24 szep 22, 06:39:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 985 986 [987] 988 989 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472282 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14790 Dátum: 12 aug 22, 19:28:55 »

Az egy ordas nagy fake. Ilyen nincs nem is volt és nem is lesz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #14791 Dátum: 12 aug 22, 19:30:48 »

2 hiba is van benne:
1.: Ez a videó 2010-es.
2.: A kamu fejezetben a maszk az a régije ami már rég széttört.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #14792 Dátum: 12 aug 22, 19:33:02 »

xXKiraXx bocsi akkor ugy mondom,hogy ne felecsd el 2 szem egyesitve lett Madara-Izuna.Igy értetem jogosan övé is aza a rinnengan szeme.Mint most Itachi-Sasuke.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 19:46:51 írta Pein7 » Naplózva
mogrun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #14793 Dátum: 12 aug 22, 19:35:16 »

Nos, ha Tobi az általatok felsorolt ismert uchihák egyike lenne, akkor minek a maszk? Miért akarná, hogy ne ismerjék fel?
Szerintem Tobi a hétköznapi életben is ismert személyiség. Lehet, egy falu befolyásos vezetője, tiszteletben álló tanácsadó stb. (Hasonlóan: Zorró, Batman.) Obito nem lenne olyan csattanó, mint például a hokage öreg tanácsadója.  Gondolkozik

Másik..., hogy is áll a Naruto harc?
Naruto - kezdetben legendásan erős, mára már csak ruhaszaggatásra jó - rasenganja széttöri a másik dimenzióban Tobi maszkját. A klónt valószínűleg otthagyja Tobi elporladni és visszalép a kiinduló dimenzióba. Ott ugyebár Kakashi kifeküdt, Bee leláncolva, az igazi Naruto elpattintott egy bijuu bombát, amitől valószínűleg átrendeződik a környék. A bombától Kakashi meghal vagy Gai elviszi a helyszínről. Viszont nem tudják ezután Tobit megsebezni.

Végül, a 600. résznél megérkezik Madara, hogy kezdjen valamit a rókadémonnal. Tobit sem tudták lenyomni, de Madarával kiegészítve az ellenséget, még ennyi esélyük sem lesz.

Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14794 Dátum: 12 aug 22, 19:56:54 »

Tobit csak azért nem tudták leverni mert eltalálni sem tudták..
Madarával annyival könnyebb a helyzet hogy nem megy át semmilyen dimenzióba
Naplózva
Dratus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 19


« Válasz #14795 Dátum: 12 aug 22, 19:59:04 »

Obito nem lenne olyan csattanó, mint például a hokage öreg tanácsadója.  

Egyrészt: Obito lenne az igazán nagy csattanó, mert nagyon sokan elvetik mondván hogy meghalt...
Eddig a részig én is az Izuna pártiak tagja voltam, de valami megragadt, méghozzá:

Ugye Kakashi és a kiscsapat a Rejtett Fű Falu felé vette az irányt (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/239/14)
Zetsu vajon milyen nindzsa lehetett? Vagy honnan jöhetett? Honnan tudhat ennyit? Miért bízik benne Tobi?
Miért bízik ő Tobiban?

Elmélet: Zetsu és Madara talált rá Obitora félig holtan. Zetsu kipótolta a fél testét, így megmaradt a sharinganja. Rin meghalt, felébredt a Mangekyou. (Ez mondjuk elég kérdőjeles, mert nem tudni Rin mikor halt meg, viszont az biztos hogy a 4. halálakor már rendelkeznie kellett a a Kamui-val.)
Madara picit manipulálta, szeretkezz legyen béke ne háborúzz!
Bla Bla, közben Madara terve a világuralom volt.
Így lett Obito Tobivá, a maszk pedig az inkognitója megőrzéséhez kellett. Nem tartom azt sem kizártnak, hogy Madara tervének része volt az hogy Tobi kiadja magát Madarának.
Az pedig (elnemhangzott kérdés) hogy Tobi miért kapott frászt amikor meglátta az edo Madarát a dobozban szerintem kézenfekvő. Más tervei voltak, tudta hogy Madara képes feloldani a jutsut, és ő nem akart vele ujjathúzni. Valószínűnek tartom hogy ismerte, vagy rájött a világuralmi tervre.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 19:59:43 írta Dratus » Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14796 Dátum: 12 aug 22, 20:02:43 »

Az is elég vicces volt, hogy meghirdette a háborút, mivel ha titokban szervezkedik és akkor értelem szerűen a semmi miatt nem fognak össze a shinobik, sőt még a jinchurikiket sem helyezik biztonságba..akkor sokkal nagyobb lett volna az esélye a győzelemre
Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #14797 Dátum: 12 aug 22, 20:07:16 »

