24 okt 06, 09:10:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389654 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1275 Dátum: 11 ápr 13, 21:54:30 »

Abból következtetve, hogy Ichigoékat hívták SS-be, illetve, hogy idő zavarok léptek fel, másrészt az endingben mutatták a jelvényt, másra nem tudok gondolni.

Amúgy másrészt azért tartom jónak mert úgy oldották meg, mintha folytatódna a történet az Aizen utáni időszakban. Igaz ez törést fog okozni amikor folytatódni fog az eredeti száll történetével, de gondolom ezt valahogy úgy is azzal zárják le amikor elfogy a teljes szellemi ereje.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 13, 22:24:40 írta rini67 » Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #1276 Dátum: 11 ápr 14, 20:25:04 »

Én olyasmi megoldásra számítok, mint Ishida esetében volt a bountos filler alatt. Valahogy kapott erőt, aztán elvesztette. Ichigot majd felrakják "töltőre", hogy mutasson valamit, majd a filler végén elveszik a töltő.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1277 Dátum: 11 ápr 15, 14:10:13 »

A shinigami útmutatót kihagytam az előző hsz-mből.  Vajon Chad mit akart ott Konnal? Csal kicsit volt félreérthető (számomra  Nevet).
Egy biztos, lesz 2 új avatarom  Pontosan:
http://kephost.hu/image-EAD3_4DA84259.jpg
http://kephost.hu/image-BEFD_4DA84259.jpg
Naplózva

....................................................................................................................
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1278 Dátum: 11 ápr 26, 12:01:40 »

Ez is jó rész volt:) Mosolyog
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #1279 Dátum: 11 ápr 26, 17:09:20 »

Az miért van hogy a magyar Bleach wikipediába Úgy van hogy 13 évad 230. - 255-ig tart a 14 .évad meg 256. - 265.részig tart És azután meg a 15 évad van de Angolul pedig a 13. évad 230. - 265.-ig a 14. évad pedig 266. - 316. részig tart és onnan pedig a 15 évad??????

Most akkor melyik lett rosszul listázva?  Gondolkozik
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1280 Dátum: 11 ápr 26, 17:29:01 »

A magyar, mivel 316-ig tart a 14. évad.
Az openingek változásánál van az évad-váltás
Naplózva



 
Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #1281 Dátum: 11 ápr 26, 18:13:29 »

Lehet, hogy rossz helyre írok, de szeretném elkezdeni az animet a legelejéről, mivel eddig csak egy-egy részt láttam belőle az animaxon, de érdekel. Elkezdtem letölteni az oldalról a videókat, viszont az csak angol felirattal megy, ami nekem elég gázos. Magyar feliratot hol találok hozzá az oldalon? Vagy ha ott nincs, akkor hol tudom megkeresni elsősorban japánul magyar felirattal végső esetben szinkronnal?
Előre is köszi a segítséget!
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1282 Dátum: 11 ápr 26, 18:22:55 »

Nos, a feliratok még visszamenőleg nincsenek meg, de készülnek, és hamarosan felkerül az első pack az oldalra!
Éppen ezen dolgozunk, hogy minden részhez legyen feliratunk kacsint
Naplózva



 
Katja-sama
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


« Válasz #1283 Dátum: 11 ápr 26, 20:00:55 »

Oh... az király! És lehet egy előzetes időpontot tudni, hogy esetleg mikorra lesz kész?
Előre is köszi! bow
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1284 Dátum: 11 ápr 26, 20:05:12 »

Hát már az első 10 rész lefordítva, csak időzítésre vár kacsint
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1285 Dátum: 11 ápr 27, 17:17:03 »

Jó kis rész volt. Ishida azt hitte, hogy milyen kemény aztán pofára esett. ikszdé Ichigo végre nem dőlt ki egy Bankaitól és végre megint fel vette a hollow maszkot. Azért Rukia csinálhatott volna egy Shikait, úgy jobban és komolyabban nézet volna ki ahogy próbálja védeni Ichigot. Yoruichin örültem amikor mondja "Cseszd meg Kisuke !" Nevet Persze az ő harcát is félbe hagyták, hogy ne tudjuk hogy mi lett vele. De jó volt újra harcolni látni.
Azért ha a szinkronba is úgy van, akkor lehetne a Vezetéknév a Keresztnév előtt. Hiszen magyarok vagyunk, akkor írjuk a neveket is úgy. Kúl Meg főhadnagy helyet jó lenne szerintem a sima hadnagy i,s és a rang is a lehetne név után.
De ez csak az én magán véleményem. Úgy csináljátok a feliratot ahogy jónak látjátok. Ja és köszi a gyors feliratért. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1286 Dátum: 11 ápr 27, 17:48:09 »

Véégre egy értelmes hozzászólás! Nevet
Nem is tudod meddig vártam erre ^^
Tudod a feliratot most egy másik fordító (Viri) készítette, és ő az eredeti feliratból vette át a kifejezéseket (HorribleSubs), és ők nem teljesen nekünk megfelelően írják a dolgokat, a fordító szokta átírni.
Shinigami helyett konkrétan Lélek Kaszást ír a horrible, illetve hadnagy helyett alkapitány, helyettes shinigami helyett néha Lélek Kazsás képviselő, illetve a neveket is felcserélik. És néha rosszul is írják: Toushirou helyett Tosiro, stb -.-
Ez csak jelenleg maradt így, általában igyekszünk átírni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 27, 17:50:37 írta Szanisz » Naplózva



 
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1287 Dátum: 11 ápr 27, 18:21:59 »

Nekem  megvan a véleményem a Horrible/Cranchisubs verzióról. Igaz, hogy ezt tartják a hivatalosnak de talán a leggyengébb is. Nem azt mondom, hogy nem helyes de nagyon sok olyan dolog is kimarad belőle ami színesíti a történetet. Egyszóval nagyon leegyszerűsített az eredetihez képest.

A Japánoknál ha jól emlékszem a névhasználat megegyezik a magyar verzióval. Szóval családnév majd keresztnév következik. A rendfokozatok pedig főparancsnok,parancsnok, parancsnok helyettes, 1.,2.,3 stb. tiszt. Nincs semmilyen kapitány vagy hadnagy a történetben. Ezt már csak azért hívják így a történetben mert amikor elkezdték a fordítást akkoriban,  akik fordították ezt a nevet adták neki. Tulajdonképp szokássá vált és ezután már mindenki így szokta meg. Ezért használják ma is ezt a rangot a megnevezésnél.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1288 Dátum: 11 ápr 27, 18:30:08 »

Eredetileg Főparancsnok, Kapitány, Alkapitány/Hadnagy, majd a tisztek.
Talán a mangának van csak történethű szövege.
Naplózva



 
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1289 Dátum: 11 ápr 27, 18:56:43 »

Toushirou helyett Tosiro

Elvileg egyik sem helyes. De Hófehérkének már annyi féle neve van, hogy az hét szentség. De a legtöbb helyen használt a Toshiro/Toshirou, én személy szerint az elsőt kedvelem jobban, szerintem a többi csak bonyolítás.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!