24 jún 01, 03:46:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 992 993 [994] 995 996 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2169243 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14895 Dátum: 12 aug 24, 22:30:55 »

Én arra is kíváncsi lennék Tobi honnan tud ilyen sok jutsut. Gondolkozik
Lehet, hogy kishimoto azért adott neki az elmúlt 2fejezetben 2új jutsut, mert már ő is unja, hogy sebezhetetlenné tette.
Naplózva

magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14896 Dátum: 12 aug 24, 22:41:40 »

Azok után, hogy ilyen szinten használja a Mangekyouját + még tud Uchiha technikákat is 100% hogy Uchiha Tobi.
Szóval Uchihák közül kell találgatni. Meg nem hiszem hogy a Nagy Uchiha (Madara) megtanítana egy "kívülállót" mindenre amit egy Uchiha tud.. ezért szerintem Obito lesz és tuti, hogy ezért kellett az egész Kakashi Gaiden is, szerintem Kishi már akkor tudta hogy Obito lesz Tobi
Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #14897 Dátum: 12 aug 24, 22:57:02 »

Egy kérdés: Madara nem volt már halott,mielőtt Obito megszületett? Nevet
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14898 Dátum: 12 aug 24, 23:16:15 »

De az volt de ez sok mindenkit nem zavar  Neeem
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14899 Dátum: 12 aug 24, 23:34:36 »

Egyébként az időrendi zavart valóban meg lehet az egyik, már itt is felhozott elmélettel oldani, azaz, hogy valójában mindvégig két Tobi létezett. Már többször is szóba került, hogy egyébként Kishi nem nagyon fodrászkodik a karaktereivel, Tobi esetében mégis létezik egy rövid és egy hosszú hajú változat. A hosszú hajú lehetett akár a valódi Madara is, aki így próbálta leplezni személyazonosságát, és halálával maszkja csak továbbszállt eddig ismeretlen kilétű tanítványára.

Ha így lenne, Madara legalább az Uchiha-mészárlásig életben volt, hiszen Itachi még a hosszú hajú változattal találkozott. Ez megmagyarázná azt is, hogy egy olyan óvatos személyiség, mint Itachi, hogyan nem jött rá, hogy valójában nem az igazi Madarával áll szemben - így ugyanis nem volt mire rájönnie, hiszen az tényleg Madara volt.
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #14900 Dátum: 12 aug 24, 23:38:58 »

Madar mondja, hogy nem sokkal a halála előtt ébresztette fel a rinnegant, és azt a rinnegant láttuk Nagatonál, mikor Jiraiyával volt, ergo Madar akkor már halott volt, vagy abban az időben halhatott meg.

Szerk.:
Tobi már Minato ellen a Kamuival harcolt és akkor is hosszú hajú volt. Ez pedig az Uchiha mészárlás előtt volt.

Én nem szeretném, hogy Obito legyen a maszk alatt, de belátom ez az elmélet a legvalószínűbb. De mégis ezt az elméletet meglehet támadni az idővel, ezért számomra még egyáltalá nem biztos, hogy Tobi Obito. De ha mégis ő lesz, akkor lenyelem a békát, de amíg nincs kijelentve a mangába, addig még nem 100%.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 23:47:10 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14901 Dátum: 12 aug 24, 23:39:36 »

Idézet
Ha így lenne, Madara legalább az Uchiha-mészárlásig életben volt, hiszen Itachi még a hosszú hajú változattal találkozott. Ez megmagyarázná azt is, hogy egy olyan óvatos személyiség, mint Itachi, hogyan nem jött rá, hogy valójában nem az igazi Madarával áll szemben - így ugyanis nem volt mire rájönnie, hiszen az tényleg Madara volt.

Igen, de ez esetben Itachinak nem tűnt fel, mikor hirtelen a hosszú hajú madarából rövid hajú tobi lett? Mert az amaterasut már elvileg tobi szemére programozta, tehát találkoznia kellett a rövid hajúval is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14902 Dátum: 12 aug 24, 23:43:46 »

Madar mondja, hogy nem sokkal a halála előtt ébresztette fel a rinnegant, és azt a rinnegant láttuk Nagatonál, mikor Jiraiyával volt, ergo Madar akkor már halott volt, vagy abban az időben halhatott meg.

Ja, tényleg. Hát, akkor valóban elpatkolt idő előtt szegénykém.

Itachi biztos csak azt hitte, hogy Tobi megunta saját sivár arckifejezését, és egy új, menőbb frizurával akarta feldobni a maszkját. Mosolyog
Akkor sem hiszem egyébként, hogy Kishi poénból változtatja Tobi hajviseletét. Bár természetesen benne van a pakliban, elvégre az álarcát is majdnem olyan gyakran váltogatja, mint Sasuke a ruháját. Mosolyog
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #14903 Dátum: 12 aug 24, 23:53:46 »

Madar mondja, hogy nem sokkal a halála előtt ébresztette fel a rinnegant, és azt a rinnegant láttuk Nagatonál, mikor Jiraiyával volt, ergo Madar akkor már halott volt, vagy abban az időben halhatott meg.

