24 szep 23, 00:22:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 956 957 [958] 959 960 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474151 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14355 Dátum: 12 aug 01, 13:02:47 »

Jó, lehet, hogy Tobi nem Kamuinak hívja de:

kakashi és Tobi dimenziós jutsuja éppenséggel:
-Egyformán néz ki
-ugyan abba a dimenzióba viszi a dolgokat
-mindkettő sharingan teknika, bár tobi szemét (valószínűleg nem véletlenül) sosem mutatják ilyenkor
-Tobinak az a jobb szeme, Kakashinak a bal (vice és versa)
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 13:03:37 írta Exkirion » Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14356 Dátum: 12 aug 01, 13:05:06 »

Oro nem volt benne mert Tobi átkozta is meg hogyha benne lett volna akkor gondolom nem szidná hogy mennyit tudott a terveiről.
És Khishi akkor azért rontaná el mert egy tök értelmetlen dolog amit megmagyarázna valami béna történettel azt hogy egy önfeláldozó kisfiúból kb 4 év múlva hogy lesz olyan aki majdnem legyőzi a Minatot lerombolja a falut és uralni akarja a világot. Technikai KO
Toibnak több száz szem van a raktáron és a bal szeme is volt NEM képes kikapcsolni a sharingant mert nem láttuk úgy soha ezért ebből indulok ki és az ő jutsuja teljesen máshogy működik pl magát is be tudja szívni egy dolog hogy ugyanabba a dimenzióba viszi de egy helyre többféle képen is el lehet jutni mert az is lehet hogy az az Uchihák dimenziója
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 13:07:28 írta samat » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14357 Dátum: 12 aug 01, 13:10:28 »

Hát ahhoz képest, hogy az az "uchihák dimenziója", sehol sem láttunk benne egy Uchiha jelet sem, pedig ők imádtak minden marhaságot dekorálni vele.
Arról ne is beszéljük, hogy az uchihák dimenziójáról egyetlen szó sem esett egészen idáig, sem Itachi, sem Sasuke, sem Shisui, sem Madara nem említett még csak hasonlót, sem, úgyhogy szerintem ezt a feltevést el is vethetjük.

Valaki említette, hogy onnan eredhet a sharingan képessége.
ha majd látunk a dimenzióban egy hatalmsa kemencét amiben fekete lángok ...... lángolnak, vagy egy többméteres szellemszerű harcost, akkor oké.
Addig is nem hiszem, hogy a sharingan teknikák egy full üres kockákkal tarkított világból erednének.

Ez kb olyan mintha most kitalálnánk, hogy 10 nagyanyó vodoo szertartásokat végez a Hyuuga birtokon és innen jön a Byakugan ereje.

----

De egyébként hogy lehet, hogy egy relatív logikusan felépített teóriára mint a Tobi Obito dolog itt fujjogtok, de ezek után egy olyan (már bocs) légbőlkapott baromság mint az "uchihák dimenziója" ( Nevet ) meg senkit se zavar? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 13:19:30 írta Exkirion » Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #14358 Dátum: 12 aug 01, 13:12:11 »

Viszont lehet, hogy a "Ki is lehet Tobi?" téma jobb hely ezeknek az elméleteknek.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #14359 Dátum: 12 aug 01, 13:20:46 »

Imádom Kakashit Nevet  Megint előállt egy hipotézissel. Am nagyon bűzlik már Tobi kiléte. sztem 5 részen belül megtudjuk, hogy ki ő vagy kapunk egy visszaemlékezést.
Naplózva
traavis
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14360 Dátum: 12 aug 01, 13:31:16 »

És azt mivel magyarázzátok, hogy annyi mindent tud a régi időkről? Csak gyerek volt anno, nem kéne tudnia olyan részletességgel mindent.
Naplózva

"The Uchiha are feared by all. Don't forget it!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #14361 Dátum: 12 aug 01, 13:35:55 »

Viszont lehet, hogy a "Ki is lehet Tobi?" téma jobb hely ezeknek az elméleteknek.

Moderátort:
Ez így van. Jó látni, hogy legalább valakinek feltűnik, hogy van egy jobb és direkt arra a célra készült téma Tobi kilétének fejtegetésére.  Töröltem is "pár" hsz-t és fogok is még, ha kell. Főleg, hogy igazából semmi újat nem olvastam, amit eddig nem tudtunk, vagy lehetőségként ne vetettünk volna már fel rég.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 13:36:58 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14362 Dátum: 12 aug 01, 13:36:56 »

Az Uchiha tábláról. Mivel szerepelt a genjutsuban is amivel Itachi megmutatta az igazságot Sasukének, pontosabban abban is említik, így már biztosan létezik. Vagyis amit Tobi mondott róla a kagéknak igaz, és rajta van az egész sztori, amit Tobi mondott nekik.
Csak egy rinnegan használó kell, hogy elolvasd, az meg volt, Nagato.

