24 szep 22, 05:21:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 984 985 [986] 987 988 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472147 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14775 Dátum: 12 aug 22, 17:20:31 »

Ha pedig ő Obito akkor nagyon durva magyarázatot kell adnia arra, hogy ez miképp is lehet. Mert akkor nemtom miért is pofázott be Konan-nak hogy ő adta nagatonak a rinnegant + ő javasolta Yahikonak az akatsuki létrehozását, mert a 3 kölök előbb létezett mint ő,s további sok fontos dolog is beleesne Kishi gigászi méretű plot-hole nevezetű szemetesládájába...

Talán azért, mert Uchiha és mert Madara után a második legerősebb Uchiha...

Azt ne feljetsd el, hogy Konan nem tudta ki Tobi és valószínűleg Nagato sem. Illetve de, csak ők úgy tudták, hogy ő Uchiha Madara, azt pedig tudjuk, hogy Madara ismerte Nagatót, szóval teljesen logikus, hogy Konan előtt ilyeneket mondon, hiszen Konan számára ő nem "Tobi" volt hanem "Madara", fennt kellett tartania ezt a látszatot. Amit ott mond azt mint "Madara" mondja, vagyis ha igaz a dolog, akkor Nagato rinneganja Madarától van és nem tőle.

Nem hinném, hogy Izuna lenne a második legerősebb Uchiha, csak annyit tudunk, hogy ő volt a második Mangekyou használó.
Amúgy még ha ő is a második legerősebb Uchiha az nem jelenti azt, hogy egy másik uchiha szemét jobban tudná használni mivel a szemek csak testvérek közt cserélődnek jól. Az oké, hogy nem kerülne neki annyi chakrába valószínűleg, de attól még ugyanúgy idegen lenne neki és "kölcsönvett erő".
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 17:21:48 írta Exkirion » Naplózva

Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14776 Dátum: 12 aug 22, 17:26:55 »

Na szval HA Obito az akkor szerintem ez történhetett:
Obito megtalálta valami vén felgyógyította vagy valami(fogalmam nincs erre nem tudok magyarázatot) Miután Obito összekapta magát elindult konohába de álcázva magát nehogy felismerjék és valami zombinak nézzék( és visszadugják a földbe mint Luffy  ikszdé )És amikor meglátta Kakashit és Rint és látta hogy szeretik egymást akkor felgyulladt benne a gyűlölet tüze így világgá ment és bosszút forralt.Ment mendegélt és egyszercsak találkozott az Uchiha Madarával.Szövetkeztek Obito felvette a Tobi nevet megölte Rint feldoppingolta magát és ráküldte konohára a rókát.(Lehet hogy hülyeség lehet oltogatni  Mosolyog )
Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #14777 Dátum: 12 aug 22, 17:35:32 »

Szerintem Obitonak épp elég oka lenne a Hold Szeme tervhez, hogy ezzel akadályozza meg a leendő háborúkat. Végülis nem az a terve hogy uralkodjon és mindenki leboruljon előtte stb. hanem "csak" békét hozni, igaz agymosás árán. Ha valaki akkor ő megszenvedte a háborút, és ki tudja mit mondott neki Madara, vagy valaki más.

Én így látom ami történt:
1., Madara megküzd az első hokagével, elveszi a dns-ét.
2., Létrehozza Zetsut és felerősíti magát a DNS-sel. Felébred a rinneganja, de továbbra is él, igaz már öregember.
3., Megtalálja Obitot és Zetsu segítségével rendberakja, és oktatásban (agymosásban?) részesíti.
4., Nagatonak adja a Rinnegant, és meghal öregkorában, várva hogy Zetsu, Nagato és Obito majd beteljesítik tervét és fel is támasztják
5., Obito valami miatt változtat a terven, és nem éleszteti fel Madarát Nagatoval. Lehet hogy azért mert Madara eredeti terve nem is a Hold Szeme, hanem egy világ amiben ő uralkodik? Vagy Rin esetleges halál változtatta meg?.
6., Megpróbálja elpusztítani Konohát, valszeg mert nagyon pipa Rin halála miatt.
7., Megtudván hogy az Uchihák lázadni akarnak, Itachival kiirtja a klánt, talán azért hogy elkerülje a következő háborút, ezt nem értem...
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14778 Dátum: 12 aug 22, 17:38:24 »

Neked öregnek tűnt Madara? Nekem nem szóval valszeg nem élte meg az öreg kort:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #14779 Dátum: 12 aug 22, 17:39:38 »

Mondta Kabuto hogy módosította az edo tenseit hogy olyan legyen mint fénykorában
Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #14780 Dátum: 12 aug 22, 17:40:18 »

Rin haláláért nem teheti felelősségre kakashit, hogy nem tudta megmenteni.. szerintem ez hülyeség. Pláne, egy ilyen dolog miatt, hogy megalapítja az akatsukit, a bjuukat összeakarja gyűjteni, feléleszteni a 10 farkút és elpusztítani a világot? mert Rin-t nem tudta megmenteni Kakashi? hm.. Obito miért tenné ezt?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 17:40:54 írta Suigetsu » Naplózva
wolfarkas
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 83


