24 okt 06, 13:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389770 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1215 Dátum: 11 feb 18, 21:15:58 »

Bleach Movie 4 ost meg az örökzöldek a Fade to Blackről.
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1216 Dátum: 11 feb 19, 00:12:20 »

köszönöm! meglettek  bow
és 1 pár szó a 309. részről: nekem nagyon tetszett, sikerült jól megcsinálniuk, annyit leszámítva, hogy Aizen végső formájának arca nem tetszett, az oldalt összegyűrt emberi arcra felettébb visszataszító volt, viszont Ichigo-t igazán jól csinálták meg! a zenéket is eltalálták és Aizen stílusa / felfogása is jól össze lett hozva, egy sorozat befejező csatájának tökéletes, de ugye tudjuk, hogy itt még nincs vége!  Pontosan
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1217 Dátum: 11 feb 19, 08:30:38 »

Bennem kicsit ellentétes gondolatok voltak. Nevet
Aizen személyiségét kissé átírta Kubo , ami negatívan hatott a nézőkre. A mindig megfontolt , hideg Aizen egy forrófejű őrült lett. Ez számomra nagy negatívum volt. Csatához meg annyit , hogy rövid lett. Szomorú De ettől függetlenül pazar részek voltak!
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1218 Dátum: 11 feb 19, 10:02:28 »

Végülis, ha jobban belegondolunk, érthető. Hiszen Aizen az evolúció csúcsára akart lépni, azt hitte mindenek felett áll, és kiderült, hogy egy "ember" képes jócskán túlszárnyalni. Így érthető a kiborulása  Mosolyog
Naplózva

Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1219 Dátum: 11 feb 21, 14:16:42 »

Hy everybody.

Kérdésem lenne:

1. Melyik epizódban jelenik meg Isshin fightolni?

2.Az utána jövő epizódokban van (mennyi?) filler van?

Előre is köszi...
Naplózva







rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1220 Dátum: 11 feb 21, 19:02:04 »

"Aizen személyiségét kissé átírta Kubo , ami negatívan hatott a nézőkre."
szerintem is csak annyi történt, hogy miután ő a lett a hougyoku mestere azt hitte hogy legyőzhetetlen, így a megfontoltabb énje helyett egyre arrogánsabb és beképzeltebb lett, pedig előtte sem volt a szerénység mintaképe:)
én ezen a jellemváltozáson nem lepődtem meg, gyakori az ilyen
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 21, 19:03:00 írta rougon » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1221 Dátum: 11 feb 22, 15:34:21 »

Hát ez nem igaz Szomorú képesek egy egyenlőre kegyetlen igénytellennek és röhejesnek tűnő fillert berakni hogy a mangát ne érjék be -.-"
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #1222 Dátum: 11 feb 22, 17:58:33 »

pedig várható volt hogy vagy ez, vagy egy elég hosszú szünet lesz
mindenesetre ha nem érdekel akkor nem nézed és kész Nevet én is megvoltam az utóbbi pár hónapban ameddig a narutoban volt fillerszezon
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1223 Dátum: 11 feb 22, 18:02:16 »

Személy szerint inkább állnának le -.-" majd ha kell be indulnak .
Röhelyesek a fillerek , a bleachben főleg.
Egy részre kiváncsi vagyok.: olvastam egy részt, a címe.: 2. osztag uj kapitánya.
am naruto fillereket sem nézem olyankor szünet van
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1224 Dátum: 11 feb 22, 18:08:58 »

Szerintem amit most láttál bemutatót a film végén az csak átmeneti filler lesz. Ez csak egy rövid 1-2 részes filler lesz. Utána valószínűleg kezdődik a hosszabb filler szezon a 2. osztag parancsnokáról.
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1225 Dátum: 11 feb 22, 18:14:55 »

Most valameddig filler lesz, azután a hivatalos források szerint ideiglenesen leáll a Bleach sugárzása Japánban, tehát nem lesznek hetente megjelenő részek, míg eléggé el nem húz a manga az aniétől. Ez egy fél év körül lehet. Azután folytatják az eredeti eseményszállal, de más néven a Bleachet (mint  Narutonak a "Shippuuden")
Naplózva



 
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1226 Dátum: 11 feb 22, 18:19:23 »

Nem úgy volt, hogy le áll az anime, vagy én maradtam le valamiről? smirksweat Nem valami olyasmi lesz mint a Pendulum arc, hogy  Yoruichi kapitány válásáról lesz szó ? Nevet
Aizen szerintem meg direkt csinálta az egészet, hogy be kerüljön a börtönbe... Lehet, hogy ott van valaki akivel találkozni akar vagy valami ilyesmi.
De azért Ichigo el tudja érni az embernél, hogy megsajnálja Aizent. Mosolyog
Ja igen, Jammy akkor most nem halt meg ??! o_O Én úgy tudtam, hogy meghalt vagy most Kurotsuchi fogja elintézni ? Gondolkozik
Amennyire utáltam Kurotsuchit a Bleach elején, most annál jobban bírom Nevet Amit ott eljátszott, hogy milyen kedves és aztán szórakozik az embereivel az nagyon kész ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1227 Dátum: 11 feb 22, 20:42:22 »

Sok röpke hír terjeng és nehéz eldönteni mi fake és mi nem. Hallottam olyanról , hogy a stúdió áprilisig dolgozik. ha ez igaz , akkor Június vége Július elejéig lehet Bleach filler. Nah de ez annyira labilis , hogy kár is róla beszélni.
Szerintem Tilon nem Yoruichiről fog szólni*bár annak jobban örültem volna* , hanem Soi Fongról , amikor kapitány lett Yoruichiék "távozása" után.
Mai rész számomra tragikus befejezést kapott. Ez a rész egyértelműen a borzalmas részek közé tartozik nálam. Olyan EPIC ismétlem EPIC lehetett volna , ha mangához hűen fejezik be az Arcot... :/ De ez van , ha Kubo készít valami Epicet akkor azt vágjuk ki , mert javulás mutatkozott a Bleach imigie-ben. Szomorú Még nem voltam ennyire dühös Bleach miatt , de most ez képszakadást okoz nálam.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1228 Dátum: 11 márc 01, 15:08:27 »

Mai rész megérdemli az Epic Shit Awards legfényesebben ragyogó díját! Valami eszméletlenül nagy badarság volt az egész. Aki nem állt neki , annak én tanácsolom , hogy ne nézze meg! Inkább nézzetek helyette youtube-on 4-5 AMV-t. :'D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1229 Dátum: 11 márc 01, 19:38:57 »

Hát nekem jobban tetszett, mint az előző Karakuraizeres rész. Nevet De legalább volt egy vicces momentum. Amikor Kon elővette a pótolhatatlan bikinis képét Orihiméről.  Kúl Meg a kis pluszt is érdemes megnézni a végén. Azok a ruhák amiket Ishida csinál nagyon komolyak. Meg "köszönöm, hogy megmentetted a köpenyeket a gonosztól"  Legalább a végét feldobja Ishida. Nevet
Meg az előzetesből is sokk minden kiderül. Pl a jelenben fog játszódni meg a legfontosabb Soifonnak megmaradt a karja Pirul Olyan idegesítő volt, hogy eddig nem tudtam, hogy akkor megmarad a karja, vagy sem.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 80 81 [82] 83 84 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!