24 okt 06, 09:14:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389659 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1260 Dátum: 11 ápr 05, 20:34:24 »

Nem az előtt lesz ez a filler évad, majd kb egy év szünet. De szerintem jó kis évad lesz ez az előzetes alapján. Nevet Kon újra látja az ő Nee-sanját, majd lesz egy kicsi Kenpachi vs Majuri meg Ichigo vs Toshiro és egy kis Rukia mentés. Nevet Szóval a kapitányok meg hülyülnek valami miatt és a nagy csapat fogja helyre tenni a dolgokat.^^ Kicsit olyan lesz szerintem mint a Muramasás fillerek, jó kis harcoknak nézünk elébe. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1261 Dátum: 11 ápr 07, 16:58:32 »

Én olvastam egy blogon, hogy egy pár bennfentes azt nyilatkozta, hogy nem áll le az anime, hanem a Narutohoz hasonlóan köbö 2 évig fillerek lesznek. Nem tudom mennyire igaz a hír, de ha a bountos fillert hozza akkor felőlem jöhet, de ha a zanpakutous lesz akkor én abba belehalok xd. 12-én pedig új nyitódal és klipp, meg a hozzá járó ending Pojén

Kicsit később megtaláltam a pontos bejegyzést is. Itt van, ha érdekel valakit:
Idézet
Miután az animében is lezárult az Aizen ív, (a jó hosszú Arrancar ív), most a Bleach folyamatos filler adaggal jelentkezik hétről-hétre. Igaz, nekem ez nem probléma, hisz követem a mangát, de mivel a sorozat beérte a manga útját, sőt, alig van lemaradva, így egyes bennfentesek szerint, nagyon hosszú fillerláncra számíthatunk. Sőt! Állítólag, mint a Naruto esetében - ahol majdnem két évig fillerek voltak -, itt is számíthatunk hasonló hosszúságra.

Senki nem biztos még benne, hogy mennyi ideig fognak tartani a töltet epizódok, de az igen, hogy két hét múlva egy egybefüggő ív kezdődik, "Gotei 13 Invading Army" címmel. Mindez tehát április 12.-től.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1262 Dátum: 11 ápr 07, 19:34:50 »

Zsírkirály.  Nevet Ezt hol találtad? Ki kéne nyomozni az OP/ED zenéket is ^^
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1263 Dátum: 11 ápr 07, 20:55:36 »

Ez nagyon durva. Nevet Én örülök neki, mert két év szünet az nagyon hosszú lenne... És azért szoktak jó filllereket is csinálni.  Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1264 Dátum: 11 ápr 08, 17:36:49 »

Az opening a  ViViD japán banda előadásában lesz hallható, az ending pedia a Fumika egyik dala lesz. Szerintetek milyenek lesznek? Mármint, főként miről fognak szólni, pl.: Arrancar ív vagy az új filler lesz a középpontban? Pojén
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Feketefold
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 218


A cél:határidős álom.


« Válasz #1265 Dátum: 11 ápr 09, 18:20:22 »

Nekem akármilyen összefüggő fillert nyomhatnak csak az epizód-fillerektől kíméljenek meg mert az a halálom.Örülök a  fejleményeknek. Pirul
Hát ha van eszük az új filler lesz a középpontban és egy-két klassz jelenetet vágnak össze a a fillerévad nagyobb csatáiból, de valószinűbbnek tartom hogy valami teljesen más lesz és abszolút elrugaszkodnak a sorozattól szokásukhoz híven.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 09, 18:21:10 írta Feketefold » Naplózva


"Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? [...]
Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!
Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Elfogadta a száműzetést a dicsőség helyett, és a gyűlöletet a szeretet helyett. És ezzel együtt, Itachi mosollyal az arcán halt meg.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #1266 Dátum: 11 ápr 12, 12:01:27 »

Huha ez nagyon durva évad lesz Nevet Ördögi
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1267 Dátum: 11 ápr 12, 14:55:13 »

valami teljesen más lesz és abszolút elrugaszkodnak a sorozattól szokásukhoz híven.
Azért annyira nem szoktak elrugaszkodni. Ha megnézed minden OP egy kicsit kapcsolódott az akkori cselekményhez, legalább alap szálon, vagy 1-2 jelenet volt az ami utalt rá. Hírtelen nem is jut eszembe olyan amiben ez nem történt meg.

epizód-fillerektől kíméljenek meg mert az a halálom.

