24 okt 06, 21:29:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 389977 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1080 Dátum: 10 szep 09, 12:17:08 »

Hát ennyit régen nevettem akár filler akár normál Bleach részen, hatalmas volt ^^ Bár Hitsu-t megnéztem volna így azért Nevet
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #1081 Dátum: 10 szep 09, 15:58:00 »

Már egy jó 2-3 hónapja nem néztem bleach részt(majd egyszerre sokat:P) de ez valami hatalmas volt Nevet Rukiruki Lamp Society xD végre egy jó kis filler,jó volt megnézni^^
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1082 Dátum: 10 szep 14, 15:59:14 »

Minőség romlás volt észlelhető a grafika és a zene terén is. Kenpachi hozta az elvárt színvonalat nekem Nevet Végén meg szegény Hana' xD Tiszta Kon volt ikszdé őt is mindig elfelejtik xD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1083 Dátum: 10 szep 14, 17:32:25 »

Kövi részben végre lesz rendes harc is, yeahh!! Yammi mikor fogja megmutatni, hogy miért ő a legerősebb Espada ? Mert amit eddig láttunk tőle, az 0 (hmm, ez irónikus vagy mi Nevet).
Amikor Byakuya Kurotsuchi-val beszélget, akkor a végén jól láttam, hogy Byakuya arcáról le lehett olvasni egy bizonyos érzelmet?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 14, 17:33:39 írta ATON14 » Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1084 Dátum: 10 szep 14, 19:22:58 »

Számozás nem tényleges erősorrend , hanem egyfajta látszati sorrend . Érveim :
- Luppit nem tartom erősebbnek Szayelnél , aki Luppit állítja erősebbnek az sürgősen menjen gyógykezelésre.
- Az Espadak 1-10 ismerték a számozást , nem pedig 0-9ig. Konkrétan nem mondják ki , de Lilinette és Stark dialógusaiból az szűrhető le , hogy Starkot gondolták a ranglistán legelőre.*Szerintem csak Ulqi és Yammi tudták behatóbban a dolgokat.*
- Aki bemeséli nekem , hogy Hallibel odavágja Ulqit double Resiével az Menjen vastagbél tükrözésre.

Animében még poénkodott is Byakuya. De itt ez a mosoly... ^^ xP
*
K.B. : Magamnak vágom a hajam. Senbonzakurával!
A.R: : Tényleg Taichou?!?!?!
K.B. : Nem ez csak egy vicc volt*
Lehet favicc volt de nekem tetszett xD
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1085 Dátum: 10 szep 21, 18:16:17 »

Huhh nah értékelődjünk xD
Múltheti rész negatívuma számomra a zenék válogatása volt szituációkhoz. Szerintem , most minden zene passzolt a helyzethez. Főként a Hisagi flashbackben volt jó választás az a szám .
Grafika szerintem nem volt rossz , nekem tetszett. Főként a Tosuen pusztakezes harcjelenetei is nagyon jók voltak. Igényesnek találtam a kivitelezést. Ami jobb volt a mangához képest , az a Yammis részleg szerintem. Azért az anime készítők igyekeztek érzékeltetni Yammi Resujából az erőt a pusztító erőt. Spoiler: Kár , hogy nem látjuk őket jóideig Szomorú Tousen harcát mangában is szerettem és azok az érzelmek amiket a mangaka próbált átadni a nézőközönségnek maradéktalanul átjött. Ez persze egyéni szubjektív meglátásom , másnak lehet van hiéányérzete. Összevetve mindent egy nagyon jó részt kaptunk aminek nagyon örülök.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1086 Dátum: 10 szep 21, 19:01:11 »

Végre, végre láthattam valamit Yammitól is. Amúgy akkor ez neki is 2. resurrectionja vagy csak fejlődik mindig ha idegesítik?
Röhögtem, amikor Yammi a Cerojával elküldte a 3,14-be (pi...-ba  Nevet) a Kapitányokat, aztán visszafele meg elkezdtek egymással harcolni. Szegény Yamminak kisebbségi komplexusa lett, hogy nem foglalkoznak vele  Pojén
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1087 Dátum: 10 szep 28, 14:14:35 »

Huhh , nem volt olyan jó rész , mint a múlt heti. Megvolt a Kaname flashek végre. Jövő héten akcióba lendül Shinji is. Nevet
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1088 Dátum: 10 szep 29, 17:45:40 »

Hát, ennél a résznél is voltak jobbak, rosszabbak is. Amikor Tousen átalakult, egyből az jött be nekem, amikor Kakuzunak előjön az egyik szíve.
Kíváncsi leszek Shinji zanpakutojára, lehet itt is 30 perc "genjutsu" harc lesz mint a Sasuke vs. Itachi harc elején. De remélem Ichigo hamar vissza fog érni az élők világába! Na meg Byakuyaékat is mutathatták volna 1-2 perc erejéig  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1089 Dátum: 10 szep 29, 17:53:45 »

