24 szep 22, 11:27:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 990 991 [992] 993 994 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472710 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14865 Dátum: 12 aug 23, 23:44:19 »

Idézet
Zetsu klón: Lehetséges, De ez meg dramaturgiailag lenne marhaság. Tény, hogy eddig Tobi a főgonosz, nem Orochimaru, nem Kabuto, és nem Madara, hanem Tobi, mégha az erő viszonyok át is rendeződnek, óriási csalódás lenne, ha Tobi nem lenne más csak egy klón.

Sztem pont erre volt jó ez a kis átverés. Való igaz, hogy ez így lapos lett volna nem is kicsit. De így hogy most kishi mindenkivel elhitette hogy obito az (jó nem mindenkivel) így a meglepetés erejével bírna hogyha a kövi részben a maszk alatt a rasengannak hála nem azt az arcot látnánk amit felvett, hanem egy eltorzult zetsu arcot. Nevet

Tobi meg nem igazi fő gonosz már ha obito az, legalábbis itt azt mondták, hogy könnyű befolyásolni (ami az egyetlen logikus magyarázat mivel más oka nincs ilyenekre) de ha meg befolyásolja vki akkor már mégsem ő a főgonosz. ikszdé


Nem biztos hogy befolyásolták (sőt szerintem nem) szerintem majd kifog valami derülni (továbbra is úgygondolom hogy Rinről) és az változtatta meg. Ráadásul ez is amellett szól hogy Tobi=Obito. Mért nem tudunk semmit arról mi történt Rinnel? Mondjuk a Pein elleni harcnál Kakashi simán visszaemlékezhetett volna rá mégha röviden is, de pontosan mi történt vele. Csak annyit tudunk, hogy nem tudta megvédeni. Szerintem azért nem tudjuk még mert most lesz fontos szerepe
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14866 Dátum: 12 aug 23, 23:47:09 »

Miért gondolja mindenki hogy egyáltalán Uchiha lehet hogy csak ellopta Madara szemét miután az meghalt.
Mert hányszor is használta eddig a sharingant? Egyszer sem.
De majd a 600. részben kiderül hogy ki ő valójában,vagy nem.

Alapvetően azért mert állandóan hasznáéja a sharingant mégsem esik össze chakra veszteség miatt, amire (tudtunkkal, tehát lehet hogy lesz ez ellen vmi magyarázat) csak egy Uchiha képes.
Naplózva
Merlina
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5


« Válasz #14867 Dátum: 12 aug 23, 23:50:35 »

Na nehogymár csak ennyi volt ez a fejezet Szomorú várok várok várok erre nem is mutatják a tobi arcát... régebben egy fejezetben akár napokat levezettek most meg csak pár percet... nem fer Szomorú de minden esetre tovább fogom nézni  Nevet
Naplózva
MedSon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12



« Válasz #14868 Dátum: 12 aug 23, 23:58:34 »

Idézet
A másik értelmetlen dolog számomra az az, hogy ugye 1 ember 2 db MS-ja két különböző jutsut tud. Pl Ita esetében ez a Tsukuyomi és az Amaterasu. Ezzel szemben most Tobi és Kakashi MS szemei ugyanazt a jutsut tudják. A MS formája ugyanaz, azaz egy "helyről származnak" szóval számomra ez értelmetlen.

Tény hogy mind kettő szem tér-idő teknikát használ de ha jól megnézed kakashi messziről tud átküldeni dolgokat a kamui val míg tobi nak pont az ellenkezőét tudja azaz magába szívja. Ennek már csak a tovább fejlesztett változata hogy magát is átpakolja máshova. Ha tobinak is meglenne az a képessége mint kakashinak lazán kezdhette volna azzal a harcot hogy mindenkit átküld.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #14869 Dátum: 12 aug 24, 00:06:13 »

Nem lehet Obito. Kakashi abba beleőrülne. Még nem derült ki semmi, de így is sokkot kapott, ha meg mégis Obito Tobi... nem élné túl sztem.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #14870 Dátum: 12 aug 24, 00:11:39 »

Azért ez túlzás, kakashi nem az az öngyilkos fajta, sem az aki szívrohamot kapna ha meglátná obito arcát. Ló persze megviselné, meg az is lehet hogy magát hibáztatná a történtekért, de majd max naruto visszarángatja a helyes útra. Nevet
Már ha obito lesz, amit azért remélek, hogy nem. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #14871 Dátum: 12 aug 24, 00:34:02 »

