tudtok segíteni!
Egy zenének a címe érdekelne, ami nagyon tetszik, de egyetlen Bleach-es SoundTrack-ben sem találtam eddig meg!
A zene a 271. rész közepén úgy 12:51 körül kezdődik ha nem tévedek egy hegedűszólóval! Ez az a rész amikor Ichigo már meghalt, de hallja h Orihime szólítja, s kényszeríti magát h felkeljen! Ha valaki ismerné a szám címét, esetleg tudna linket adni ahol meg lehet hallgatni v letölteni annak nagyon örülnék!

Köszönettel Hori
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1337 Dátum: 11 jún 14, 12:54:32 »

Elkészültünk a Bleach 326. részével.
Felirat tölthető: http://bleachfan.hu/news.php?readmore=68
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1338 Dátum: 11 jún 14, 14:21:53 »

Köszönjük szépen a feliratot. Mosolyog
Elég jó kis rész ez is. Toshiro nagyon megszívta. Nem gondoltam volna, hogy mind a kettő Reigai. Szeretem az ilyen váratlan fordulatokat. Nevet Erről egy szappanopera jelentett ugrott be amit régen láttam. A csaj azt mondta a srácnak, hogy "Szeretlek ! Ezért meg kell, hogy öljelek. ikszdé Gondoltam, hogy Yoruichi előbb vagy utóbb fel fog tűnni de mi az a felső az egyenruhája alatt ??! Az addig is ott volt neki vagy csak azt a kis fanserviset is elveszik tőlünk ??!:judge: Hogyha Komamura egyedül leveri Soifont, akkor nagyot fogok csalódni a készítőkben...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1339 Dátum: 11 jún 14, 19:42:39 »

Ichigonak megint kevés szerep jutott. Amikor Kageroza megnyitotta azt az átjárót és elkezdett Ichigoról beszélni, elsőre azt hittem, hogy Ichigo Reigaija Ogochi lesz, azt hittem az a valami majd kiszedi belőle. De nem így lett  smirksweat
A 2 Hinamori tényleg hatalmas ötlet volt, én se hittem volna mindkettő Reigai.
Komamura vs Soi Fon  Gondolkozik na az érdekes lesz  Pontosan
Annyira kiváncsi vagyok Yachirura, neki is összehozhatnának egy harcot. Mangában már kiderült róla valami (csak egy igen vagy nem elég lesz)?
Naplózva

....................................................................................................................
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #1340 Dátum: 11 jún 14, 20:47:27 »

Yachiru harc biztos nem lesz, mer akkor már a reigai Kenpachi hátán ott lógott volna a másolat. Viszont az ő tudományát szívesen megnézném már, és az utolsó kérdésedre a válasz nem (remélem nem fognak kiherélni Chakráék ezért) Mosolyog
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1341 Dátum: 11 jún 14, 20:49:04 »

Még hogy kevés Ichigo... Nevet szinte minden részben benne van Nevet én örülök ha nem látom Nevet
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1342 Dátum: 11 jún 14, 20:54:14 »

De az esz már ciki, ha most a Takarító kiüti Ichigo-t, és már nem is látjuk ahrcolni, csak amikor az ágyat nyomja, és búcsúzik Rukiától.
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1343 Dátum: 11 jún 14, 21:33:25 »

Kagerózát neki kell legyőznie hiszen mindig a főszereplő győzi le a főgonoszt Nevet akkor is ha csak filler főgonosz. Például Kariya
Amagai Muramasa.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1344 Dátum: 11 jún 14, 21:46:10 »

Az igaz, hogy mindig a főszereplő győzi le a fő gonoszt, de itt én jobb befejezésnek tartanám, ha Mauyir győzné le, mégiscsak az ő osztagának a tagja.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1345 Dátum: 11 jún 21, 12:22:27 »

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a filler résszel Nevet Soifon vs Komamura, hát csak döntetlen lett, mert mind2 ki van ütve Nevet Soifon nagyon jól harcolt, és szinte mindent megmutatott, és még bankait is Mosolyog

A kövi részben pedig minden taicho harcolni fog Mosolyog
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1346 Dátum: 11 jún 21, 12:33:26 »

Viszont ebből a részből is kiderült az, hogy ők bizony nagyon egyformák erőben. Nem is lehetett volna igazságosabban befejezni ezt a mérközést. Azt is levonhatuk következtetésnek, hogy a shunko nagyon megemeli a fizikai erőt de azt is, hogy azért Komamura sem olyan lassú és baromi nagy az ellenálló képessége. Viszont nem értetem a címet, hogy ennek a résznek miért ezt adták. Jobban illett volna a Soi és Komamura. Másrészt tetszett ahogy az öreg megszívatta a két tanítványát és láthatunk egy második képességet is az öregtől egy tűzpecsét formájában.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 12:41:52 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1347 Dátum: 11 jún 21, 12:44:25 »

Igaz, így volt fair küzdelem, és tényleg hülye a címválasztás. Shunkoval még nagyobb fizikai ereje volt, mint Komának. Viszont nem értem hogy Soifon miért nem szúrta meg még1szer, hiszen már két Homonka is volt. Bár Tenken eléggé bezavarta szerintem.
Az az ennetsu jigoku volt, az a technika, amit Aizen ellen akart csinálni.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 12:45:39 írta Domynyk » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1348 Dátum: 11 jún 21, 12:47:36 »

Viszont most jut eszembe, hogy Komamura is mutatott egy újabb variánsát a Tenken Mio-nak amikor csak a penge és a kar jelenik meg és csap le a célra. Ez lehet a shikaiának egy másik verziója.

Az a baj ezzel a jelöléssel, hogy ha egyszer megszúrod akkor már lehet rá készülni, hogy oda érkezhet egy másik szúrás is. Így viszont könnyebb rákészülni. Másrészt emlékezzél, hogy mit mondott Urahara a kardok képességéről azzal kapcsolatban, hogy hányszor lehet használni. Biztos, hogy Soi szúrása után is szükség volt egy újratöltéshez és ezért eltávolodik tőle a biztonságos távolságba amíg ez az újratöltés be nem következik.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 12:53:42 írta rini67 » Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1349 Dátum: 11 jún 21, 12:52:16 »

Hát igen. A shikaija azt tudja, hogy Koma egy adott testrésze jelenik meg a szamuráj alakjában, pl a kardot tartó keze vagy csak az ökle, vagy sztem a lába is megjelenhet. vagy a hasa Nevet

Amúgy soifon csinált Koma ellen olyan gyors öklös ütést, mint Yoruichi Aizen ellen, bár korántsem olyan erősen. Bár a shunko dobott rajta egy kicsit. A végén elszomorodtam, hogy Soifonnak vége, de rájöttem, hogy még ott az igazi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 21, 12:55:34 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!