Nah az agyhalál a köbön. Főleg ha 2-3 egymást követő héten is az van. 3 külön sztori, semmire nem kapunk választ, csak a semmibe belemegy, ráadásul értelme sem sok van. De legalább "poén" van benne, de inkább néznék harcokat mint azok az időnként erőltetett viccek.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1268 Dátum: 11 ápr 12, 17:32:45 »

Igen,sokkal érdekesebb lenne. De a Naruto fillerévad is halál uncsi volt.Ezis azlessz..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1269 Dátum: 11 ápr 12, 17:57:20 »

Hát itt is csak utaltak rá: Aizen utáni takarítás, a Takarító feltámadása, Ichi ereje fokozatosan csökken (ami paradoxon). Ennél több elem nem volt.
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1270 Dátum: 11 ápr 12, 19:36:17 »

Hát az Opening valami eszméletlen jó lett szerintem. Nevet Ahogy mindenki harcol mindenkivel nagyon jó az ember csak kapkodja a fejét minden hova, hogy ki kivel harcol. Kéne még egy ilyen csak az Espadával. Nevet Az Ending nem olyan rossz, az Ishida fanok örülhetnek. A rész is nagyon tetszett, jó kis évad lesz ez.
Ichigo és Rukia, hogy elpirult amikor többet láttak a kelleténél.^^ Az alap sztori se rossz, hogy mi lett a következménye, hogy Aizen levágta a vonatot (Azért bukta el a világ uralmi terveit, de legalább csinált nekünk egy jó évadot ikszdé). Ichigo elég hamar elfáradt a Bankaitól így nem fog sokat harcolni főleg ha az első részben lesittelik, ahogy a következő rész felvezetőjében mondta. Nevet A Halálisten útmutató most elég felejtős volt, csak az volt benne a jó, amikor Rukia magához ölelte Kont.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1271 Dátum: 11 ápr 12, 20:44:59 »

Egyenlőre azt kell mondjam, hogy ez a filler jól kezdődőt. Maga a film szerintem nagyon jó lett, bár ha jól emlékszem a kezdéssel egyik ilyen hosszabb fillérrel sem volt bajom. Valahol a félúton kezdődtek a problémáim. Úgy hatott számomra mintha elfogyott volna a kreativitás. Ettől független én ezt jó résznek tartom. Jól megkeveredik az idő a Dangaiban és előbb találják meg Ichigo shinigami jelvényét mint maga is megérkezik. Remélem így folytatják tovább. Mosolyog
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1272 Dátum: 11 ápr 12, 21:06:08 »

Én csak azt sajnálom hogy Ichigo nem fog sokat harcolni xD Azért most nem lenne ereje a kapitányokkal végigtolni pár menetett, hisz egy sima Bankai is elfáradt mi lesz ha hollow erejét és beveti? Bár szerintem az lesz a vége az egyik filler évadnak ha nem ennek hogy egy epic csata folyamán "megint" elveszíti az erejét.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1273 Dátum: 11 ápr 13, 20:53:14 »

Valaki tud adni privátban letöltési linket Bleach videókhoz? Az első résztől kellene, minél tovább annál jobb. Nevet Hirtelen nem találtam semmi linket de megjött a kedvem az újranézéséhez. Illetve ha valaki tud adni valami link féleséget a filler epizódokról, azt is örömmel venném.Mosolyog Köszöntem.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 13, 20:54:04 írta Mistich » Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1274 Dátum: 11 ápr 13, 21:40:05 »

Az új op. tényleg jó. Vannak benne részletek, amikről egyből az 1. op ugrott be. Lehet hogy az itt látott harcok bele is kerülnek az epizódokba? Jó lenne  Nevet Az endinget már nem találták el annyira (legalább is nekem nem nagyon jött be)
Az első rész alapján jó évad lesz, új ellenség, újabb "rejtélyek".
Amit találtak Byakuyáék az Ichigo jelvénye volt (rini67 te is valami ilyesmit írtál)?
Naplózva

....................................................................................................................
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!