24 szep 22, 14:30:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 966 967 [968] 969 970 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473005 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #14505 Dátum: 12 aug 08, 18:44:25 »

Amúgy valószínűleg maga a rész már készen van, csaka kiadó nem dolgozik.
Naplózva
ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #14506 Dátum: 12 aug 08, 19:35:33 »

Tobi nem más, mint Obito apja/anyja, vagy valamilyen rokona.
Elég idősek lehetnek, és fűti őket a bosszú vágy, mivel elvesztették fiukat egy HÁBORÚBAN.
Ezért van a Hold Szem Terv, hogy megállítsák a viaskodásokat.

Ez csak 1 hirtelen ötlet volt, szerintem értelmetlen, de van benne valami (sok-sok hülyeség Ördögi ).

 A Mangáról pedig csak annyit, hogy:
- Mi az a fegyver Gai-nál?
Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
pappsebi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 72



« Válasz #14507 Dátum: 12 aug 08, 19:43:12 »

Egy részt ez nem a Ki is lehet Tobi? téma hanem a Naruto manga téma Nevet. A mangához annyit hogy szerintem nem sokára lesz terep váltás és az 5kage vs Madara harcra mert azt látrtuk legrégebb. A fegyver Gai-nál sztem nunjaku
Naplózva


,,Gyenge vagy. És hogy miért? Mert hiányzik belőled a gyűlölet.''-Uchiha Itachi
,,Bármi áron megszerzem az erőt, még akkor is, ha ez azt jelenti, hogy el kell adnom magam az ördögnek...''-Uchiha Sasuke
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14508 Dátum: 12 aug 08, 19:51:45 »

Egy részt ez nem a Ki is lehet Tobi? téma hanem a Naruto manga téma Nevet. A mangához annyit hogy szerintem nem sokára lesz terep váltás és az 5kage vs Madara harcra mert azt látrtuk legrégebb. A fegyver Gai-nál sztem nunjaku

Igazad van, de a manga jelenlegi eseményei miatt Chakra lezárta azt a témát és itt is kilehet beszélni.
Amúgy igen, Gai-nál az egy sima nunchaku. Mosolyog
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14509 Dátum: 12 aug 08, 21:00:33 »

Jól van ne offoljátok szét a topicot.Egyébként ,hogy Tobi valójában Obito apja vagy anyja a legnagyobb hülyeség amit idáig hallottam.
Ennyi erővel bárki lehetne ,mivel a háborúban rengetegen estek áldozatul és a rokonaik ismerőseik mind bosszút akartak állni.Ennyi erővel Iruka sensei is lehetne ,mert neki is megölték a szüleit ,ráadásul a kyuubi.

Kakashi maszkja meg már valószínűleg nem fog lekerülni ,ha eddig nem történt meg ,a maszk már az imidzse része lett.

Az tuti ,hogy a kiadó nem dolgozik ,mivel munkaszüneti nap vagy napok vannak ,tán ez egy hetes ünnep ?!Viszont Kishinek is néha kell pihennie ,rá fér a szünet legalább addig is átgondolja az eseményeket .
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #14510 Dátum: 12 aug 08, 22:44:47 »

érdekes hogy felmerült ez az Obito rokona dolog, nekem is ez jutott eszembe az előző fejezet alapján, tudod
titius, azért nem hülyeség mivel ahogy fentebb említették, az Uchihák között a hasonló jutsut használók általában rokonok, és mivel kakashinak obito egyik szeme van meg, így feltételezhető hogy tobi, Obito rokona vagy a szeme van obito egyik rokonától, vagy magától obitótól (bár ez a megoldás nekem sem jön be, főleg az hogy Obito=Tobi).

Szerintem amúgy inkább az hülyeség, hogy kikell magát pihennie Kishimotónak. Ha állítólag még a rajzokat sem ő rajzolja, akkor nem értem mi a megerőltetés heti 1 fejezet kigondolásában, ami jóindulattal is max 16 oldal. Bár amennyire lapos most a történet, az utolsó fejezetet kivéve, talán rá is férne pár hét, hogy kicsit újragondolja, felfrissítse a mangát. Szerintem inkább megerőltetnie kéne magát, nem lazítani...

Jah, és Ethan Hunt van a maszk alatt Mosolyog
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14511 Dátum: 12 aug 08, 23:30:32 »

Na és azt te honnét tudod hogy hol, mikor, mit dolgozik és milyen munkabeosztásba van? Meg ekkora hülyeséget hogy nem a mangaka rajzolja  mangáját... akkor szerinted ki? A nénikéje, vagy az édesanyja?
Meg a másik ez az "Obito rokona valójában Tobi" dolog is, hát szépen fogalmazva nem az igazi. Meg azért ennél jobbat sütne ki Kishimoto szerintem. De én már nem találgatok mert itt Rikodou Sennintől kezdve a mosógépig minden lehet Tobi. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 23:39:05 írta Morause » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #14512 Dátum: 12 aug 08, 23:32:52 »

