24 szep 22, 12:31:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 968 969 [970] 971 972 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2472779 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #14535 Dátum: 12 aug 10, 15:17:22 »



Tegyél hozzá byakugant és kitudja hogy misül ki belőle. Hmm... Mellesleg a holdszeme nem azért holdszeme mert véletlenül hasonlít a sharingan meg a rinnegan keverékére, csak egyszerűen így nézett ki a 10 farkú szeme is: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/467/14
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 10, 17:49:05 írta Morause » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #14536 Dátum: 12 aug 10, 15:40:01 »

Byakugannal valahogy így nézne ki: http://public.sn2.livefilestore.com/y1p7aRy8xC2qniZo5S1CsLgbwukH98_wge-_8xxgAO4YTXKMp5b9udw-8fwYCw6F9PrWTuzxm99JRAE7J2byrb0tQ/number510page11.png?psid=1 . Szerintem akkor se kell MS, mert Rikodou volt a legerősebb, és gondolom a legerőseeb csak megtudná csinálni a Mugen Tsukuymoit, és nem láttam még, hogy Rikodunak lenne Ms-e. Bár a "Tsukuyomiból" kifolyólag MS kell hozzá.

« Utoljára szerkesztve: 12 aug 10, 15:40:40 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14537 Dátum: 12 aug 11, 13:16:00 »

Tobinak nem beültetett szeme van, mert amikor Sasuke felébresztette a ms-t, Tobi szeme normál volt, és csak egy Uchiha tudja kikapcsolni a Sharingant. És szerintem Hold szem tervhez nem kell Ms, mert a Rinnegen+sharingan bőven elég hozzá... És amúgy amikor Madara használta a Sussano végső formáját, az Rinnegannal volt. Tehát lehet h Tobi is tudja használni, mert a Rinnegan az FMS végső formája. és akkor lehet csak a Rinnegen elég a Hold Szem tervhez.
A Sharingant meg mondjuk megtartotta egy Izanagihoz ha szüksége lenne rá...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14538 Dátum: 12 aug 11, 14:20:57 »

Azt senki sem állította hogy Tobinak beültetett szeme lenne... én is mondtam hogy ő bizonytalan mert 50% esélye van hogy vagy igen vagy nem. Viszont nem tudom miféle kikpacsolt sharinganra emlékszel, mert Tobinak egyszer sem láttuk kikapcsolva a jobb szemét: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/402/17
Tessék itt van neked ez az epic pillanat amikor először aktiválta Sasuke a Mangekyou-t és nem tudom de ha neked Tobinak itt kikapcsolt állapotba látod a szemét akkor gyorsan keressél fel egy szemészt! kacsint

ui.: kicsit megvigyorogtam azon ahogy írtad hogy elég a sima sharingan meg a rinnegan a jutsuhoz. Olyan érzetet váltott ki bennem mintha te már egyszer ezt megcsináltad volna. Te már aktiváltad a mugen tsukoyumit. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 14:23:12 írta Morause » Naplózva
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14539 Dátum: 12 aug 11, 15:42:54 »

Áá dehogy, csak elmélkedem Mosolyog Am animébe látszott kikapcsolva a szeme, legalábbis úgy emlékszem, nem pedig a mangába. Amúgy ha Tobi teknikájához Ms kéne sztem azt Kakashi látta volna harc közben Nevet
Na de majd a mangába úgyis kiderül minden és kiderül ki tippelt jól.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 11, 15:44:21 írta Reigun » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #14540 Dátum: 12 aug 11, 16:22:21 »

Szerintem nem kell MS, ha van Rinnegan, elvégre tudtommal az FMS az MS fejlettebb fajtája, a Rinnegan pedig az FMS fejlettebb változata, ebből következik, hogy az MS fejlettebb foemája a Rinnegan. És mivel az FMS is tud mindent, amit az MS, ezért gondolom a Rinnegan is tud mindent, mint amit az MS.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14541 Dátum: 12 aug 11, 18:36:03 »

Tobinak mért van mind a kettő ? Egyszerű. Először is a Sari kell a illúzióhoz. Mert mondta hogy a sariát ki vetíti a holdra.

És a kő táblát is először az egyikkel majd a másikkal  kell elolvasni. Ja és én nem emlékszek a reni szemtől igazán ütős Gent.
Legalább is olyat mint pl Itacsi tudot volna az MS.

