24 okt 07, 09:11:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 390140 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #900 Dátum: 10 júl 07, 21:29:52 »

De akkor Uncsihancsi miért nem gyógyítja meg? Egyébként én simán bevenném xD
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #901 Dátum: 10 júl 07, 21:32:01 »

Jó kérdés. Lehet, hogy azért mert Ukitake eleve betegen került SS-be, így nem lehet gyógyítani.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #902 Dátum: 10 júl 07, 21:38:09 »

Én arra azért kiváncsi elszek h. a mellkasán ütött seb hoygan gyógyul meg...mert elvileg már nem is kellene élnie hiszen nem tud lélegezni a lyukkala a mellkasán... Neeem Neeem

Amúgy ő nem SSben született? elvileg Himének meg kellene tudnia 100%kig gyógyítania..amúgy meg teljesen mindegy abból a szempontból h. itt nem a Taichok lesznek a főhősök...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 21:41:20 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #903 Dátum: 10 júl 08, 09:13:40 »

Ilyen szempontból minden mindegy, mert csak egy főhős van talpon a vidéken... És csak egy főhősre gondol folyton Kubo...
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #904 Dátum: 10 júl 08, 09:57:25 »

na jah...Pedig azért nem Ichi a legmenőbb a társaságban...No mindegy...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #905 Dátum: 10 júl 08, 16:48:19 »

Nos nekem nincs Animaxem így nem tom követni a magyar szinkronos eseményeket. De amikor surföltem az Inda Videón , egy ilyen gyöngyszemet találtam xD Végig röhögtem az egészet. x'D A legütősebb az , hogy Arrrrrankároznak.
http://www.indavideo.hu/video/BLEACH_128RESZ_MAGYAR_SZINKRONNAL_CIME_Az_Elveszet_Lelek
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #906 Dátum: 10 júl 08, 17:08:36 »

Arrankár Nevet Nevet Mit felröhögtem xDxD Legalább Shinjinek találtak volna valami jó szinkronhangot...
A harc közbeni nyögések szörnyűek -.- Ichigonak, Abarainak meg talán Uraharának van értelmes szinkronja. Többi fail
Naplózva



asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #907 Dátum: 10 júl 09, 07:01:45 »

Nem csodálom h. sem Hiyorinak sem Shinjinek nem lett jóa a szinkronja. Ez várható volt, szerintem a japán színvonalat még csak meg sem közelítette sem az angol sem a magyar verzió...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #908 Dátum: 10 júl 09, 07:16:49 »

Én azt nem bírom ezekbe a szinkronokba hogy nem élik bele magukat a szerepbe.Végig ugyanaz a monoton,uncsi hanglejtés.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #909 Dátum: 10 júl 09, 08:46:32 »

Nekem Histu szinkronja is tetszett.(negatív értelemben :p) Szal aránylag sima fejhez , egy jajj de kemény vagyok hangot nyomott a szinkron színésze :'D
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #910 Dátum: 10 júl 09, 09:36:34 »

Nem tudom, mi lehet az oka annak, hogy az animéket általánosságban förtelmesen csinálják meg... Eddig egy animének tartottam jónak a szinkronját az a Death Note volt. A Naruto magyar szinkronja felháborító volt számomra. Mind a Jetixes, mind az Animaxos. Itachi szinkronja halálosan khm... rossz volt. Az, hogy Kurenainak beraktak egy rekedt férfi hangot megint... A filmekben viszonylag már elérték azt a szintet, hogy jól leszinkronizálják, de az animéket még nem veszik elég komolyan...
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #911 Dátum: 10 júl 09, 09:38:45 »

Ti most a hangjukról beszéltek, hogy nem illik a karakterhez, vagy nem élik át a szerepet, vagy a szöveggel van a baj (bár azzal persze hogy baj van  smirksweat), de szerintem a Bleach szinkronja még mindig jobb mint a Naruto-é. Sőt, talán a Bleachnél csak a szöveg a gond, mert azért nem olyan rossz a szinkronszínész - karakter párosítás. A legjobb Urahara, Renji, Kyorakou, Isshin meg talán még Kenpachi. Ami nem olyan jó az Ulquiorra, Grimmjow,Sado. Nagyjából ennyi jutott eszembe  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #912 Dátum: 10 júl 09, 09:48:50 »

ez a rész is jó volt azért jobb let volna egy olyan end h shinjiék rántanak egy maszkot:D
OFF: sztem a soul eater sznkronja jó lett a többi magyarhoz képest
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #913 Dátum: 10 júl 09, 09:53:17 »

Nekem Grimmjow mondjuk pont tetszik...Kenpachi meg zseniális Nevet(már majdnem fele olyan jó mint az eredeti xD)
Renjié is nagyon jó,ami borzasztó nagyon az Hitsugaya,Soifon,Rangiku, meg még pár kapitányé xD

nekem a szöveggel van a magyar szinkronokban a legnagyobb bajom...bár a hangokat is utálom xD
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #914 Dátum: 10 júl 09, 13:35:50 »

Nem tom offnak számít-e , de behalás ahogy nyomják Nintendon a Bleach Seiyuui. Ahogy tudnak röhögni néhány blockon , meg ahogy átélik x'D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=cuoLp-ylBxM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=cuoLp-ylBxM</a>
Naplózva
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!