24 szep 22, 07:14:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 986 987 [988] 989 990 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472320 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #14805 Dátum: 12 aug 22, 21:32:46 »

zolee92
Nem kell magyarázni Kisame volt az első akinek beadta, hogy ő Madara. Vagy hasonlít Madarára, vagy csak Kisame nem látta róla a szobrot így nem tudta ki az. Elég volt bizonyítéknak, hogy erős+sharinganja van és azt állítja ő Madara Nevet
Naplózva
Mattessz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14806 Dátum: 12 aug 22, 21:33:43 »

Szemeket, halottól is el lehet venni.Itachi is meghalt mielőtt elvették tőle. Illetve, nem is kell szerintem nagyon sietni, mert a narutoverse-ben a szemek nem rohadnak ki egyhamar: nagato sem egynapos hulla volt szerintem amikor megszerezték a rinneganját Mosolyog
Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #14807 Dátum: 12 aug 22, 21:42:15 »

Én már csak azt nem értem, ezt hogy fogja kimagyarázni Kishi, bárki is legyen Tobi:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4

Azért nevezi Mizukage-nak, mert mint Kisame visszaemlékezésében láthattuk, ő irányította egy ideig a sanbi jinchuuriki-jét, a harmadik Mizukage-t, ekkor találkozott vele Kisame is.
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14808 Dátum: 12 aug 22, 21:43:14 »

Második olvasásra észrevettem egy-két dolgot:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/598/14 Itt a 4. képen Kakashi szeme vérzik, tehát úgy látszik az ő szeme is romlik az MS használata miatt.

És egy kis baki: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/598/13 itt szintén a 4. képen Narutonak újra sima szeme van a Kyuubi-é helyett.  Nyelvesít
Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14809 Dátum: 12 aug 22, 21:47:53 »

Sziasztok! Most olvastam el a mangát. Nagyon kíváncsi vagyok hogy ki Tobi már várom a következő fejezeteket mert nem csak kiderül hogy ki ő hanem biztos most jönnek majd a háttér régi történetek a meg magyarázások Mosolyog Ugye sokan arra tippelnek: Zetsu klónos Madara, Izuna, Tobi stb.. mekkora lenne már ha az összes találgatásból egy se jönne be és Kishi mást mutatna fel Mosolyog
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14810 Dátum: 12 aug 22, 22:13:07 »

Engem sokáig a hosszú haj zavart meg. De nagyon ott van a manga a szeren. de nem tudom ezután hogy lesz az egész mivel kakashi kidőlt. LEhet hogy ezúttal mint pein ellen, itt is meghal?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14811 Dátum: 12 aug 22, 22:14:12 »

Sziasztok, valaki esetleg meg tudná mondani hogy itt (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/598/5) Kakashi szavai (SHI... KASHI...) mit is jelentenek? Vagy én nézek be nagyon valamit, vagy ez egy szó amit nem ismerek Technikai KO Ötlet?
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14812 Dátum: 12 aug 22, 22:17:40 »

Szerintem egy szójáték. Kakashira rímel és azt jelenti: azonban, bár, de
Naplózva

Mattessz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14813 Dátum: 12 aug 22, 22:18:41 »

Szerintem, most hogy naruto mind2 két dimenzioban ott van igy már nem lehet sok akadálya  annak h legyőzze, csak egyszerre kell támadni és akkor az egyik tuti eltalálja
Naplózva
Zannah
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157




« Válasz #14814 Dátum: 12 aug 22, 22:26:12 »

Van egy olyan érzésem nekem is, hogy jövőhéten helyszínt váltunk... vagy nem derül ki, hogy ki Tobi. Kishi szereti húzni az idegeinket.

De addig is: tumblr-ön találtam, ezzel nyugtatják a tobi=obito ellenzőket/támogatókat:

" plot twist: tobi can't be obito
because he's actually rin "

Ez lenne aztán a csattanó.  Nevet ne vegyétek komolyan
Naplózva

My future is not where my dream is... My dream lies in my past where it has always been.
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14815 Dátum: 12 aug 22, 22:27:41 »

Ááááá...
Kishi szerintem a legelejétől tudta, hogy ki lesz a maszkos. Túlságosan jól hintette el a külömböző nyomokat itt-ott mintsem, hogy ne tudta volna.
Másrészről egy jó író tudja, hogy merre tartanak a karakterei.
Naplózva

Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14816 Dátum: 12 aug 22, 23:27:36 »

Én egyelőre szentül hiszem, hogy Tobi nem Obito, ha mégis ő lenne valami elképesztő jó magyarázatot kell adnia Kishinek. Vegyük például, azt, amikor Tobi bemutatkozott Kisaménak, hosszú hajjal tette ezt, tehát ez a róka támadás előtt volt, közben megnöveszti majd megint levágja?....Obito ilyen rövid idő alatt egy marha erős kagét az irányítása alatt tartson?...Másrészt amikor Tobi Minatoval harcol, meglepi, hogy Minato kiteleportál, illetve hogy betudja vinni a Rasengant...Obitonak tudnia kellett mégis mire képes a Mestere, hisz párszor látta harcolni.

Harmadrészt Tobi az MS-t úgy használja mint egy EMS-t, fájdalom és minden mellékhatás nélkül, ha esetleg más Uchiháról lenne szó, akkor a beültetés után a mintázatnak meg kéne változnia, ha viszont tényleg Obito az, miért nincs semmi mellékhatása? Miért nem vakult meg? Kakashinak is romlott a szeme, hisz mondta is, másrészt mivel nem Uchiha neki a mellékhatása abban merül ki, hogy rettenetesen elhasználja a chakra készletét.

Ez eléggé hasonlít Tobira (lehet nem is uchiha eredetileg? ) , csak neki nagyobb chakra készlete van és elképzelhető az is, hogy azért tudja teljesen kihasználni a Kamui erejét, mivel megvan benne az Uchiha dns is.

Másrészt valóban mi értelme lenne egy teljesen felesleges személy arcát takarni, hacsak a másik arcféltekével nincs valami turpisság, lehet neki ott jött ki Hashirama dnse, két arcú?! Nevet

Utolsó érvem....Madara akkor halt meg, amikor Nagato még gyerek volt, viszont ismeri Tobit és tudja, hogy ez az ő műve, viszont Obito ekkor még az apja tökében se volt. Nevet Ez viszont eléggé borítja az Obito = Tobit, de még bármilyen magyarázat jöhet erre is...

Naplózva
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #14817 Dátum: 12 aug 22, 23:42:28 »

Mindenképp valami fontos személy lesz vagy olyan fontos személy akit nem ismerünk csak legenda... és szerintem akik a Zetsus Obitora tippelnek szerintem badarság, most lehet hogy Minato harc közben fura anyag vállt le a kezéről meg Danzou harc alatt letépte. De ez attól van szerintem hogy megvan neki a Hashirama DNS.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
samat
Vendég
« Válasz #14818 Dátum: 12 aug 22, 23:44:31 »

Igen ezzel megmagyarázható hogy azért trutyis a keze és teljesen egyet értek Sobbival de 1 hétig megint semmit sem fogunk tudni  Szomorú
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14819 Dátum: 12 aug 23, 01:00:28 »

Mi van ha Tobi Obito feltúrbózott klónja aki Zetsuból készült, vagy aztán belőle Zetsu? Az eljárással fizikailag öregíthették, és megmagyarázná mért van két szeme, és lehet a képességeit is tudták fejleszteni, így lett táposabb, persze kérdés hogy vajon ki klónozta, hisz Madara Obito halálakor már halott volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 986 987 [988] 989 990 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!