24 szep 25, 00:16:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 70632 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #195 Dátum: 09 ápr 16, 17:22:02 »

Szerintem Sasuke a legerősebb 1 pillanat alatt kiütötte Narutot, legyőzte Itachit is...na meg persze Orot... és...szip...Deidarát is, őt miééééért??? Sasukenek semmi nem akadáj, szerintem tuti ő a legerősebb, még Peint is simán legyőzné.
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #196 Dátum: 09 ápr 16, 17:27:52 »

"1 pillanat alatt kiütötte Narutot"  <--- Ezt hol láttad? Meg tudnád mondani, hogy ez melyik anime/manga részben van? Mert én ilyenre nem emlékszem. És az sem rémlik, hogy Itachit legyőzte volna. A Deidara elleni harc után is "hordágyon szállították el"...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #197 Dátum: 09 ápr 16, 17:35:49 »

Jól van jól van kicsit eltúloztam a dolgot, Narutora akkor gondolok, mikor Orochimarunál találkozott vele, meg Saial, Sakurával, vagy esetleg ott lett volna még egy nagyobb küzdelem? Ha igen, akkor én tévedtem, az Itachi harc meg, igen azt elszúrtam...te itt nézegeted a hozzászólásokat egész nap? Deidaranál, meg hordágy ide, hordágy oda, az a lényeg, hogy legalább is a Kazekagénál erősebb párszor.
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #198 Dátum: 09 ápr 16, 17:38:08 »

Hát Ninbikun-nak nem sok mindenben van igaza, sőt szerintem csak 1-ben (bocsi Nyelvesít ), de amikor találkoznak vele Shippu elején akkor a chidori nagashi eléggé kiüti mindegyikőjüket.Valljuk be ott akár le is fejezhette volna Naruto-t vagy Sai-t, annyira nem tudtak megmozdulni a jutsu után.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #199 Dátum: 09 ápr 16, 17:42:12 »

Ninbikun:

Ja, én itt lógok "egész nap", mivel én vagyok az egyik moderátor. ^^

Amikor Sai, Sakura, Naruto és Yamato megtalálták Sasukét, akkor Naruto éppen le volt épülve a 4 farkas Kyuubivá változás miatt. Nem vitatom, hogy akkor Sasuke le tudta volna győzni. De a konohai csapat ott nem akarta megölni Sasukét, csak visszavinni. Az "utolsó" Uchiha pedig igen-igen gyilkos szándékkal ment ellenül. Legalább is a képek erről tanúskodnak. Azt pedig már csak Kishimoto M. sensei tudja, hogy közben mire gondolt Sasuke. ^^

A Dei - Gaara harcoba nem mennék bele, mert ha Gaarának csak saját magára kellett volna vigyáznia és nem egy egész falura, akkor Deidara nem csak az egyik karját vesztette volna el. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 17:44:11 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #200 Dátum: 09 ápr 16, 17:48:42 »

Tudod, a moderátor egyik feladata, hogy jó sok idejét a fórumon töltse. Én is moderátor vagyok az egyik oldalon, s emiatt olyan topikokat is olvasok, amelyek nem is érdekelnek - de gondolom ez Chakrának nincs meg a Narutoval kapcsolatos topikoknál... Nevet

Honnan veszed azt, hogy Dei erősebb Gaara? Azért mert Gaaranak az egész falut kellett védenie, és így nem harcolhatott ész nélkül?
Naplózva
Ninbikun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


Yu gi oh abridged fan


« Válasz #201 Dátum: 09 ápr 16, 17:52:03 »

Ninbikun önbecsülése a padlón...bocsánat a hülyeségemért, megpróbálok ezentúl nem véleményt nyílvánítani, csak légyszi ne írjatok több negatív hozzászólást nekem, mert sírva fakadok! Jól van, akkor Pein a legerősebb!
Naplózva

- Csak most tudta meg, hogy a Yu gi oh csak a 49. részig van szinkronizálva.
- Meddig?! O.O
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #202 Dátum: 09 ápr 16, 17:54:25 »

Szerintem Dei bárhol és bármikor megverné Gaarát, igaz hogy akkor a falut is védte a kazekage de Dei mit használt? Csak a legalapabb cuccait meg egy nagyobb bombát de azt se Gaarának szánta, semleges területen több kellett volna tőle de ha úgy harcolna ellene mint Sasuke ellen nemlenne kérdés ki nyerne.
Ninbikun: ne fakadj sírva, igaz hogy túloztál de nekem tetszett a hsz-ed,Sasuke powa Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 17:55:03 írta Den » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #203 Dátum: 09 ápr 16, 17:57:23 »

Ninbikun önbecsülése a padlón...bocsánat a hülyeségemért, megpróbálok ezentúl nem véleményt nyílvánítani, csak légyszi ne írjatok több negatív hozzászólást nekem, mert sírva fakadok! Jól van, akkor Pein a legerősebb!