Szerk.:
Tobi már Minato ellen a Kamuival harcolt és akkor is hosszú hajú volt. Ez pedig az Uchiha mészárlás előtt volt.

Én nem szeretném, hogy Obito legyen a maszk alatt, de belátom ez az elmélet a legvalószínűbb. De mégis ezt az elméletet meglehet támadni az idővel, ezért számomra még egyáltalá nem biztos, hogy Tobi Obito. De ha mégis ő lesz, akkor lenyelem a békát, de amíg nincs kijelentve a mangába, addig még nem 100%.

drszabi tessék Tobi Uchiha mészárlásnál és Minato elleni harcnál:http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/590/13
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/502/13

Tévedtem az előző hozzászólásomban, Minatonál nem hosszú haja van Tóbiásnak.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14904 Dátum: 12 aug 24, 23:57:33 »

Mondjuk a kettő nem ugyan az, de mivel a minato elleni harca előbb volt, így nyilván nem volt már hosszú haja az uchiha mészárlásnál sem. Így viszont logikus, hogy a hosszú hajú tényleg madara volt, csak ezzel így az időrendi zavar nem nagyon oldódik meg.  smirksweat

ui: így így így xDD kértek még esetleg?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 00:04:39 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14905 Dátum: 12 aug 25, 00:09:40 »

De viszont az is érdekes, hogy Kabuto külön kihangsúlyozta, hogy Madara esetében különleges technikát használt, amelynek segítségével ereje teljében hozta őt vissza (tényleg volt ilyen, vagy csak álmodom?). Ha halála előtt ébresztette fel a rinnegant, abból logikusan gondolkodva az következne, hogy akkor volt a legerősebb, ez esetben viszont a sima edo tensei is megfelelt volna a célnak.

Persze, tudom, hogy Madara is említette, hogy halála előtt ébresztette fel, csak próbálok kalkulálni, de sehogy sem jön össze egy értelmes elmélet.  Pojén
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #14906 Dátum: 12 aug 25, 00:20:13 »

Nem álmodsz Nevet tényleg volt ilyen. Ezen én is gondolkodtam Gondolkozik Talán a közös tervük miatt kellett meghalni Madarának, vagy nem tudom... Remélem ez egyúttal Tobi kilétével is kiderűl...
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #14907 Dátum: 12 aug 25, 00:25:05 »

Sok agyalás után végre beugrott mi lehet a hiányzó láncszem Tobival kapcsolatban. A tér-IDŐ jutsuja (amiről már korábban is fejtegettem, hogy valahogyan képes az idő befolyásolására is, nemcsak a tér manipulálására) működhet akár úgy, hogy a "másik" dimenzióban lassan, vagy egyáltalán nem telik az idő.  Mint a DBZ-ben a TÉR és IDŐ kamrájában ( és mint tudjuk Kishi nagy DB fan). Ez megmagyarázná, ha Obito Tobi, hogyan tudott a többiekhez képest megöregedni, és ekkora erőre szert tenni. Persze még mindig fenntartom, hogy Zetsu-hoz fizikai szálak fűzik ( a teste jó része, vagy akár az egész), és Madarával is van közük valahogyan egymáshoz.  Mosolyog
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14908 Dátum: 12 aug 25, 00:33:25 »

Szerintem attól, hogy felélesztette magában a rinnegant, még nem biztos, hogy akkor volt a legjobb formájában. Mármint, azt mondta, hogy nemsokkal a halála előtt ébresztette fel, de ez nem jelenti azt, hogy a hashirama elleni harca után nemsokkal meghalt.
Lehet, hogy 60 évesen sikerült feléleszteni a rinnegant, de tobi nem hozhatott vissza egy 60 éves csávót, hanem úgy oldotta meg, hogy a teste is a legjobb formában legyen (tehát a hashirama elleni harcok idején lévő teste) de emellett meg legyen neki a rinnegan is.

Vagy ugyan ez, csak nem az öregedés problémája miatt, hanem, hogy a hashirama elleni harc után a teste már gyenge volt.

koola: Ezt nem értem, ez hogy magyarázza azt, hogy gyorsabban öregedett meg? Mármint ha abban a térben egyáltalán nem telik az idő, akkor esetleg később öregedne, de nem gyorsabban. ikszdé Meg ez amúgy is túl db-s lenne sztem.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #14909 Dátum: 12 aug 25, 00:35:54 »

Igen,  túl DB-s lenne, de nálam ezt a határt Kishi már amúgy is átlépte a Naruto Kyuubi chakra formájával (SSJ  valaki?) Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 992 993 [994] 995 996 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!