24 szep 22, 12:30:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 969 970 [971] 972 973 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472778 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14550 Dátum: 12 aug 12, 08:53:03 »

Figy minden ilyenre megadják a választ,csak jó sokat kell rá várni...De ennek a tobinak más maszkja van vagy csak cserélgeti?xd Viszont nemértem hogy van a lámpás naruto...Van a sima ami elveszi a kyuubi chakráját azt láthattuk animében is,viszont a fekete csíkos köpenyes lámpás mód,az milyen? Maga a kyuubi irányitja narutot?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 08:55:56 írta Autine » Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14551 Dátum: 12 aug 12, 09:22:37 »

Az az köpenyes Kyubi naruto az az amikor naruto a Kyubinak nem csak egy kis részét birtokolja az erejének hanem a teljes erejét birtokolja  Mosolyog
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14552 Dátum: 12 aug 12, 09:27:57 »

De igy ha akarná a kyuubi átvehetné naruto felett az uralmat?
Persze már spanok,de mégis..xD
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14553 Dátum: 12 aug 12, 09:29:25 »

Igen áttudná mivel naruto szabadon engedte de szerintem csak akkor avatkozna közbe ha a harcban valami kritikus pillanatban segítenie kéne narutot  Mosolyog
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #14554 Dátum: 12 aug 12, 09:48:40 »

Mindenki, aki már nagyon várja a maszk lehullását, megsúgom, hogy az 599.-600. fejezet környékén fog kiderülni a sokkoló igazság, hogy Tobi valójában kicsoda Nevet Ez a fejezet számomra csalódás volt... Kakashi 6 oldalon keresztül elmagyarázza a többieknek a teóriáját, a többi meg visszaemlékezés... Tobi meg persze csak ott áll elöl, és meditál az élet nagy rejtelmein, miközben Kakashi magyaráz :DD Utálom az időhúzós fejezeteket :S
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14555 Dátum: 12 aug 12, 10:55:16 »


Kakashi magyarázkodás rövidített alias Shiro verzio:
A csórikám ugyanoda teleportálja a seggét, mit ahová én küldöm a kacatokat  a Kamuival.  (1 bubi win! Pojén)

Van egy olyan sejtésem, hogy Kishi azért húzza így ilyen értelmetlen magyarázkodásokkal, mert nem tudja eldönteni, hogy nyírassa ki Tobit, vagy épp meneküljön el. Ha kipurcan, akkor még marad Sadomazo és Hisbird, ja meg Marcsi.
Szóval azon hezitál, hogy maradjon e Tobi az act Boss, vagy vegye át a stafétát valaki más?

Kicsi "Kilapult" Kenobi szemét meg kitéphette az egyik föld ninnya akik ellen harcoltak.

Egyébként lehet elkövetjük azt a hibát, hogy túl kis részleteiben próbálunk véleményt alkotni. Ha mondjuk egy egész kötetet néznénk, és nem csak a fejezetet, lehet úgy már nem tünne annyira időhúzásnak.



« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 11:02:10 írta Shiro » Naplózva

Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14556 Dátum: 12 aug 12, 11:07:59 »

Ha ez a helyzet hogy azon vacilál hogy ki legyen a főgonosz...Én azt javasolnám neki hogy kerüljön le a maszk utána szökjön el,és még tudja ''futtatni" a narutot .Legalább 1 ok,ha meg nem is marad fő gonosz még ottvan zombi madara akit lekéne győzni meg hát sasuke...
Naplózva
magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14557 Dátum: 12 aug 12, 11:15:06 »

Én meg azt tanácsolnám neki, hogy menjen oda hozzájuk Madara és amiért engedte Tobi hogy EDO-val ébresszék újra, ezért támadjon rá Tobira. És a közös cél érdekében(Ami Madara legyőzése), mert ha úgy nézzük most egy megállíthatatlan über-high van szabadon aki azt csinál amit akar. Fogjon össze mindenki és úgy győzzék le.
Tobi-Naruto-Kakashi-Gai a shinobi haderő, Orochimaru, Sasuke, Kabuto stb..
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14558 Dátum: 12 aug 12, 11:30:55 »

meg supermen meg stb.......ez azért egy kicsit gagyi  ikszdé Szerintem semmi ok nincs arra hogy Tobi és Madara végezzenek egymással esetleg az hogy nem tudnak osztozni a kyubin vagy valami ilyesmi
Naplózva
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14559 Dátum: 12 aug 12, 11:46:22 »

