24 szep 23, 06:20:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 951 952 [953] 954 955 ... 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2474661 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #14280 Dátum: 12 júl 26, 15:49:45 »

Tobi még a tenger közepén szúrta le Konant  és ott is hagyta miután genjutsuval kiszedte a rejtekhelyet belőle, és még volt egy kép róla utolsóként hogy ott úszik a felszínen: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/511/6

De gondolom a teste nem akart örökké a felszínen úszkálni és ő is - Jiraiya példáját követve - mélytengeri búvárkodást hajtott végre! kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 15:52:01 írta Morause » Naplózva
zweistein
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #14281 Dátum: 12 júl 26, 15:56:03 »

Nagato DNS-t kétlem, hogy akkor szerezte volna meg, mondjuk az is igaz, hogy az ellenkezőjét se láttuk. De Itachi vért köhögött betegsége miatt, szerintem abból szedte össze Itachi DNS-t (majd lett egy egyedi Itachi "bábja"), valószínű, hogy Nagato DNS-t is hasonló képen szerezte meg (nem rémlik, hogy vérzett-e, vagy se).
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #14282 Dátum: 12 júl 26, 16:05:34 »

Igen köhögött vért,amikor naruto átváltozoţ
t 8 farkúvá és bezárta abba  a földgömbe Nevet
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #14283 Dátum: 12 júl 26, 16:06:51 »

Jó fejezet volt. Mosolyog

Szeretem a harcokat szóval ez pont nekem való rész volt. Gai sensei nagyon ott van szakmailag. Nagyon szeretem a közelharcot szóval bírom mikor keménykedik a tai jutsujával. Nevet
Tobinak tényleg nem lenne ilyen könnyű dolga, ha nem lenne ez a "szellem" technikája. De van neki szóval az a kérdés, hogy fogják lenyomni. A gyorsaság max akkor lenne hatásos, ha valaki meg tudná csinálni Minato teleport technikáját. Remélem Naruto nem fogja előhúzni a semmiből. (Bár ha ismerné szerintem már alkalmazta volna.)
A Tízfarkú feléledését szerintem se tudják megakadályozni. A másik kérdés, hogy akkor mit tudnak majd csinálni. Max a Kilencfarkú tudná feltartani, de csak annyi ideig, hogy elmeneküljenek a többiek. Bár ez elég durván hangzik, hogy egy olyan lény harcol azzal a másik lénnyel, aminek eredetileg a része.

Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #14284 Dátum: 12 júl 26, 20:05:23 »

érdekes hogy gai mért nem akar támadni az öklével? mondja is narutonak hogy ne támadjon erős techinkával, talán az ökle hússzor keményebb mint a nunchaku  Mosolyog
600.on továbbra is várom az lényeget, sajnos még messze van^^
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #14285 Dátum: 12 júl 26, 20:14:45 »

Amúgy gondolkoztam Tobi ,,Szellem-átalakulós" technikáján... Mi van akkor ha a Rin'negannak köszönhetően meghosszabodott a tehnika hatás ideje? Mi van ha nem 5 perc ha nem sokkal több? Vélemények?
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14286 Dátum: 12 júl 26, 20:42:13 »

Madara is birtokolja a szemet, mégsem láttunk tőle ilyesajta technikát. Lehetséges, de nem bizonyított.

Nem tudom ki írta, de Konan egyáltalán nem gyenge. Neki volt a legjobb esélye a pokolba küldeni Tobit (pechére az izanagiról nem tudott)
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14287 Dátum: 12 júl 26, 20:48:22 »

Amúgy gondolkoztam Tobi ,,Szellem-átalakulós" technikáján... Mi van akkor ha a Rin'negannak köszönhetően meghosszabodott a tehnika hatás ideje? Mi van ha nem 5 perc ha nem sokkal több? Vélemények?
Szerintem a rinnegan sokot dobott az erején, a chakra növekedésével lehet meghosszabodott a jutsu élettartama, 5percig még biztos nem használta; ez a fejezet jó, ha 1percet írt le a csatából.
Mellesleg én a fizikai tápolást is a rinnegannak tudom be.
Naplózva

samat
Vendég
« Válasz #14288 Dátum: 12 júl 26, 21:40:11 »

Több dolog is eszembe jutott pl hogy Madara mérges lehet Tobira ha ellopta a rinneganját
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14289 Dátum: 12 júl 26, 22:04:10 »

Szerintem a rinnegan sokot dobott az erején, a chakra növekedésével lehet meghosszabodott a jutsu élettartama, 5percig még biztos nem használta; ez a fejezet jó, ha 1percet írt le a csatából.
Mellesleg én a fizikai tápolást is a rinnegannak tudom be.

A fizikai ereje azért van, mert neki is megvan Hashirama dnse, még anno elmondta hogy Danzounak is azért kellett, hogy megnövelje a fizikai erejét. Régen is elég kemény volt, Suigetsu kardját is megállította egy kézzel.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14290 Dátum: 12 júl 26, 22:18:11 »

Valahol olyasmit olvastam, hogy minnél több úttal rendelkezik a személy annál jobban megnöveli a jutsujai erejét is. (Nem pontosan így volt, de hasonlóan lehetett leírva) Szóval akkor tobinak lehet tényleg elképzelhető, hogy több ideig képes használni a szellem módot. Meg Madara akkor elég keményen bánhat a rinengannal vagy tobi ha nekik 3útjuk van míg nagatonak 1volt (csak rinnegant tudta használni) és mégis a legerősebb shinobik között volt. Lehet, hogyha madara csinálna shinra tenseit vagy chibaku tenseit akkor sokkal nagyobb lenne mint nagatoé volt. Vagy akár sokkal gyorsabban képes lenne leszívni a bijuu palástot mint nagato,de durva, hogy tobinak kb. 2technikát láttunk csak, de ezzel a két technikával a legerősebbek között van:D
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14291 Dátum: 12 júl 26, 22:51:41 »

Azért nem 2jutsut láttunk Madarától, de tény, hogy keveset, ahoz képest amennyi van neki elméletileg.
Mutatott eddig:
Egy kis taijutsut, kenjutsut, meteorit jutsut, 2tűz eleműt, 1szél eleműt, 3fa eleműt(ebből egyik a pollenes), tsukuyomit, susanoot(simát és végsőt) és chakraelnyelést.
Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #14292 Dátum: 12 júl 26, 23:14:46 »

Idézet
Azért nem 2jutsut láttunk Madarától, de tény, hogy keveset, ahoz képest amennyi van neki elméletileg.

Tobiról beszéltem én. Tobi és Madara nem ugyan az mint már kiderült a mangába:D

Idézet
Bee ellen használta, de már nem tom mikor.

Ráadásul Madara nem is találkozott még Bee-vel. Rögtön 5kageval állt le harcolni ott meg nem volt.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 23:15:22 írta Mach5 » Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #14293 Dátum: 12 júl 26, 23:24:01 »

Ezt duplán benéztem
valahogy Madarát olvastam Tobi helyett
és Bee-t írtam A helyett, bocsi smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 26, 23:27:03 írta viktor6665 » Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #14294 Dátum: 12 júl 26, 23:37:52 »

Meg mindig el vagy tevedve... mangalapokat ide vaghatnal
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Oldalak: 1 ... 951 952 [953] 954 955 ... 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!