Sajnos kb. egy résznyi harc lesz , de nem Genjutsu fight lesz. Nevet Mint mondotta Shinji , nem csak Aizen ZPje effektív az emberi érzékszervekre. Ez nem azt jelenti , hogy illúziót használ Shinji. *Sőt , nagyon nem illúziót *
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1090 Dátum: 10 okt 05, 14:58:17 »

Nah hát Negetívumokra és Pozitívumokra osztanám a részt.
Negatívum : K O M U A M U R A !!!
Nem elég , hogy egy idegesítő semmirekellő boxzsák , de még néhol undorítóan kell megrajzolni? Nem 1x volt a rész alatt megnyújtva a feje , kicsi orr is volt. Ennek a szerencsétlennek van egy púpja már így is , minek még1 neki? Animátoroknak egy teletasli innen otthonról.
Pozitívum :
Tousen legyőzésénél volt némi érzelem , de a manga sokkal effektívebb volt. Nem volt így se rossz , ezért nem mondom negatívumnak , de azért nem ugrottam ki a bőrömből.
Hirakoból sejteni lehetett , hogy ennyi jut csak , de igazából nem várhattunk többet. Ennyi játékidőt kapott a mangában is. xD
Ichigo belépője jól volt időzítve.
Zenék ott voltak ahol kellett és azok amik kellettek. Hatalmas pirospont ezért !
Flashback okosan volt ebben a részben adagolva.
Rész végén 2 poén is jött. Oomaeda azt álmodta , hogy Aizent leverte xD Am. van benne valami , tuti lustálkodott ebben a pillanatban is. Utánna meg ez a Hirako kiborul , mert Icchiiii akkor időzít amikor cool és nem akkor amikor neki segítség kellett volna... Hatalmas "Ez az hadjad míg lealáz engem Aizen és miután kiröhögtél bújj elő Ichigo" feeling ikszdé
Naplózva
bbbor
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #1091 Dátum: 10 okt 06, 19:47:45 »

Sziasztok tud valaki mondani nekem egy oldalt ahonnan le lehet tölteni az össze bleach epizódot? és ami müködik is lol

köszi
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1092 Dátum: 10 okt 06, 20:18:29 »

Tousen történetének tanulsága: ha egy halálisten k*csög, akkor az összes az! Nevet Nevet
Naplózva



ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1093 Dátum: 10 okt 06, 20:22:26 »

Bbbor pü-ben küldtem linket.
Ami a részt illeti, kicsit unalmas volt az eleje. A már sokszor látott Komamura - Tousen visszaemlékezések, lehetett volna kevesebb is belőle és több Shinji & Aizen harc. De végül is jól jött ki minden és jól jött be Ichigo. Szerencsére nem kellett végig nézni Unohana gyógyítását (remélem nem kiabáltam el  smirksweat).
Amúgy akkor Tousen-t végül Aizen ölte meg ?
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1094 Dátum: 10 okt 12, 13:42:06 »

 Nagyon tetszett az új op. Annyi spoilert nyomtak amennyit kell. Viszont aaz op. arra enged következtetni , hogy talán az aktuális fejezetig elmehet a story? Nevet Az jó lenne szerintem. Az elején az üres karakura látlép meg a jelenlegi igazi Karakurát szimbolizálja szerintem és nem az animátorok lustaságát. Viszont ha kötözködni akarok akkor az op.ban Ginnek kicsit "fura" a feje.
 Szokásos előző részből talán nekem elég lett volna a Komamura és Hisagi beszéde Tousennel.
Ichigo első Getsugája Aizenre szerintem nagyon szép volt. Mármint szép színek-kitöltési effektusok voltak a Getsuga és Aizen között. ^^ Zene szörnyű volt amikor Ichigo támadta Aizent olyan 10perc környékén viszont a többi jó volt. Nem tudom negatív vagy pozitív-e , de Komamura amikor megfogja Ichigo karját nagyon Psychooo fejet vág. xD Mindenképpen érdekes volt ahhoz képest , hogy milyen nyugodt hangon beszélt. Nyelvesít
 Ending... Zenek tetszik , viszont Ichigo futása. LoL ikszdé Egy egészen nézhető kis ending volt összességében tetszett. Majdnem mindenki szerepelt rajta akivel Ichigo találkozott... Ez a Forrestes futás ezt szimbolizálta szerintem.
Rész végi kis szösszenet nagyon nagy volt. xD Ezen tényleg felnevettem. Oomeada kezére milyet rácsap Unohana... Zseniális. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!