Picit off: Milyen marha idegesítő lehet amúgy Tobinak hogy a 4. is sokkal gyorsabb volt nála, majd elcsöpögött, most Kakashi is sokkal gyorsabb nála, és a hőn szeretett maszkja bánja. Amúgy lehet ebben az Obito dologban valami.
Sammy Blaze: Ezzel teljesen meggyőztél. Tobi lehet Obito akinek a testét kipótolták Zetsuval??Mosolyog Nekem reálisnak tűnik Mosolyog

De a kő Obito jobb oldalára zuhant le, és mikor a Yondaimével harcolt, akkor pedig a bal karja folyt el. xD
De elég közröhej lenne ha most a rasengan átrendezné hőn szeretett Tobink arcát, így maradhat "Senki" xD
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 20:19:12 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
qwert90
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Válasz #14798 Dátum: 12 aug 22, 20:18:58 »

nem csak a jobb oldalára zuhant utána az egész testét betemette a sziklák sokasága
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #14799 Dátum: 12 aug 22, 20:23:09 »

Akkor lehet, hogy ki lett bélelve. Eddig én is, Obitora tippeltem, csak azt nem tudtam, hogy ha a sziklák szétnyomták, akkor miért nem lapos, de így már összeáll a kép...
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14800 Dátum: 12 aug 22, 20:28:07 »


Egyrészt: Obito lenne az igazán nagy csattanó, mert nagyon sokan elvetik mondván hogy meghalt...
Eddig a részig én is az Izuna pártiak tagja voltam, de valami megragadt, méghozzá:

Ugye Kakashi és a kiscsapat a Rejtett Fű Falu felé vette az irányt (http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/239/14)
Zetsu vajon milyen nindzsa lehetett? Vagy honnan jöhetett? Honnan tudhat ennyit? Miért bízik benne Tobi?
Miért bízik ő Tobiban?

Elmélet: Zetsu és Madara talált rá Obitora félig holtan. Zetsu kipótolta a fél testét, így megmaradt a sharinganja. Rin meghalt, felébredt a Mangekyou. (Ez mondjuk elég kérdőjeles, mert nem tudni Rin mikor halt meg, viszont az biztos hogy a 4. halálakor már rendelkeznie kellett a a Kamui-val.)
Madara picit manipulálta, szeretkezz legyen béke ne háborúzz!
Bla Bla, közben Madara terve a világuralom volt.
Így lett Obito Tobivá, a maszk pedig az inkognitója megőrzéséhez kellett. Nem tartom azt sem kizártnak, hogy Madara tervének része volt az hogy Tobi kiadja magát Madarának.
Az pedig (elnemhangzott kérdés) hogy Tobi miért kapott frászt amikor meglátta az edo Madarát a dobozban szerintem kézenfekvő. Más tervei voltak, tudta hogy Madara képes feloldani a jutsut, és ő nem akart vele ujjathúzni. Valószínűnek tartom hogy ismerte, vagy rájött a világuralmi tervre.
Nagyrészt egyetértek. Azt már én is kifejtettem régebben, hogy Kabuto előtt azért dermedt le Madara láttán, mert esze ágában sem volt visszahozni az élők sorába. Vagyis csak eljátszotta Madarának az illedelmes kis fegyverhordozó szerepet. Az erő kellett neki a béketeremtő tervéhez. Valószínűleg Zetsut is átverte, mert Nagato halálakor azt mondta neki, hogy nem ez volt a terv.  Kakashit hogyan is hibáztathatná Obito, mikor ő maga is élt, mégsem védte meg akit szeret. Talán pontosan ezért is akarja a "végső békét" és szajkózza a "nincs szükség hősökre" szöveget. Ugyanis Kakashi fogadalmat tett, nem tudta betartani és azóta is emészti. Az ő terve sikere esetén az ilyen önmarcangolásnak is véget vetne.

Múlthéten is írtam. Bárki is lesz Tobi, nagyon sok kérdést vet fel sajnos.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #14801 Dátum: 12 aug 22, 20:45:39 »

Tobi legyen az bárki is egy büszke uchiha, és lehet csak szimplán a sharingan miatt mondja a kölcsönkapott erőt. Mármint, hogy neki gyárilag is volt(csak cserélgette). Az itt inkább a kérdés, hogy honnan tudták, hogy egy frissen felébredt sharingannak milyen ereje lesz majd később. Sok uchiha halt meg biztos a háborúkban miért pont Obitó szeméért ment el valaki?

