24 szep 22, 09:39:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 971 972 [973] 974 975 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472505 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14580 Dátum: 12 aug 12, 18:57:08 »

Nem barátom, nem én írom a mangát csak én olvasom az interjúkat amik a manga írójával készítettek ellentétben veled! Ksihimoto egy hétel ezelőtt nyilatkozta hogy 4 héten belül kiderül Tobi kiléte.

Akkor menj vissza és olvasd el még egyszer azt az interjút. A "next couple of", akárhogy fordítom sem négy, úgyhogy a komid többi részével csak magad égetted...

Emlékezzetek vissza, a Kanabi (remélem jól írtam) hídhoz közel volt a Rejtett Fű falu, onnan származik elméletileg Zetsu.

A dolog első része igaz, viszont Zetsu nem tudni melyik faluból származik, ezt sehol sem mondták, csak egy fan találgatás. Lehetséges, hogy ugyanúgy ki lett kultiválva mint a fehér Zetsuk és nem is jött egyik faluból sem.

Amúgy vicces milyen vérre tud néhányótok itt menni a találgatásokban Nevet. Gondolom feltűnt már, hogy én eléggé Obito párti vagyok, de ha nem lesz igazam, hát na bumm. Én boldog leszek amíg meg lesz magyarázva rendesen.

Szerintem amúgy nem biztos, hogy kitart már Tobi maszkja három hetet. Naruto eléggé lezúziszba kapcsolt a fejezet végén.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 19:44:46 írta Exkirion » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #14581 Dátum: 12 aug 12, 19:27:04 »

Van egy tökéletes bizonyítékom arra hogy Tobi nem Obito: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12 Itt azt állítja Tobi hogy harcolt Senju Hashiramával. Na mármost Kabutó tudja ki Tobi. És... nem szól semmit hogy: ,,Tudom hogy nem harcoltál az 1.-vel felesleges hazudnod". Obito meg nem harcolhatott Hashiramával, hacsak vissza nem utazott az időben olyan 70 évet sac per kb...........


Vélemények? Tobi még mindig Obito? Nevet

Amúgy olvastam egy riportot, és Kishi azt nyilatkozta hogy ebben a hónapban ki fog derülni Tobi jelenléte.
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #14582 Dátum: 12 aug 12, 19:35:59 »


Az anime-ben 2pontos volt, de itt meg 3
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/425/3
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14583 Dátum: 12 aug 12, 19:37:41 »

Öszintén szólva, rengetes állítás és ellen álllítás szól obito mellett és ellen.
Én nem lepődnék meg azon hogy tobi innen onnan össze lopkodott cuccokból van, mint a dragon ballba cell.
Nehezen hiszem el hogy obito aki meg halt a barátaikért, bekattant volna és most ő a  fő boss.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
mate-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #14584 Dátum: 12 aug 12, 19:38:52 »

Am a fejezet végén mi az a Super Saiyan Naruto :/ eddig is hajazott a DB-re de ennyire...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14585 Dátum: 12 aug 12, 19:39:36 »

Az iterjúban az volt, hogy "a következő néhány hétben", nem az, hogy ebbena  hónapban és enm az, hogy négy hét múlva.

Amúgy Kabuto tudja, hogy Tobi nem Madara, de azt valszeg nem, hogy valójában ki ő. Innentől kezdve azt mond neki amit akar.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/425/3
Ez nagy eséllyel baki a mangában. Van még egy pár ezen kívül Nevet

@mate-kun

Mennyire? Abban, hogy sárga? Nem semmi hasonlóság...
Amúgy kinézetre nálam: Bijuu mode Naruto > Ssj(1,2,4)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 19:42:55 írta Exkirion » Naplózva

IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #14586 Dátum: 12 aug 12, 19:42:15 »

Jó, de én a legújabb riportot olvastam. Nevet Ott meg Kishimoto azt jelenti ki hogy ebben a hónapban lepleződik le Tobi jelenléte.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14587 Dátum: 12 aug 12, 19:47:20 »

Szerintem ugyan arra gondolunk

Question: Will Tobi’s identity be revealed in the future…!?
Kishimoto-sensei: Yes, it will. In fact, Tobi’s identity should be revealed within the next couple of weeks so until then please continue with your predictions!!


Egyébként előbb utóbb biztos kiderül Nevet Kishinél álltalában pont akkor amikor épp kedve van. Ez olyan mint, hogy régebben azt mondta, hogy Naruto az még 1.5 évig fog menni, azt nemrég meg azt, hogy lehet több lesz Nevet
Szóval ezekben ne bízzunk elvakultan Nevet
A következő pár hétbe szerintem nála még a 10 hét is simán befér.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 19:48:52 írta Exkirion » Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #14588 Dátum: 12 aug 12, 20:08:22 »

Kishi interjúit sose szabad szentírásként kezelni. :D Nem egyszer mondta már régen, mikor a következő év mangájáról kérdezték, hogy "Kakashi éve lesz", biztos sokan emlékeznek ezekre, aztán semmi komoly szerepe nem volt. Fórumon is többször beszédtéma volt ez. Ennek ellenére persze nagyon remélem, hogy minél hamarabb lekerül az a maszk, mert már engem is nagyon érdekel, de nem lepne meg, ha még hetekig húzná, hogy csigázza az olvasókat. Ez azért mégis elég nagy dolog, Tobi kiléte évek óta az egyik legnagyobb (ha nem a legnagyobb) rejtély. :D

Attól tartok kicsit amúgy, hogy erre a hétre ugye úgy volt, nem jön manga, de így hogy mégis kaptunk, attól félek, hogy jövő héten nem lesz. :D
Naplózva
Sakkosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #14589 Dátum: 12 aug 12, 20:59:12 »

Szerintem ugyan arra gondolunk

Question: Will Tobi’s identity be revealed in the future…!?
Kishimoto-sensei: Yes, it will. In fact, Tobi’s identity should be revealed within the next couple of weeks so until then please continue with your predictions!!


