24 szep 22, 22:27:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 959 960 [961] 962 963 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2473973 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14400 Dátum: 12 aug 02, 09:17:51 »

Senki nem mondta hogy sima sharingannal csinálja,
....
Annyiszor használta már, hogy megvakult volna réges-régen, ha mangekyou technika lenne. Igen, 1 harc alatt.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Toky88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 21


« Válasz #14401 Dátum: 12 aug 02, 10:37:45 »

Senki nem mondta hogy sima sharingannal csinálja,
....
Annyiszor használta már, hogy megvakult volna réges-régen, ha mangekyou technika lenne. Igen, 1 harc alatt.
És nem lehet neki is eternal mangekyou-ja? Pláne, hogy az egyik főgonosz.
Amennyi szemet tárol az Uchiha vérengzésnek hála (mert minden bizonnyal onnan szerezte, ahogy Danzo is, az ilyen klónozás, meg génmanipulált Sharingan gondolom vicc volt), nyugodtan beültethette a sajátja helyére az egyiket, miután annyira leromlott a látása. Ugye az eternal megtartja a sima képességeit is. Bár hatásosabb, ha közeli vérrokontól van, de nem muszáj tesótól beszerezni.
Naplózva

People like you walk a path thinking something you desire is waiting for you. I walk to confirm there is nothing there.
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14402 Dátum: 12 aug 02, 10:49:29 »

Pedig én úgy tudtam, hogy csak közeli vérrokonnal való szemcsere eredménye lehet az FMS. Máskülönben Madarának miért kellett volna elvennie pont az öccsétől a szemeit, mikor elvehette volna egy másik MS-t birtokoló Uchihától is? (Ha jól emlékszem, az Uchihák pont ezért gyilkolták halomra egymást egykor, valakinek csak sikerült MS-t szerezni.)
Naplózva
Reigun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14403 Dátum: 12 aug 02, 10:51:26 »

Én személy szerint nem hiszem h mangekyou-t használ, mert amikor Konan ellen harcolt akkor is tudta használni a képességét sima Sharingannal. Ezenfelül az olyan erős hogy a Kilencfarkút is irányítani tudta vele, míg másoknak Mangekyou Sharingan kellett hozzá. Meg Ha Mangekyou-ja lenne az tényleg kialudt volna és egy másik szem kellett volna neki, de mondta Itachi is hogy nem mindenki tehet szert így nagyobb hatalomra.
Szerintem azért tud ilyen teknikákat mert rendelkezik Hashirama sejtjeivel, így jobban ki tudja használni a Sharingant. Meg ezt Tobi is mondta h a Sharingannak vannak titkai amik még az Uchihák sem ismernek...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 11:07:48 írta Reigun » Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #14404 Dátum: 12 aug 02, 11:08:32 »

Lenne egy tippem
Mi van ha Tobinak elég a sima sharingan hogy magát vagy olyan dolgot szippantson be amit megérint, de ahhoz hogy olyat szívjon be ami messzebb van aktiválnia kell a mangekyout (pl: Kakashi kamuijától elég messze volt) Ezt hogy sima sharingannal is képes szippantani fogjuk arra hogy ő eredeti Uchiha így jobban tudja kezelni a sharinganos dolgokat.
Amúgy nagyon zsír a manga várom a jövőhetet... Elvileg ebben a hónapban már le esik Tobiról a maszk és nagyot fogunk nézni xD
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #14405 Dátum: 12 aug 02, 11:50:28 »

Senki nem mondta hogy sima sharingannal csinálja, az egy dolog hogy te azt látod néha a lukon de amikor beszippant vkit akkor nem látod a szemét sosem! (mint azt már írta vki)
Én esélyesnek sőt már biztosnak tartom hogy az a sharingan, Kakashi szemének a "párja"... bár remélem nem az a személy van a maszk mögött akié eredetileg Mosolyog.

Most pl. hogy olvastam a mangát a történések azok nem voltak rosszak, most meg- tudtam/tudtunk vmi újat! Amúgy nektek nem tűnt fel hogy manapság a mangaka más rajzstílust használ?
Teljesen furák a harc jelenetei néhány manga fejezet óta. Idáig tisztán kitudtam venni hogy milyen mozdulatot csinálnak a karakterek (vagyis majd milyet fognak az animébe) de mostanság egyszerűen nem tudom levenni, nem tudom követni a harcot mert nem értem ki, mit, hogy, miért, csinál!