Vagy begyűjtött annyit amennyit csak tudott és próbálgatta melyik mire jó. Ott vagy egy csomó befőttesüvegekbe rakva, lehet még kategorizálta is melyik mit tud:
12 amatesu
3 tsukuyomi
1 kamui
maradék 200 meg jó lesz izanagira
Na jó talán mégsem Nevet
Naplózva
Mattessz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14802 Dátum: 12 aug 22, 21:16:23 »

Sziasztok! Régóta olvasom a fórumot, de most döntöttem úgy először ,hogy írok is a témában. Szerintem a tobi=obito dolog vakvágány, nagyon sok dolog szol ellene, de ezt már mindenki tudja, hetek ota erről szól a fórum, ráadásul agyhúgykövet kapnék ha Kishimoto ezt hozná be dologba. Nekem a legjobb tippem Kagami Uchiha lenne. Először is ő elég öreg lenne, ahhoz, hogy tudjon a dolgokról, másrészt olyan ismerettségei is vannak(danzou, hiruzen) amik nagyon sok belső információhoz hozzájuttatnák(védőmezőn bejutni, jinchuriky 10 honapos terhesség). A korához, illik azis, hogy mondja Minatoéknak, hogy milyen rég óta várok erre, lehet h ezt arra érti, hogy végre szerzett egy olyan sharingant(Obitoé) aminek a képességei hasznosak a számára. Ezek közül is a Danzouval való kapcsolata  a legfontosabb, szerintem. Ezért is lehetett mérges, hogy elpusztította Shishui szemét, amikor az volt megbeszélve, hogy majd megkapja tőle. Tudjuk, hogy Danzou is próbálkozott a 6 út elérésével, magába is ültette hashirama dns-t. Tudjuk, hogy Orochimaru Danzounak volt az embere és hogy ő is kísérletezett hashirama dns-ével. Ehhez jönne hozzá az is, hogy Tobi teste Zetsu állagú(mellesleg nagyon érdekesnek tartom, hogy http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/597/4 itt csak a sérült rész néz ki emberinek). Azt is tudjuk,  hogy Zetsut az első dns-eből hozták létre(nem tudom páran honnan veszik, hogy a fű országából származik). És az, hogy eddig csak tobi és Zetsu kilétét nem ismerhettük meg, ez arra enged következtetni, hogy nagyon sok közük van egymáshoz, szerintem tobi hozta létre Zetsut. Illetve itt még nagyon fontos dolog az a tekercs amit orochimaru bunkerében találtak, amivel az egész háború irányitását a kezükbe vehetik, szóval elég sok köze kell, hogy legyen Tobihoz. Így szerintem ennek a három embernek (tobi, Oro, Tobi(kagami)) elég sok közük van egymáshoz, már csak a közös kísérletezés miatt is. Az, hogy nagyon sok sharingant összegyűjtött simán beleillik a képbe(hisz segített kiirtani a klán, bár erre nem látom az indítékot), bár szerintem az első nagy hajú maszkos aki végülis a klánirtásban benne volt, az igazi Madara lehetett, neki még az indítéka is megvolt hozzá. Aki később átadta a maszkos kilétet stb, ez még azt is igazolná, hogy madara és a maszkos közös tervet képviselnek, bár azt nem tudom, hogy találkozhattak.... Illetve, szerintem biztos, hogy Uchiha volt , ha ismer uchiha technikákat.
Nálam így kapcsolódik, össze ez a három ember, illetve még egy kis plusz: http://images.wikia.com/naruto/images/1/19/Tobi%27s_left_Sharingan.png
http://images.wikia.com/naruto/images/7/73/Kagami-Uchiha.png
Az a szemöldök elég hasonló, illetve a szemöldök és az orr közötti kis kiszélesedett rész.

Üdv  Mosolyog
Naplózva
zolee92
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #14803 Dátum: 12 aug 22, 21:25:24 »

Én már csak azt nem értem, ezt hogy fogja kimagyarázni Kishi, bárki is legyen Tobi:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/404/4
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #14804 Dátum: 12 aug 22, 21:28:26 »

Nem biztos, hogy azok a szemek a faluból vannak. Lehet azokat inkább a csatamezőn gyűjtögette be. Bár nem olvastam utána, hogy halál esetén mi történik a sharingannal, de akikét eddig láttuk azokat még élőktől vették el. Nem gyengén morbid lenne ha azokat a szemeket mind élő emberekből szedte volna ki. Ha Tobi nem Obitó amire meg van az esély, és nem lehet előre tudni melyik sharingan mire lesz képes ha továbbfejlődik, akkor ki tudja hány szemet "húzott fel" mangekyo szinte mire talált egy hasznosat. Az is kérdéses, ha egyszer ilyen értékes ez a szem miért nem gyűjtötte be Kakashitól a párját, még korábban amikor nem tudta így használni?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 985 986 [987] 988 989 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!