Mondjuk a stáb, akiket erre tart. A mangakasokszor csak pár fontosabb részletet rajzol meg, meg vázlatokat. Nem mindegyikük, de Kishi szerintem így dolgozik.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #14513 Dátum: 12 aug 09, 00:07:40 »

nem erre céloztam, ha elkezded az elejéről nézni a mangát láthatod hogy mennyire más stílusban rajzolt volt, lehet azokat még maga Kishimoto rajzolta, de az is lehet hogy akkor másokkal rajzoltatott. Arra sem céloztam hogy rosszul rajzolják, inkább arra hogy azzal menne el az idő. Ha még a mangát is egyedül az írónak kellene megrajzolnia akkor nem csodálnám, ha végig dolgozna egy hetet és fáradt lenne utána. Viszont 16 oldalt kitalálni ennyi idő alatt szerintem nem nagyon kunszt, főleg ha már régóta csinálja és megvan már neki a történet váza. Az meg már vicc, hogy nem rég 3 oldalt pazaroltak el egy csúnya esős tájra, meg a Sasuke lábnyomaira...
Naplózva
Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #14514 Dátum: 12 aug 09, 06:42:39 »

Depres.. fejlődik, változik a mangaka rajztudása... nézz más mangát is, és rájössz, hogy miért másabb.
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14515 Dátum: 12 aug 09, 09:34:27 »

Moderátor:
Ez már itt a történet szempontjából OFF. Inkább a Naruto duma témában kellene.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
adamcadmon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #14516 Dátum: 12 aug 09, 09:34:28 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3521.14520
Valaki említette, hogy miért nem vakul már meg Kakasi a sharingan-jára? Most szeretném mondani NEM FOG SOHA. NevetNevet:D:D:D Azért nem, mert nem a saját szeme. Emlékezzünk vissza, amikor Itachi és Sasuke harca volt, akkor Itachi már alig látott. Mivel sokat használta a MS-t. De mikor be lett ültetve Sasuke-nak, akkor ujjra éles látása volt. Ugye ugye csak eszünkbe kellene jutnia a dolgoknak:P. Hisz amikor elsőnek volt szó arról, hogy Madara megvakult és kitépte a tesvére szemeit, azt beültették neki, akkor attól kezdve nincs megvakulás veszélye:D. Mivel csak a saját szemeddel történik ez és az is csak addig vak amíg a testedben van:D. De most még egyszer mondom Kakasinak Obító szeme van beültetve.Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14517 Dátum: 12 aug 09, 09:37:47 »

Aham, akkor amikor a Shippuudenben először találkoztak Itachival, Kakashi honnan tudta, hogy az MS használata látásromlást okoz? ^^ Még Itachi is meglepődött, hogy tudta. Pedig Kakashi (hacsak nem tanulmányozta az Uchiha kőtáblát) nem igazán tudhatott erről, hacsak maga fel nem ébresztette az MS-ét és nem használta. kacsint
Ettől függetlenül a te elméleted sem rossz, csak Kakashi nem Uchiha, és ez sok mindenbe bezavarhat.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 09:38:24 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14518 Dátum: 12 aug 09, 10:14:36 »

Szerintem tök mindegy h uchiha vagy nem uchiha használja az MS-t, az előbb utóbb tönkremegy. A másik szem azért kell h új erőt adjon neki és ezáltal nem fog úgymond "kiégni".  Itachi is mondta h az ms a sötétség szeme és minden egyes használatnál elveszti a fényét, de abba lehet vmi h Kakashi nem képes magas szinten kezelni a sajátját mint egy uchiha és ezért később vakul meg..
Naplózva
Sakkosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #14519 Dátum: 12 aug 09, 10:36:00 »

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3521.14520
Valaki említette, hogy miért nem vakul már meg Kakasi a sharingan-jára? Most szeretném mondani NEM FOG SOHA. NevetNevet:D:D:D Azért nem, mert nem a saját szeme. Emlékezzünk vissza, amikor Itachi és Sasuke harca volt, akkor Itachi már alig látott. Mivel sokat használta a MS-t. De mikor be lett ültetve Sasuke-nak, akkor ujjra éles látása volt. Ugye ugye csak eszünkbe kellene jutnia a dolgoknak:P. Hisz amikor elsőnek volt szó arról, hogy Madara megvakult és kitépte a tesvére szemeit, azt beültették neki, akkor attól kezdve nincs megvakulás veszélye:D. Mivel csak a saját szemeddel történik ez és az is csak addig vak amíg a testedben van:D. De most még egyszer mondom Kakasinak Obító szeme van beültetve.Nevet

FAIL!

Kakashi látása el fog veszni ha túl sokat használa a Mangekyou-t mivel csak akkor lesz "örök fénye" a szemnek ha valaki családtagodét, közeli vérszerinti rokonod szemét ültetik be. Itachi mondja el Sasukének harcuk során.

http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/11 (Bal alsó sarok)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 11:08:34 írta Sakkosy » Naplózva
Oldalak: 1 ... 966 967 [968] 969 970 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!