Nyilvánítsd csak nyugodtan a véleményedet (<-- ez egy értelmes mondat ikszdé), mi is csak azt tesszük.
Végül is azért vagyunk itt, hogy együtt megértsük, miről is szól a Naruto c. mű.
Kellenek a különböző nézpőntok. ^^
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 17:58:00 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
robozsog
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #204 Dátum: 09 ápr 16, 19:53:33 »

Nos én még régebben kimimarora illetve orochimarura szavaztam amikor még a shippuut nem is néztem,és rengeteget változott a véleményem.Az egyik negatív szereplő az madara szerintem ő mozgatja az akatsukiba a legtöbb szálat és biztos vagyok benne,hogy sok gondot fog még okozni a konohaiaknak.
A másik negatív szereplő szerintem sasuke.Hogy miért?Mert szerintem ő tényleg el akkarja pusztítani az egész levél falut és már majdnem biztos vagyok benne,hogy a végső harc sasuke és naruto között lesz.Szerintem az is 100,hogy nem lesz kibékülés meg sasuke majd visszajön konohába és minden happy.Sasuke(sajnos meghal) naruto pedig nem fog hokage lenni mert nem tudta megmenteni a "barátját" bár sasuke már rég nincs baráti viszonyba az uzumakival.
« Utoljára szerkesztve: 09 ápr 16, 19:55:05 írta robozsog » Naplózva

Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #205 Dátum: 09 ápr 17, 10:28:40 »

robozsog: köszönjük egyes... ez honnan tört elő Ördögi
Sasuke olyan hülye, mint a se**em még akkor se látná az igazságot, ha pofán vágnák vele!!

Pain (ÉS BANYEK, AZ PAIN NEM PEDIG PEIN) erős mint a veszedelem, gyakorlatilag senki nem tudná leverni (Naruto elveri, de csak miután a Kyuubi megdádázza)
Itachi, aki szerintem erősen hagyta, hogy Sasuke győzzön, de csak Uchiha veheti fel vele a harcot bárki mást egy laza (nem Jedi) elmetrükkel elkalapálna, lásd Kakashi (pedig neki is volt Sharinganja) és tényleg nem negatív szereplő!!
Tobi, azonkívül, hogy a legerősebb lehet mind közül, még a gyerekes hülyéskedéseivel jópofa is!

Naplózva
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #206 Dátum: 09 ápr 19, 14:26:35 »

Nagato nem szerepel a választási lehetőségeknél,de sztem ő is eléggé negatííív Nevet Nyelvesít
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #207 Dátum: 09 ápr 19, 19:15:49 »

Nagato csak úgy negativ mint Pain nem? Külön nem bizztos
Vagy keverem
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Zsombee-kun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 294

Saját szemem!:o


WWW
« Válasz #208 Dátum: 09 ápr 20, 15:28:03 »

és az elég,nem?xD
Naplózva

Kedvenc Sasuke idézeteim:] :
\"I am an Avenger!\"
\"I more special than you!\"

Sexrabszolgája vagyok:Kletta x)
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #209 Dátum: 09 ápr 20, 16:44:54 »

Srodack:
Márpedig az Pein és nem Pain, Pain=fájdalom, ellenben Pein, az nem jelent semmit, tehát név. (gyenge levezetés de ez van).
És Itachit kivehetnénk a negatív szereplők közül, hogy miért az titok, legalábbis azoknak akik nem olvasnak mangát, de ha választanom kell akkor talán ő lenne a legerősebb közülük, de amíg Kishimoto nem rajzol olyan különkiadásokat amiben a legerősebb negatív szereplők küzdelmét megmutatja, addig ez őgyis csak találgatás.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!