24 szep 22, 08:41:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 972 973 [974] 975 976 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472438 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #14595 Dátum: 12 aug 12, 22:50:39 »

Nem volt rossz fejezet maszkos barátunk rejtélyes kiléte egyre jobban érdekel. Ez az álmom, hogy Hokage legyek, illetve megváltoztatom a világot és az ehhez hasonló csöpögő sablonos dumáktól feláll a hátamon a szőr. Naruto monológja számomra teljesen illúzióromboló volt egyöntetűen megerőszakolta nálam az egyébként Tobi által generált feszült hangulatot.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 22:51:18 írta Train » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14596 Dátum: 12 aug 12, 23:09:59 »

Reakció az ezelőtti hsz.edhez

Nem is vártam többet egy embertől aki azt hiszi, hogy Tobi=Obito.

Csak nem találtál egy rést a pajzson ^^? Eltartott egy darabig Nevet Mindegy csipkelődj csak Nevet

Amúgy elég fura volt, hogy a Kyuubi milyen hirtelen lehaverkodott Narutoval, bár azért ha belegondoltok a narancsninja már gyúrja ezt egy ideje, csak újabban kicsit több vér volt a pucájában, hogy lenyűgözze a másik narancsot.
Meg az is biztos, hogy azért a többi Bijuu "megmentése" is dobott oda pár jó pontot Nevet.

Ne ott keress realitást, ahol a Kyuubi olyat mond szabad akaratából, hogy "A negyedik hokage hagyott engem őrá'. Nevet

Na de kéremszépen Nevet Kurama a becsületes neve Nevet
Amúgy jah ezzel kapcsolatban picit fentebb.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 23:11:16 írta Exkirion » Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14597 Dátum: 12 aug 12, 23:22:59 »

Exkirion:
Szerintem már az összehaverkodásuk ténye is a manga legröhejesebb/szánalmasabb dolga volt, hát még a sebesség amivel megtörtént. A 'pusztíts el minent!' hozzááláásból a rókadémon eljutott a 'hadd nyaljam én tisztára naruto seggét!!' pontig. Értem én, hogy ez egy gyerekmese (igen, más szót már nem tudok rá használni), ahol a jó ereje mindig győz, satöbbi, de a Kyuubival való fegyverszünetet még így is művészet volt így elbendzsózni. Egy egész karaktert hiteltelenített el. Ennél a pontnál lehetett megerősíteni alkoholos filccel a 'ROSSZ' nevű vonalat a Narutoban.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 23:33:34 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14598 Dátum: 12 aug 12, 23:23:44 »

Kicsit elrugaszkodott feltevés kb annyi esélye van, mint, hogy Tobi = Obito, de engem az első színes képen az a kar, emlékeztet az ő karjára:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/243/10

A haja is hasonlít Tobiéhoz, csak picit nagyobb, és a szeme körüli kidolgozás is hasonló pár év minusszal.
Elképzelhető, hogy mégis túlélte azt a csapását Kakashinak, és mivel Föld elem használó még passzol is, hogy kiássa Obitot, a másik szemért. Bemagyarázható, hogy elképesztőnek találta, hogy egy kölyök egy Sharingan szemmel ekkora erőfölényre tegyen szert, így a nagyobb erő végett neki is kell, aztán így a sötét tervekkel kiegészülve, sharinganos szemekkel, meg ugye ha elmondása szerint 3 útja van, akkor az Uchiha dnst is magába ültethette ezáltal jobban tudja használni a Sharingant is. Azt hogy hogyan kerülhetett végül Madarához nem tudom, ez csak egy elmélet, aztán bárki kisülhet Tobiból.