Egyébként előbb utóbb biztos kiderül Nevet Kishinél álltalában pont akkor amikor épp kedve van. Ez olyan mint, hogy régebben azt mondta, hogy Naruto az még 1.5 évig fog menni, azt nemrég meg azt, hogy lehet több lesz Nevet
Szóval ezekben ne bízzunk elvakultan Nevet
A következő pár hétbe szerintem nála még a 10 hét is simán befér.

Reakció az ezelőtti hsz.edhez

Nem is vártam többet egy embertől aki azt hiszi, hogy Tobi=Obito. Egyébként a nyilatkozatot ha jól vagyok informálva japán nyelven adta tehát felesleges gondolkodni hogy next couple of weeks. Ő maga mondta hogy egy hónapon belül.
Majd akkor vágj fel hogy neked volt igazad ha az be is bizonyosodik...
TOBI NEM OBITO!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 21:08:53 írta Sakkosy » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14590 Dátum: 12 aug 12, 21:06:28 »

Van egy tökéletes bizonyítékom arra hogy Tobi nem Obito: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/512/12 Itt azt állítja Tobi hogy harcolt Senju Hashiramával. Na mármost Kabutó tudja ki Tobi. És... nem szól semmit hogy: ,,Tudom hogy nem harcoltál az 1.-vel felesleges hazudnod". Obito meg nem harcolhatott Hashiramával, hacsak vissza nem utazott az időben olyan 70 évet sac per kb...........
Ebben mi a tökéletes, talán esetleg felvázoljam hol bukik az elméleted? Nem kell kérned, megteszem szívesen.
Igen tehát Tobi azt állítja hogy harcolt vele, de akkor ő még "Madara" volt mindenkinek aki nem tudott semmit az igaziról. Ezt meg azért hangsúlyozta ki hogy minden olvasót ne hagyjon kétségek közt hogy tényleg ő az igazi Madara. Kabuto meg nem azt tudja hogy ki Tobi hanem azt hogy ki nem... tehát itt azon volt a hangsúly hogy ő tudta hogy a Madara névről kamuzik, de kétlem hogy tudja ki ő valójában ahogy azt már írta vki előttem.
Na meg Kabuto minek reagált volna úgy rá ha ezt már az edo tensei bemutatásánál túltárgyalták, fölösleges felemlegetnie, de kishi ettől még hitegetheti az olvasót. Az egész búvóhely, meg a DNS talán kimerem jelenteni de az igazi Madara műve és halála után ezt mind Tobira hagyta, hogy folytassa a tervét. Így akár még simán lehet Obito is akire most legjobban utalnak a jelek.

ui.: mellesleg nagyon vicces amit írtál, eleinte még kínos volt elolvasni is de utána már csak jót nevettem rajta. Kiröhög
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 21:09:03 írta Morause » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #14591 Dátum: 12 aug 12, 21:49:39 »

Nem rossz fejezet. Én nekem azért jól jött, hogy teljesen tisztázták Tobi technikájának a lényegét.
Naruto legújabb Kyubi chakra módja nekem nagyon tetszik.

Az, hogy ki Tobi szerintem csak engem nem izgat. Ha Obito az akkor elképzelhető az az elmélet, amit már említettek, hogy Rin halála miatt lett ilyen. Ez pont a bele is illene a történetbe. Hiszen a Naruto világában nem meglepő az, hogy valaki személyes sérelem miatt lesz gonosz.
De én nem csatlakozok se az Obito pártiakhoz, se azokhoz akik ellenzik. Mint már mondtam nem érdekel. Persze ha valaki olyan lesz akire nem számoltunk akkor az érdekes lesz. De ez csak Kishi-től függ.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14592 Dátum: 12 aug 12, 22:03:06 »

Csak fejezet számokat nem mondjatok légyszi... már ezerszer átnyálazott téma, egy lerágott csont ez a 600. fejezet. Azért mert egy szép kerek szám nem azt jelenti hogy akkor lesz a nagy durranás. Az is szerintem csak véletlen egybeesés hogy az 500. egy epic momentum volt Naruto életében.
Túl sokat képzeltek az ilyenekbe, akár a következő fejezetben is lehullhat a lepel vagy a 605-ikben is, ezt senki sem tudja a mangakán kívűl biztosra.

ui.: ill. van egy másik kedvenc lerágott csont egy téma amit mindig felhoznak. Azt is sokan mondják hogy még Obito gyerek volt mikor Naruto született és Minato harcol Tobival. De itt a kérdés az hogy honnét tudjátok mennyi idő telt azóta hogy a 12 éves Obito balesete meg naruto születése közt? Eleve kezdjük ott hogy Minato a Kannabi hídnál még nem volt hokage csak egy egyszerű jounin, de háború még ezután is tarthatott egy db-ig. Majd hokage lett belőle és utána még lehetett akár évei is míg Tobi nem jött.
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/239/9 Itt mondja hogy ő is csak jounin, meg hogy kinevezték nem pedig ő nevezte ki ami igazából a hokage dolga.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 22:19:44 írta Morause » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14593 Dátum: 12 aug 12, 22:17:16 »

Ne ott keress realitást, ahol a Kyuubi olyat mond szabad akaratából, hogy "A negyedik hokage hagyott engem őrá'. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 23:09:19 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Morause
Vendég
« Válasz #14594 Dátum: 12 aug 12, 22:37:00 »

Hehe jó a link bár inkább ez illene ide: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/440/5 mert itt vhogy kevésbé szimpatizálnak. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 971 972 [973] 974 975 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!