24 júl 01, 17:09:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 373058 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1740 Dátum: 13 jan 10, 23:23:18 »

Ha tényleg igaz,akkor meglepett.
Remélem kiderül pontosan miről van szó,mert tényleg korainak tűnik(bár attól még örülnék neki).
Legértelmesebb az lenne ha a bejelentés idejét adnák ki akkor,vagy ha írt valamilyen vázlat story-t és manga folytatása előtt azzal kezdenének felvezetőnek pl Isshin saga,múlt visszatekintés akár a quincykre halványan utalva a mangára Gondolkozik
Esetleg egy Ova,lehetőség sok van.

Szanisz előre is Kösz hogy keresed bow
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 23:24:50 írta K ichigo » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #1741 Dátum: 13 jan 11, 01:19:47 »

Hát én most átnéztem egészen augusztus 30-ig a tweetjeit, de ilyet nem találtam. Mondjuk az nagyon is elképzelhető, hogy simán átsiklottam felette, hiszen "kicsit" késő van, ilyenkor bárkivel megeshet. Bár figyelembe vettem a kirakott képen lévő adatokat (tweetek, követők száma) is, és összehasonlítottam a mostaniakkal, és így kicsit pontosabban be tudtam határozni, hogy kb. hol lehet eredetileg, de nem találtam semmit. Nagyon hajlok afelé, hogy kamu ez az egész... aztán lehet tényleg csak figyelmetlen voltam. Majd később átnézem még egyszer, hátha. Nevet Az a biztos. Mosolyog (meg ha más is utána jár)
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1742 Dátum: 13 jan 11, 03:16:08 »

Azért ha jobban belegondolunk lehet benne igazság mert most lesz körülbelül egy éve, hogy befejezték a vetítését a TV-Tokyon. Hozzáteszem, hogy szerintem ez a szöveg azt jelenti, hogy az egészet újra műsorra tűzik és nem a folytatás fog most megkezdődni. Ha belegondolunk ez lenne a logikus. Így elkezdik az egészet elölről és ha minden nap adnak egy részt akkor egy év múlva lehet folytatni a befejező ívvel. Lesz két év előnye a mangának az animéhez képest, tehát nyugodtan lehet folytatni onnét a quincy történettel. Egyáltalán nem lepne meg ha ez a verzió történne.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1743 Dátum: 13 jan 11, 10:33:37 »

Figyeljetek én is csak netten találtam ezt a képet lehet kamu is de lehet nem. Lehet véletlenül elszólta magát majd törölte.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1744 Dátum: 13 jan 11, 10:40:36 »

Azért az ilyen véletlen elszólásokért igen megrángatnák. Szóval kétlem, hogy ilyen megtörténne. Szerződéseket kőkeményen tartani kell:D Amúgy kétlem, hogy hétpecsétes titkok lenne mikor folytatódik a Bleach.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1745 Dátum: 13 jan 11, 10:41:27 »

Nincs kizárva ez sem de ezt így utólag kizárni sem lehet. Ez a bejegyzés valahol december közepe felé történt. Sokszor láttunk már olyat és még fogunk is, hogy valamelyik szerződő fél elszólta magát majd igyekezett azt eltüntetni. Pedig egy ilyen bejelentést mindkét félnek jóvá kellene hagynia. Várjuk meg a jelzett időpontot aztán majd valami történik. Nekünk minkét verzió jelenteni fog valamit. Ha az elejétől kezdve elkezdik vetíteni az számomra azt jelenti, hogy várhatóan egy év múlva valószínűleg folytatódni fog a történet. Ha nem történik semmi akkor pedig még várhatunk bőven rá.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1746 Dátum: 13 jan 11, 11:14:59 »

Igaza van rini-nek majd kiderül. De netten azt is olvastam,hogy Kubo hajlamos néha posztokat törölni tehát bármi lehet. De az sem kizárt,hogy csak egy fanmade. De sajnos hivatalos utalás már nincs sehol twitteren sem.