Én is észrevettem ezt az új fura rajzstílust. Néha én is elmerengek egyes képkockákon, hogy ki van rajta, és mit is csinál  ikszdé
Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #14406 Dátum: 12 aug 02, 11:56:11 »

Senki nem mondta hogy sima sharingannal csinálja,
....
Annyiszor használta már, hogy megvakult volna réges-régen, ha mangekyou technika lenne. Igen, 1 harc alatt.

OFF: ha most félretesszük hogy Obito lenne a maszk alatt...
...Akkor nem vakul meg, hiszen Madara elvette az öccse szemeit, s az örök sharingan
Viszont Obito kiét vette volna el? hiszen az Uchiák ezért gyílkolták egymást. o.o

OFF: Ha viszont Obito van rajta, akkor a jobb szemében van a sharingan ami elméletileg a sajátja( de lehet pont emiatt van annyi sharingan elraktározva neki, mert nem ölt meg senki olyat, aki közel állna hozzá,) ha csak a szikla szét nem zúzta, és a bal szemében pedig rinnengan.


« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 12:00:58 írta lina22 » Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Morause
Vendég
« Válasz #14407 Dátum: 12 aug 02, 12:00:56 »

Tobi annyira sok infót tud mindenről/mindenkiről, hogy azt még mindig nem tudjuk felfogni mivel az ő története ismeretlen! Tobitól sima sharingannal csak genjutsut láttunk (lásd. Danzo testőrein, Konan & Kyuubi)... elméletileg ismerte az igazi Madarát és a kyuubi egyik flashbackjében Madara is sima Sharingannal csinálta ugyanezt: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/568/8 tehát ha spanok voltak biztos elmondhatta neki milyen sharingan technika az amivel képes a kyuubit is irányítani!
De a dimenzió átviteli technikája már érthetőbb lenne (Konan szerint) mért csak 5 percig tudja használni, mert mondjuk addig képes a mangekyout használni.
De azért nem vakul meg mivel Kakashi sem vaksi mert neki beültették azokat a szemeket. Tehát ha Tobi testére gondolunk valószínűleg még ha eredetileg is Uchiha volt az " új testébe" már immunissá is válhatott a megvakulástól, így könnyen kockázat nélkül tudja akár- mikor & hogyan használni a technikát ami hasonlít a Kamuira.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14408 Dátum: 12 aug 02, 12:55:54 »

Ez nem így van ,maga a szem megy tönkre ,szóval teljesen mindegy ,hogy z eredeti tulaj testében van vagy beültetett.
Kakashi ha továbbra így használja a technikát ,megfog vakulni.Tobinál meg nem tudjuk ,hogy ez MS technika vagy sem ,mivel akkor direkt nem mutatják a szemét ,lehet okkal?!

Valóban Tobi eléggé jól informált és intelligens karakter ,a megfelelő technika ismeretében simán irányíthatta a kyuubit.
Ugye most ő az egyik  főgonosz ,szóval illik képesnek lennie rá.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #14409 Dátum: 12 aug 02, 13:19:31 »

Ez nem így van ,maga a szem megy tönkre ... Tobinál meg nem tudjuk ,hogy ez MS technika vagy sem ,mivel akkor direkt nem mutatják a szemét ,lehet okkal?!

1 ~ én máshogy emlékszem: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/386/9 Itachi azt mondta --> a nagy erőért cserébe elszigetelődik a szemeitől örökre. Nem azt hogy a szeme tönkre megy. ikszdé

2 ~ az igaz hogy biztosra nem tudjuk hogy ms technika vagy sem... de szerinted én miről ugattam? Amit most ez előtt írtam csak teória semmi több, nem kell véresen komolyan venni minden szavamat! Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 13:20:36 írta Morause » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14410 Dátum: 12 aug 02, 13:19:36 »

... Külömben nem tudom mit vártok Tobitól. Leszámítva azt, hogy dematerializálódni tud, meg be tud szívni embereket, nem igazán erős karakter, ezek nélkül 2 percbe sem telne legyőzni, úgyhogy ezek után komoly bajban van.
Oké fizikailag erős, de nagy bada bumm.

