24 szep 22, 16:17:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 964 965 [966] 967 968 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473212 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Laverion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #14475 Dátum: 12 aug 05, 22:16:48 »

Soul13 én csak annyit füznék hozza hogy az elméleted oké tényleg jó elmélet de szerintem a hiba itt van benne http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/560/4 Madara már rég ismerte tobit mikor feltámasztották edoval... és Obito akkor nem élt még mikor Madara harcolt az első hokagéval szóval szerintem itt a bibi. Én azt tartom valószinübnek hogy Tobi valójában madara öccse.. hogy miért? mert ahogy ki vehető volt Mindketten utálják ugymond az uchihákat és a falut hogy miért? mert madara öcse még a szemét is odaadta a bátyának hogy megvédje a klánt..erre a klán társai ha ugy veszük el árulták őket és az áldozata amér meghalt semmibe való.. + eléggé ismerik egymást ha jól vettem ki egyes szavakból és én szerintem bár ez az én véleményem... az történhetett hogy madara az edo tenseiel vissza hozta az öcsét még abból a korból mikor 3 pontos sharinganja volt érthető lenne igy tobi sok képesége hisz ők ketten az első legismertebb uchihák..visszahozta és rá bizta halála előtt hogy nagatoba ültese a rinnegant majd hozza vissza ha elő készitette a hold szem tervet csak az öcsike nem igy tett mivel ugy mondta itachi is hogy versengtek egymásal mindig.. lehet magának akarta a diadalt az egész világ fölött csak hogy most meg jelent a bátyo össze kell kapja magát mer közeledik xd én azt a részt várom hogy mi lesz mikor találkoznak xd 
Naplózva
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14476 Dátum: 12 aug 06, 07:18:23 »

Laverion, a gondolatmeneteddel még mindig az a baj, hogy Tobi nem Edo Tensei zombi, illetve az is, hogy Madara nem halt meg az Elsővel való csatázásában. Jó pár évvel túlélte azt.
Mivel nem tudjuk még, hogy kicsoda Tobi, így nem mondhatom, hogy Izuna teljesen ki van zárva, de ahogy Obito túl fiatal, úgy Izuna meg túl öreg szerintem. (Bár én még mindig Obito felé hajlok. Nyelvesít )

Amúgy tényleg úgy tűnik, hogy a Rinne Rebirth jutsuval akarta Tobi visszahozni Madarát. A korábbi fail miatt visszanéztem az anime Konan Vs Tobi részét, és ott mondta Tobi, hogy Nagatonak azt a technikát az ő javára kellett volna használnia. Gondolom minél régebben halt meg valaki, annál több chakrába fáj feléleszteni. Egy embernél lehet, hogy időben már régebben meghalt személyt is vissza tud hozni. Vagy ha kell, akkor a Gedo Mazou-tól kölcsönöz chakrát. Ugye Tobinak volt egy olyan mondata, hogy lehet, hogy Sasuke-t kéne szinkronba hoznia a szoborral, miután Nagato meghalt.
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #14477 Dátum: 12 aug 06, 09:19:29 »

"Amaterasut nem láttunk tőle és a Raikage genjutsuzása sem biztos, hogy Tsukuyomi volt."

Lehet én emlékszem rosszul de még régen úgy lett megmagyarázva hogy a Susanoo az Amaterasu és a Tsukuyomi együttes használata vagyis vlmi fúziós genjutsu és ezt még alátámassza az is hogy a Susanoo-t csak az tudja használni aki mind a két szémében aktiválja az MS-t szóval aki tudja használni a Susát az a másik kettőt is  Pontosan
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #14478 Dátum: 12 aug 06, 09:41:26 »

Nem. Így van egész pontosan: aki mind aki két szemében aktiváéja a mangekyu sharint, az a kettőnek az egyesítésével hozza létre a Sus'sanot. Az hogy a másik két mangekyu milyen ,az a beállítottságtól függ.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #14479 Dátum: 12 aug 06, 09:59:21 »

De mint Tobi mondotta elég ritka az olyan szempár ami még a Susanoot is aktiválhatja ezért vigyáznia kell Szöcskére. De amúgy a Raikagénél az csak 1 sima genjutsu volt mert amikor Itachi használta Kakashin a tsukoyomiját szerencsétlen addig feküdt az ágyba amíg Tsunade meg nem mentette ikszdé és ott Itachi elég rendesen megkínozta ha Madara használta volna a Raikage ott esik össze és azt nem lehet úgy feloldani mert az egész 1mp  Ördögi
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14480 Dátum: 12 aug 06, 12:00:45 »

Persze, hogy ritka, hiszen maga az MS is ritka dolog. Ráadásul Sasuke az utolsó élő Uchiha, persze, hogy vigyáz rá + tervben volt, hogy szinkronba hozza a Mazouval, bár Rinnegan nélkül érdekelne hogyan. Lehet fejleszteni akarta a Rinneganig Sasukét.