Update: Találtam néhány kis morzsát ami alapján lehet alapozni arra,hogy nem fake. Egyesek állítják,hogy Kubo tényleg kiírta csak utána nem sokkal törölte is. A másik dolog Kubo "új" felesége a TV Tokyonál dolgozik. Tehát elvileg kapunk valami hírt az animéről március 22-én Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 12:14:15 írta janos0166 » Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1747 Dátum: 13 jan 12, 12:21:10 »

off: janos1066 legközelebb ne dupla posztolj mert ez nem szabad.
on: Hát ha tényleg lesz valami hír március 22.-én az animéről akkor végül is örülök csak egy kicsit még korainak tartom. De mondom én örülök mert akkor még ha nem is 100%-osan biztos de folytatni fogják.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1748 Dátum: 13 jan 12, 22:43:36 »

... addigra össze kell szedni a megfelelő állományt akik képesek elkészíteni megfelelő színvonalon. Azt nem gondolhatjuk, hogy akik eddig csinálták azok most már nem másik projekteken dolgoznak jelenleg...
Akkor lehetséges, hogy a szinkronhangok is változnak?
Naplózva

....................................................................................................................
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1749 Dátum: 13 jan 12, 22:46:51 »

Azt nem hiszem. Nem olyanok mint itt Magyarországon. Csak majd jól válasszanak az új szereplőknél is, mint a régieknél.
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #1750 Dátum: 13 jan 13, 23:08:50 »

Jó estét Nevet Ma feltúrtam a nettet és van pár új elméletem. 1. Utána jártam a képnek elvileg spanyol fanok kamuztak tehát abból nem lesz semmi.
2. Van egy másik elmélet amihez segítség kéne. Ugye felröppent tavaly a hír,hogy a Bleach-et a TV Osaka vette át? A történet szerint elvileg most is adják a Bleach részeket(ismétlés) de ebben nem vagyok biztos és áprilisban elérnek a 366 részhez és folytatják a manga story-t. De olyat is hallottam,hogy eltörlik a 366-ot mert kihagytak az eredeti készítők valamilyen részt a mangából(Tényleg kihagytak valamit?) és 366-al folytatják ebben kéne a segítség,hogy ennek mi a valóságtartama.
3. A másik hír szerint a Bleach cancelled lett tehát nem "szünetel" hanem leállították. Ami azt jelenti éveket kell várni míg folytatják. Tehát vagy ez az igaz vagy pedig a második pont. A segítséget nagyon megköszönném Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1751 Dátum: 13 jan 13, 23:16:34 »

Ha jól emlékszem akkor tán az maradt ki hogy Yukio mondta hogy majd visszajön. Ezt picit hiányoltam is de ezért eltörölni egy részt? Kicsit túlzás lenne.
A cancelled meg szerintem máshogy is lehet értelmezni. Fillerrel nem lett volna túl bölcs dolog így most hagyják hogy haladjon a manga míg nem tart addig hogy folytassák.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1752 Dátum: 13 jan 14, 08:32:52 »

Ha jól emlékszem a Fullbringerek múltját is kihagyták az egy teljes manga fejezet.
A Bleach wiki szerint is canceled pályára állt az anime. Még tavaly áprilisban tényleg arról volt szó, hogy a TV Tokyo lemondott a sorozatról és megvette a TV Osaka.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #1753 Dátum: 13 jan 14, 11:23:35 »

Igaz az is kimaradt de az nem a végénél lett volna. Még a Riruka vs Rukia harcnál kellett volna a többieké meg Yukioé egy kicsit előbb. Ha igaz hogy a TV Osaka vette meg akkor a minőség is változik?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #1754 Dátum: 13 jan 14, 11:28:42 »

Szerintem az csak a vetitési jog. A készítők gondolom maradnak ugyanazok, ha elválalják.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!