24 júl 01, 18:02:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 373090 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1755 Dátum: 13 jan 19, 14:05:51 »

Nagyon valószínű, hogy az lesz majd, mint a Kinnikuman és Inuyasha sorozatoknál. Megvárják, míg befejeződik a manga, aztán fogják újra elkezdeni. Ezzel igaziból szerintem nincs baj, sőt, jobb is, mert így a készítők nem tudnak majd fillerezni (töltelék jelenetek még lesznek, de pl külön filler epizód vagy arc már nem).

S ha az Inuyasha meg Kinnikuman jól jártak ezzel az "inkább megvárják míg vége aztán befejezik", akkor szerintem a Bleach-nél is.

Bár bevallom, én jobban szeretem, ha egy már befejezett mangából készítenek animét s filler nélkül (max töltelék jelenet), mint hogy minden 10-ik rész után berakjanak valamilyen filler epizódokat vagy akár teljes saga-kat!

Ha meg majd fillerezni akarnak, akkor tegyék inkább az eredeti történet után (lásd DB GT), ne pedig az eredeti történetet vágják haza (lásd NS).
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #1756 Dátum: 13 jan 19, 14:12:30 »

Ez így szép és jó lenne, de ha ilyen hosszú sorozatoknál, mint Bleach és Naruto, muszáj fillerezni, mert beérik a mangát, ha csak nem 1 fejezetet dolgoz fel részenként, de akkor meg olyan monoton és lassú lenne, mint a One Piece.

Ha filler nélkül, és gyorsan akarnának darálni epizódokat, akkor kb, most kellene elkezdeni a Bleachet és a Narutot a legelső résztől csinálni...
Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1757 Dátum: 13 jan 19, 14:13:11 »

Az a helyzet,hogy semmi sem biztos mi lesz az animével de ha jó lesz a manga nem fogják megvárni a végét.
És én nem fogok várni 5 évet míg Kubo befejezi és itt egy nagy ha. Szerintem idén fogunk hallani valamilyen bejelentést róla.
Naplózva
Soreszko10
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


« Válasz #1758 Dátum: 13 jan 27, 15:44:50 »

Inuyasha-t is kb 5 évvel később folytatták az első anime sorozat leállása után, amikor véget ért a manga kb 1-2 évvel, ráadásként 21 kötetet dolgoztak fel 26 epizódban olyan piszkosan jól, hogy gyönyör volt az Inuyasha fanoknak!

Kinnikuman anime utolsó arc-ját is kb 5 évvel az első anime sorozat után fejezték be, ahol viszont már 3 éve hagyta abba a mangakák a mangát! Azt is piszok jól megcsinálták kb 40 epizódban, pedig elméletileg lehetetlenség lett volna!

S mivel mindkettőt rengetegen nézték meg annak ellenére, hogy már rég nem futott az adott mangák, így biztos, hogy a Bleach utolsó arc-ját feldolgozó anime-adaptációt is tömegekben fogják megnézni - elvégre Naruto mellett második legfelkapottabb hype franchise.

S én inkább várok éveket s nézzem meg filler epizódok és filler arc-ok nélkül, mint hogy itt is legyen One Piece filler mint a Naruto-ban, mely anime minőségét 50%-ban pont a fillerek vágták haza. Addig jó lesz a manga is.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1759 Dátum: 13 feb 19, 01:05:24 »

Üdv! Nem tudom, hogy ez-e a megfelelő hely az ilyen kérdéshez, de ennél megfelelőbb topicot nem találtam. Szóval van ugye ez a kép: http://wallpaperbackgrounds.com/Content/wallpapers/anime/bleach/47487-4326.jpg , ami emlékeim szerint egy filler epizód felvezetője, vagy mi. >.< A kérdésem csak annyi lenne, hogy ha jól emlékszem, és tényleg van ilyen filler rész, akkor az hányadik rész az animében? Előre is köszönöm a választ. Mosolyog
Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #1760 Dátum: 13 feb 19, 13:57:23 »

Van erre egy "Ez melyik részben volt?" topic, de ha már itt kérdezted:
287. rész - Side Story! Ichigo and the Magic Lamp"

Azt hiszem ez lesz az az epizód amiről a kép van  Mosolyog.
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1761 Dátum: 13 feb 19, 14:17:22 »

Köszönöm szépen! Nevet Ó, és tényleg, úgy tűnik , hogy kicsit nem láttam már a fáradságtól hajnali 1 környékén. ^^" Legközelebb akkor oda írok, ha ilyen problémám van.
Naplózva

trunsel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #1762 Dátum: 13 máj 12, 17:42:42 »

Valami új hír esetleg a folytatással kapcsolatban?
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #1763 Dátum: 13 máj 12, 21:22:48 »

Hááát én úgy hallottam, hogy kb 2 évre állnak le, szóval szerintem az minimum még egy év, de lehet, hogy több Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1764 Dátum: 13 máj 18, 22:14:46 »

Talán már hamarosan visszér majd Mosolyog Lassan 60 fejezet előny lesz az 3 fejezet/részel is számolva 20 rész tehát már majdnem egy évad. Szerintem vagy ősszel vagy jövő télen de újra fogják adni.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1765 Dátum: 13 máj 18, 22:16:16 »

Nekem van egy olyan érzésem, hogy majd a befejezésnél lesz anime is. Persze, ha nagyon hosszú lesz, akkor előbb kezdik, csak lesz benne filler is.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1766 Dátum: 13 máj 18, 23:49:00 »

Nem tudom lehet igazad van. De szerintem nem lesz olyan hamar vége a Bleachnek. Kizártnak tartom ha idén nem is jövőre ne legyen anime Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1767 Dátum: 13 máj 19, 20:14:52 »

Kérlek ez a mangáján múlik majd. Ha a színvonala gyenge lesz akkor lehet be se fejezik soha az animéjét. Pénzt nem fognak pazarolni feleslegesen. Erre kevés esélyt látok. Főleg, hogy most Kubo magához nyúlt vagy újra szerződtette azt aki az első 54 részt írta:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1768 Dátum: 13 jún 28, 19:23:49 »

nagyon remélem nem baj ha ide írok , de valaki nem tudna egy torrent linket amivel az anime össszes részét egy packba tudnám leszedni? előre is köszi!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #1769 Dátum: 13 aug 18, 09:35:26 »

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=314574
Próbáltam keresni egyet. Ezt találtam amin van seed is. Remélem jó, nem próbáltam ki.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!