 Egyébként érdekes, hogy mindenki lehetséges Uchihákat keres Tobi kiléténél, viszont figyelembe véve mostmár, hogy szinte biztos, hogy Obito szemét használja, így kizárhatjuk az Uchihákat, hiszen minek kellett nekik az ő szeme? Talán Madara öccse marad itt a lehetséges jelöltek között ez alapján, viszont ha életben volt és kellett neki egy Uchiha szem, akkor jó sok időt várt rá, ráadásul közben elvileg meghalt a báttya is, akinek nyugodtan örökölhette volna a szemeit, szóval én őt is kihúznám. Tehát lehet gondolkodni szerintem, kit ismerünk a történetből aki nem Uchiha de lehet Tobi, mert eddig nem sok ilyen tippet olvastam.
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #14872 Dátum: 12 aug 24, 00:42:12 »

 Amúgy Kishi nagyon belebonyolódott ebbe a Ki is Tobi? szálba, és nem vagyok benne biztos, hogy ő mindvégig tudta ki is lesz. Vagyis tudta, csak közben változtatott rajta.
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #14873 Dátum: 12 aug 24, 00:48:51 »

Szerintem tudta ő, csak minket akar/t mindig becsapni. Trükközik.  Nevet Mi vagyunk azok, akik már belezavarodtak ebbe a témába.
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14874 Dátum: 12 aug 24, 00:57:30 »

A kamuival kapcsolatban viszont valamit nem értek. Ha jól emlékszem amikor a Yondaiméval harcolt, akkor azért is vesztett mert vagy szilárd tudott lenni és támadott, vagy átment rajta minden. De itt azt mondja hogy megtudja csinálni, hogy csak a testének egy bizonyos része kerüljön át a másik dimenzióba. Akkor a Yondaime ellen mért nem hagyta a kezeit a láncokkal ebben a dimenzióban minden mást meg átküldött volna oda, akkor nem kellett volna megszilárdulnia és a hátába kapott rasengan mit sem ért volna. Lehet még nem ismerte annyira a technikát mert nem egész egy éve volt még csak meg neki (kis gonoszan megint belecsempésztem egy kis ObitotXD)
Naplózva
Zankoo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #14875 Dátum: 12 aug 24, 05:28:46 »

Szerintem is Obito lesz, mivel ha emlékeztek az MS-hez nagyon sok csakra kell, Kakashi bele is halt már a használatába Pain ellen, következtetés: Csak Egy Uchiha tudja folyamatosan használni az MS-t és ha a maszk alatt egy Uchiha van akkor az csak Obito lehet, mert egy másik Uchiha minek lopna szemet ha van sajátja ?
Naplózva
rocketm980
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #14876 Dátum: 12 aug 24, 07:06:42 »

Kakashi mondott egyébként még régebben olyat, hogy bármikor felismeri Naruto, Sasuke és Sakura chakráját. Akkor, ha tényleg Obito a maszkos, eddig hogyhogy nem ismerte fel Kakashi?
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14877 Dátum: 12 aug 24, 08:14:28 »

Szerintem egy zetsu által kavart obito/madara hibrid lesz. egyébként azt nem tartom kizártnak én sem, hogy az idők folyamán több tobi/masked man volt. 
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14878 Dátum: 12 aug 24, 08:23:51 »

Ezekkel a hibrid "ötleteitektől" agyvérzést kapok ez nem egy d kategóriás sci-fi  ikszdé  továbbá meg az hogy sok chakrát igényel egy dolog de Nagato is használta folyton a rinnegan 6 útját!!! ami kicsit többe kerül. 6hullát irányított chakrájábal és még trükközött is velük.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14879 Dátum: 12 aug 24, 08:54:04 »

Zetsu klón: Lehetséges, De ez meg dramaturgiailag lenne marhaság. Tény, hogy eddig Tobi a főgonosz, nem Orochimaru, nem Kabuto, és nem Madara, hanem Tobi, mégha az erő viszonyok át is rendeződnek, óriási csalódás lenne, ha Tobi nem lenne más csak egy klón.

Japánoktól egyébként nem áll távol a Chrono Crossban és a FF9-ben is eljátszották ezt, hogy a játék végéig kergetett főgonosz nem is az volt, hanem valaki teljesen más.
Egyáltalán nem biztos, hogy nem oro lesz az a végén.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 990 991 [992] 993 994 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!