24 szep 22, 07:27:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 973 974 [975] 976 977 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472345 alkalommal)
0 Felhasználó és 79 vendég van a témában
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14610 Dátum: 12 aug 13, 12:06:05 »

Nekem lenne egy érdekes kérdésem :

Amikor Sasuke és Naruto találkoztak, Sasuke képes volt a Sharingannal Naruto belső világába lemenni és ott hatást fejteni...akkor Tobi simán lemehetne oda és mondjuk börtönbe zárhatná vagy Naruto ellen fordíthatná a 9farkút.
Hiszen amikor Naruto anyjából szedte ki a 9farkút, akkor is lement és ott megigézte...
Mi a véleményetek?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 12:07:49 írta Reigun » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14611 Dátum: 12 aug 13, 12:34:15 »

E nem igaz. Akkor kurama eleve gonosz volt másik meg az genjutsu volt. Amivel kis mertekben be fojasolta. Most nem hiszem hogy kurama engedelmeskedne vagy naruto hagyná ezt
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #14612 Dátum: 12 aug 13, 13:33:44 »

Csumi a fejezet tetszett, bár a harmadik oldalnál rájöttem hogy csak idő húzás lesz az egész, főleg mikor vissza emlékezik Jirayra meg Minatora(azt hittem eret vágok magamon annál a résznél) egyre kíváncsibb vagyok ki Tobi, mivan a maszkja alatt meg ilyenek.

Nos, elsőnek üdv mindenkinek, másodjára. Az a lehetőség másban is felmerült, hogy Obito nem más, mint Madara testvére? Ez magyarázat lenne arra is, hogy harcolt az elsővel, az erejére is. Arra meg, hogyan lett ismét szeme, nem nehéz magyarázatot találni, vagy kitalálnia a kedves művész úrnak.

Én ezt egy kicsit máshonnan közelítem meg: Obito szüleiről tudunk valamit? mivan ha Madara, az apja vagy valamilyen rokonságban vannak. Ez is előfordulhat, most mindenki jöhet az idővel meg ilyenekkel hogy nem egyezik, ez csak egy felvetés, egy ötlet, semmi más.

béke
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 13:34:47 írta methodman94 » Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14613 Dátum: 12 aug 13, 14:06:54 »

Kakashi (és Obito) most 30 éves.
Naruto 16.
Obito 13 évesen halt meg, ha minden igaz.
Mourase, már kifejtettem: Databook szerint Kakashi 30 éves, és mivel obitoval egyidősek, és obito 13 évesen halt meg, akkor a jelen történéseitől számítva 17 éve halt meg (30 - 13). Tobi naruto születésekor támadt, azaz 16 éve. Magyarul, Obitonak 1 éve volt (13 és 14 éves kora közt), hogy elérje minato szintjét, hogy 14 évesen küzdjön vele... Ebben mi a kitalált szám? Kakashi és Naruto korát tudjuk, Obito halálának az idejét is... Mi a kérdés?



Off am ha jól veszem észre egyesek csak azért csinálnak új felhasználókat, hogy a saját igazukat nyomatékositsák Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 14:08:29 írta Zer0 » Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14614 Dátum: 12 aug 13, 14:14:06 »

Egyetértek hogy nem sok 1 év hogy olyan tápos legyen de a legjobb példa erre maga Naruto, mennyi idő telhetett el mióta a part 2 megy? pár hónap maximum és hasonlítsd össze azt a narutot aki visszatért konohába, ezzel, akinek senju módja van és két féle kyuubi módban tudja aprítani a népet mindenfajta méretű rasenshurikennek, és bijudamaval.

vagy egy még gyorsabb fejlődés: Sasuke miután elnyerte az MS-t szóval 1 év sok idő fejlődésre főleg hogy a Yondaime ellen csak egy technika miatt ért vmit tobi (ez a felturbózott kamui) amint ezt kicselezte, a yondaime egy pillanat alatt elintézte.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 14:16:48 írta procsek » Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #14615 Dátum: 12 aug 13, 14:17:47 »

Tobi jutsuja tér-IDŐ jutsu, tehát ha róla beszélünk felesleges számolgatni, tud időt utazni, ez rengeteg dolgot megmagyaráz. És egyébként is a teste nem az övé, az Zetsu, szerintem. Közöttük valami komoly kapocs van (lásd; Zetsu hozta be az Akatsuki-ba Tobit).
De még azt sem tartom kizártnak h másik dimenzióból jött, mondjuk abból, amit az új  movie-ban mutatnak. Mert az nem egészen genjustu (lásd sakurás shippuuden rész pár hete.) Lehet az sem véletlen, hogy a movie-t pont nemrégiben mutatták be, és Kishimoto írta, amire eddig nem volt példa soha.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14616 Dátum: 12 aug 13, 15:59:46 »

Jó de nem ugy van hogy egy egy szem külömböző technikákat tud? pl styukomi amaterasu.báár shishuinál is ez volt hogy mind kettő szeme ugyan azta a genjutsut tudja.LEhet nekik ezért nem volt sussanojuk esetleg  bár ez csak feltevés .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #14617 Dátum: 12 aug 13, 16:48:22 »

Véleményem szerint az Apja is lehet Obitonak ha már annyira vele pedálozunk.


