24 szep 25, 00:07:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők?
Itachi
Deidara
Kisame
Tobi
Sasori
Sasuke
Orochimaru
Kimimaro
Juugo
Suigetsu
Karin
Valaki a hang 4-eséből
Zabuza
Haku
Pein
Kabuto (Kabuchimaru)
Uchiha Madara

Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted ki/kik a legerősebb negatív szereplő/szereplők és miért?  (Megtekintve 70588 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #165 Dátum: 08 dec 28, 19:37:09 »

1.Itachi: igaz ő jó de nem baj, amíg rossznak adta ki magát a tsukoyomival, meg az amaterasuval cool volt.  kacsint
2.Pein: ez gondolom magától érthetődő.  Nyelvesít
3.Sasuke: mert sajt. Nevet
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #166 Dátum: 08 dec 30, 19:10:50 »

nekem:

1. pein/nagato:  én úgy érzem, hogy erősebb madaránál, csak madara valahogy sakkba tartja
2. madara: hát a manga szerint ő a legerősebb, én a 2. helyre raknám
3. orochimaru: bármilyen meglepő, de szerintem ő igen is vissza fog térni, és ha belegondolunk azért lépett ki az akatsukiból, mert irigyelte itachi erejét, tehát ott csak ő volt nála erősebb + pein+madara.... Én még nem írnám őt le...
és van egy 4.-em is: Sasori: ugyanis, hibátlan volt amit csinált, és még mindig élne, ha "nem öleti meg magát, direkt" Én úgy mondanám, ő hasonló volt  mint pein. Mivel ő maga is báb volt, így szinte sebezhetetlen volt...
Naplózva
Letta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #167 Dátum: 09 jan 18, 20:10:16 »

nekem semmi bajom vele. De akit idáig kérdeztem az szinte mindegyik utálja. talán azért mert gusztustalan .
Naplózva

LETTA
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #168 Dátum: 09 jan 18, 20:47:13 »

Én tudom.Azt hiszi a gyerek, hogyha bejelöli azt a karit akit gondolt, akkor mi látni fogjuk, hogy kit jelölt be.  Nevet Nevet Nevet
Hány éves ez a gyerek? Már bocsi Letta, de ezt tőled kérdem.De van egy tippem kire gondol: Orochimarura.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #169 Dátum: 09 jan 18, 23:06:24 »

Szentem is ororchimarura gondolt,a nyelves cucc,meg a enyhe Pedofil/Tranzfesztitaságával,mert szentem ezt lehet gusztustalannak nevezni,de ha nem jól mondom letta javíts ki! Pojén

De am lehet hogy most kicsit leszidtam de én nem utállom,de mondjuk azért nem is szeretem! >.<#
+ nem hiszem hogy ő a legerősebb negatív szereplő,mert kicsit őrült meg erős is,de szentem nem a legnegatívabb sarutobi sensei kinyírása ide vagy oda! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 23:11:14 írta con » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #170 Dátum: 09 jan 19, 11:45:42 »

de ő nem azt mondta, hogy jó fiú?  Gondolkozik
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #171 Dátum: 09 jan 19, 20:02:32 »

Tobi? Madara? aki le akarja rombolni Konohát? mondjuk csak nézőpont kérdése az egész...  Nyelvesít
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Tr4nCe
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 533


R'innegan User


« Válasz #172 Dátum: 09 jan 20, 09:51:50 »

Orochimaru azert messze  a legnegativabb volt sztem, egeszen addig, amig Pein nem rombolta le Konohat. A legerosebb negativ szereplo egyertelmuen Madara. A halottak kozul meg Itachi. Pont most olvasgattam a Orochimaru vs. Sasukes reszt. Ugye ott mondja Sasuke Oronak, hogy: "Lehet, hogy a vilag nagy reszehez merve tehetseges vagy, de te sehol sem vagy az  Uchihak szintjehez kepest! Elottunk a Fold legnagyobb zsenije is atlagossa valik! " Mondjuk ott meg azert Sasuket nem mondtam volna IMBA-nak, de  a masik 2 Uchihara igaz volt. Mosolyog
Naplózva

Fox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #173 Dátum: 09 jan 20, 13:13:16 »

off: mondjuk azért volt egy két zseni az uchihak szintjén pl.: a negyedik, meg lassan naruto is zseni mondható persze nem a szó szoros értelmébem de azért sasuke szintje körül mozog.

on: ha úgy vesszük talán oro volt a legnegatívabb, mert hát sasuke is miatta ment el, a harmadik hokage halála, rohadt erős volt, és az én meglátásom szerint vissza fog térni még erősebben.
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #174 Dátum: 09 jan 20, 21:05:02 »

Hát az egy dolog hogy sasuke miatta ment el,de ha más ajánlotta volna fel neki hogy erősebb lehet akkor azzal is elmegy,szal orochimaru miatt ment el,de más miatt is elment volna sasuke!

Meg ugye most látjuk a mangában a pein féle erőt/rombolást,és ahogy kiderült tobi valószínűleg erősebb lesz,szal szentem tobi örültsége vagy elmebaja akkor mutatkozik meg,mikor a végjátéknál tartunk,mit itachinál is,az uccsó fight-jában láthattuk azt az őrült tekintetet!

De mondjuk én azt tartom hogy a part 1-ben oro volt a legfőbb ellenség,de már a shippuudenre változott a helyzet!
Naplózva
rojcsi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #175 Dátum: 09 jan 20, 22:16:04 »

Szerintem Tobi. Nem tartom kizártnak, hogy ő Madara.
Naplózva
Korina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 184


« Válasz #176 Dátum: 09 jan 31, 11:31:50 »

Nem tartod kizártnak?  Pojén az jó, mivel a mangában már többször is le volt szögezve hogy Tobi = Madara
Naplózva

Tsunade Growing Up Wallpaper[/url]

"Don't ride faster than your guardian angel can fly!"
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #177 Dátum: 09 jan 31, 12:29:13 »

Habár én Tobit és Orochimarut jelöltem be, de gonosznak nem tartom őket. Orochimaru "csak" a végső választ kereste, ám sajnos nem a legjobb úton... Madara pedig... hát eddig amennyit tudunk ő is inkább a klánja érdekeit és a bosszút tartotta szem előtt.
Naplózva
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #178 Dátum: 09 jan 31, 16:27:32 »

Én Pesuke-val értek egyet  Kúl jól el is magyarázta miért ők... Mosolyog
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #179 Dátum: 09 feb 01, 10:28:34 »

Na jó, inkább változtatok azon a hozzászóláson, mert az a hozzászólásaim elején volt ikszdé : 1.: Madara-azért, mert még Pein is engedelmeskedik neki.
                                                                                                                                                 (.:Itachi-őt azért írom zárójelbe, mert már meghalt)
                                                                                                                                                 2.:Pein-ez megint csak magától érthetődő, hiszenmég Jirayát is meg tudta ölni, és most Naruto-val szemben is eléggé nyugodt
                                                                                                                                                 3.: Sasuke-mert már ő is képes használni a mangekyout, és hát Amaterasuval kicsit rombol, hisz ez az erő, ahogy ő is mondta, elég lesz konoha lerombolásához, és nem kell neki bijuu sem
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 10:29:15 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 23
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!