Sztem madarának nem igen kéne a kyuubi...Tobinak viszont nem ártana,ezen biztos nem fognak összekapni.Tobinak az elsőszámú célja a hold szem terve ,nem madarának.
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14560 Dátum: 12 aug 12, 11:50:34 »

Én nem így látom:
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/592/7
Nemhiszem hogy csak látogatóba akar menni a kilencfarkúhoz
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14561 Dátum: 12 aug 12, 12:30:17 »

Azért csak megjelent a manga a héten. Éppen időben.

http://www.mangareader.net/naruto/597
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #14562 Dátum: 12 aug 12, 12:53:38 »

Igazából csak egy kérdésem lenne: Narutonak mi az istenért kell belepofáznia egy félig-meddig magánbeszélgetésbe!??
Ami fontosabb még, hogy Obit.. Tobi csak a teste egy részét teleportálja, így nem dobhatnak rá egy másik dimenzióbeli bombát.

szerk:
Madara milyen árnyékolást kapott már ITT? Nevet Mint Yamato az ijesztegetéseinél.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 14:11:16 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14563 Dátum: 12 aug 12, 12:56:32 »

Úgy látom kezdenek bejönni a dolgok amiket mondtam. Például, hogy Tobi szeme tényleg Obitóé stb. Bár az a két mondtat, hogy:
"Megmondtam, hogy tarts csukva a szád!"
"Mindig csak beszélsz de sosem cselekszel. Egy hozzád hasonló ember szavai fabatkát sem érnek."
by Tobi

Aztán

"Már túl késő bármit is megbánni."
"A valóság akkor is kegyetlenül halad tovább"

"Olyan világot akarok építeni, ahol a hősöknek nem kell szánalmas magyarázkodással győzködniük maguk mások sírja felett"

Gyanús... Gyanús.

Egyészen olyan mintha Obito vádolná Kakashit mert hagyta meghalni Rint nem?

Egyébként:

Kakashi: "Hol szerezted azt a szemet?"
Tobi: "Az előző ninja háborúban" - "A Kannabi hídért folytatott csata alatt"

Ez értelmezhető úgy is, hogy akkor "szerezte" és úgy is, hogy akkor lett az övé, vagyis akkor sikerült aktiválnia először. Nevet
És az a gyanús, hogy tudja, hogy akkor ott a Kannabi hídért harcoltak. ha csak simán a Sharingant gyűjtötte be akkor honnan tudott/minek tud egy titkos akcióról, ami számára nem bír jelentőséggel?

Bazze, mostmár tényleg kíváncsi vagyok mi lesz  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet

Kishi bakker, ne húzd már az emberek idegeit Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 13:22:14 írta Exkirion » Naplózva

Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #14564 Dátum: 12 aug 12, 13:25:43 »

Hát, gyakorlatilag semmi újjal nem szolgált ez a fejezet, már mikor a Sasuke-Itachi csata alatt találkozott az akkor még narancsfejű Tobi Narutóékkal, is sokan gondolták azt, hogy így működik az "átcsusszanós" technikája. Most csak megbizonyosodhattunk minderről. Bár nekem nincs bajom a kicsit időhúzóbb jellegű fejezetekkel, azért bántam kicsit, dobogott a szívem lapozgatás közben, mindig azt vártam, hogy a következő oldalon majd lesz valami sokkoló kép. :D

Azt nem hinném, hogy Kishi vacilálna azon, hogy mi is legyen. Ennyire nem hiszem, hogy összeszedetlen lenne a mangája, hogy még ilyenkor gondolkozzon azon, mi legyen. Engem legalábbis meglepne, ha még nem tudná a végét. De hogy őszinte legyek, ilyen téren nem vagyok túl jártas, a Naruto mellett csak a One Piece-t követem, de az annyira összeszedettnek tűnik, mintha Oda fejében már a kezdetektől fogva ott lett volna az egész sztorivonal. Nem is lepne meg, ha így lett volna.

Én remélem egyébként, hogy Tobi nem Obito. Valahogy, nem lenne elég ütős, vagy nem tudom. :D Meg Obito már egyszer "hősi" halált(?) halt, kicsit talán "meggyalázás" lenne a(z egyik) főgonoszként pont őt visszahozni. Főleg, hogy elképzelésem sincs, mégis milyen indítéka lehetne arra, amit tesz, illetve tett eddig. Na mindegy, kíváncsian várom a következő fejezetet, nagyon remélem, nem lesz helyszínváltás, valahogy a Sasuke-Orochimaru szál nem tud érdekelni, nekem már Orochimaru "feltámasztása" sem tetszett. Ha már muszáj helyszínt váltani, sokkal inkább nézem Madarát.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 969 970 [971] 972 973 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!