24 okt 07, 09:20:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 390153 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #915 Dátum: 10 júl 09, 15:08:24 »

Hát igen az ottani szinkronok nem kicsit élik bele magukat a aszerepükbe, de ez látszik a nagyon jól sikerült szinkronokon is...De ez nem csoda japánban az animéhez és a mangákhoz való viszonyulás teljesen más lehet mint nálunk...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #916 Dátum: 10 júl 13, 12:53:58 »

Nah ez nagyon jó rész volt .(eltekintve a Shinjiék múltja flashback 12354531214654. ismétlését)
Ahogy Lisa megnézi Kyouraku életjeleit az hatalmas volt x'D Aztán ahogy elfoglalták a helyüket a Vaizardok a Kapitányok mellett , hatásos volt. Főleg Hachi , ahogy megjelent a gyökér Oomaeda mellet Nevet Hisagi belépője is nagyon faja volt. Nem is tudom melyik harcot várjam jobban *-* Tousen vagy Barry elleni ütközet :O mindkettő a favoritban van nálam szalé nyuuuuuh >.< Valahogy a Hitsuék nagyon nem érdekelnek engem , remélem semmivel sem kapnak több időt mint a többiek. Persze a Farkasokkal steppelőt is borzasztóan várom Nevet
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #917 Dátum: 10 júl 13, 13:27:56 »

Bár megint csak a csaták felvezetését játszottuk el a részben, azért karaj volt. Várom a kövit Mosolyog
Naplózva



FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #918 Dátum: 10 júl 13, 15:03:43 »

Ez az új ED egyszerűen borzalmas. A képek szépen vannak megrajzolva, de... KÖNYÖRGÖM! HITSU SOSE SZOKOTT ILYEN POFÁT VÁGNI!!!!
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #919 Dátum: 10 júl 13, 15:22:11 »

Néha hasolnó grimasza volt Rangikura , de nagyon nem jellemző rá ez igaz xD De ezzel , a harcának nehézségét akarták tükrözni. Viszont Renjinek kérdezhetnénk miért kell félholt fejet vágni x'D
Naplózva
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #920 Dátum: 10 júl 13, 15:28:57 »

Anime-t nem nézek magyarul, illetve magyar szinkronnal, az eredetit úgysem tudják utólérni!
Viszont hogy témába vágót is írjak, ez a rész jóóóó volt, nem volt benne felesleges időpocsékolás (jó kb. 4-5 perc flashback), de még az is jól sikerült! Ami lenyűgöz, hogy képes magas színvonalat hozni az anime (most a fekete vértől tekintsünk el) ellenben a Naruto-val pl. Itt nincs mellé beszéd, amit Kubo rajzolt az van benne. (Lehet annak köszönhető, hogy a gyártásvezető  Gondolkozik )
Jönnek a legjobb harcok eddig, és ami a legjobb, hogy folyamatosan akció lesz:D:D
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #921 Dátum: 10 júl 13, 16:30:47 »

Bár sosem szoktam végignézni az endingeket, ezt most sikerült. Nekem tetszett, Ichigot pedig nagyon szépen megrajzolták.
Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #922 Dátum: 10 júl 13, 17:40:27 »

nem volt benne felesleges időpocsékolás (jó kb. 4-5 perc flashback
6-6 és fél perces flashback bezony a kemény időhúzás kategória. ugyanis 20percnyi az anime kb. a fennálló időt az op és az ending tölti ki. szal 20nak a 6 az kb a 35%a. ennyi volt a felesleg ami szerintem sok :S Nah de ettől függetlenül jó volt a rész és az ending zenéje is tetszett nekem.
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #923 Dátum: 10 júl 13, 22:25:23 »

Jah a flashbacket átpörgetve egész jó volt csak rövid... Nekem tetszik az új ending főlega  aképvilága.
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #924 Dátum: 10 júl 15, 21:40:37 »

Annyi kellett bele, viszont azóta többször megnéztem, és Aizen ereje úgy másoknak miért nem tűnt fel, jó visszafogod meg ilyenek, de valahonnan meg kellett tanulnia pl. a Danku-t, pláne ilyen szinten, azt úgy mégis hol, főképp honnan? Nem vagyok kekecmadár, de szeretem ha konvex egy történet!
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #925 Dátum: 10 júl 15, 21:52:32 »

Van amit nem értek a mondandódból , mert kicsit egybe sűrítettél mindent , de amire tok válaszolni arra válaszolok.
Danku már komoly Démon mágia(#81) . Ezt valószínűsítem , hogy Kapitányoknak elkell tudni sajátítani , hogy a rangot megkaphasd. Ez persze nem így van , csak Én így tartom logikusnak. Elvégre egy átlag Shinigami minek használjon ilyet. Ez alól persze Zaraki kibújhatott , mivel ő egy Kapitány megölésével kapta a Taichou címet.
Aizen ereje? Elvégre az animében az erejéről annyit láthattunk , hogy magas szintű mágiákkal mekkora pusztításra képes . Jó példa Komamura akit leterített 1 Mágiával . No meg az Illuzió technikái amik eddig űberek Mosolyog
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #926 Dátum: 10 júl 16, 12:22:15 »

Ezt én is érdekesnek tartom, hogy Aizen elég rég óta komiszkodott már Soul Societyben is és senki nem vette észre, hogy srácok ennek a shinigaminak rohadt hatalmas a reiatsuja... Vagy lehet annyira szabályozni, hogy ne érzékeljék a nagyon nagy részét? Vagy mindenki csak azért ereszti ki a reiatsuját, hogy tudják a körülöttük levők, hogy mégis ki közeledik? Azt sem nagyon értem, hogy Shinjit hogy lehetett megtéveszteni a hasonmással, hiszen érzékelte a reiatsut. Azzal nem tud babrálni Kyouka Suigetsu. Vagy igen? Nekem úgy jött le ez az egész reiatsu dolog, mint a Narutoban a chakra. Mindenkinek felismerhető és ha ismerem azt a chakrát, akkor megmondhatom, hogy kié...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #927 Dátum: 10 júl 16, 12:50:05 »

Igen abban igazad van Six , a Reaitsu tulajdonosát is és a létformáját is meglehet állapítani. Arra utalok , hogy nem kell ismerned az ellenfeled , de tudhatod , hogy ő shinigami-e vagy ember. A lélekfonalak jelzik ezt.
Lehet korlátozni is a Reiatsut. Minő jó példa erre Zaraki is. Neki is a Szellemi ereje nagyon nagy része elvan zárva , hála a szemfedőnek. Kitudja lehet aizen a seggében tartott egy hasonló cuccot x'D . Am. meg Kyoka Suigetsu szerintem képes a reiatsut is másszínvonalban feltűntetni ellenfelében.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #928 Dátum: 10 júl 16, 12:59:55 »

Aizennek a szemüveges formája csak egy álca volt, direkt fedte azt, hogy mit tud...
Naplózva



six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #929 Dátum: 10 júl 16, 15:50:50 »

Hmmm... Eszembe jutott Kyouraku is ilyen szempontból. Róla még semmit nem tudunk. Sem Ő, sem Ukitake nem eresztette még ki a reiatsuját, ráadásul amikor Ukitake megállította Byakuyát a börtönnél, akkor csak Byakuya reiatsuját érzékelték. Ezek szerint teljesen elrejthető a reiatsu? Vagy ez csak egy "bug" Nevet ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!