Ha Tobinak az a bizonyos szeme FMS, akkor Obitonak lett beültetve az egyik rokona szemei(aki esetleg elesett a háborúban), vagy valamelik rokonának az ő szeme. 
Ha Obito apja lenne netán Tobi akkor igen csak jól informált lenne Kakashi s a falu felől.
Gyászoló apa ki nem tudott beletörődeni fia elvesztésébe s bosszúra szomjazik. .....
Vagy a fia szemének uj tulajdonosa felé is lehetett bővel ellenérzése már csak az apja végedt is.

Tobi h Obito lenne hm... szerintem nem(vagy legalább is remélem h nem), de az el kell ismernem valamennyire hasonlít rá.

Nem feletkezhetünkmeg arról h Obito nem volt egy kiemelkedő ninja Uchiha szemszögből sem az átlag  ninják szemszögéből.
Kakashi előtte járt s nem iskicsit + a sharinganra is szert tett, igaz nincs sem olyan állóképpesége s chakrája mint egy vérbeli uchihának, de Narutoval párhuzamba vonni szerintem több mint botorság.

Naruto:
           állóképpesége több mint kiemelkedő
           chakra mannyisége több mint átlagon felüli amihez Kurama chakráját is hozzáadhatjuk valemilyen szinten
           öngyógyító képpesége amit eleibe Kuramának tudtak be a most meg már lehet az Uzumaki vér is vagy a kettő az egyben elképzelhetőbb
           Sennimód elsajátításához a fent említettek kulcsfontosságúak, de az is h egy idióta de tehetséges Nyelvesít
(folytathatám de minek, tudjátok mire akartam kilukadni)

Tobinál az sem kizát h rátalált Madara rejtekhelyére ahol meglete mondjuka naplóját vagy a kőtábláját:smirksweat:
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 16:51:20 írta Fr33man » Naplózva
karasguro
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4

Merc with a Mouth


« Válasz #14618 Dátum: 12 aug 13, 17:13:58 »

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/510/10  Ha megnézitek, akkor látszik, hogy Tobinak két szeme van, és nincs heg a szemei környékén (ez mondjuk gyenge indok), ezért szerintem nem lehet az a tag a hídtól, okés, hogy talán egyet tudott szerezni, de egy másik sharingant, azt azért már nem hiszem. S amúgy ha ezt játszanák be, akkor szerintem ez kifejezetten nagy gáz lenne. Legyen akkor már tényleg Obito, vagy egy másik Uchiha, esetleg Madara testvére, aki hiába lenne már vén, olyan szinten, szerintem nem sokat jelenthet számára az öregség.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14619 Dátum: 12 aug 13, 17:14:58 »

Érdekes lett volna, ha Obito=Tobi. Olvasás közben még inkább erre is gondoltam, de átgondolva, akkor már ebben a részben konkrétan meg kellett volna mondani, hiszen ennél nagyobb megmondás/esély nem lehet. Mégsem mondták ki.
Az azonban bizonyos, hogy valaki nagyon is jól ismerte Obito szemének titkát. Ez azért is fura, mert Kakashi már jounnin volt, addig Obito csak 2 pontos sharingannal rendelkezett, így valószínűleg mégcsak esélye sem lehetett senkinek, hogy valami idegen meglásson egy olyan Obito szem technikát, amit még maga Obito sem használt (nagy valószínűséggel) .

Bármi is lesz a kiléte, többszáz kérdést fog felvetni.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
samat
Vendég
« Válasz #14620 Dátum: 12 aug 13, 17:46:03 »

Az is lehet hogy az illető ismerte valamelyik rokonát és annak is ilyen MSe volt ezért gondolta hasznos lehet és utána ment a háborúba hátha megszerezheti  Pojén
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #14621 Dátum: 12 aug 13, 18:25:46 »

Páran feszegetik ezt a témát h tobi=obito... akkor már rádobok egy lapáttal. Obitot felélesztették az Edo-val és felodották a szerződést és ő is halhatatlan mint madárka. És lehet aki visszahozta bemagyarázta neki h rin meghalt ezért feléledt a ms és azért nem vakul meg mert edo zombi Nevet am csak h 100 legyen - kakashi úgy ébresztette fel az ms-t hogy magát okolta obitóért? meg kakashinál úgy látom az ms-t h olyan mint itachié és nem biztos de lehet h K. fms-el rendelkezik vagyis lehet azt is másolta xD
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #14622 Dátum: 12 aug 13, 18:31:41 »

Szerintem nem annyira Kakashié http://4.bp.blogspot.com/_iPTQe1usum4/TBeJ1ENa4DI/AAAAAAAAABY/wNDQAc8vDP0/s320/Mangekyou+Sharingan+Kakashi.png és Itachié http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120512204925/naruto/es/images/6/6d/Mangekyou_Sharingan_Itachi.png . Maximum egy kicsit. És nem hiszem, hogy FMS-je lenne, mert mindig kifekszik az MS használata után. De azt az előtte lévő Tobis dolgot nem tartom hülyeségnek. Nem kizárt, hogy így van.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #14623 Dátum: 12 aug 13, 19:10:45 »

Ha Tobi Edos lenne, akkor Konan ellen nem kellett volna használnia az izanagit Nyelvesít Mert a teste regenerálódott volna, miután lerobbantotta Konan a jobb karját. Azt szerintem 100%-osan kizárhatjuk, hogy Tobi Edo Tenseies zombi.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14624 Dátum: 12 aug 13, 20:19:01 »

Szerintem sem edos zombi tobi. De ha megnézitek a kezei is mindig meg vannak. Már vagy 2 ser  ledarálták a kezét. + a mostani mangában a kezén van egy érdekes dolog lehet hogy csak nekem furcsa.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 973 974 [975] 976 977 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!