« Válasz #14781 Dátum: 12 aug 22, 17:42:18 »

Hát de épp ez az hogy nem akarja elpusztítani a világot, hanem ki akarja mosni az emberek agyát, meg Kakashit szerintem se hibáztatja, ha hibáztatná már rég megtámadta volna, lenne rá alkalma
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #14782 Dátum: 12 aug 22, 17:43:48 »

Viszont aki nagatonak adta a rinnegant meg ilyenek az még simán lehetett az igazi madara is... Hiszen tobi csak mondta hogy ő volt, de attól még lehetett az igazi madara is elvégre azt mondták, hogy még jó darabig élt erről bővebbet nem tudunk...
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14783 Dátum: 12 aug 22, 18:08:08 »

tobimara a 2.hokage aki meghót...
2 obito nem tobi....hátmár mér ne,ha eltöltesz pár napot egy szikla alatt étlen szomjan vaksötétben, magadra hagyva akkor lehet, te is bepöccensz egy kicsit...nagyon, esetleg megbolondulsz...pláne, ha egy olyan overkill figura talál rád mind Madarász Ubul, akiről tudjuk, hogy tud hatni az emberekre.
Véleményem szerint még mindíg obito lesz tobi.
Ez az arc továbbra is erőltetett, ötlettelen és vontatott, és ideje lenne lezárni már.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 22, 18:14:59 írta kornel » Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #14784 Dátum: 12 aug 22, 18:21:27 »


Ez az arc továbbra is erőltetett, ötlettelen és vontatott, és ideje lenne lezárni már.

KB Másfél év még és a manga is véget ér, ha a legfrissebb infóim nem csalnak
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14785 Dátum: 12 aug 22, 18:41:34 »

Az hogy Tobi Konannek mint mondott eléggé irreleváns hisz azt is mondta hogy ő küzdött a Shodaiméval pedig az ugye tuti az IGAZI Madara volt, szóval ott simán leírhatta Madara cselekedeteit. Hogy mért lett gonosz? Ez az ami kiderülhet, hisz Nagato sem gonoszként kezdte, és nem telebeszélték a fejék hanem megökték(te) a legjobb barátják (Obito esetén alias Rin akiről semmit nem tudunk). Nagato is mondja hogy Narutoban az az egyedi hogy semmi sem téríti le az útjáról, úgyhogy hiába volt Obito hasonló simán rossz útra térhetett (Orochimaru is eleinte csak a szüleit akarta visszahozni, Sasori is a szüleit hiányolta, Nagato a barátját és a szüleit, Sasuke is rendes kisgyerek volt, itt a Naruto univerzumban az igazán fontos gonoszok okkal lettek azok).

Valaki írta is és egyetértek hogy számomra is az első jel arra hogy Tobi=Obito maga a Kakashi Gaiden volt hisz hasonló, sőt a sztori szempontjából fontosabb, dolgokat tudtunk meg visszaemlékezésből, akkor miért kellett Kakashinak külön adni egy sztorit? Talán nem is ő volt a legfontosabb? Lehet hogy a főgonoszt nem Sasori halálánál láttuk először?

Persze még mindig csak 98%, hogy ő Obito hisz valóban nem tudjuk honnan ismerhette Madarát (személyesen) hisz, 1: Tobi nem ismerte az Edo Tenseit (Kabuto magyarázta el neki), 2: Madara valóban egyértelműen utal arra hogy ismeri.

Ha ő Obito, vagy ha nem, Kishimotonak mindkét esetben komolyan át kell gondolnia, hogy töltheti ki ezeket a lyukakat.
Naplózva
alfa245
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14786 Dátum: 12 aug 22, 19:04:44 »

Egyébként kerestem valamit, és véletlenül ezt találtam:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/397/5
Szerintem az alsó kép eléggé hasonlít Obitóra.
Naplózva
herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #14787 Dátum: 12 aug 22, 19:07:44 »

Hagyjátok már ezt az Obito=Tobi baromságot. Maga Tobi mondta hogy az előző nidzaháborúban szerezte azt a szemet,és mint tudjuk,szép nagy szemgyüjteménye van.Ha az a sajátja lenne,azaz ő lenne Obito,nem azt mondaná hogy az előző háborúban szerezte.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14788 Dátum: 12 aug 22, 19:18:46 »

A dolog még ott is hibázik hogy Madara nem élhetett Obitoig és az i shogy Tobi sarkalta Nagatot az Akatsuki létrehozására ami megintcsak nagyon rég volt.
Naplózva
Renny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2



« Válasz #14789 Dátum: 12 aug 22, 19:27:36 »

http://www.youtube.com/watch?v=zxrp4dlXodc&feature=related

Who's this? Nevet Nem tudom,hogy ez a kép eredeti e vagy hogy honnan van,de én rohadtul nem tudok rájönni,hogy ez kinek az arca..Mosolyog

Egyébként tényleg nagyon kézenfekvő már a Tobi egyenlő Obitó magyarázat,de nekem ez akkor is nagyon kiszámítható lenne,nem erről híres Kishi mester.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 984 985 [986] 987 988 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!