Amúgy a Pein-féle "csak azt támaszthatja fel akit ő ölt meg" elmélet már Kakashinál megbukott, mert őt nem ölte meg, mondhatni Kakashi öngyilkos lett mivel lenullázta a chakráját, Pein mégis őt is vissza tudta hozni. A mangában sem szerepelt a fent említett mondat, ha az animében benne volt, akkor jó egy nyomi banda csinálta az adott részt....
Naplózva
Gerotora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 13


« Válasz #14481 Dátum: 12 aug 06, 18:06:03 »

Sziasztok!
Pár hónapja olvasom ezt a fórumtémát és mivel előjött megint a Tobi=Obito téma, gondoltam regisztrálok és megosztom a gondolataimat. Szóval: szerintem Tobi nem lehet Obito (90 %), mert tudjuk, hogy kb. egyidős (volt) Kakashival, tehát most 31-32 éves lenne. Azt is tudjuk, hogy Nagato pár évvel idősebb volt nála. Madara azt mondta, hogy Nagatonak végre sikerült felnőnie (559. fejezet) meg hogy ő nem sokkal halála előtt ébresztette fel a Rinnegant. Én ebből azt szűrtem le, hogy ő juttathatta Nagatot a Rinneganhoz (Tobi is ezt mondta, mikor még "Madara" volt egyes szám első személyben). Kishi a legfrissebb interjújában azt mondta, Tobi és Madara ismerik egymást, tehát mikor Madara hozzájuttatta Nagatot a Rinneganhoz, majd meghalt, Tobinak már legalább annyi idősnek kellett lennie, hogy egyáltalán felfogja, mi is történik körülötte. De tudjuk, hogy Nagato a szülei halálakor már rendelkezett, a Rinnagannal, ekkor Obito kb. óvodás korú lehetett, azok meg nem igazán szoktak viáguralmi terveket szövögetni (kivéve Stewie Griffin  Nevet ) Tehát nagyon nem tartom valószínűnek, hogy egy konohai kisgyerek lett volna Madara jobb keze.
Ha esetleg valaki meg tud cáfolni, akkor tegye nyugodtan Pontosan

EDIT: Ja és van még egy furcsa észrevételem: Tobi a kunait és a Rasengant is az ellenkező irányból kapja be. (A Naruto fele repülő kunai a másik dimenzióban az ő maszkját találja el és az elölről jövő Rasengan is az elöl lévő bal válla helyett a hátul lévő jobb vállát/hátát/karját találja el, pedig a másik dimenzióban nem megy át rajta semmi  Gondolkozik )

EDIT2: lehet hogy más fórumtémákban ezek már elhangzottak, ha valakit csak untattam, előre is bocsi  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 06, 18:19:37 írta Gerotora » Naplózva
mogrun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 89


« Válasz #14482 Dátum: 12 aug 06, 20:11:27 »

A spoilert máshova kell írni.

"Az emberek akiket Konohába érkezésem óta megöltem még megmenthetőek..." mondat inkább az időintervallumra utal szerintem, nem a Nagato/Pain saját keze által megölt élőlényekre. Mert ugye volt olyan is akire pl. egy épület omlott, mégis feléledt. Így Kakashi végkimerülésénél, majd felélesztésénél sem Pain saját kezű kivégzése volt a mérvadó.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14483 Dátum: 12 aug 06, 20:43:44 »

Igen gerotora én sem hiszem hogy Obito és Bored ha jól emlékszem te másoltad az egész szöveget és utána Tobi ezt le is tagadta az hogy Kakhasi meglepődött nem azt jelenti hogy Obito és nem is biztos hogy hiteles.
Naplózva
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14484 Dátum: 12 aug 07, 22:08:23 »

A Tsukuyomi az Itachi egyedi Genjutsuja, de valószínűleg Sasuke is képes rá, mert testvérek között az MS hasonló. Mint ahogy Sasuke is képes az Amaterasura. Egyéntől függ h kire hogy hat ez a technika. Pl Orochimarut nem nagyon ütötte ki, amikor rátámadt itachira....Ez lehet a magyarázat h a raikage is megúszta, bár szerintem az sem volt gyenge támadás, mert Madara Sharinganja nem gyenge , ráadásul Eterno Mangekyou Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 07, 22:09:49 írta Reigun » Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #14485 Dátum: 12 aug 07, 22:45:39 »

hali
Reigun ebben nincs teljesen igazad. Sasu nem magától fejlesztette ki a fekete lángot hanem ita adta neki a maszkos ellen.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14486 Dátum: 12 aug 08, 01:06:09 »

De aztán mikor megtudta Itachiról az igazat akkor ő maga is felébresztette
Naplózva
picassopeter
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


STRATEGIST


« Válasz #14487 Dátum: 12 aug 08, 10:03:19 »

samat ezt te hol olvastad? Mert én lehet hogy kihagytam valamit.... ?
Naplózva
Couthbert
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 223



« Válasz #14488 Dátum: 12 aug 08, 10:10:28 »

Itachitól megkapta az Amaterasu képességét. A Mangekyou-t később fejlesztette fel.
A kettőnek nincs sok köze egymáshoz.

Bár nagyon remélem, hogy nem követi majd Sóska Madarát. Még egyszer nem bírnám végig nézni, hogy ő is elnyeli a ninjutsut.  Hmm?
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14489 Dátum: 12 aug 08, 10:12:13 »

A Tobit begyújtó egylövetű Amaterasut Itachitól kapta. Láttuk is a szemében Itachi MS-ét. De az csak egy támadásra való volt. Később, hogy Sasuke csillagszemű lett, ő is rendelkezett az Amaterasuval, de már saját képességként.

Szerk.: Couthbert megelőzött. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 10:12:53 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 964 965 [966] 967 968 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!