Ez annyira elcsépelt... Persze hogy valaki legyengül, ha elveszik a fegyverét vagy a harci képességeit. Vedd el a hercegnőtől Anima erejét és mi marad? Egy nagyravágyó kicsit lány. Mosolyog (Exkirion érteni fogja, mire gondolok.)

...  Ráadásul míg obito 13évesen aktiválta a sharingant addig sasuke 12évesen ...

Vagyis Sasuke 7 évesen, az 1 pontost. Lásd a Tobi mesedélutánja utáni visszaemlékezést az Uchiha mészárlásra.

Gyerekek. Klónozás??? Vagy ha gén módositott sharinganok a spájzban? Mivel ha mangekyout használ már meg kelett volna vakulnia nem? Szal obito szeméből csint pár százat eseg is van h minek van neki anyi.

Ez jó gondolat. Hacsak Tobinak nem egy fél FMS-e van, akkor nem igazán lehet MS-e, mert ennyi használattól már minimum szódásüvegaljú szemüveg kellene neki. És ezt a szemet nem cserélheti ki, mert akkor oda a képesség. ^^


A fejezet bár rövid volt, de tetszett. Végre megint ésszel harcolnak. Ezt hiányolom mostanában a sok nagyágyútól, akik mindig erővel törnek előre... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
balzsa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 86


Rejtett Örvény Falu


« Válasz #14411 Dátum: 12 aug 02, 13:44:48 »

Eddig is tudtam ki az, és most is tudom, de ha megint leírom, akkor a moderátor simára porolja a popsimat.
Kakashi ezt fogja kifejteni a következő részben:

Nem ő tűnik el, amikor érintkeznek vele, hanem az, aki érintkezik vele!!!!

Mátirx: nem a kanál hajlik, hanem te magad!

Ez gyerekek tényleg a KAMUI, de nem ám kakapasi szinten! Lehet úgy felfogni hogy a kamuihoz képest ez olyan, mint a sharinganhoz képest az ms:p

A puja is örökölte apujától :p
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 14:38:47 írta balzsa » Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #14412 Dátum: 12 aug 02, 14:33:43 »

ez után a fejezet után arra gondoltam,hogy ha tobinak meg lett volna a rinnengánja amikor a negyedik hokage ellen küzdött,az változtatott volna az eredményen?
öhhm ha netalán ez offnak számított volna akkor,vajon kakashi max hányszor használhatja a kamuit,hiszen pain ellen is azért halt meg mert a felé pöckölt szöget(vagy piercinget mit tom én) az utolsó csepp erejével tüntette el.
valamint tobinak ez az anyagtalanná válása/tevése vajon mennyi chakrát emészthet fel?
(ha valahol tévednék akk térdelve könyörgök:javítsatok ki!!!XD)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 14:41:06 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
samat
Vendég
« Válasz #14413 Dátum: 12 aug 02, 14:36:59 »

Nem Kamui Kskhasi messziről másokat szív be míg Tobi csak akkor tud valakit beszívni ha hozzá ér. Ezért mondták a harc elején hogy hozzá érés előtt kell lecsapniuk hogy senkit ne szívjon be ezen felül sima sharinganja van mert már vak lenne és ha nézitek Kakhasi alig használta a MS-t kb 3-4 alkalommal és Tobiról azt sem tudjuk hogy Uchiha.
Itt meg mintha a keze egy része nem az övé lenne http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/596/17 vagy csak oda égett a rasengantól
Naplózva
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #14414 Dátum: 12 aug 02, 14:37:52 »

ez után a fejezet után arra gondoltam,hogy ha tobinak meg lett volna a rinnengánja amikor a negyedik hokage ellen küzdött,az változtatott volna az eredményen?
Eddig kb. csak a Gedou Mazou irányítására használta, Pein képességeit még nem igen láttuk tőle, de ha azokat is tudja használni akkor nyilvánvalóan igen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 959 960 [961] 962 963 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!