24 szep 24, 22:27:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 70577 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #45 Dátum: 07 okt 02, 22:04:30 »

Komoan ezzel a topical az a baj ho nem azt nezi a többség ho ki mien erös hanem ho mennyire fanolja, de mind1 szal a véleményem:
Szerintem Juugo meg Suigetsu talan még Kimimaro szal ök a legek eggyenlöre, persze tom Kimimaro meghalt, de hat öt nem gyöztek le mint tudjuk hanem csak a betegsege nyirta ki de ha nem nyirja ki öt az akkor ö ott megöli gaarat es utanna pedig leet,de mind1. Szal Juugo mint tudjuk ö erösebb volt Kimimaronal vagy legalabbis minimum olyan erös mint ö, szal hat annyit tudunk igazabol rola ho mindenki fosik töle ha elönti az atokpecsét, meg ho Kimimaro éppho csak le tudta anno csillapitani. Suigetsu na ö az aki a 3 közül talan a leggyengebb mivel ö is hasonlo erös lehet mint a masik kettö de mint tudjuk ö is nagyon parazik Juugotol mert hat ezert is ment erte Zabuza kardjaert ho ha harcra kerülne a sor legyen esélye ellene mert ök elvileg mar eccer összeveerekedtek de azt félbeszakitottak mar meg nem momndom ki vagy hogy.
Na hát, kb ennyi a véleményem, persze lehet azt mondani ho tobi meg pein sokkal erösebb de hat akkor amasszatok ala valamivel mert az ho ök a vezerek es bizti nan erösek aaz nem sok bizonyitek de lehet ho erösebbek lesznek majd késöbbde eggyenlöre szerintem ez igy van ahogy leirtam. Talán még Jiraiya lehtne a legerösebb hmmm ezen majd még elgondolkodok.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #46 Dátum: 07 okt 03, 22:22:50 »

Tudod csak az a gond az egésszel pl. "ö ott megöli gaarat es utanna pedig leet,de mind1" (Kimmimaros résznél): Lee épp akkor jött ki a kórházból, vagyis szökött ki.
Lee akkor max csak az egyes kaput tudta kinyítni. Ez teljesen más helyzet, mint egy teljes erőlétben lévő Lee ellen harcolna.
Szerintem amúgy nincs "legerősebb" ninja, mert már említett dolgok miatt (hol csatáznak, pl. Shikamarunál az árnyék mennyisége is számít; ki mennyire van jó erőlétben; stb stb). A csatánál nem csak az erősség számít, hanem a stratégia és az ellenfél ismerete is!
Naplózva
Tanist
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 189


« Válasz #47 Dátum: 07 okt 04, 19:23:28 »

Na ja a hely az számít és fontos, de szerintem Itachi az a sharinganja miatt végülis azzal eléggé húzos teknikák vannak föleg MS el..., hogy akkor miért halgat az Akatsuki vezérre egyszerű, mert kell neki a rókadémon és, mert így egy kis mellékes világhatalom is csurran-cseppen:D:P
Naplózva
R
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 364

felfújható-porszívó ügynök


« Válasz #48 Dátum: 07 okt 05, 14:44:47 »

Nah mostani mangarész után megtudhattuk, hogy Rinnengan is létezik mint olyan és lehet hogy erősebb is mint Itachi Sharinganja.
Naplózva
Rei-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 251


« Válasz #49 Dátum: 07 nov 25, 18:39:06 »

Itachira zavaztam az MS miatt, meg azér mer fudeijesztő! Nyelvesít
Naplózva
nikifan
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #50 Dátum: 07 nov 26, 15:36:06 »

ki az a daidera meg még egy pár embert nem ismerek meg tudnád mondani kik ezek
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #51 Dátum: 07 nov 26, 18:00:33 »

Hmm...
Ha még nem hallottál róluk, akkor nem lenne jó ha előre elmondanánk (vlaszeg még nem jársz ott az animében), mert azzal a történet poénjait lőnénk le.
De ha előre tudni akarsz róluk, akkor a Szereplők témában nézz szét.
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 26, 18:01:05 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #52 Dátum: 07 nov 26, 19:30:27 »

Hajrá Itachi!

Egyébként ha Itachi az MS-al elküldi peint egy másik dimenzióba, vagy darabokratépi (mint Kakasi Deidarát) akkor hiába a Rinnengan, meg a 6 test. Ez a véleményem.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #53 Dátum: 07 nov 27, 00:21:59 »

Itachi ritkán csinál olyat, mivel neki nem az az MS-e van. kacsint
De bővebb infóért ajánlom a Technikák/Vérvonal képességek témát (ott megvan, hogy kinek milyen MS-e van), mert itt ne OFF-oljunk... Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #54 Dátum: 07 dec 21, 17:10:51 »

sztem Itachi mindenképpen és Tobi is elég erős lehet bár az ő igazi erejét még nem láthattuk de még Pein se lehet gyenge =D szóval ők 3an (talán még Kabuto is lehetséges:D)
Naplózva

idiotkakashi
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 07 dec 31, 09:38:00 »

Nekem Ororchimaru remélem jol irtam és Ithaci több negativ szereplö kedvencem nincs.
Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #56 Dátum: 07 dec 31, 13:27:51 »

Hát Itachi,Pein,Tobi,éés ö nem a kedvencem-->Kabuchimaru...De egyébként Itachira szavaztam Mosolyog
Naplózva
Himitsu
Vendég
« Válasz #57 Dátum: 07 dec 31, 13:46:13 »

Mivel én nem ismerem a mangát ezért én csak azokat néztem akik eddig szerepeltek az animéban és így Orochimaru, Pein(róla csak gondolom, hogy nagyon erős) és Kisame, Itachi
Naplózva
kasztor
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


« Válasz #58 Dátum: 08 jan 01, 14:34:20 »

Én Tobi, Itachi és bár nem negatív, de erős Sasuke.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #59 Dátum: 08 jan 01, 15:43:13 »

Én Itachira szavaztam sztm annyira nem negatív egyik legerősebb közülük de simán beleférne Orochimaru is de csak 1 re lehet szavazni Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!