24 szep 23, 00:15:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 957 958 [959] 960 961 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474101 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14370 Dátum: 12 aug 01, 14:38:58 »

Pedig kifog ,elég valószínű ,hogy Tobi és kakashi harca lesz ,legalább is az eddig történtek alapján erre lehet következtetni ,illetve ha jól emlékszem volt egy ilyen Kishi interjú is.
Igazuk van a többieknek ,most a manga eléggé Tobi kilétére hajaz ,így gyakorlatilag a két topic egybe függ ,bár nem akarok beleszólni.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14371 Dátum: 12 aug 01, 14:39:28 »

Tobi nem azért fosott be amikor megjelent Madara, mert így talán túl hamar derült ki, hogy nem ő Madara?

De, ezen nincs mit vitatkozni. Kabuto ezért mondta utána rögtön, hogy "ne aggódj nem mondom el senkinek".
Külömben nem tudom mit vártok Tobitól. Leszámítva azt, hogy dematerializálódni tud, meg be tud szívni embereket, nem igazán erős karakter, ezek nélkül 2 percbe sem telne legyőzni, úgyhogy ezek után komoly bajban van.
Oké fizikailag erős, de nagy bada bumm.
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14372 Dátum: 12 aug 01, 14:41:30 »

Kabuto igen így előnybe kerülhetett volna, csak ugye az akció mégse sikerült úgy ahogy tervezte és most van egy Madaránnk akit nem irányít senki és az öt kage se tudja megállítani...

Szerintem attól nem kell félni, hogy egy Kakashi kaliberű ninja győzi le, hisz egyelőre úgy látszik, hogy nem nagyon megy neki. Azért Tobinak csak van valami ereje, mert hát valahogy irányította az akatsukit nem? Nem hiszem, hogy olyan lúzer lenne...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14373 Dátum: 12 aug 01, 14:44:02 »

Nagato irányította az Akatsukit, ő csak Nagatót irányatotta elviekben. De ha belegondolunk ugye azért mondjunk már 1 tagot akinek esélye lenne ellene egyedül.

Átlátszóba odasétál, beszívja, oszt otthagyja a jóembert éhenhalni.
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14374 Dátum: 12 aug 01, 14:49:08 »

Nem egészen, mert Yahiko is a befolyása alatt állt. Legalábbis Tobi elmondása alapján.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 14:49:47 írta Daishi » Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14375 Dátum: 12 aug 01, 14:55:10 »

Igazából az, hogy tobi kit irányított az elég homályos... Lehet, hogy csak azért írtam ezt mert reménykedek, hogy elég tápos a fickó...
De azért szerintem, ha még mindig csak egy karcolás van a maszkján akkor nem lehet olyan rossz. Ezt a technikáját amitől nem lehet megérinteni szerintem csak stratégiával lehet kijátszani.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14376 Dátum: 12 aug 01, 15:04:10 »

Nem csak erővel lehet irányítani valakit.
Tobi erős, de a stratégiája már jónéhány helyen megbukott. Egészen idáig nem tűnt számára végzetesnek egyik sem, de az utolsó hibája az lesz.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
herbel111
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29


« Válasz #14377 Dátum: 12 aug 01, 15:19:30 »

Nagato irányította az Akatsukit, ő csak Nagatót irányatotta elviekben. De ha belegondolunk ugye azért mondjunk már 1 tagot akinek esélye lenne ellene egyedül.

Átlátszóba odasétál, beszívja, oszt otthagyja a jóembert éhenhalni.

Tobi félt Itachitól,hiszen mikor meghalt akkor mondta is Tobi,most hogy minden akadály eltűnt,kezdhetik az akciót.
A rész érdekes volt,ki hitte volna hogy pont a "fegyvere" lesz a legnagyobb sebezhető pontja Tobinak.
Már nagyon kiváncsi vagyok kit rejt a maszk,de egyszerűen egyik ismert karaktert sem tudnám beleképzelni abba a szerepbe.
Naplózva
gerimaster
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


« Válasz #14378 Dátum: 12 aug 01, 15:44:16 »

Tobi az igen erős van egy Sharinganja, és képes Tűz és Föld(bár összesen egyszer használt) jutsukat használni. Ezen kívül ott egy Rin'negan. Plusz jól bánik a fegyverével is, sztem még van 1-2 trükk a tarsolyába.

Off:Ezek a tűz védőmezők nekem mindig is olyan über-szuper jutsunak tűntek.
Anno még a Hang négyes felállított egyet egy elit Anbu osztag csak nézte a harcot és nem segitett közbe darálni az ellenséget+ most ez egy faszi felállítja erre egy bijuu-t megéget..
Bár azért főgonoszhoz méltó technika.
Naplózva

KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #14379 Dátum: 12 aug 01, 17:32:27 »

Exkirion érted bárkitől ellehet veni vmit h. 2perc legyen:Nagato/Pein/Pain :elvesszük a rinnegan:2perc
                                                                                       Kisame :elvesszük Samehada-t:2perc
                                                                                       Itachitól :elvesszük a sharingan (kinyomjuk a szemét):2perc
Soroljam?Mindenkitől el lehet venni valamit hogy 2perc legyen,Tobi eléggé szimpatikus lett az utóbbi fejezetekben tetszik ez a fajta taktikázó harcmodor,nem egy Pein hogy Shinra tensei és kész is a meló.
Naplózva
Rikudou-sennin
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 157



« Válasz #14380 Dátum: 12 aug 01, 17:35:11 »

Ez a Narutoból való?

http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2012/212/2/b/menma_by_maksitobi-d59buii.png
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #14381 Dátum: 12 aug 01, 17:39:54 »

A képen írja, hogy ez a Road to Ninja-ból van.  smirksweat ( legújabb Naruto movie) Itt nem akarok róla spoilerezni de ha érdekel a dolog akkor itt a megfelelő topic: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=6868.435
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #14382 Dátum: 12 aug 01, 18:17:33 »

Nem először kérdezed, meg és nem először írom, hogy ez valszeg egy Oc. Rádaásul a google a barátod olyan kérdésekben, hogy mi a Road to ninja....


Egyébként a fejezet jó volt. Ez a jó szint, amit szivesen láttam volna az előző két fejezetben is. Itt kaptunk többletinformációt. Kishi tuti élvezi, hogy ennyire erősíti az obito elméletet. Ha mégis ő lesz, akkor lesz 2-3 szép fejezet flashbackel aminek örülök Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 18:19:25 írta Zer0 » Naplózva
lina22
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 554


Ne akard megoldani a világot... Élj benne!


WWW
« Válasz #14383 Dátum: 12 aug 01, 19:41:33 »

Jó volt a fejezet, bár megint keveseltem az oldalak számát  Hümm-hümm
De legalább lerángattuk szegény Tobi jobb kezéről a kiss ruha felesleget...  ikszdé de az arcáról még semmi.
Kakashi végre mutat valami újat!!
Szerintetek mi lesz a következő manga fejezetben?

Naplózva

Önfeláldozás... az igaz shinobi névtelenségbe burkolózik...és az árnyak közül védelmezi a békét!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #14384 Dátum: 12 aug 01, 21:20:50 »

Tudom picit off meg 1000x kizártuk ezt, de szerintem Tobi mégiscsak Obito. És tudom nincs konkrét bizonyíték, de sztem Kakashi technikája annyira hasonlít Tobi technikájára hogy annak a 2 szemnek köze van egymáshoz! ráadásul az egyiknek egyik a másiknak másik oldalon van Sharinganja.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 957 958 [959] 960 961 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!