Jah és apropó! Kakashinak a kamui Ms technika..... szóval Tobinak mégis csak van Ms-e! Mosolyog
Naplózva
Myki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14599 Dátum: 12 aug 12, 23:41:45 »

Hahh hál istennek van manga  bow

a 971. oldaltól kezdtem el olvasni a kommenteket és lenne pár szavam az emberekhez.
1. A mangát nem személy szerint neked írja Kishi mester. Pontosan ezért örülnék ha nem arról szólna minden második hsz hogy jajj ez unalmas, ez annyira tipikus, STB. Nem tetszik, nem kell olvasni kész pont Mosolyog
2. Sokaknak hihetetlen jövőbe látó képessége van, ilyet én is szeretnék  Gondolkozik Mosolyog

Akkor a mangáról is 1 kicsit:)
Kishi most vagy nem tudja hogy hogy hozza ki a dolgokat, vagy direk copat minket, és húzza az idegeinket, nem 1x volt már rá példa Mosolyog
Remélem nem lesz váltás és a következp 3-4 fejezetben történik valami Tobiékkal Mosolyog Bár kíváncsi vagyok hogy Orcsimarcsi meg szöcske hova is mennek. Na meg arra is hogy mi lesz a mi madárkánkkal Mosolyog

Amm azon gondlkodtam hogy Szöcske kihez indult el már másfél hónapja  Pojén
Lehet hogy madárkához( aki mindent tud ? )?
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #14600 Dátum: 12 aug 12, 23:42:51 »

Még a végén kiderül hogy Tobi nem is Uchiha,sőt még csak nem is Konohai.Esetleg még meg sem született mivel Tér-idő jutsu-t használ lehethogy képes volt utazni az időben így akár jöhetett a múltból vagy a jövőből is.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 23:47:54 írta gabrix81 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14601 Dátum: 12 aug 13, 06:38:24 »

kezdjük ott, hogy amikor kabuto és Maszked Mádara beszélgettek, akkor még nem tudtuk ki van az utolsó koporsóban (csak 99,99%-volt, hogy az igazi Madara lesz, mivel a történet kicsit sem kiszámítható), és mivel kabuto megígérte madarának, hogy nem fedi fel a kilétét így mér mondott volna bármit a monológjára.
Szerintem más ténleg nem lehet mint obito...nézzük ki volt a hídnál..kakashi, rin, természetesen minato, meg no name ninjak...ha egy felhő vagy kő vagy tudja milyen ninja lenne, annak mi a halál az értelme...2. lehetőség, hogy Rin az...kiásta obitot és felhasználta a szemét ....
másik...kor: mintha bármit számítana, tudjuk, hogy Tobi teste részben mesterséges, 2 tényleg nem tudjuk, hogy menny idő telt el a kakashi gaiden és a rókatámadás közt, ha mondjuk 3 év akkor az már bőven elég, hogy valaki nagyon erős legyen legyen. Sasu Vs Orochimaru, vagy akár a kagék elleni műsor, de elég megnézni Naruto fejlődését a sima és a shippuden között.
Ha pedig más lesz tobi akkor tévedtem
Naplózva
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #14602 Dátum: 12 aug 13, 08:34:28 »

Ha kivonod Kaksi jelenlegi életkorából az akkori életkorát, akkor jön ki a körülbelül 1 év a minato vs tobi és az obito vs halál között. Persze nem ez lenne az első időbeli tévedésünk.

A megközelítő évszámok:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2753.90

Indian logikai levezetése nekem nagyon tetszik  bow, az meg hogy helyes vagy sem, majd kiderül.
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14603 Dátum: 12 aug 13, 09:01:45 »

Az nem lehet hogy amíg "elnyel valamit tobi" vagy anyagtalanná válik,akkor 1-2 mp-ig amig anyagtalannak kell lennie átmegy a másik dimenzióba? Nem vágom ezt a tér idő jutsut... ikszdé Ja most már végigolvastam ,értem..  Akkor most csütörtökön jön ki a manga?..xd Mert innentől lesz érdekes ,mivel már ők is rájöttek mi a megoldás,úgyh már csak skilleznie kell narutonak azt kampec...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 09:09:06 írta Autine » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14604 Dátum: 12 aug 13, 09:37:18 »