De lehet hogy tévedek. Am ez nagy genyóság ami közénk és a mangánk közé áll Mosolyog  Ezek után remélem valami komoly történéssel fogunk szembesülni következő részben. Sőt az olvasókkal szemben az lenne jó húzás ha két rész jönne ki. De erre kicsi az esély. Szomorú

Na de ne gondolkozzátok túl a dolgot mert megőrültök. Ki lehet Tobi vagy mi állhat a tekercsben  vagy mi lesz a tápos Madarával. Én feladtam a válaszok ki ötlésével. Ezért jó ez a Narutó Mosolyog
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #14542 Dátum: 12 aug 12, 06:10:20 »

http://www.mangapanda.com/naruto/597/2
Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14543 Dátum: 12 aug 12, 06:41:31 »

Na szóval kezd bebizonyosodni az a dolog hogy vagy Tobi=Obito vagy tobinak obito sharinganja van meg.(eddig csak ezt tudtam kihozni az angol mangából mivel nem vagyok nagy angolos  ikszdé)De az bizton hogy elsírnám magam ha Tobi Obito lenne  Nevet  smirksweat
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14544 Dátum: 12 aug 12, 07:02:34 »

Örülök hogy kijött, bár még értelmezem a fejezetet. Valóban egyre erősebb a gyanú, hogy ő Obito, azonban először madarának mondja magát, és miért hittük el? Mert rendelkezett madara emlékeivel. Most arra utal, hogy akár obito is lehet... Lehet hogy épp az a célja, hogy kiadja magát valakinek. Ha az egyik álca bukik, megmagyarázza egy másikkal.

Ha viszont tényleg obito, akkor nagyon remélem, hogy lesz egy magyarázó fejezet, hogy pontosan mi történt, mert ha csak úgy obito lenne, akkor még fentmaradnának a logikai hibák...
Minato miért nem vette észre hogy él, hogy erősödött fel a 0-ról Minato szintjére alig 1 év alatt stb...



Egyébként a naruto Evolúciós kép nagyon bejött...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 07:05:17 írta Zer0 » Naplózva
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #14545 Dátum: 12 aug 12, 07:16:19 »

Nemhiszem hogy az a Tobi is Obito lenne amelyik Minatoval harcolt......szerintem az a Tobi Madara Volt. De ez majd az idők során kiderül  Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #14546 Dátum: 12 aug 12, 07:30:50 »

ilyen nehéz elfogadni az egyértelműt? bár japán észben sok minden megfordulhat, de más ki lehetne tobi? hm.
Egyébként a fejezet egy rakás....ar volt. Semmi sem történt benne, csak megmagyarázták az egyértelműt amit kakashi már az előző fejezetben is mondott....mintha totál idióták olvasnák a storyt. 1 Jutsu....hát kellet rá 15 oldal, hogy kifejtsék, azt amit már 2 hete tudunk....
Naplózva
xXKiraXx
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 126


« Válasz #14547 Dátum: 12 aug 12, 08:38:48 »

Ne kérdezzétek miért mert magam sem tudom, csak így érzem. akivel minato harcolt először az madara volt. Akivel most harcolnak kakashiék az meg az "örököse" aki madara un. "shinobi útját" örökölte. Aki lehet az életben maradt obito is akinek hogy életben madarából ültettek be dolgokat így többek közt emlékeket is.Ami biztos hogy kakashi már tudja ki az az illető akivel a Kanabi hídnál találkoztak anno http://www.mangapanda.com/naruto/597/12 így már tudja ki az a maszkos is és hogy kishi még ne lője le a poént, hogy tovább húzza az idegeinket, next héten tuti helyszín váltás lesz váltás lesz.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14548 Dátum: 12 aug 12, 08:41:17 »

Naruto mindig is egy magyarázós manga volt, Ezért jó mert elmagyarázzák mi is történik sok mangával ellentétben. Hát igen szemük valóban elég érdekes, lehet így kapta vissza Dedara a karját , tobi vissza hozta neki a dimenzióból)  Meg akkor Tobinál van még egy Pain szög egy rakéta és persze egy Shuano nyil is:D:D
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14549 Dátum: 12 aug 12, 08:51:47 »

Na, már néhány hete mondogattam, hogy Tobi valószínűleg Obito szemét birtokolja. De én abban még mindig nem vagyok biztos. hogy Tobi Obito. Ez sántít néhány helyen. De ha Kishi ad egy elfogadható magyarázatot akkor oké.

Amúgy a fejezet 75%-a arról szólt, amit már amúgy is tudtunk.  Pontosan De attól még örülök, hogy kijött.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 08:53:04 írta TsunadeHime » Naplózva

Oldalak: 1 ... 968 969 [970] 971 972 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!