Amúgy Chakra. Szerintem a "Ki is lehet Tobi?" téma innentől kezdve kb fölösleges. Pár fejezet és úgy is kiderül, addig meg ide is tartozik, hiszen kb erről szól a mostani fejezet, és a kövi pár is jó eséllyel erről fog.
De ez csak az én véleményem.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 13:41:29 írta Exkirion » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14363 Dátum: 12 aug 01, 13:40:40 »

Amúgy tobi akkor eléggé kemény csávó lehet és, hogy miért? Kakashi akiről tudjuk, hogy zseni mangekyou sharingannal bírja használni kamuit míg tobi saját magát is képes láthatatlanná tenni sima sharingannal. Ergo sima sharingannal többet ért el a jutsu terén, mint kakashi mangekyou sharingannal.
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #14364 Dátum: 12 aug 01, 13:49:14 »

Tobi nem biztos hogy Kamuit hasznl eddig tudtommal sosem volt láthatatlan.
Mivel innentől egy idáig (gondolom 600) minden manga Tobiról kilétéről fog szólni szóval elkerülhetetlen hogy szóba ne kerüljön.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14365 Dátum: 12 aug 01, 13:58:07 »

Idézet
Sztem egyébként Tobi Madarának egyfajta Zetsu klónja lehet, aki addig intézi Madara ügyeit, amíg Madara fel nem támad.

Nem hinném, hogy Madarának ekkora erőt adna kishimoto úgy, hogy már jelenleg 3úttal rendelkezik és 5kage fel se ér még a bokájáig se erő és tudás szintben. Ha pedig tobi lenne madarának a klónja akkor nyilván madarának is kellene rendelkeznie ennek a 5perc szellem móddal meg ezzel a más dimenzióba váltásba is vagy mibe:D Úgy még ennél is durvább lenne madara... Egy olyan csávó aki sharinganból képes volt a maximumot kihozni, fa elemet jól bírja használni valamint rinnegannal is rendelkezik plusz még megkapná ezt a tobi képességet is akkor tényleg már elpusztíthatatlan lenne.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #14366 Dátum: 12 aug 01, 14:06:51 »

Az én véleményem szerint Tobi már csak azért sem lehet Obito, mert a balesete és a "halála" utáni (sztem nincs 10 éve) években, már meg is támadja Konohát, Meg tudja idézni, és irányítani tudja a Kilencfarkút, és egy ideig felveszi a versenyt Minatoval..... Emellett Tobinak mind2 Sharinganja megvolt még a Konan elleni harcban, míg obito a jobb szemét Kakashinak adta, a bal szeme meg valszeg összeroncsolódott az egész bal felével együtt...

Szal ez a feltételezés több sebből is vérzik, mégis ha Kishi emellett döntött, akkor nagyon kíváncsi vagyok a magyarázatra...

Sztem egyébként Tobi Madarának egyfajta Zetsu klónja lehet, aki addig intézi Madara ügyeit, amíg Madara fel nem támad.

Naruto is felvenné a versenyt már Minatoval, és szerintem akár Sasuke is, és nincs 5 éve, hogy elkezdődött a manga.
A bal szemében lévő sharinganra nem mondok semmit, de kérlek ne hozzd fel ezt megint ellenpéldaként.
Igen a jobb arca valóban összeroncsolódhatott, és mintha Tobinak pont az arca jobb oldalán lennének a ráncok nem? A bal arcáról nem tudunk semmit, a jobb oldalára esett rá a szikla Obitonak.
Ha madara ügyintézője lenne, akkor nem fosott volna be amikor meglátta edo zombiként, hanem örült vona neki.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 01, 14:14:05 írta Exkirion » Naplózva

kontera
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 33


« Válasz #14367 Dátum: 12 aug 01, 14:28:51 »


Ha madara ügyintézője lenne, akkor nem fosott volna be amikor meglátta edo zombiként, hanem örült vona neki.

Azért fosott neki, mert nem ő élesztette fel, hanem Kabuto, amire nem számíthatott..

És biztos h Madara ügyintézője, hisz közös a tervük, ezt Madarától is megtudtuk. És sztem ezért is használta Tobi Madara nevét, mert a terv Madaráé is, csak jelenlek Tobi intézi az ügyeket.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #14368 Dátum: 12 aug 01, 14:32:44 »

Tobi nem azért fosott be amikor megjelent Madara, mert így talán túl hamar derült ki, hogy nem ő Madara?
Tobi=Obito elmélet kezd nagyon valószínű lenni, de én talán pont ezért nem hiszek benne, mert túl egyértelmű... Ha Tobi tényleg Obito akkor csalódtam Kishi-senseiben... ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #14369 Dátum: 12 aug 01, 14:35:46 »

Szerintem egyszerűen arról volt szó, hogy Kabuto így Tobi fölé kerekedett. Gondoljatok bele, 3 utas Madarának eltörli az akaratát és engedelmes bábút csinál belőle Kabuto, majd ráküldi Tobira a többi Edo-zombival együtt. Tobinak igencsak menekülnie kellett volna.

Tobi amúgy jó lenne ha előrukkolna valamivel, nehogy már egy Kakashi szintű alak kitoljon vele, mert esküszöm lefejelem magam....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 956 957 [958] 959 960 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!