Én simán eltudom már hinni hogy tobi obito. Minden egybe vág. Anno nagato is "rossz "lettt jó ügy érdekében. Madara tele dumálta a fejét mint most ő sasukének. De azt gondolom hogy nem ő lesz a fő bosss hanem az igazi madara. Am tuti hogy uchiha mivel uchiha tecnikákat is használt.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Szemjuel
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #14605 Dátum: 12 aug 13, 10:02:27 »

Én eddig csak az itteni fejtegetéseket olvastam a ki lehet tobi témáról és, hogy miért nem lehet Obito legtöbbször az időt hozzátok fel... nos, erre van egy kézenfekvő megoldás, és nem emlékszem hogy ilyet valaki írt-e:

szóval valahogy úgy képzelem el, hogy Tobi elnyeli magát akkor csak abban a dimenzióban létezik, rá vonatkozóan csak ott telik az idő. tehát elnyeli magát 5 percre, de abban a dimenzióban 5 évet tölt edzéssel, akkor öregszik is, így korábban is felnőtt, és erősebb is lett.

ezzel habár megmagyarázható, hogy Obito, de véleményem szerint valami nagy csavar lesz.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14606 Dátum: 12 aug 13, 10:35:09 »

Szerintem is az lesz akivel harcoltak a hídnál mert ugye ki ne akarna egy sharingant? És szerintem nem MS mert akkor vak lenne vagy elárulnátok hogy miért nem vakult meg???
Tényleg a héten most lesz manga vagy nem?
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #14607 Dátum: 12 aug 13, 11:12:50 »

szerintem nem lesz, mivel az e heti jött ki vasárnap, tehát ezen a héten én nem várok rá annyira  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14608 Dátum: 12 aug 13, 11:41:03 »

Ez hogy máshogy telik az idő, megint csak az általad kitalált dolog...  Mi csak azt mondjuk, ami biztos. Obito 14 évesen harcolt minatoval... Ha valóban ő Tobi. Ennyi erővel lehet mindenfelé vaktába lövöldözni, aztán az egyik ötlet majd betalál... De ha az időt nem is fogadod el, válaszolj ezekre:

Miért hitte Obito, hogy meg fog halni, mikor átadta a szemét?
Miért mondta, hogy a jobb oldalának annyi?
Hogyan élte túl?
Minato miért nem mentette meg, ha még volt benne élet?
Hogyan vált 1 év alatt az egyik legerősebb karakterré egy harmatgyenge Uchihából?
Miért teszi azt, amit tesz, mikor a régi Obitonak nem ilyen volt a gondolkodása?
Mit késő megbánni Kakashiéknak, mikor nem nagyon tettek semmit Obito ellen?
Miért meséli el Madara emlékeit a sajátjaként?
Miért döbben meg azon, hogy Kabutonak van MAdara DNS-e?
Miért pont Madara nevét használta?
Miért van az, hogy Kabuto tudja, hogy nem madara, mégsem kételkedik akkor, mikor Tobi azt állítja, harcolt az 1. hokagéval?

Ezekre a kérdésekre mondjuk Kishitől  is választ várnék, ha mégis Obito=tobi.
Naplózva
procsek
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168


« Válasz #14609 Dátum: 12 aug 13, 11:48:28 »

Szinte biztos, hogy nem az akivel a hídnál harcol, egyszerűen a történetek nem így működnek. Valaki korábban írta, hogy alapszabály a színházban, hogy ha egy pisztoly feltűnik az első felvonásban, akkor a harmadikban elsül, és itt is ugyanerről van szó. Dramaturgiailag hülyeség lenne, hogy egy noname iwaninja lenne, akivel egyszer harcoltak, a maszk nem véletlenül van, valaki olyan lesz aki fontos (Obito, vagy Izuna, esetleg (remélem nem), egy klón), de nem egy ninja akinek alig volt jelentősége, és még a nevét sem tudjuk.


Egyébként ez az ötlet hogy időt töltsön a saját dimenziójában ez jó, eddig eszembe se jutott, nem tudja valaki, hogy amikor Karin ebben a világban gyógyítja Sasukét, akkor hogy telt ott az idő?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 972 973 [974] 975 976 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!